>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Under/Over 2,5

pioterek944 16

pioterek944

Użytkownik
Witam chce wypróbować sposób gry tak jak w temacie znalazłem ciekawą stronę w której jest ponad 50 lig z wszystkich krajów świata,to nie wszystko następnie obok każdej ligi jest wyliczone w jakim % meczów był under jak i over.Co wy na to?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
...następnie obok każdej ligi jest wyliczone w jakim % meczów był under jak i over.Co wy na to?
i właśnie do tej statystyki bukmacher dobiera kurs, wiec na pewno przegrasz marżę, a tu bardziej chodzi o dobre wybieranie, wiec sugestie stronami i statystykami jest już odpowiednio wliczone w ryzyko...
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
To sie teraz podepnę z pytaniem tu, wszak chyba lepiej niż tworzyć nowy temat i spamowac, nie?
Co myślicie o graniu over 1,5?
Śledząc statystyki (wiem- statsy to nie wszystko) over 1,5 jest bardzo częstym wynikiem.
Grałem tak na Ako - kurs przynajmniej troche &gt;2, szło nawet ok.
Fakt że szybko dostałem limit, więc nie pograłem (potem live przegrałem sporo - inna bajka, własna głupota)
W Pinnacle niestety Ako za bardzo pograć sie nie da, oferta biedna na granie regularne wg mnie.
Ew u naziemnych (skłaniam sie -Fortuna) stawianie takich Ako i potem progresją? Logistycznie trudniejsze i kursy mniejsze ,podatki, wiem... ;/
Ew. znow wróce do pinnacle - grać tylko single - najniższe over&#39;y są tam z tego co widziałem &quot;over 2&quot;, ale i to rzadkie, wiec brać over 2 , ew kolejne najniższe - z tym że stawiać wszystko co jest w dany dzien dostępne i robić bilanse?
Myśle nad wytestowaniem takich poniekąd &quot;zabaw&quot; jak tylko zaczną sie ligi europejskie.
Coś ktoś powie, bawił sie ktoś w Over 1,5?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Tylko co to za gra na kursach 1,25
nawet jak wbijesz AKO 2.0 to musisz co najmniej 3 mecze włożyć a trafić 3 już nie jest łatwo
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Racja, tzn mi wchodziły całkiem nieźle, dopóki nie zaczęli mi dawać limitów, tudzież dopóki nie zacząłem szaleć LIve ;)
I szukałem kursów 1,35 - te całkiem nieźle wchodzą, ewentualnie nawet azjatyckie (jap, korea) 1,4 - i wtedy mając takie 3 na Ako - mamy kurs nieco ponad 2.
Nie twierdzę, że to jest nie wiadomo co, ot - pytam po prostu czy ktoś próbował;)
Ew. korzystając z postu - inne pytanie - bo jestem od niedawna tu, szukałem w systemach ale nie moge znaleść - czy jest coś o graniu :
np piłka nożna, system na 3 zdarzenia i stawianie 2 z nich (w stosunku 50:50,lub 70:30), np 1 oraz X (nie 1X), przy kursach np (1) 2,5 (X) 3.5 (2) 3.4.
Wie ktoś gdzie to jest, ew jakieś relacje, doświadczenia z tym?
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Tylko co to za gra na kursach 1,25
nawet jak wbijesz AKO 2.0 to musisz co najmniej 3 mecze włożyć a trafić 3 już nie jest łatwo
Przypomniałem sobie, że na poczcie zostawiłem sobie jedną pamiątke z grania w Expekt
Mówisz że 3 mecze nie jest łatwo, a co powiesz na to? ????

Fakt, że za małą kasę bo zrobiłem to po prostu na czysty przypał dla sprawdzenia ile meczy wejdzie. Weszły wszystkie :grin:
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
generalnie takich taśmociągów nie puszczałem i nie puszczam, teraz gram tylko single, i testuje pinnacle.
Na expekt wtedy grałem takie overy i generalnie 2 do 4 zdarzeń, szło nieźle , ale potem przewaliłem większość na live (już o tym pisałem)
Także ten screen to jedynie ciekawostka i nie twierdzę że jestem jakimś superMadafakaProTyperem ;) jestem początkujący.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
a jakby tak zagrac progresje na under/over 2,5?
dobierajac odpowiednio mecze powinno siadac chyba
taki moj luzny pomysl na dzisiaj, co o tym sadzicie?
o teraz widze, ze Dalik juz dal linka do czegos podobnego
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Zachęcony początkowymi wynikami progresji na parzyste/nieparzyste gole, szukam właśnie czegoś dobrego to grania progresywnie. Tamto było niezłe, ale jak się potem okazało system ma spore wady. Jednak po zagraniu wieloma sposobami, tamto było najbliższe ideału. Teraz zainteresowało mnie Over 1,5 do przerwy. Kursy fajne, bo około 2.30-2.50. Ew można też się zastanowić na Over 1,5 w drugiej połowie, ale nie wiem już czy nie lepiej wtedy grac właśnie Over 2,5 w meczu, bo kursy są porównywalne. Zdecydowanie warte rozważenia.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
nie wiem, czy granie dwoch kuponow na jeden mecz to dobry pomysl, IMO lepiej by bylo grac pojedynczo na over/under 2,5 i tak ciagnac progresje
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Nie zrozumiales mnie. Te 2 rzeczy rozliczam osobno. Tylko patrze jak to bedzie sie rozkladac w tym samym spotkaniu ???? Zreszta chyba tylko Fortuna pozwala na AKO z typow tego samego spotkania.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
aa ok :)
chociaz dla mnie najlepsza wizja to granie over 2,5 jakis Finlandzkich lig
ok, sprobuje dla zabawy tez przeprowadzic maly test tutaj, progresja na under/over 2,5

Dania - Division 1
Bronshon BK v Vejle
Under 2,5
Kurs: 2.10
Stawka: (wirtualne) 10 zl

✅
 
Do góry Bottom