>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Under/Over goli - LIVE

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
w betfair do kazdego meczu live masz undery overy od 0.5 do 4.5 a czasem widzialem i undery 7.5 do tego sa tam najlepsze kursy i zawsze mozna taki zaklad odspzredac
 
M 0

mikesyney

Użytkownik
ok, ok chłopaki... ale się rozpisaliście ;-p tylko, ze zeszliśmy z tematu :p
a jeśli buk oferuje takie zakłady na LIVE (o których pisałem w pierwszym poście), to może doradzicie jak\jakie wybierać mecze, w których buk zaoferuje taki zakład na LIVE? Czy może istnieje jakiś czynnik, który powoduje, że buk wystawia takie zakłady na LIVE? czy jest w ogóle jakaś reguła?
pozdrawiam,
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
to co napisales to azjatyckie sumy goli i tak dla przykładu w bet365 praktycznie w kazdym mecz na lajvie mozna to grac(a jest tych mecz ze tak sie wyraze &quot;od h...&quot;). te azjatyckie sumy goli to oferta na dane spotkanie jak kazda inna. osobiscie gram tylko overy ale nie gram azjanów. a od czego zalezy ze takie wystawiaja - kij ich wie - praktycznie w kazdym meczu w bet365 to znajdziesz - wiec reguly pewnie nie ma. posledz sobie oferte lajv bet365 - jak dla mnie najlepszy lajv z dostepnych buków.
tylko wysokosc tych azjatyckich sumy goli zalezy od tego ile sie strzela w danej lidze czy jakichs innych rozgrywkach. dla przykładu taka islandzka liga to tam u/o zazwyczaj ustawiaja na poczatku na 3,5 gola (mowa tu o zakladach lajv) - natomiast jesli puszczasz u/o przed meczem to linia przewaznie na u/o 2.5.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
gdybym mial taka kase. i calkowita pewnosc ze typ wejdzie. to czemu nie. chcoiaz kursy 1.01 to grząski temat.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
ja bym ryzykował nie raz są te kursy przy prowadzeniu 2:0 3:0 parę minut przed końcem, a jak jeszcze mecz leci w tv i widzisz że drużyna ma sytuację pod kontrolą to czemu nie.. tysiąc drogą nie lata ???? w tygodniu parę takich meczy i 10tyś się ukula ???? wypłata jak nic ???? tygodniówka taka ????
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
ja bym ryzykował nie raz są te kursy przy prowadzeniu 2:0 3:0 parę minut przed końcem, a jak jeszcze mecz leci w tv i widzisz że drużyna ma sytuację pod kontrolą to czemu nie.. tysiąc drogą nie lata ???? w tygodniu parę takich meczy i 10tyś się ukula ???? wypłata jak nic ???? tygodniówka taka ????
Na sucho tak sie mówi,ale jakby przyszło co do czego to by nikt z Was nie postawił 100 tysięcy ;)
 
Do góry Bottom