>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Under 1.5 + over 2.5

Z 0

zbhtoja89

Użytkownik
Witam.
W sumie piszę po to aby się doradzić, kogoś kto może czegoś takiego już próbował, choć nie znalazłem podobnego tematu nigdzie jak do tej pory. W skrócie postaram się wyjaśnić na czym mój &quot;system&quot; miałby się opierać. Za przykład niech posłuży mecz na jutrzejszą Ligę Europejską - Fc Sion vs Bordeaux.
Cały zamysł opiera się na tym aby na ten mecz postawić 2 kupony. Jeden to under 1,5 gola gdzie kurs wynosi 2.95 a drugi kupon to over 2,5 bramki przy czym tu kurs równy jest 2.23. Tak więc przegrana następuje tylko lub aż wtedy wtedy, gdy w meczu padną idealnie 2 bramki. W przypadku trafienia overka mamy np 2.3j na + w przypadku trafienia underka 9.5j także na + przy graniu stawką 10j. Ten mecz to tylko przyklad, podobne wysokości kursów na wybrane przeze mnie zakłady pojawiaja się w meczach gdzie kursy na obie drużyny są w miare wyrównane. Jest to pytanie do bardziej doswiadczonych graczy, czy jest to cos co warto grać jako system, czy tez ktoś tego próbował? Czy można łatwo się wypsztykać z kasiorki przez to czy tez warto to spróbować. Wiem, że najłatwiej możnaby to po prostu przetestować, ale ciekaw jestem co inni myślą na ten temat. Dlatego tez poprosiłbym o opinie czy tez konstruktywną krytykę.
Pozdrawiam ????
 
Z 0

zbhtoja89

Użytkownik
Oczywiście, np w przypadku gry po 1 połowie czy tez w miarę wcześnie przed zakonczeniem meczu będzie wynik np 2:0,1:1,0:2 na live możnaby w pewien sposób zabezpieczyć się przed ewentualną większą stratą poprzez postawienie dokładnego wyniku na 2:0 czy tez analogicznie 1:1 czy tez 0:2 choć na to jeszcze nie mam pomysłu jak to zrobić i czy faktycznie jest to możliwe :p Mam nadzieję, że to co napisałem jest w miarę logiczne i zrozumiałe ????
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
witaj
kiedyś bawiłem się w takie różne strategie jak u1,5 i o2,5 ale bardziej mi pasowała u3,5 i o4,5 wszystko oczywiście na Betfeirze
ale najciekawsza była strategia u/o na Betfeirze + dokładna ilość goli u zwykłego Buka
bo
np. kiedy w pierwszej połowię jest 0:0 to kurs na dokładną ilość bramek (w twoim przypadku dokładnie 2 bramki) u zBuka rośnie ;) i oto właśnie chodzi
ale do takiej zabawy trzeba mieć spory kapitał żeby coś ugrać konkretnego
no i dobrze wyszukiwać mecze w których pierwsza połowa będzie 0:0
to taki surebet rozłożony w czasie
jak dla mnie za dużo zawracania dupy w porównaniu do zysków
 
Do góry Bottom