>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ukradli mi 32789,86 PLN - Witaj na Betclic

Status
Zamknięty.
M 5

monika1335

Użytkownik
Konto na betclic bylo moje. Konto z ktorego wplynal depozyt nie. Pierwsza weryfikacje przeszlam pozytywnie. Druga po tym jak Pani uslyszala TV w tle, nie. Nie korzystalam z zadnego bonusu. Czy wszyscy pamietacie jaki zaklad stawialiscie dwa tygodnie temu? Co jadles na obiad 1 sierpnia. (no wlasnie) Tak wygladala moja rozmawa z Pania z weryfikacji.
Jezeli ktos chce abym zle odpowiedziala to wlasnie tak poprowadzi rozmowe.

Jakie znaczenie ma plec wplacajacej osoby?
 
A 205

amindada

Użytkownik
oni nie unieważnili zakładu, tylko nie chcą wypłacić wygranej. Sadze, ze nie jesteś na 100 % kryształowa, ale to nie ma znaczenia , bo jezeli nie sfałszowałaś skanu dowodu itp, i osoba o twoich danych istnieje fizycznie to kasa Ci sie należy jak psu zupa. Powinni ci wypłacic wygraną i ewentualnie zamknąć konto, a nie kraść pieniądze. Ja tez niedawno padłem ofiarą konfiskaty, 10 tys zł - ale akurat w kasynie, dostałem bonus, pare razy zagrałem i z niego zrezygnowałem, później doszedłem do 10 tys, a przy wypłacie okazało sie ze moglem zagrac za max. 25 zł na spin/rozdanie i skonfiskowali
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Wszystkie dokumenty są oryginalne. Zdjęcia twarzy z dowodem + potwierdzenie przelewu. 2 tygodnie męczyłam się na chat on line. Gdybym miała jeszcze raz postawić. Wolałabym wygrać mniej, ale na polskich &quot;bukach&quot;. Ale Lech Poznań + Mateusz Borek i Pan Boniek są na tyle przekonujący, iż zdecydowałam się grać z Betclic.
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Co wiecej, gralam wczesniej. Wplacalam, wyplacalam. Nie bylo problemu. A teraz? No właśnie, mam nadzieje, że negatywna reklama w telewizji i w internecie im się nie opłaci. Na to licze.
Ponownie proszę o pomoc i nagłośnienie sprawy.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jakie nagłośnienie? ???? Jedyne co możesz zrobić, napisać do MGA. Najlepiej napisz od razu że nie przeszłaś weryfikacji bo np. zadawali Ci pytania na które mogłaś nie znać odpowiedzi, bo były zbyt szczegółowe czy coś takiego. Nikt inni Ci nie pomoże. Oczywiście, jak chcesz się &quot;zemścić&quot; na buku to możesz to robić, ale nic Ci to nie da. Nikt poważny nie gra za takie pieniądze w Betclicu, z wielu powodó a dzieci co tam wpłacają kasę żeby z cash backa skorzystać i tak to będą robić. Pisanie że Cię Borek przekonał do grania tam jest śmieszne, bo wychodzi na to że łykasz wszystko niczym Sasha Grey.
Nie sądzę że zobaczysz pieniądze, wystarczy mi że konto jest na kobietę a depozyt z konta osoby trzeciej, do tego nie przejście weryfikacji konta. Mi tam jakoś nigdy jakiś dziwnych pytań nie zadawali. Sory, ale jak faktycznie jesteś kobietą, nic nie kombinowałaś i sama grałeś nie łamiąc ich regulaminu to przykre stracić taką kasę, ale kobiety są dyskryminowane przez buki i tak będzie zawsze, bo najczęściej konta na kobiety, &quot;obsługują&quot; ich faceci lub synowie. Jestem prawie pewien że w tym przypadku jest tak samo, no ale różnie bywa.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
mam nadzieje, że negatywna reklama w telewizji im się nie opłaci.
Chyba w TV SKY ???? bo jeśli znasz Ustawę hazardową, to mając choć kroplę oleju w głowie nie pójdziesz z tym do TVP czy TVN lub Polsatu.
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Kontrowersyjna sytuacja. To fakt. Ale w naszym kraju należy udowodnić winę. A nie odwrotnie. Domniemanie niewinności do dzisiaj istniało. Coś się zmienioł? Co łyka Sasha Grey mnie nie obchodzi. Opieram się na regulaminie. Sprawa trafi do TV w najblizszych dniach.
Liczylam na obiektywna opinie. No ale kwota i plec robi roznice. Przy najmniej dla niektórych.
Nie szukam zemsty tylko sprawiedliwosci.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To chyba faktycznie jest kobieta, która nie ma pojęcia co robi. ???? Tak serio, nie dziwi Was że ktoś gra za grubą kasę a nie ma pojęcia jak działają buki? Chodzi mi o takie ogólne rzeczy.
Liczylam na obiektywna opinie. No ale kwota i plec robi roznice. Przy najmniej dla niektórych.
Obiektywne opinie to takie które są na Twoją korzyść?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
,Powiedzmy &quot;Monika&quot;. Gra w betclic jest nielegalna w Polsce. Bo to bukmacher bez polskiej koncesji. Możesz mieć kłopoty, jeśli pójdziesz z tym gdzieś. W co również nie wierzę, bo sądzę że jesteś facetem. A przy weryfikacji, to support betclic usłyszał pewnie głos faceta podpowiadający kobiecie odpowiedzi. A nie tv. Nic nie ugrasz pewnie. Wpłata była rozumiem z konta faceta? Używałeś przelewy24 lub dotpay? Zbyt pewnie się poczułeś, bo przechodziły mniejsze wypłaty. I to błąd. Ja bym się bał wpłacać tyle kasy na nie swoje konto u buka. Masz nauczkę. PS. powiedzmy że biorę pod uwagę, że mylę się na 10%. Ale nie sądzę.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli faktycznie jakaś telewizja zrobiłaby o tym materiał, to spokojnie za niedługo będziemy w tej telewizji oglądać dilerów, którzy się żalą przed kamerą że im towar ktoś ukradł. ???? To jest taka sama sytuacja. Też jestem przekonany że to facet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 125

roger12

Użytkownik
Przecież, tu Pani Monika sciemnia na okrągło w każdej sytuacji choć jej nie znam osobiście. Ale patrząc na to co tu sie wypisuje to włosy stają dęba.
Raz że, Pani Monika nie ma pojęcia o bukmacherce dwa, miałem rozmowę z betclic może to nie była taka suma jak ta ale przybliżona wtedy i to było z bonusu gdzie faktycznie trzeba było szczegółowo potwierdzać co sie stawiało za ile i o której godzinie nawet. Jednakże na pewno nie było to tak że jeśli żle odp. to był jakiś problem. Nie wierze w to ze na podstawie tego powiedzieli ci że to nie twoje konto. Przyczyna to taka że faktycznie konto nie jest twoje a chłopaka i musieli słyszeć jak ten chłopak podpowiada na pytania zadawane. dla Betclic taka suma to nie są niewiadomo jakie pieniądze i nie ma powodu by z tego względu byli nie wypłacalni na wysokość sumy. Jednakże, widzą że było kombinowane i niestety teraz płacz.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
gadają z typem podającym się za laskę, gimbaza pełną gębą...
zgadzam się z Roger12, założył konto na swą laskę, zweryfikował, ale jakby nie było oszukał. Śmierć frajerom ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 205

amindada

Użytkownik
jak ta laska wyraziła na to zgodę i rzeczywiscie istnieje, nie ma podrobionych dokumentów to kasa sie nalezy i tyle w temacie!! Jak oczywiscie nie bylo zaloznonycn tych kont 32 i na kazdym grane te same zdarzenia w różnej konfiguracji itp. , zeby wyludzic bonus. Ja sam kiedyś poprosiłem swoją laskę , zeby założyła konto w jakimś kasynie, z jej kompa, z jej karty kred. depozyt i wszystko było ok. Skoro buk przyjmuje zakłady to ma obowiazek wypłacic wygraną , ludzie gdzie wy zyjecie - to ze ktos sie logował w nie tym miejscu ma być powodem konfiskaty pieniedzy??
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
a gdzie ty masz w jakimkolwiek buku i regulaminie, że można zakładać konta na osoby trzecie za jej zgodą? LOL ???? nie można, nie ma takiej opcji. Buk jak widać się w tym połapał i słusznie nie wypłaca. Ja rozumiem, że da się kombinować, ale trzeba to robić z głową, a nie płakać jak buk okaże się bardziej cwany.
nie warto zakładać kont na laski, potem wychodzą takie historie, trzeba podpowiadać, a wtedy łatwo o wpadkę przy weryfikacji telefonicznej.
I trochę więcej obiektywizmu z tym okradaniem przez buki, bo to nie ten przypadek. Na zdrowy rozsądek, laska gra w betcliku za grube siano, a na chacie zachowuje się jak szewc, potem nie przechodzi weryfikacji tel. Serio to dla was wina buka? Hehe. Gość trochę za męsko pogadał z agentem. Dla mnie to bardzo tani wałek.
 
A 205

amindada

Użytkownik
jak zalozylem konto z jej kompa , z jej IP, i z jej karty byle depozyt to skad buk wie ze sterowala tym osoba trzecia?? Gralem tez tylko u niej w chacie jakby co.
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Czyli betclic dziala pelna para pod roznymi loginami na forach.

Czemu nie ma oficjalnej odpowiedzi ze strony betclic? Nie oficjalne sa, te powyzej. Tak to dziala niestety.

Gimbaza dziala za 15 tysiecy.

Gosc podaje sie za laske.

Czemu postronne osoby trzymaja strone korporacjii?
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
wszyscy myślą, że buki to debile skończone, ale jak widzę te &quot;wałki&quot; to naprawdę nie trzeba być geniuszem, że coś jest nie tak. Musiałeś zrobić jakiś błąd. Nie wiem jaki i buki tego też ci do końca nie powiedzą, bo to w ich interesie. Magic. ;)
Czemu postronne osoby trzymaja strone korporacjii?
a czemu mam trzymać stronę oszusta, który dał się złapać i jeszcze płacze?
Gimbaza dziala za 15 tysiecy.
jak za tę sumę gra w betcliku to gimbaza do kwadratu ;)

i jeszcze piszesz, ze betclik tu pisze pod różnymi loginami... ???? ile ty masz lat? 19?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom