>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ulubiona odmiana pokera?

matex 0

matex

Użytkownik
Zaznaczyłem Texas Holdem, gdyz w tą odmianę obecnie najczęściej gram, jednak ostatnio zainteresowałem sie Omahą i gdy będe miał więcej czasu mam zamiar się bardziej podszkolić w grze w tę odmianę ???? . Czasami także, z kolegami zagra się dla zabawy w dobieranego :p
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
a ja lubie grac w h.o.r.s.e bardz wciagajaca gra i wymagajcaca ale naprawde lubie w nia grac!!! nie pogardze tez czasami razz&#39;em na fulltiltpoker bo tam przynajmniej ktos w to gra ????
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
Ja najczęściej gram w holdema... w omaszkę sporadycznie...
lecz najbardziej lubię horse&#39;a i 7 studa w którego trudno gdzieś zagrać, bo chętni są zazwyczaj tylko na wysokich stawkach, a bankrollu to ja za dużego nie mam...
 
S 0

sroczka83

Użytkownik
texas holdem, chociaż ostatnio całkiem dobrze mi idzie w Omaha i zastanawiam się czy nie zacząc grąc cos wiecej własnie w Omaha.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
texas holdem, chociaż ostatnio całkiem dobrze mi idzie w Omaha i zastanawiam się czy nie zacząc grąc cos wiecej własnie w Omaha.
texas holdem chociaz w domku czsami gramy w 5 Card Draw ????
Kurde czy wam ktos płaci za pisanie postow? Albo to jakis bot je wypisuje bo z tego co widze to sroczka brał udzial we wszystkich promocjach. Mam wrazenie ze pisze tylko po to aby pisac a tak naprawde nie wie o co chodzi. Moze sie myle ale naprawde wydaje mi sie to dziwne...

Zeby nie bylo OT to zdecydowanie gram tylko w odmiane Texas Holdem:-D
 
K 0

kacper323

Użytkownik
holdem jest najlepszy do grania w sieci ale jezeli spotykam sie ze znajomymi przy stole to raczej tradycyjna piątka... bez limitów naturalnie ????
 
U 0

untraceable

Użytkownik
ta wiadomo ze texas holdem NL ale słyszałem ze najwieksi kozacy graj omahe bo tam ciezko jest mega obczaic co kto ma i przy tym wieksz zabawa jest w omasze,wiecej opcji ale texas Holdem to texas holdem w koncu,najpopularniejsza odmiana an swiecie
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
No więc jako jedyny zaznaczyłem standardowy, dobierany gdyż w moim otoczeniu mało kto słyszał o Texas Holdem więc Jego zasadami mogę się tylko raczyć za pośrednictwem Internetu ;)
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
głównie gram texas, ale zaznaczyłem omahe, nie jestem w niej dobry jakoś szczególnie, jednakże ta odmiana pokera jest bardziej dynamiczna niż texas. Bardzo lubię szybkie rozgrywki, np. turbo w texasie, omaha daje mi taką małą namiastkę turbo, gdyż nie jest ono zbyt popularne, zwłaszcza we freerollach
 
Do góry Bottom