>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC - TUF 18 FINALE 30.11.2013

Status
Zamknięty.
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik

TUF 18 Finale
Data: 30 listopada 2013
Miejsce: Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, USA
Transmisja: FOX Sports 1

Walka wieczoru:

155 lbs: Nate Diaz (16-9) vs. Gray Maynard (11-2-1)
Główna karta:
Finał TUF-a w wadze koguciej kobiet
135 lbs: Julianna Pena (4-2) vs. Jessica Rakoczy (1-3)

Finał TUF-a w wadze koguciej mężczyzn
135 lbs: Chris Holdsworth (4-0) vs. Davey Grant (8-1)

135 lbs: Roxanie Modafferi (15-10) vs. Raquel Pennington (3-3)
135 lbs: Jessamym Duke (2-0) vs. Peggy Morgan (2-0)

Pozostałe:
265 lbs: Jared Rosholt (8-1) vs. Walter Harris (4-1)
170 lbs: Sean Spencer (10-2) vs. Drew Dobre (13-4)
145 lbs: Maximo Blanco (9-4-1) vs. Akira Corassani (11-3)
145 lbs: Tom Niinimaki (20-5-1) vs. Rani Yahya (19-7)
125 lbs: Ryan Benoit (7-2) vs. Josh Sampo (10-2)
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
155 lbs: Nate Diaz (16-9) vs. Gray Maynard (11-2-1)
1,98 STS ✅✅✅
Czekałem do ważenia, aby utwierdzić się w swoim typie i wcale się nie zawiodłem, uważam że walkę tą wygra młodszy z braci Diaz. To będzie 3 pojedynek tych Panów, w pierwszym wygrał Diaz pokonując Graya w ćwierćfinale TUFa 5, następnie spotkali na UFN 20 gdzie niejednogłośnie zwyciężył The Bully, mimo że Nate oddał prawie 30szt. więcej celnych ciosów. Podejrzewam że i tak będzie też tym razem, Diaz wypunktuje rywala i tym razem odniesie zwycięstwo przez decyzję. Gray Maynard to weteran lecz jego rekord niczym nie zaskakuje, do dziś się zastanawiam kto i po co dał mu drugą walkę z Edgarem, skoro to było pewna demolka. Rekord Maynarda to 11 zwycięstw w tym 9 decyzji, masa jest-a w rękach wata. Diaz tylko raz został znokautowany w swojej karierze w ostatniej walce z J. Thompsonem, pamiętam jak się wkrrrwiłem bo na orange sport, akurat była jakaś usterka i przerwa techniczna podczas tej walki.
Nate pokonał już takich lekkich jak M. Guillard, M. Davis, T. Gomi, D. Cerrone, J. Miller, każde z tych nazwisk wydaję mi się być lepsze niż Maynard.
Uważam że Nate musi wygrać ten bój i wszystko na to wskazuje, warunki fizyczne, wzrost i zasięg po jego stronie, to jest fighter ktory widać że dojrzewa z walki na walkę, a treningi u boku Melendeza i Shieldsa którzy ostatnio świetnie się pokazali, napewno podbudowały Diaza. Wystarczy że będzie trzymał się Gameplanu, wykorzysta zasięg i będzie miał wypalonego Maynarda w garści. Na Koniec pragnę wrócić do walki Diaza z D. Cerrone gdzie Diaz w 3rd pojedynku oddał 238 celnych ciosów przy czym Donald tylko 96, istna demolka.
WAR DIAZ.
DIAZ BY DECISION 3,75 UNIBET ⛔


 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aborys 52

aborys

Użytkownik
Nate Diaz + Chris Holdsworth &gt; 2,90

Diaza za samo nazwisko;) ... dużo expertów twierdzi, że Gray ma większą szansę na wygraną ponieważ posiada niekiepskie zapasy, których z pewnością pewnie będzie używał by dotrwać do decyzji...?? ja przypuszczam inaczej.. myślę, że Gray jednak skupi się na stójce licząc, że upoluje Diaza tak jak The Punk, ponieważ nie będzie ryzykował walki w parterze na tyle żeby się skompromitować przegrywając kolejną gilotyną..... a to jak wiadomo będzie bardzo złe i woda na młyn dla Nate!
...a Chrisa dlatego że po prostu jest najbardziej poukładanym, zrównoważonym i posiadającym odpowiednie umiejętności i zaplecze treningowe ze wszystkich uczestników TUFa 18 by wygrać ten pojedynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Słaba ta gala, TUF u facetów został ustawiony przez nierobienie wagi, u bab w miare ciekawie. Z zawodników nie walczących w TUFie nie będę komentować bo znam ich słabo, a nie przeglądałem ich wcześniejszych walk, jedynie Rosholta. Pena wygląda na zdecydowaną faworytkę, tak samo Holdsworth, ale nie pakowałbym kasy w tą galę, chyba że czysto z hobbistycznego względu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom