>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

UNIBET 100zl FREE :o

fantomas 0

fantomas

Użytkownik
Dostałem 100zł na UNIBET za Free...

dziwna sprawa sprawdzcie konta....

Co najlepsze nawet maila nie dostalem...

Myslalem ze skasuja ale to 100 pln dalej jest wiec zagralem NHL na noc.

Pzdr
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
lipa nic nie mam, może jakiś bonus ci dali i emiala dopiero wyslą

chociaż kiedyś mieli w kasynie ostry błąd co się logowałem dodawało mi 15 euro, i tak przez całą noc, ale to było z 3 lata temu, to może też pomyłka jakaś
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dostałem 100zł na UNIBET za Free...
dziwna sprawa sprawdzcie konta....
Co najlepsze nawet maila nie dostalem...
Myslalem ze skasuja ale to 100 pln dalej jest wiec zagralem NHL na noc.
Pzdr
Może wygrałeś w jakimś konkursie i nie pamiętasz :jezora: Zobacz w historii skąd się wzięło
 
fantomas 0

fantomas

Użytkownik
Raz kiedys robiłem depozyt.

Ale dziwna sprawa... to było rok temu jak wpłacałem tam kase......

MOże do rana przyjdzie jakis mail.... :-?

NO ale dostałem to korzystam..poszła Stówa na Toronto, Detroit i Calgary ????


Ostro hehe.. a co mi tam...


&lt;W Historii nic nie mam...&gt;

Dziwna sprawa...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wątpie zeby to bylo jakies normalne promo :| 100 zł jak by dawali nawet wybranym to sporo kasy. zapewne maja jakis blad w systemie tak jak exp ostatnio
 
R 125

roger12

Użytkownik
Witaj *********
Bardzo się cieszymy, że jesteś naszym klientem i jednocześnie mamy nadzieję, że i Ty cieszysz się z tego co od nas dostajesz.
Chcielibyśmy się upewnić, że nasze działania odnośnie poprawienia oferty zmierzają w dobrym kierunku i dlatego chcemy Cię zaprosić do udziału w szybkiej ankiecie.
Wykorzystaj tę okazję i powiedz nam co lubisz, a czego nie. Mamy nadzieję, że Twoje sugestie pozwolą nam się poprawić. Ankieta zajmie Ci ok 8 minut, wszystkie Twoje odpowiedzi traktowane są poufnie.
Ankieta jest przeprowadzana przez niezależną od nas firmę Questback. Na jej wypełnienie masz czas do 24 lutego.

Spośród osób, które wezmą udział w ankiecie wylosujemy 3, które dostaną od nas nagrodę w wysokości 100 złotych na konto zakładów sportowych.

Dziękujemy za poświęcony nam czas.
Biuro Obsługi Klienta

O W MORDĘ TEŻ DOSTAŁEM 1 RAZ OD UNIBET MOŻNE DLATEGO ZE W ANKIECIE WSZĘDZIE PISAŁEM ZE BRAK PROMOCJI PIENIĘŻNYCH NIE WIEM :p a myślałem ze to zwykła bujda że kogo innego wylosują ale też nie wiadomo czy to z tej ankiety bo wyraźnie pisze Ankieta jest przeprowadzana przez niezależną od nas firmę Questback. Na jej wypełnienie masz czas do 24 lutego
to chyba dopiero 24 lutego mają losować nie wiem co to jest może jakiś ich błąd zaraz zagadam do nich czy lepiej nie ;p?
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ta stówka to poprostu podarunek od buka. Od Unibetu coprawda takiego nie dostałem nigdy, ale Expekt już mi 2 razy zprezentował darmowy bonus za pierwszym razem 100zł a za drugim nawet 200 było ???? więc chyba to na tej zasadzie jest.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ta stówka to poprostu podarunek od buka. Od Unibetu coprawda takiego nie dostałem nigdy, ale Expekt już mi 2 razy zprezentował darmowy bonus za pierwszym razem 100zł a za drugim nawet 200 było ???? więc chyba to na tej zasadzie jest.
mi się chyba wydaje że to za tą ankietę nie wiem ???? kolega co dostał też ją wypełniał
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Pierwsze słyszę, żeby buk dawał 200zł bonusu :&gt;
To było w czasie kiedy grałem prawie wyłącznie w Expekcie i miałem obroty rzędu 10k miesięcznie, więc chyba stąd tak wysokie bonusy ????
 
Do góry Bottom