>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ulubione kreskówki

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A ja oglądałem wszystko co było na RTL7, Dragon Ball dzieli i rządzi teraz jest remake DB Z - Dragon Ball Kai raz na tydzień odcinek 20 minut sentyment nie pozwala mi nie obejrzeć ;) A z reszty kreskówek, które oglądałem w dzieciństwie to klasyka: Pokemony, Rycerze Zodiaku, Tajemnicze Złote Miasta i tak dalej........ Szkoda, że RTL wycofał się z polskiego rynku :;/:.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
jeśli chodzi o kreskówki to naszła mnie taka rozkmina kojarzy ktoś :
dinozaru mają swoją bazę jest dwie bandy dobra i zła i jedna ekipa jadła salsę (hehe tak właśnie) kojarzy ktoś i co chwilę akcje między sobą mieli
jeden taki latający koloru fioletowego pluł takim jakby jadem
tytuł bajki potrzebny
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
teraz sobie przypomnialem o mistrzowskich bajkach jakimi były np. Łoś Superktoś, Stary Kacper duszek i Herkules, z tym pierścieniem ???? Pamiętam to w święta leciało i najlepszy był głos narratora, tak jak na filmiku nr.2 RTL7 to był kozak w tym temacie. Najlepsze bajki leciały. Jeszcze pamiętam jak wracałem ze szkoły, podstawowej jakoś 2 klasa to leciały na TVN koło 14 bajki m.in. Inspektor Gadżet.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Power Rangers &amp; Odlotowe Agentki &amp; Dragon Ball &amp; Inspektor Gadżet &amp; Pokemon &amp; Digimon &amp; Laboratorium Dextera &amp; Atomówki &amp; Ach ten Andy &amp; Dzieciaki z klasy 402 &amp; Johny Bravo &amp; Denis Rozrabiaka &amp; Musze opowieści ( zajebiste ???? ) &amp; Świat wg Ludwiczka &amp; Flintstonowie &amp; Spiderman &amp; Maska &amp; Szalony Jack, pirat. &amp; Tsubasa &amp; Fantastyczna Czwórka &amp; Przygody Kuby Guzika &amp; Walter Melon &amp; Scooby Doo &amp; Chojrak – tchórzliwy pies (Eustachy ????).

Cos by sie jeszcze znalazlo ale najwyzej potem dopisze ????
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Dragon Ball, Woodpecker, Ludwik, Ach ten Andy kurcze wiele tego bylo prof wiekszosc wymienil

teraz jeszcze czasami ogladam seriale animowane, ale to juz nie to samo - American Dad i Family Guy
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Power Rangers &amp; Odlotowe Agentki &amp; Dragon Ball &amp; Inspektor Gadżet &amp; Pokemon &amp; Digimon &amp; Laboratorium Dextera &amp; Atomówki &amp; Ach ten Andy &amp; Dzieciaki z klasy 402 &amp; Johny Bravo &amp; Denis Rozrabiaka &amp; Musze opowieści ( zajebiste ???? ) &amp; Świat wg Ludwiczka &amp; Flintstonowie &amp; Spiderman &amp; Maska &amp; Szalony Jack, pirat. &amp; Tsubasa &amp; Fantastyczna Czwórka &amp; Przygody Kuby Guzika &amp; Walter Melon &amp; Scooby Doo &amp; Chojrak – tchórzliwy pies (Eustachy ????).
Cos by sie jeszcze znalazlo ale najwyzej potem dopisze ????
Te bajki pogrubione oglądałem ;D
Ach ten Andy najlepsze ;P
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dragon Ball Super: Oficjalna kontynuacja Dragon Ball Z od Akiry Toriyamy!

Nie mogę uwierzyć w te wieści i nie zdziwię się, jeśli zaraz obudzę się zlany potem z ekscytacji i okaże się, że to był tylko sen. Akira Toriyama, który do Dragon Balla powrócił ostatnio aby zrobić specjalny odcinek i dwa filmy kinowe, nie poprzestaje na pojedynczych wybrykach: zapowiedziano Dragon Ball Super, nową serię anime.
Kontynuacja Dragon Ball Z oznacza, że powrócimy do momentu, w którym Goku pokonał Majin Buu.

Premiera w Japonii już w lipcu tego roku.

Nie mam słów. Muszę ochłonąć.
http://www.cdaction.pl/news-41338/dragon-ball-super-oficjalna-kontynuacja-dragon-ball-z-od-akiry-toriyamy.html

https://www.youtube.com/watch?v=tEUrvG2MAQU
 
Do góry Bottom