>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Open 2016 - Minehead (04-06.03.2016)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

UK Open 2016

Data: 4-6 marca 2016

Miejsce: Minehead, Butlins Resort (Anglia)

TV: ITV 4

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/uk-open
UK Open to jeden z dwóch ulubionych turniejów Hiro, a wszystko to za sprawą braku rozstawień w dalszych rundach i losowaniami po każdej fazie. Do tego sporo nowych twarzy, sporo niespodzianek. Tytułu z ubiegłego roku bronić będzie Michael van Gerwen - czy uda mu się?​

Formaty gry
Preeliminacje, 1. Runda, 2. Runda - Lepszy z 11 legów
3. Runda, 4. Runda, 5. Runda- Lepszy z 17 legów
Ćwierćfinał, Półfinał - Lepszy z 19 legów
Finał - Lepszy z 21 legów
Nagrody
Zwycięzca - Ł50,000
Przegrany w finale - Ł20,000
Przegrany w półfinale - Ł10,000
Przegrany w ćwierćfinale - Ł7,500
Przegrany w 1. rundzie - Ł5,000
Razem - Ł160,000

Kursy na końcowe zwycięstwo
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
I RUNDA

Jan Dekker - Andrew Davidson
Dekker 1,25

Ronny Huybrechts - Mark Rice
Huybrechts 1,16
Darren Webster - Lee Moris
Webster 1,12
Dean Winstaley - John Scott
Winstaley 1,16

AKO: 1,91 bet 365
UK Open to jedenz poważniejszych turniejów w tourze, także nie ma mowy o odpuszczaniu. Dekker przeciętny zawodnik, jednak jakiś tam poziom pierwszej 70 rankingu trzyma, na MŚ odpadł w 1/32 z Lewisem na średniej 89 także całkiem przyzwoicie. Rok temu dotarł w UK do 1/8. Ogólnie kilka osiągnięć ma np. półfinał Mistrzostw BDO w 2014. Davidson kompletny no-name. Gra tylko w regionalnych angielskich zawodach plus Scottish Open, nic więcej, a nawet tu ma więcej porażek. W rankingu 487 pozycja, duża różnica klas.
Może i starszy z braci Huybcrechtsów ma swoje lata, ale jakiś poziom wciąż prezentuje. Ostatnio 1/16 Mistrzostw Świata, dwa mecze na średniej 90 i 91 także poziom jest. Zresztą niezwykł schodzić poniżej takiej granicy. Rice totalny amator, ostatni mecz to kwale do MŚ BDO, których nie przebrnął w 2013 roku.
Webster też latka ma, ale wciąż solidny. Ostatnio 1/16 MŚ gdzie mecze na 88 i 94, zawsze około tego trzyma. Moris nie ma odnotowanych żadnych wyników nigdzie.
Winstaley podobnie jak wyżej wymienieni, z tym, że on po prostu ostatnio rzadko gra. Odpadł w 1/32 MŚ z Huybrechtsem na średniej 88, którą zresztą zwykle utrzymuje. Dwa lata temu 1/8 UK Open, rok temu taka sama runda na MŚ. Scott gra tylko lokalnie, jedyna odnotowana średnia jest z zeszłego roku i wynosi 71. Powinno być ok.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Jan Dekker vs. Andrew Davidson @1.36 (Pinnacle) ⛔
Kilka słów o Janku napisał już @KukizLFC. Młody gracz z Holandii ma już na swoim koncie kilka dobrych występów, mimo, że jest raczej średni darterem. Andrew Davidson rok temu zaliczył QF Scottish Classic, ale nie oszukujmy się - tam nie ma zawodników na dobrym poziomie. Myślę, że jutro Szkot urwie max. 3 legi Holendrowi więc tutaj kurs 1.36 jest jak najbardziej ciekawą opcją.
Lee Evans vs. Rowby John Rodriguez @1.59 (Pinnacle)
⛔
Moim zdaniem Little John to jest przyszły mistrz tej dyscypliny. W rankingu jest 58, natomiast Evans piastuje 198 miejsce. Austriak ma na prawdę potencjał aby zapisać się na kartach darta złotymi zgłoskami. Ma na koncie więcej występów w prestiżowych turniejach niż Evans. W tamtym roku wygrywał z van der Voortem czy Whitlockiem, więc czemu ma nie pokonać Evansa? Mimo, że Lee ostatnimi czasy zaliczył lekką zwyżkę formy liczę jednak, że nawet biorąc pod uwagę zacięty mecz to Rowby wyjdzie z tarczą.
Nieudany dzień... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
M.Webster-van Duijvenbode 9-4
Webster 1.37 Pinnacle
✅✅✅
Pająk bardzo solidny, ciągle kręci się na tym 90+. Dodatkowo na tych wyższych rangą turniejach znajduje dodatkową motywację i gra znacznie lepiej. Tak było w poprzednim sezonie, gdzie swoje najlepsze wyniki zaliczał właśnie na większych imprezach. Holender za to jest bardziej znany ze swojej wejściówki, niż gry. To nie jest jeszcze ten poziom, który gwarantowałby mu jakąś konkretną liczbę zwycięstw w tourze. To taki typowy zawodnik na pierwsze rundy ET. Kręci się w okolicy 85-90, a to raczej za mało na Marka, który potrafi zagrać nawet na ~100.

Taylor-van Barneveld 4-2 w 180-tkach
Taylor over 3.5 180-tki 1.72 b365✅✅✅
Klasyk, powinien być zacięty mecz, więc i trochę legów. W związku z tym będzie czas na rzucanie maxów, a przy tych nowych barrelach Phil odżył trochę ze 180-tkami. Wczoraj robił to nieźle, a dzisiaj będzie jeszcze bardziej tego potrzebował. Maxy to nie tylko szybsze przybliżenie się do doubli, ale i presja na przeciwniku. Wczoraj The Power zaliczył 5 180-tek w 14. legach, dzisiaj powinno być może i więcej tych rozgrywek, więc wygląda to nieźle.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Osobiście miałem nie stawiać tego turnieju, bo nie jestem zwolennikiem ani oglądania tego turnieju ani jego obstawiania. Jednak znalazłem pewien bet, który mi się bardzo podoba.
Peter Wright vs. Terry Jenkins ✅✅✅ 6-3 w maxach ???? Izzzunia
Typ: Terry więcej maxów - 2.63/óni


Po pierwsze można by kombinować ze surbetem, bo 365 daje ponad 2 na więcej maxów Wrighta a óni 2.63 na więcej maxów &quot;Byczka&quot;. Wiadomo, że remisik może być ale jakby pokombinować na live to spokojnie można by tutaj ugrać sianko. Ja jednak uderzam w wiecej maxów Terryego. Ostatnio pisałem już o tym, że Wright rzuca mniej maxów (post z poprzednią kolejką PL). Ostatnio tylko dwie 180&#39;tki i gwałt, który zrobił mu MVG. Oboje mieli wczoraj rywali dość dobrych choć to nadal półka niżej od nich. Odpowiednio 9-7 Jenkinsa ze starszym z braci Huybrechtsów oraz 9-5 Papużki z Beatonem. Dzisiaj spodziewam się wyrównanego spotkania. Faworytem jest Wright, który w ostatnim czasie jest dla mnie jest czwartym najlepszym darterem w PDC jednak potrafi on robić horrory z zawodnikami, którzy potrafią rzucać na średniej 93+. Takim zawodnikiem jest dla mnie Jenkins. Długi format spotkania powinien działać w stronę Byczka. Kurs miodzio a przecież doświadczony Anglik potrafi rzucać 180&#39;tki co już często pokazywał. Bet typowo 50:50 a kurs jest bardzo fajny. Spróbować można choć ze stawką nie przesadzajmy.

EDIT
Szkoda mi Terryego, bo miał tyle lotek na wygranie niektórych legów, że koniec. No ale cóż.
Jeżeli mogę to chciałbym zaprosić na mojego bloga, który jest w budowie. Typy, analizy, artykuły ze świata sportu:
http://okiemszaregofana.blogspot.com/
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
15 PERFEKCYJNYCH LOTEK MVG!!!
Najpierw Mighty Mike kończy lega 177 i c/o 170, a następnie zalicza 9-dartera 180 180 141 na d12!!! Holender mocno zapisuje się w historii darta!
E: W kolejnym podejściu Shrek dorzuca jeszcze 177, więc w praktyce zalicza 18. kolejnych perfekcyjnych lotek, a tego lega kończy drugim w tym meczu c/o 170. Kosmita!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
PARY ĆWIERĆFINAŁOWE
Peter Wright v Joe Cullen
Phil Taylor v Mark Webster
Michael van Gerwen v Barry Lynn
Jelle Kaasen v Kyle Anderson

Niech ktoś mi powie, że MVG nie ma szczęścia... Najpierw Cross, później słabiutki Kim, a teraz &quot;amator&quot; Lynn. Wiadomo, że z kim Shrek nie zagra, to jest wielkim faworytem, ale w tych meczach mógł spokojnie grac na pół gwizdka, żeby awansować dalej. Mimo to zaliczył w dwa dni 4 c/o 170 i 9-tą lotkę. Przy tym losowaniu nie musimy nawet zastanawiać się jednak, czy Zielony będzie w półfinale, czy nie ????
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Klaasen J. - Anderson K.
Kyle Anderson - najwyższy checkout over 114.5, @1.80, Ónibet

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy. Kyle bardzo dobrze radzi sobie w tym turnieju - na razie miażdży swoich rywali. 3 winy po 9:2 robią wrażenie. Niezła średnia, pewne rzuty. Wydaje mi się, że dzisiaj również utrzyma poziom i popisze się jakimś fajnym zameczkiem, a linia nie jest wysoka jak na taki dystans. Warto spróbować.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Osobiście to takie pary półfinałowe chciałem, bo chciałbym zobaczyć finał z udziałem Klaasena a chyba najłatwiejszym rywalem jest właśnie Peter Wright. Wiadomo, że teraz już nie można mówić o &quot;słabszych&quot; czy &quot;mocniejszych&quot;, bo to decydująca faza turnieju jednak Peter jakoś mnie nie zachwyca na tym turnieju a rywali w sumie miał dość prostych. Zastanowię się jeszcze ale więcej maxów Kobry wygląda smakowicie a kursiwo 2.45 wydaję się zjadliwe. Do tego za drobne na pewno idę w C/O 170 w meczu MVG z Taylorem. Spotkanie pewnie na genialnym poziomie, będą podejścia do wysokich zamków itd a kurs 7.0 także spoko. Jak będę grał maksy to napiszę potem w tym poście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom