>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ukash - szybkość realizacji

D 5

dami21

Użytkownik
Kupilem bon za 100 zl i zaplacilam za niego na stacji orlen MOJE RACHUNKI , ale juz od wczoraj rana do teraz nie ma go na e-mail ... chcialem zagrac sobie w weekend a tu niby taka szybka realizacja ... co teraz, kiedy go otrzymam?
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Gdzie na stacji benzynowej ... zanim to zaksięgują to może trwać kilka dni roboczych. Za ukash najlepiej płacić w banku, wówczas na drugi dzień ( a czasami i w ten sam ) masz na e-mailu kod. Nigdy się nie płaci na stacjach, żabkach, skarbonkach itp szajsach, gdzie jest taniutko - no ale trzeba czekać..
 
D 5

dami21

Użytkownik
Na stronie pisze ze odrazu , natychmiast .... :// , a wiecie ile to może potrwać ? Mam potwierdzenie i już im wysłłem ale chyba dzisiaj nie pracuja :////// , do tgeo nie zaplacilem prowizji 1.99 na stacji poweidzała że nie naliczyli ... fakkkkkk
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Natychmiast to trwa przelew jak masz kod i wysyłasz go do np. jakiegoś buka. Żeby ten kodzik dostać to pieniądze muszą wpłynąć na konto bankowe ukash a to trwa w zależności gdzie wpłaciliśmy.
 
D 5

dami21

Użytkownik
Szybko, sprawnie i bezpiecznie
Bez opóźnień wynikających z godzin pracy poczty, banków i organizacji płatniczych – kupujesz szybko, sprawnie i bezpiecznie, a sklep internetowy natychmiast otrzymuje informacje o Twojej wpłacie. Masz również gwarancję, że w razie problemów z zamówieniem, serwis Dotpay sprawdzi transakcję i sprawnie obsłuży Twoją reklamację.

Po tym zrozumiałem , że natychmiast ... to ogromna lipaaaaaa
 
Do góry Bottom