>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC Vegas: Tuivasa vs. Tybura

psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Vegas: Tuivasa vs. Tybura



Data: 16 marca 2024 (sobota)
Lokalizacja: UFC APEX - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport / Betclic.pl / eFortuna.pl (karta główna); Betclic.pl / eFortuna.pl / UFC FightPass (karta wstępna)


Walka wieczoru
265 lb: Tai Tuivasa (15-6) vs. 🇵🇱 Marcin Tybura (24-8)
– ok. 2:30

Co-main event
170 lb: Bryan Battle (10-2) vs. Ange Loosa (10-3)


Karta główna (od 00:00 polskiego czasu)
205 lb: Kennedy Nzechukwu (12-4) vs. Ovince St. Preux (26-17)
145 lb: Christian Rodriguez (10-1) vs. Isaac Dulgarian (6-0)
135 lb: Pannie Kianzad (16-7) vs. Macy Chiasson (8-3)
185 lb: Gerald Meerschaert (35-17) vs. Bryan Barberena (18-11)

Karta wstępna (od 21:00 polskiego czasu)
155 lb: Mike Davis (10-2) vs. Natan Levy (8-1)
135 lb: Josiane Nunes (10-1) vs. Chelsea Chandler (5-2)
125 lb: Ode Osbourne (12-6) vs. Jafel Filho (15-3)
145 lb: Josh Culibao (11-2-1) vs. Danny Silva (8-1)
115 lb: Cory McKenna (8-2) vs. Jaqueline Amorim (7-1)
155 lb: Thiago Moises (17-7) vs. Mitch Ramirez (8-1)
135 lb: Chad Anheliger (12-7) vs. Charalampos Grigoriou (8-3)

źródło: ufc.com, lowking.pl


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Bryan Battle @1.60
Postawię tutaj na Bryana, dużo wszechstronniejszy zawodnik niż Loosa, tutaj tak naprawdę w każdej płaszczyźnie Amerykanin powinien mieć przewagę, Loosa mógłby próbować jakoś zaskoczyć w stójce, gdyby Battle stracił głowę, ale z Szwajcara żaden dobry finiszer, myślę, że Battle zacznie zyskiwać przewagę, będzie od początku lepszy na nogach, do tego grozi niezłymi zapasami, już bardziej Battle może tutaj skończyć rywala przed czasem. Bryan świetnie wyglądał w ostatnich walkach, pokazał, że ma nokautujący cios, zapaśniczo również jest w stanie kontrolować i skończyć średniego rywala, gdyby tutaj przegrał, to trochę niespodzianka.

Josiane Nunes przed czasem @2.90
Wiadomo, że to baby, a tam jednak sporo decyzji jest więc jak ktoś nie chce ryzykować, to sama Nunes po ~1,70 jest całkiem dobrym kursem. Brazolka mała, ale łapy ma długie, zasięg będzie podobny, tam 3 cm na korzyść Amerykanki jedynie, a Chandler ma tendencję do blokowania ciosów twarzą, dużo przyjmuję, nie wiele potrafi na nogach, ostatnio z Dumont wyglądała fatalnie. Nunes 7/10 walk skończyła przed czasem, fizycznie wygląda na silną zawodniczkę, więc nie sądzę że Chandler miała tutaj łatwo o parter, a że Chelsea to żadna wybitna zapaśniczka to jużtym bardziej, dlatego pójdę w to, że Brazylijka podłączy w stójce swoją przeciwniczkę i da radę odprawić Amerykankę przed czasem.
 
berserk 227,3K

berserk

Użytkownik
Jak co tydzień wrzucam swoje typowania z tapology , nie pisze analiz bo to nie moja dziedzina oraz zwyczajnie nie chce mi się przelewac swoich mysli na "papier"

1710603647112.png
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
btw, gra ktoś Tybure? anzelmo anzelmo ?
Tak się zastanawiam jeszcze, Tai TDD ma fatalne jego nawet Lewis obalał, a Spivac zdemolował, jak Marcin pójdzie w zapasy, to mógłby ugrać. Boje się tylko tego, że walka się w stójce zaczyna, a Marcin się rusza na nogach wirtuozem nie jest, defensywa strikersa licha i żeby mu czasem Tuivasa nie sprzedał jakiegoś szybkiego kaosa. Ostatnie walki Bam Bam miał słabiutkie, ale nawet Gamina potrafił podłączyć, kowadła w łapach to on ma na pewno. Ciężka walka, sam nie wiem, myślałem o Tyburze, ale trochę się cykam tych pierwszych rund jak Australijski brawler pójdzie w swoim stylu na wymianę.
 
berserk 227,3K

berserk

Użytkownik
Tak mnie zastanawia. Skoro nie chce ci się przelewać myśli na papier to nie wrzucaj typów z tapology. To jest dział z analizami. Dla mnie post do usunięcia.
A moge tutaj wchodzić i czytac analizy czy też nie moge bo sam ich nie piszę ?

Jak Ci coś nie pasuje to pomiń post , jaki masz problem ?

A ktoś kto będzie chciał to skorzysta z typów które wrzucam na screenie z tapology gdzie mam około 75% skuteczności bez pisania analiz :)
Jak zwykle dupe próją Ci co sami nic nie piszą :)

Bez odbioru
 
berserk 227,3K

berserk

Użytkownik
Nikogo to nie obchodzi ile masz tam procent
W działach nie podaje się sucharów
Pokaż mi w tym temacie gdzie to jest napisane ?

Zajmij się czymś innym niż prócie dupska

Jeśli adminowi przeszkadza to że raz na tydzień wrzucam screena z tapology prosze zadowolic prójdupy i usunac post ze screenem , wrzuce w swój temat , nie mam z tym problemu żadnego :)

Zwłaszcza proszę zadowolic tego uzytkownika który jest z nami od tego miesiąca i naskrobał 6 postów z czego 2 tutaj :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
btw, gra ktoś Tybure? anzelmo anzelmo ?
Tak się zastanawiam jeszcze, Tai TDD ma fatalne jego nawet Lewis obalał, a Spivac zdemolował, jak Marcin pójdzie w zapasy, to mógłby ugrać. Boje się tylko tego, że walka się w stójce zaczyna, a Marcin się rusza na nogach wirtuozem nie jest, defensywa strikersa licha i żeby mu czasem Tuivasa nie sprzedał jakiegoś szybkiego kaosa. Ostatnie walki Bam Bam miał słabiutkie, ale nawet Gamina potrafił podłączyć, kowadła w łapach to on ma na pewno. Ciężka walka, sam nie wiem, myślałem o Tyburze, ale trochę się cykam tych pierwszych rund jak Australijski brawler pójdzie w swoim stylu na wymianę.
Gram Tybura myślę ze podejdzie to tego mądrze i pójdzie w parter- Choroba mnie meczy to nawet mi sie nie chce wypocin przelewać ...
Betclik no i fortuna pod betbuliderki Kennedy więcej znaczących cisów wygrana i under 11,5 minuty plus wspomniany Tubur więcej sprowadzeń win plus w innej opcji brak knodawnu ale to ryzyko...ako ponad 7 zdrówka panowie ja tez taplogy prognozy mam nie spie bo oglodam UFC :p
 
Do góry Bottom