>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Open 2024 (1-3 marca)

Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Już w ten piątek startuje największy turniej telewizyjny (160 zawodników).
Poniżej rozpiska
20240228_141225.jpg

Tytułu broni Andrew Gilding

Format:
BO11: rundy 1-3
BO19: rundy od 4 do ćwierćfinału
BO21: półfinał i finał.

Turniej lubi niespodzianki, bo zawodnicy nie są rozstawieni, więc już od 4 rundy mogą czekać nas hity.

W piątek zostaną rozegrane pierwsze 3 rundy: 94 spotkania! Warto porobić depozyty i polować na live :)

Warte odnotowania:
Sebastian Białecki z meczem na scenie głownej
Transmisja na viaplay (tylko Main Stage)
 
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Pierwsza runda to duża niewiadoma, bo wielu graczy nie widzieliśmy od wielu tygodni albo zagrali tylko kilka spotkań na podłodze. Dlatego stawki niskie i pilna obserwacja na dalsze etapy turnieju.
Ja na Pre pograłem M.in.:

Jurjen van Der Velde vs Jeffrey de Zwaan
Jeffrey de Zwaan @1,54
Holender rok temu dotarł do fazy 1/16 pokonując M.in świetnie dysponowanego Price'a (Mecz zakończył na średniej 105).
W tym sezonie można go było zobaczyć we wszystkich 4 podłogówkach i chociaż tylko raz przeszedł 1 rundę, to kazdy mecz był w okolicach średniej 95, co może napawać optymizmem.
Jego przeciwnik w tegorocznych podłogówkach prezentował się zdecydowanie gorzej i pojawiły się nawet mecze na poziomie 75. Na codzień rywalizuje w Development Tour, gdzie radzi sobie przyzwoicie, ale dzisiaj musiałby wznieść się na wyższy poziom, żeby zagrozić starszemu rodakowi.

Bradley Brooks vs Cameron Crabtree
Crabtree @1,65
O Cameronie można było usłyszeć, gdy rok temu, gdy w Modusie wykręcił mecz na poziomie +115. Na przestrzeni 2023 okazjonalnie występował w podłogowych Players Championship i w PC7 dotarł nawet do fazy 1/16, gdzie zatrzymał go Krzysztof Ratajski. Obecnie jak prześledziłem jego mecze w DT, to widać duże wahania, ale liczę że da Mecz w okolicach 90, co powinno wystarczyć na tragicznego ostatnio Brooksa. Młodzieżowy Mistrz świata z 2020r. Bardzo z puścił z tonu i 2023 to był dla niego najgorszy rok w notabene króciutkiej karierze. Aktualnie walczy w Development Tour, ale to są mecze na poziomie 70, a czasami nawet poniżej tego poziomu. Nie jest to żaden pewniak, ale liczę, że Crabtree pewnie pokona rywala i może napsuje krwi lepszym rywalom w dalszych etapach?
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Pierwsza sesja w UK Open to wiele niewiadomych, bo nie grają zawodnicy z TOP32 głównego rankingu. A ci równie solidni z miejsc 33-64 nie zawsze mają już przeciwnika.

Skleiłem AKO z meczów, które są dostępne.

Sebastian Białecki @ 1.47 Seba jak nie Seba...
Wessel Nijman @ 1.13
Steve Lennon @ 1.22
Chris Landman @ 1.21
AKO: 2,45 (2,15) iforbet


Głównym typem jest Białecki, w którego mocno wierzę. Kurs w iforbet bardzo apetyczny - inni mają poniżej 1,40, a uważam, że prawidłowo powinno być 1,30. Przeciwnikiem Jenson Walker - niespełna 18-letni młodzieniec, który podobnie jak Seba znajduje się w Target Elite-1. Obaj grali teraz w weekend w Development Tour. Seba zagrał 24 mecze, Jenson 13. Średnia Seby 86,97, średnia Jensona 80,22. Najważniejsze jest to, że zagrają na głównej scenie. Nie powiem, że Seba jest bardzo ogranym zawodnikiem na największych scenach, ale jakieś przetarcie już miał, czego o Angliku nie można powiedzieć. Wierzę, że to doświadczenie zapunktuje u Polaka.

Do tego na podbitkę 3 żałosne kursy, ale nie spodziewam się, aby miało się tam wydarzyć coś złego.

Stawka płaska, nie szalejemy na razie :)
 
Ostatnia edycja:
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Nie ma zbytnio czasu na obszerne analizy, bo kursy wystawione były dosyć późno a i meczw startują lada moment więc na sucho kilka typów, trochę statystycznych, trochę na czutke ale to taki turniej gdzie dyspozycja dnia ma kluczowe znaczenie

Mvg over 4.5 maksa @1.72 sts
M. Smith over 5.5 maksa @1.86 sts
Noppert win @1.70 sts
Price vs Schindler over 9.5 180 @1.72 sts

I na luźno wyraźni faworyci obecnie w lepszej formie niż ich rywale
Searle -1.5
Littler -1.5
Humphries -1.5
Ako @2.40 sts
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Jedyną sensowną ofertę ma STS. Na szybko skleiłem na mecze od 20:50 i później.

Heta @ 1,37 10-8
Humphries @ 1,25 10-7
Rock -1,5 lega @ 1,24 10-5
Clayton -1,5 lega @ 1,21 10-9
AKO: 2,57 (2,26) STS


Heta jest dużo lepszy od Whitlocka. Simon już dawno ma swoje najlepsze lata za sobą i nie zmieni tego faktu nawet niedawna 9. lotka w PC.
Humphries w dobrej formie. Dirk wraca do dobrej formy, ale będzie za mało na aktualnego MŚ.
Rock i Clayton grają przeciwko słabym gościom, którzy wykorzystali drabinkę ile mogli. Teraz wysoko przegrają.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Searle poza burtą, jaja.

Drue Reus, Benjamin - De Sousa, Jose
Reus ponad 3,5 maxów @2,06 miałem czutkę co do Belga, bo pograłem na kilku kuponach różne kombinacje w jego stronę. Było sporo 140, ale maxy nie siedziały

Smith, Michael - Cullen, Joe
Ponad 9,5 maxów @1,57

Smith, Ross - Gurney, Daryl
Ross Smith @1,65
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Menzies, Cameron - Anderson, Gary
Ponad 15,5 legów @1,67 bardzo pechowo - był stan 5:5 i Gary się odpalił i miałem nawet podejście do 9 lotki. Ostatni 5 legów, to 15, 13, 15, 14, 11 lotka

Wiadomo - Gary w gazie, ale kurs przesadzony. Menzies to nie jest amator. Pierwszy mecz średnia +100, w PC również pokazał się z dobrej strony. Na pewno powalczy i liczę że zdobędzie chociaż 6 legów
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
MVG poza turniejem. Holender połowę meczu pokazywał, że ma jakieś problemy - prawdopodobnie z barkiem. Jakby nie było: sensacja
 
Otrzymane punkty reputacji: +404
S 0

secretariat

Użytkownik
Czy możecie podrzucić stronę z dokładnymi statystykami, na żywo nawet, na flashscore tylko legi, a nie mogę znaleźć, dzieki
Post automatycznie złączony:

Czy możecie podrzucić stronę z dokładnymi statystykami, na żywo nawet, na flashscore tylko legi, a nie mogę znaleźć, dzieki
już mam, tylko niewiem dlaczego nie ma wszystkich spotkań i zawodnikow?

zostawiam dla reszty

 
Ostatnia edycja:
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ross Smith 1,62 + van Veen 1,27 + van der Bergh 1,40

Na podstawie dzisiejszej 4 rundy:

Clayton już na dobre osiadł na dnie, Ross Smith fakt faktem przegrywa swoje mecze zazwyczaj dość wcześniej w turniejach, ale z zawsze b. dobrą średnią, nie schodzi poniżej pewnego poziomu, żeby jego pokonywać trzeba mieć formę wybitną a takiej Clayton nie posiada, cud że udało mu się deciderem dociągnął zwycięstwo z jakimś anonimowym rywalem.

Van der Voort czyli rywal Dimy to taka kalka Claytona tylko posunięta o lata jeśli chodzi o grę, bo Vincent już praktycznie nigdzie się nie pojawia w poważnych turniejach, Van Berg miał zwiechę dość długą z Dolanem gdzie po wysokim prowadzeniu oddał wynik, ale ogarnął jednak do końca. Voort przeszedł do tej rundy chyba w najgorszym meczu pod względem średnich, totalna bieda jego 84,82 jak i rywala Krcmara 82,55.

Van Veen dostaje Ushera gościa który prowadził już 8-2 z Searlem i stracił to na rzecz 8-9 a w rezultacie rozegrali decidera z podania Searla, który miał dwie lotki meczowe na topa nie trafione o drut. Usher w dwóch lotkach zamknął równe 100. Searle ma ostatnio okropne jazdy na większych turniejach bo w tym przypadku trudno powiedzieć o dużej scenie (ostatni tragiczny mecz z Van Dujvebode), młody Holender nie powtórzy takiego win streaku żeby Usher tak wysoko od samego początku prowadził.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +379
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Podbijam Rossa Smitha i próbuję -1,5 @1,80

Anderson Gary - Dobey Chris
Ponad 11,5 maxów @1,73
Anderson na podłodze rzuca maxy jak szalony. Średnia prawie 5 na mecz i ma ich aż 84 po 4 cyklach. Potrzebujemy takiego Ando na scenie. Jak Dobey nawiąże do dyspozycji z grudnia, to będziemy mieli meczycho. Liczę na wyrównane spotkanie i ponad 17 legów, więc jak Panowie się rozkręcą, to maxy powinny się sypać. Wczoraj rzucili po 5 maxów, a pokonywali swoich przeciwników kolejno do 5 i do 3.

Suljovic Mensur vs Chisnall Dave
Chisnall -1,5 180-tek @1,60
W kontekście maxów, to Panowie są jak ogień i woda. Mensur wczoraj rzucił 3 - całkiem sporo jak na niego. Nawet jak dziś powtórzy ten wynik, to od Chisnalla oczekuję +5 maxów

Kursy z Unibet. Po dodaniu ichniejszego bonusu wychodzi AKO @5,14
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Wybaczcie, nie mam dziś czasu na typy i analizy. Podrzucam tylko info, że w iforbet dziś MaxiZysk na darta! 🥳
Wymagane 4 typy po 1,40 każdy, stawka od 20 do 200 zł.

 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
No niestety.. Kupa kasy wtopiona.. Nie oglądałem meczu - patrzę tylko, ze średnią sporo niższa. Jak to wyglądało przy tarczy?
No jak to jak? Typowo jak na porażki Rossa, czyli wszystko pięknie tylko nie duble. Początek spokojnie każdy swoje podanie trzymał przy rozpoczynającym meczu Smithie jeszcze przed przerwą ładnie przełamał na 6-4. Mógł kontynuować trzymanie swojego licznika to na start już go Clayton przełamał, później odłamał i wychodząc na ostatnią prostą do samej mety zaczął perfidnie kłaść skończenia na przeróżnych dublach. Jeszcze w 18 legu Ross miał 6 lotek na skończenie 64 i nie dał rady. Taki to typ zawodnika, średnie zawsze mega dobre, przeważnie mogą być wyższy od rywali ale wynik swoje. Na ostatnich MŚ też przecież lideruje tabeli przegranych z największą średnią. Claytonowi co trzeba oddać to 3 razy kończył zamki kręcące się w granicach 80-95. Absolutnie mecz przegrany przez Rossa aniżeli wygrany przez Claytona, więc czekam na losowanie i podwajam stawkę przeciwko Walijczykowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +514
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Panowie,
wczorajszy mecz Ratajski - Gawlas, gdzie sprawdzę statystyki meczowe zawodników?

z góry dzieki za link!
 
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Nie ukrywam, że mecz R.Smitha mnie zdewastował i trochę odpuściłem sobotę - zwłaszcza przedpołudnie.

Wylosowano takie zestawienia par, że nie zdziwi mnie żadne rozstrzygnięcie i ciężko wytypować kto zagra dalej, więc spróbuję typy statystyczne.

Heta vs Littler
Littler trafi finisz w środek w meczu: Tak @ 2.20
Luke we wczorajszym meczu z Chisnallem nie skończył żadnego finiszu +100, koniec świata :sneaky:pomimo braku wielu maxów i braku wysokich zamków Littler wykręcił średnią 103 i bardzo pewnie rozparwił się z Chisnallem (zwłaszcza ostatnia sesja).
Littler lubi się ze środkiem i na tym turnieju kończył już kilka raz na czerwonym: w tym Big-Fisha i spektakularny finisz ze 120: 20 > bull > bull. Kurs przyjemny zwłaszcza, że w poprzednich spotkaniach jak dobrze pamiętał było @2

Lukeman vs Van Den Bergh
Najwyższy Checkout: Poniżej 130.5 @ 1.50
Dość wysoka linia dla tej pary. Lukeman zamykał do tie pory 140 z Ando, 124 z Noppertem, 104 z Gatesem. Ze wszystkich 36 finiszy tylko 1 był powyżej wystawionej linii. Nie chce mi się wierzyć, żeby Martin utrzymał tak wysoką skuteczność na podwójnych, a taki zamek trzeba jeszcze poprzedzić kombinacją 2 potrójnych.
U Belga również 1 finisz powyżej tej linii (144 w meczu z Van Den Voortem). Kurs może nie powala, ale myślę, że adekwatny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom