>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Vegas 16: Hermansson vs. Vettori

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Vegas 16: Hermansson vs. Vettori



Data: 5 grudnia 2020 (noc z soboty na niedzielę)
Miejsce: UFC APEX (bez fanów) - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna)

Walka wieczoru
185 lbs: Jack Hermansson (21-5) vs. Marvin Vettori (15-3-1)


Co-main event
205 lbs: Ovince St. Preux (25-14) vs. Jamahal Hill (8-0)


Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
125 lbs: Montana De La Rosa (11-6) vs. Taila Santos (16-1)
205 lbs: Roman Dolidze (7-0) vs. John Allan (13-5)
145 lbs: Nate Landwehr (14-3) vs. Movsar Evloev (13-0)

Karta wstępna (od 01:00 polskiego czasu)
265 lbs: Gian Villante (17-12) vs. Jake Collier (11-5)
155 lbs: Matt Wiman (16-9) vs. Jordan Leavitt (7-0)
125 lbs: Jimmy Flick (15-5) vs. Cody Durden (11-2-1)
145 lbs: Damon Jackson (18-3-1) vs. Ilia Topuria (9-0)
145 lbs: Gabriel Benitez (21-8) vs. Justin Jaynes (16-5)
135 lbs: Louis Smolka (16-7) vs. Jose Alberto Quinonez (8-4)

źródło: ufc.com, lowking.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Czaa na typy ode mnie na te gale.
Kursy oczywiście z Fortuny :)
Pierwszy typ: Ilia Topuria(1.32)
Wiedziałem ze Ilia jest dobry ale nie sądziłem że na short notice porobi Zalala.
I zrobił to i to w dominujący zapasniczy sposób.
Teraz dostaje Damona Jacksona który w ost walce na short notice przez 1 i 2rd przegrywał z Mirsadem Bekticiem.
W 3rd gdy Mirsad już opadł z sił z czego słynie wpakował się w poddanie.
Ilia na pełnym campie zdominuje a może nawet skończy Jacksona w późniejszej części walki.

Drugi typ: Roman Dolidze(1.55).
Niepokonany Gruzin zadebiutował na jednym z lipcowych ufc rozbijając tam Khadisa Ibragimova.
Teraz na przeciw niego stanie John Allan.
Brazylijczyk który wraca po rocznym zawieszeniu od usady za doping.
Dolidze jest bardzo groźny w stójce w parterze też nie jest noga i ciężko go wywrócić.
A tylko w parterze widze jakieś nikłe szansę Allana.
W stójce zostanie rozbity przez Gruzina.

Trzeci typ Jordan Leavitt(1.22).
Nowy nabytek z dwcs to spec od parteru.
Bjj i zapasy nie sa mu obce, czego nie można napisać o jego rywalu Wimanie, który po 5 latach przerwy gdzie mówił tez o emeryturze wrócił i został kolejno zdominowany i ubity z góry przez Luisa Pene i potem zdominowany w parterze przez Joe Soleckiego.
Bardzo źle to wróży w walce z Leavittem, który jest agresywnym grapplerem.
Nie sądzę aby mial jakieś problemy ze sprowadzeniem kontrola i wygrana na pkt albo jakimś poddaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Pierwsza walka gali o 1 w nocy.

Gian Villante @1.51 Pinnacle (zalany typ wygrał przez decyzję :))

Rywala ograliśmy pod koniec lipca gdzie zaliczył szybkie KO od Aspinalla > TUTAJ

Kto pamięta to pamięta ten typ. Nadal jest ulany z kiepską formą, raczej już nic u niego się nie poprawi. Gian dał bardzo dobrą ostatnią walkę. Trzeba powiedzieć wygraną gdzie dał się poddać pod koniec 3 rundy przez duszenie. Bazuje na poprawnym Boksie zdecydowanie lepszym od rywala. Parteru raczej tu nie zobaczymy. Na ważeniu Gian wyglądał lepiej jak ostatnio, ponad 12 funtów mniej !!! a rywal identycznie jak ostatnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ehhh Villante... Szkoda Pudzian. :)

PS. Tak BTW no offence do Ciebie ale do tych którzy dali przed rezultatem te 126 reputacji. Wyasnicie po co? Chyba nie o to w tym chodzi...?
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Ehhh Villante... Szkoda Pudzian. :)

PS. Tak BTW no offence do Ciebie ale do tych którzy dali przed rezultatem te 126 reputacji. Wyasnicie po co? Chyba nie o to w tym chodzi...?
W innych działach jest bardzooo podobnie i kilka razy więcej.
Reputacja przed a po wynik w plecy ;)

Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Szkoda też Ciebie bo jak byś go nie zagrał to byś teraz nie komentował przecież tego. Jest to kolejny raz bardzo żałosne i odechciewa się podawać. Trzeba było przed się odezwać i odradzić granie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
W innych działach jest bardzooo podobnie
Reputacja przed a po wynik w plecy ;)

Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Szkoda też Ciebie bo jak byś go nie zagrał to byś teraz nie komentował przecież tego. Jest to kolejny raz bardzo żałosne i odechciewa się podawać. Trzeba było przed się odezwać i odradzić granie.
Jezu człowiek uspokoj się. Przecież wyraźnie napisałem, że to atak nie na Ciebie.
Więcej dystansu zalecam. Jakbyś weszło byłbym pierwszy, który po walce dałby Ci punkty. I nie wiem gdzie Ty odebrałes, że to mój atak, że nie weszło.
Naprawdę dystans bo szukasz ataków tam gdzie ich nie ma.
Wyluzuj.

Nie znam się w zasadzie na UFC. Zagrałem sobie go w taśmie. Nie weszło, trudno szkoda. I wtraznie napisałem to wyżej no ale jak się ma wielkie ego i kompletny brak dystansu to tak to właśnie wygląda.

Więcej uśmiechu, sąsiedzie. ;)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jezu człowiek uspokoj się. Przecież wyraźnie napisałem, że to atak nie na Ciebie.
Więcej dystansu zalecam. Jakbyś weszło byłbym pierwszy, który po walce dałby Ci punkty. I nie wiem gdzie Ty odebrałes, że to mój atak, że nie weszło.
Naprawdę dystans bo szukasz ataków tam gdzie ich nie ma.
Wyluzuj.
To po co te żałosne komentowanie ? I ta reputacja. W innych działach nie widzisz rozdawania na lewo i prawo grubo przez zakończeniem ?

Zgłoś to do odpowiedniego działu, może coś z tym zrobią.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
To po co te żałosne komentowanie ? I ta reputacja. W innych działach nie widzisz rozdawania na lewo i prawo grubo przez zakończeniem ?

Zgłoś to do odpowiedniego działu, może coś z tym zrobią.
I kolejne pudło. Bo wiele razy o tym pisałem. 🤷‍♂️
Dobranoc bez odbioru.
Przepraszam, wybacz, że osmielilem się odezwac. Jakbyś miał mniejsze EGO i więcej dystasnu to byłoby Ci łatwiej w zyciu.

Pomijam już fakt, że mój post zasadzie nie był skierowany do Ciebie tylko do tych, którzy dali te reputację... Co wyraźnie w moim poście zaznaczyłem, zreszta nieważne.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
I kolejne pudło. Bo wiele razy o tym pisałem. 🤷‍♂️
Dobranoc bez odbioru.
Przepraszam, wybacz, że osmielilem się odezwac. Jakbyś miał mniejsze EGO i więcej dystasnu to byłoby Ci łatwiej w zyciu.

Pomijam już fakt, że mój post zasadzie nie był skierowany do Ciebie tylko do tych, którzy dali te reputację... Co wyraźnie w moim poście zaznaczyłem, zreszta nieważne.
Poziomka, twoich typów jeszcze nikt nie widział. Nie bardzo wiadomo jaką tu rolę na forum odgrywasz? obserwator, komentator a ciągle się do czegoś przypierdalasz

e: Dodatkowe pkty cel osiągnięty? wtf ty masz coś z deklem czy o co chodzi?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +167
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
.... ale do tych którzy dali przed rezultatem te 126 reputacji. Wyasnicie po co? Chyba nie o to w tym chodzi...?

Ja wyajsnie PO CO...NAPRZYKLAD JA, daje reputacje za :
  • Doswiadczenie
  • Za wiedze
  • Za informacje
  • Za to ze ktos śledzi dana dyscypline, musi poswiecic temu czas
  • Za to ze napisze ten ktos "Analize" jaka by nie byla ale wazne zeby znalazly sie tam argumenty.
  • Za poswiecony czas, ze wejdzie i sam z siebie napisze, bo tak naprawde nikt jemu nie placi.
I powiem ci lepiej dla mnie jest ważna wiedza, ze mogę wejść przeczytać i doceniam kogoś dziękując reputacją, bo tak naprawde, czy skorzystam i postawie to mam swój rozum a ty kolego widze ze padłeś OFIARĄ rputacji, bo ktoś dał to znaczy ze trzeba zagrać, tak wynik z twojej frustracji.

Ja doceniam Wiedze, Ale TY i Większość Osób/Użytkowników forum do ceni wtedy jak biedzie wygrany kupon za 10 złotych które dostałeś na urodziny od mamy/dziewczyny/żony i wtedy jak będzie się zgadzało w kieszeni 20 złotych to będzie okej, co taśma za 2 złote nie weszła???

Weź wytłumacz to zacofańcom, bo przecież 2 złote musza się zwrócić, weź nie graj nie bodziesz miał problemu, sprawdź na jakim forum jeszcze ciebie nie było...
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom