>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ukash - Wpłata

dudasz 1

dudasz

Użytkownik
Witam

Mam pytanie dotyczące wpłaty przez Ukash. Na stronce jest napisane że minimalna wpłata to 50 PLN. Czy to odnosi się do jednego bonu Ukash? Bo na allegro widzę że są za 5, 10, 40 i 100 PLN. Czy mogę kupić bon 40 PLN i 10 PLN i doładuje normalnie i będe mógł grać za te kase czy muszę kupować 100 PLN?

Z góry dzięki za pomoc
 
dudasz 1

dudasz

Użytkownik
http://dotpay.pl/ na tej stronie kupisz bon o takim nominale jakim bedziesz chcial.
thx, czyli to znaczy że nie mogę kupić bonu 40 PLN i 10 PLN? Bo tak było by mi łatwiej
To ja może zapytam jeszcze inaczej, gdzie poza netem, dokładnie można w Polsce dostać Ukash, i czy w ogóle można?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Jak to latwiej, tam sobie ustawiasz taka kwote jaka chcesz, uzywasz przelewu24 i kod bonus masz za chwile na mailu (nie wiem czy mozna latwiej). Przez allegro placisz prowizje, ktora narzuca sobie sprzedajacy te bony i musisz czekac az on Ci wysle odpowiedni kod.
 
dudasz 1

dudasz

Użytkownik
Jak to latwiej, tam sobie ustawiasz taka kwote jaka chcesz, uzywasz przelewu24 i kod bonus masz za chwile na mailu (nie wiem czy mozna latwiej). Przez allegro placisz prowizje, ktora narzuca sobie sprzedajacy te bony i musisz czekac az on Ci wysle odpowiedni kod.
No to skoro przelewy24 to taką opcję chyba lepiej wykorzystać bezpośrednio przez Expekta, wybierając Przelewy24 jako forme płatności, bo nie zapłace podatku tak jak w przypadku Ukasha ????
Nigdy z tego nie korzystałem i mam pare pytań :
1) ile trwa zaksięgowanie kasy na koncie?
2) Da rade wpłacic mając konto w BZWBK?
 
Do góry Bottom