>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ukraina - Polska]- 3 kolejka gr. C, 21.06.2016 r. godz 18:00

mateee 7

mateee

Użytkownik
hmmm posiada już ktoś jakieś prawdopodobne składy Ukrainy ? Bo mnie to interesuje bardzo. Albo kto na pewno nie zagra w pierwszym itd. Ktoś poda info?
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
hmmm posiada już ktoś jakieś prawdopodobne składy Ukrainy ? Bo mnie to interesuje bardzo. Albo kto na pewno nie zagra w pierwszym itd. Ktoś poda info?
Pyatov; Fedetskiy, Kucher, Khacheridi, Butko; Stepanenko, Rotan; Yarmolenko, Zinchenko, Konoplyanka; Zozulja.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Ja od siebie polecam pare typow na to spotkanie. Pierwszy który opisałem w typach dnia to granie -0,5 żółtych kartek Ukrainy po 2,02 w Unibecie. Ekipa Ukrainy bedzie chciała sie godnie pożegnać wiec mozliwe ze bedzie grała dosyc ostro, my wiadomo, gramy dalej wiec trzeba sie troche oszczedzać i nie łapać głupich kartek. Do tego promocja do dubla to strzały celne Milika over 0,5 po @1,4 w Unibecie. Jeden celny strzał Arka w tym meczu to dla mnie mega value, bedzie chciał sie zrehabilitować bo bardzo słabym wystepie w meczu z Niemcami, coś na pewno poleci w światło bramki.
Wczoraj Rosjanie też mieli zagrać z jajem, ale jak się okazało moszny były puste. Przy 3:0 Walia grała tiki-takę i nawet to nie wkurzyło Ruskich. Sytuacja może się powtórzyć z Ukraińcami. Myślę, że kilku zawodników może chcieć się pokazać i z ich zaangażowania i agresji mogą popłynąć kartki w naszą stronę (np. Jodłowiec, Cionek).
Panowie, mam pytanie: co myslicie o grubym wejściu dzisiaj w czysty win Polski ?
Wszytko na to wskazuje(nie jestem fanem typu Polska Polska zawsze ale dzisiaj tak sięzapowiada).
Kurs prawie 2.0 więc bardzo dobrze i idealnie,żeby wejśc grubiej.
Jeśli Niemcy strzelą szybko bramkę to może być pozamiatane, bo co by nie mówić taka informacja wpływa na grę zespołu. Ostatnio Francuzi szarpali ze Szwajcarami, ale jak Albania strzeliła gola to nagle jednym i drugim jakby troszkę mniej chciało się grać w piłkę.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ukraina +0.5
1.93
Bet365

Ukraińcy mają na skrzydłach świetnych graczy,Yarmolenko i Konoplianka do tej pory nie grali zbyt dobrze ale to samo można powiedzieć o Lewandowskim.Ciężki mecz dla obu drużyn,Myślę jednak żeby obstawiać coś w stronę naszych sąsiadów bo remis też nas zadowoli a w obu meczach nie straciliśmy jeszcze bramki co jednoznacznie wskazuje jak defensywnie gramy w tym turnieju.Tylko jedna bramka strzelona nie jest zbyt dobrym wynikiem,z drugiej strony Ukraina straciła aż cztery i żadnej nie strzelili.W niedawnych eliminacjach sprawili nam problemy ogrywając nas u nas ale teraz są kompletnie bez formy.Co jednak za nimi przemawia ? Polsce wystarczy remis do awansu a w dwóch meczach nasz bilans bramkowy nie jest rewelacyjny,myślę że remis jest tutaj nabardziej prawdopodobny bo Ukraińcy muszą popracować nad obroną a Polacy szaleć nie będą dzisiaj. Pogram jeszcze DW
Dokładny wynik 0:0
6.5
Bet365
 
K 168

kbak93

Użytkownik
ja poszedłem w czysty win bo ukraina może mieć w dupie ten mecz, a my mamy chęć wygrania. JEDNAK tak szczerze będzie remis. 0:0 lub 1:1 nie jesteśmy specjalistami
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
ja poszedłem w czysty win bo ukraina może mieć w dupie ten mecz, a my mamy chęć wygrania. JEDNAK tak szczerze będzie remis. 0:0 lub 1:1 nie jesteśmy specjalistami
stawiasz jedno, a myślisz że jednak będzie drugie
musisz mieć sporo kasy, to może pożyczysz kilka złotych
wczoraj szwedzki sędzia wyruchał mnie bez mydła ????
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
kursy wróciły w okolice 2,00 ... pewnie po ogłoszeniu składów ????
Trzymamy kciuki za Polaków! Damy radę!
Moje typy na ten mecz:
PL-UA powyżej 2 bramek @ 1,87
Lewandowski strzeli @ 2,25
 
Do góry Bottom