>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Under/Over 2.5 vs. Under/Over 2.25

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Mam pytanie jaka jest w tym różnica? Bo zreguły kursy na Under/Over 2.25 są wyższe.

jescze takiego kursu na under/over 2.25 nie widzilem!!!
a roznicy niebyloby zadnej powniewaz jak ktos strzeli 3 bramki to jest over 2,5 i 2,25
mozesz nam powiedziec jaki buk ma taka oferte?
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Widziałem różne under/over. Chodzi mi o końcówki (0,5 czy właśnie 0,25) ale różnicy nie ma tutaj żadnej jeśli chodzi o wynik. A że kursy są wyższe... Po prostu dany buk dał wyższe, proste ;)
 
G 46

ghs

Użytkownik
Panowie, jest duża różnica!
Under/over 2,25 polega na tym, że połowa twojej stawki jest użyta na zakład under/over 2,5, a druga połowa na under/over 2,0.
Tak więc jeżeli postawisz 100 zł na over 2,25 (albo inaczej over 2 1/4), to tak jakbyś postawił:
- 50 zł na over 2,5,
- 50 zł na over 2,0.
Jeśli będzie 0 lub 1 bramka to przegrasz całość stawki. Jeśli będą więcej niż 2 gole to wygrasz za całą stawkę, a jeśli będą 2 bramki, to jedno 50 zł przegrasz (over 2,5), a drugie 50 zł buk ci zwróci (over 2,0).
Jeżeli postawisz 100 zł na under 2,25 (albo inaczej under 2 1/4), to tak jakbyś postawił:
- 50 zł na under 2,5,
- 50 zł na under 2,0.
Kurs na u2,25 jest wyższy niż na u2,5, bo jeśli będą 2 bramki, to przy u2,25 tylko połowa stawki wygrywa, druga połowa stawki jest do zwrotu.
Na podobnej zasadzie są zakłady na under/over 2,75. Jeśli postawisz 100 zł na under 2,75 (lub under 2 3/4), to tak, jakbyś postawił:
- 50 zł na under 2,5,
- 50 zł na under 3,0.
Są to tzw. handicapy azjatyckie.
jescze takiego kursu na under/over 2.25 nie widzilem!!!
a roznicy niebyloby zadnej powniewaz jak ktos strzeli 3 bramki to jest over 2,5 i 2,25
mozesz nam powiedziec jaki buk ma taka oferte?
Anapolon, człowieku (?), jak nie masz pojęcia o temacie, to się nie odzywaj, bo wychodzisz na idiotę, a po co ludzie mają wiedzieć, jaki jesteś naprawdę.
Widziałem różne under/over. Chodzi mi o końcówki (0,5 czy właśnie 0,25) ale różnicy nie ma tutaj żadnej jeśli chodzi o wynik. A że kursy są wyższe... Po prostu dany buk dał wyższe, proste ;)
Malkolm, to samo - chłopie, jak się nie orientujesz, to nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fok84 0

fok84

Użytkownik
Może ktoś wie jaki buk daje możliwość postawienia takiego zakładu jak under/over 2,75 czy under/over 2,25???
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
bet365 ????
over 2.25 = over 2, 2.5
over 2.75 = over 2,5, 3
tak to jest zapisane w tym buku ????
chyba najszersza oferta z ogólniedostępnych buków na azjany i dodatkowe sumy goli ????
 
fok84 0

fok84

Użytkownik
bet365 ????

over 2.25 = over 2, 2.5
over 2.75 = over 2,5, 3

tak to jest zapisane w tym buku ????
chyba najszersza oferta z ogólniedostępnych buków na azjany i dodatkowe sumy goli ????
dzięki dzięki o to właśnie chodziło ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Pinnacle Sports też podaje takie typy na spotkanie dla tego zajżałem do tego tamatu bo nie wiedziałem czy grac . ;)
 
Do góry Bottom