>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Uleb Cup 2007/2008

Status
Zamknięty.
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
ULEB Cup
godzina: 18:30
DKV Joventut - Galatasaray
mój typ: under 148.5 pkt.
kurs: 1.85
bukmacher: expekt

Jak do tej pory wszystkei spotkania rozegrane na turnieju finałowym kończyły się popisem strzeleckim drużyn uczestniczących w finale tylko w pierwszych kwartach. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale tak jest. Expekt ze wszystkich wystawionych pułapów punktowych zawsze grubo przesadzał i mam wrażenie że i tak dzisiaj będzie.
DKV mój główny faworyt tych rozgrywek w pierwszym spotkaniu spotkał się z Pamesą. Spokojnie wygrane pierwsze trzy kwarty i czwarta odpuszczona. Wynik 77:67
Galatasaray w bratobójczym pojedynku z Besiktasem wygrywa 61:60 zapewniając sobie zwycięstwo w dwóch pierwszych kwartach, choć w końcówce było naprawdę gorąco.
Uważam, że obie drużyny podejdą do tego spotkania skoncentrowane i skupione na głębokiej defensywie. W końcu przegrany odpada, a następny mecz to finał!
Expekt wystawił dzisiaj handicap sumy punktów 148.5 pkt. Wydaje mi się, że nie ma ku temu żadnych powodów aby został przekroczony. DKV wygra dzisiejsze spotkanie, oszczędzając siły na mecz finałowy i kontrolując przez cały czas wynik spotkania. Tak uważam, ale jak będzie to zweryfikują drużyny podczas spotkania. Życzę powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom