>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC ON FOX 7: HENDERSON VS. MELENDEZ

Status
Zamknięty.
K 326

kurekq

Użytkownik
Data: 20 kwietnia 2013
Miejsce: HP Pavilion, San Jose, Kalifornia, USA
Transmisja: FOX

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej
155 lbs.: Benson Henderson (18-2) vs. Gilbert Melendez (21-2)

Główna karta:
265 lbs.: Daniel Cormier (11-0) vs. Frank Mir (16-6)
155 lbs.: Josh Thomson (19-5) vs. Nate Diaz (16-8)
170 lbs.: Matt Brown (16-11) vs. Jordan Mein (27-8)

Walki w FX:
145 lbs.: Darren Elkins (16-2) vs. Chad Mendes (13-1)
155 lbs.: Norman Parke (17-2) vs. Jon Tuck (7-0)
185 lbs.: Lorenz Larkin (13-0) vs. Francis Carmont (20-7)
155 lbs.: Myles Jury (11-0) vs. Ramsey Nijem (7-2)
125 lbs.: Joseph Benavidez (17-3) vs. Darren Uyenoyama (8-3)
155 lbs.: Jorge Masvidal (23-7) vs. Tim Means (18-3-1)

Walki na facebooku:
135 lbs.: T.J. Dillashaw (7-1) vs. Hugo Viana (7-0)
155 lbs.: Roger Bowling (11-3) vs. Anthony Njokuani (15-7)
185 lbs.: Yoel Romero (4-1) vs. Clifford Starks (8-1)
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Daniel Cormier - Frank Mir 1 1,24
Daniel Cormier by TKO/KO 1,52
To jest mój największy typ na tę galę.
Cormier jest gigantycznym faworytem przed tym pojedynkiem. W stójce Mir przy nim nie istnieje. Zapaśniczo sprawa wygląda tak, że jeśli Cormier zechce to walka wyląduje w parterze w dowolnym momencie pojedynku. I chyba Mir tego właśnie będzie chciał, bo jedyna płaszczyzna w której może zagrozić Amerykaninowi to jakaś technika BJJ w parterze.
Szansę jednakże na submission są bardzo marne. Po pierwsze wszyscy wiedzą, że Mir może zagrozić tylko w parterze, walka więc wcale nie musi tam trafić, gdyż w stójce, jak wspomniałem, przewagę będzie miał z pewnością Cormier. Pomijając to, warto wspomnieć walkę Cormiera z innym doskonałym zawodnikiem graplingowym - Joshem Barretem - pomimo, że walka toczyła się przez długi czas na dole, to Barret niczym nie zagroził bardzo bezpiecznie walczącemu w parterze Cormierowi.
Sądzę, że Mir jest już starym, wypalonym zawodnikiem i nie wytrzyma tego pojedynku kondycyjnie, tym bardziej, że wszystko wskazuje na to, że będzie dostawał solidny łomot w stójce. Stawianie więc na TKO/KO jest bardzo logicznym i prawdopodobnym rozwiązaniem.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Narazie jeszcze za wczesnie na typy, trzeba poczekac na wazenie i wszystkie doniesienia jednak ja zawsze twierdzilem ze UFC&gt;Strikeforce a wiec dubel Henderson+Diaz wyglada mega i kursy rowniez swietne. Do tego niech dadza z 1,2 na Benavideza to tripel w sam raz na noc.. (chyba ze Mendes i TJ beda &gt;1,40 to tez hehe)
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Henderson tak, ale w Diaza jakoś nie bardzo ufam, Thompson trenuje w AKA i z tego co mówił Materla i Graba bardzo mocno trenował do tej walki.
Henderson + Cormier bardzo fajnie wygląda, 1,74 to mocny kurs na ten dubel.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Henderson tak, ale w Diaza jakoś nie bardzo ufam, Thompson trenuje w AKA i z tego co mówił Materla i Graba bardzo mocno trenował do tej walki.
Henderson + Cormier bardzo fajnie wygląda, 1,74 to mocny kurs na ten dubel.
Zgadzam się, Thompson to Read Deal w mojej opini. Jest mniej znany od Diaza i mniej medialny, ale to nie chłopak do bicia.
Diaz pomimo wszystko od Melendeza może się uczyć, a wszyscy wiemy jak walki Melendeza z Thompsonem wyglądały (wyrównane).

Co do Mira, też bym go od razu nie przekreślał, ale to uzasadnię bliżej gali
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Henderson+Benavidez ako 1,60 unibet ✅✅
All in. Benson zdeklasowal Edgara (drugi raz moze nie tak pewnie ale tez wygral), zdeklasowal Diaza, zdeklasowal Guide.. Millera juz nawet nie wymieniam.. Niepodwazalny mistrz UFC swojej kategorii. Nie wyobrazam sobie zeby &quot;swiezak&quot; ze Strikeforca zabral mu pas.
Benavidez to formalnosc, ulegl Demetriousowi ale potem z Unclee Creepem juz pokazal swoja klase. Zdziwie sie jezeli ta walka potrwa dluzej niz z Urushitanim ktory i tak wydaje sie mocniejszy od Uyenoyamy..
Ostatnio szalalem i nieoplacalne jest jednak walenie dla emocji...
Cormiera po takim kursie nie ruszam bo Mir to Mir.. Mendes wygra ale 1,15 to nie warto nawet bo jeszcze bedzie lucky punch czy kontuzja a TJ to jeszcze nie ta klasa zeby ruszac go po 1,20
 
bene 240

bene

Użytkownik
Henderson+Benavidez ako 1,60 unibet
All in. Benson zdeklasowal Edgara (drugi raz moze nie tak pewnie ale tez wygral), zdeklasowal Diaza, zdeklasowal Guide.. Millera juz nawet nie wymieniam.. Niepodwazalny mistrz UFC swojej kategorii. Nie wyobrazam sobie zeby &quot;swiezak&quot; ze Strikeforca zabral mu pas.
Benavidez to formalnosc, ulegl Demetriousowi ale potem z Unclee Creepem juz pokazal swoja klase. Zdziwie sie jezeli ta walka potrwa dluzej niz z Urushitanim ktory i tak wydaje sie mocniejszy od Uyenoyamy..
Ostatnio szalalem i nieoplacalne jest jednak walenie dla emocji...
Cormiera po takim kursie nie ruszam bo Mir to Mir.. Mendes wygra ale 1,15 to nie warto nawet bo jeszcze bedzie lucky punch czy kontuzja a TJ to jeszcze nie ta klasa zeby ruszac go po 1,20
Popieram oczywiście typ na Hendersona, ale nie do końca przekonuje mnie argumentacja (oczywiście nie odbierz tego osobiście). Chłopaki ze strikeforca naprawdę ostatnimi czasy dają radę, a Melendez to bardziej doświadczony zawodnik niż Henderson.
Uważam, że może to być Value na Hendersona, Melendez nie ma tak naprawdę niczego co może przynieść do walki jako naprawdę wyraźną przewagę. Raczej nie szykuje się, aby do walki wniósł coś nowego, wyraźnie lepszego niż Henderson. Melendez jest dobry w boksie, pressingu, jak również w takedownach, ale Henderson jest lepszy nieznacznie w tych wszystkich obszarach. Myślę, że wygra spokojnie prowadząc podobną walkę jak z Diazem. Melendez dodatkowo wraca po kontuzji (około 11 miesięcy) dodatkowo debiut w UFC - będzie mu ciężko poczuć octagon. Wogóle całe towarzystwo z tego kampu jest ostatnio mocno podejrzane (bracia Diaz, Shields) więc nie sądzę że Melendez będzie super mocno przygotowany
Typ: Benson Henderson win via Decision
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Co do Bensona to myśle ze powinien sobie spokojnie poradzić, zapewne narzuci swój styl walki, może praktycznie robić wszystko trzymać dystans kopiąc przeciwnika potężnymi low kickami lub probować obalać przciwnika.
Benson win przez decyzje jednoglosna decyzja.

Co do Mira z Cormierem wszystko będzie zależalo od formy Mira, bo Daniel napewno będzie dobrze przygotowany. Mir nie ma takiej szybkości co jego przeciwnik zapasy również są po stronie Daniela jedynie BJJ przeważa Mir. Myślę że Cormier wygra w 2 lub 3ciej rundzie przez TKO/KO.

Ben Henderson + Daniel Cormier kurs: 1.675 ✅
pinnacle


Mir trenuje u Gregg Johnsona sparuje sie z m.in. Jon Jonsem, zas Cormier w AKA rowniez z mistrzem UFC Cainem Velasquezem.

Melendez trenuje z bracmi Diaz, wymienia sie informacjami dotyczącymi swoich byłych przeciwników tzn. Nate świeżo po walce z Bensonem zaś Melendez 3 razy walczył z Thomsonem łącznie 15rund.


Link przedstawiajace 3 walki Bensona, Nate Diaza oraz Mira
UFC on FOX 7: Road to the Octagon
 
bene 240

bene

Użytkownik
Czytając różne fora można zauważyć opinię że jeżeli ktoś z głównej gali miałby sprawić niespodziankę to właśnie mógłby to być MIR
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
Jak dla mnie czas Mira już minął, jest cały czas solidnym ciężkim, a wiadomo, że takich brakuje, ale na pewno nie dla czołówki. To co przewiduje dla niego to max 2 runda i odleci po KO/TKO.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Jak dla mnie czas Mira już minął, jest cały czas solidnym ciężkim, a wiadomo, że takich brakuje, ale na pewno nie dla czołówki. To co przewiduje dla niego to max 2 runda i odleci po KO/TKO.
W gruncie rzeczy tak samo myślę , chociaż jestem jego fanem.
Gdy myślę o tej walce przypomina mi się atmosfera przed walką Rory McDonald vs &quot;zmotywowany&quot; BJ Penn.
Także Mir jak dla mnie wygląda na takiego zmotywowanego BJ Penna, zmieniającego sposoby treningu, chcącego sobie i wszystkim udowodnić że jest w ścisłej czołówce, choć tak naprawdę nikt nie oszuka płynącego czasu.
 
P 0

pablos111

Użytkownik
Co myslicie o tych typach: Mendes, Benavidez, Jury, Mein, Cormier i Henderson bo mysle zagrac grubo za jakies 2-3 kola.... Ktos sie wypowie ??
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Co myslicie o tych typach: Mendes, Benavidez, Jury, Mein, Cormier i Henderson bo mysle zagrac grubo za jakies 2-3 kola.... Ktos sie wypowie ??
Stawianie tak dużo walk w jednym kuponie to zbytnia nonszalancia w MMA. To zbyt nieprzewidywalny sport.

Myślę, że można się ograniczyć do Cormier+Henderson (to moim zdaniem najlepszy kupon na tę galę. Ewentualnie dodać do tego Benavideza.
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Ja, podobnie jak koledzy wyżej, polecam trebla Henderson+Cormier+Benavidez po kursie 1,92 w bet365. - ✅ zakład wygrany, ale Henderson nie miał tak łatwo ????
Daniel Cormier to jak dla mnie TOP 3 światowego Heavyweight. Świetne zapasy, (jest trenerem mistrza Caina Velasqueza) oraz granaty w ręce to jego największe atuty, które z pewnością wystarczą na wypalonego Mira. Nie wierzę już w jego powrót. Ospały, ociężały, snujący się po octagonie będzie łatwym celem dla zawodnika AKA.
Ben Henderson to jeden z moich ulubionych zawodników nowego pokolenia. Charyzmatyczny zawodnik jest niesamowicie wszechstronnie- potrafi niemal wszystko. Eksplozywne zapasy, doskonałe kopnięcia, wreszcie magiczny parter. Według mnie TOP 5 rankingu bez podziału na kategorię wagowę. Naprzeciw niego stanie ostatni mistrz Strikeforce w wadze lekkiej- Gilbert Melendez. Zawodnik solidny, jednak nie mierzył się w swojej karierze z zawodnikami z absolutnej czołówki. Nie wyobrażam sobie, żeby Bendo nie zdominował El Nino. Liczę na całkowitą dominację, możliwe, że zawodnik z Californi nie dotrwa do decyzji.
Joseph Benavidez pokona Darrena Uyenoyame. Jest to najpewniejszy typ z tych, które podałem. Nie wiem kto zestawił taką walkę (w sumie to wiem, Joe Silva ???? ) ale jest to zupełnie nietrafione przedstawienie. Benavidez to według mnie drugi zawodnik w kategorii do 57kg. Darren - mimo 2 zwycięstw w UFC - nie jest przeciwnikiem z odpowiedniej półki.
Sądzę, że już w pierwszej rundzie zarysuje się wyraźna przewaga Amerykanina, który dokończy dzieła zniszczenia w drugiej odsłonie.
Inne ciekawe typy: Diaz ⛔, Mendes ✅, Romero ✅.
EDIT: Gala bardzo ciekawa, cieszy wygrany tripel, siadły mi wszystkie walki oprócz Diaza, więc jestem zadowolony ???? mam nadzieję, że ktoś skorzystał z moich typów. Pozdrawiam! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jordan Mein - 1.32 - 9/10⛔ - Pinnacle . ale ciota łał , miał na deskach i nie skończył
Tutaj kilka słów na jego temat z Lipca 2012 z gali Strikeforce http://forum.bukmacherskie.com/f201/strikeforce-rockhold-vs-kennedy-14-07-2012-a-79441.html#post2968636 .
Mein bardzo utalentowany i wszechstronny uderzacz od niedawna trenujący w Tristar gym razem z Georges’em St. Pierre’em i Rorym MacDonaldem .
Mega kot w stójce , kombinacje bokserskie bardzo skuteczne i rzadko widywane . Bardzo solidne defensywne zapasy .
Imponujący debiut w UFC podczas gali UFC 158 i rozbicie w pierwszej rundzie Dana Millera .
Rywal Brown który jedzie od czterech walk na wygranych ale rywale tak jak i on to słabe bolki i leszcze razem z Mikiem Swickiem .
Nie ma on nic w tej walce na Jordana . Zapasów , kondycji a tym bardziej stójki .
Jordan przed czasem , nie ma innej opcji .
Tam gdzie jest dostępny Mein i Szpilka , grać to w dublu . Np. Betsafe ako 1.49 lub william Hill 1.56 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 3

bobik

Użytkownik
Popieram głosy, które twierdzą, że Diaz nie jest aż takim wielkim faworytem. Na tej gali właśnie w starciu Diaz-Thomson widzę największe prawdopodobieństwo &quot;niespodzianki&quot;. Spróbuję ruszyć tę walkę za średnią stawkę. Bracia Diaz, którzy dobrze wyglądają w oktagonie tylko wtedy, gdy narzucą swój styl walki rywalowi w ogóle mnie nie przekonywują. W starciu z Bensonem robiło mi się go naprawdę szkoda i punktacja 50-43 zupełnie słuszna. Jeśli chodzi o Josh&#39;a liczę, że wykorzysta swoją przewagę siłową i udanie będzie sprowadzał walkę na dół i pracował z góry, w momencie słabszej dyspozycji w stójce. W ostatnim pojedynku postawił bardzo wysoko poprzeczkę dzisiejszemu pretendentowi do pasa- Melendezowi. Dodatkowo zaufam naszym wojownikom trenującym razem z nim w AKA, którzy wyrażali się o Thomsonie w samych superlatywach ???? Podsumowując liczę, że Josh będzie konsekwentnie punktować rywala i walka zakończy się decyzją na jego korzyść.

Josh Thomson win - 2,60 betsson ✅✅ pięknie i na luzie :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom