>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on Fox 18: Johnson vs Bader

Status
Zamknięty.
morisone 793

morisone

Użytkownik



Data: 30 stycznia 2016
Miejsce: Prudential Center, Newark, New Jersey, USA


Walka wieczoru:
205 lbs: Anthony Johnson (20-5) vs. Ryan Bader (20-4)

Karta główna (02:00)
265 lbs: Josh Barnett (34-7) vs. Ben Rothwell (35-9)
135 lbs: Iuri Alcantara (32-6-1) vs. Jimmie Rivera (18-1)
170 lbs: Sage Northcutt (7-0) vs. Bryan Barbarena (10-3)

Karta wstępna (23:00)
170 lbs: Tarec Saffiedine (15-4) vs. Jake Ellenberger (30-10)
155 lbs: Olivier Aubin-Mercier (7-1) vs. Carlos Diego Ferreira (11-2)
185 lbs: Rafael Natal (20-6-1) vs. Kevin Casey (9-3-2)
125 lbs: Dustin Ortiz (15-4) vs. Wilson Reis (19-6)
170 lbs: George Sullivan (17-4) vs. Alexander Yakovlev (22-6-1)
135 lbs: Alex Caceres (10-8-1) vs. Masio Fullen (10-5)

Preeliminacje Fight Pass (21:30)
145 lbs: Damon Jackson (9-1-1) vs. Levan Makashvili (7-2)
155 lbs: Tony Martin (9-3) vs. Filipe Olivieri (14-4)
170 lbs: Matt Dwyer (8-3) vs. Randy Brown (6-0)



Saffiedine? Ortiz? A może ktoś pójdzie na całość i poleci Barbarenę? Zapraszam do dyskusji.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
W sumie po ostatniej gali mialem zrobic to co B3A, ale sie wstrzymam i zrobie to po tej. Na razie tylko jedna walka wpadla w oko, zreszta calkiem ciezka rozpiska do wytypowania.
Dustin Ortiz vs Wilson Reis, typ: 1 @1.52 - marathonbet ⛔
Klasycznie analiza za pare dni
PS. Dana White via facebook: &quot;Cain Velasquez is out with a back injury. Stipe vs Werdum for the heavyweight championship February 6th.&quot;
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
Rivera 1.59 ✅
wrzucalem na forum smieszkow po wiekszym kursie. trza tematy wczesniej zakladac bo sa okazje.
Rivera dostaje po sterydowca. widac u chlopow co kuli dupe duze pogorszenie fizyczne. nowe badanie te sprawy. rivera niezly zawodnik. troche waciarz ale ogarnie dezycje.
anthony johson 1.29 bet365 stawka moje noce i dnie u boskiej Lily. porsche bym postawil jakby sie dalo. ✅
Anthony to kocur. trafia urywa glowe. dc wytrzymal ale byl zamroczony. gustafson ubity jak swinia. manuwa tez. Anthony trafia kazdego. bader szczeka z gowna. sam bym go ubil ale nie chodzi w mojej wadze. anthony ma slaba kondycje ale po co mu w tej walce? jebnie i koniec. jeden cios i po temacie.
wjezdzamy! buki oddaja mi hajc.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Popieram typ Pussy&#39;ego na Rivere. Amerykanin bardzo dynamiczny, Alcantara w ostatnich dwóch pojedynkach zaprezentował się bardzo słabo, jedyne o co sie obawiam to jednak duża różnica wzrostu i zasięgu na korzyść Brazola, Rivera raczej mierzył się z mniejszymi przeciwnikami, ale robi ciągłe postępy i też myślę że ogarnie decyzje.
 
anthonypettis 22

anthonypettis

Użytkownik
Sage Northcutt ⛔ + Anthony Johnson ✅ = 1.62 bet365

o Antku napisał juz cipek, co do Sage, wszyscy doskonale wiedzą że łysy gość kreuje sobie nową gwiazdkę, na której zarobi gruuuuby hajs, 3cia walka w ciągu lekko ponad 3ch miesiącach. Taka częstotliwość raczej się nie zdarza u łysego, a więc gołym okiem widać że chodzi tutaj o szybkie wzmocnienie wizerunku i zrobienie z utalentowanego blondynka, kogoś więcej niż zwykłego zawodnika.
Obstawiam że do końca roku, jeśli się nóżka nie podwinie, będzie można śmiało mówić o Sage McGregorze który zarobi równie dużo hajsu co jego Irlandzki brat.
Jedynie co pozostaje poćwiczyć to niedopuszczanie nikogo do głosu na konferencji i triki na steardownach.
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Sage Northcutt (USA) - Bryan Barberena (USA) Bryan Barberena pokonał Sage’a Northcutta przez poddanie (trójkąt rękoma), runda 2, (3:06)

Typy:
- Under 1½ rounds @2.20 Pinnacle ⛔ Tak blisko
- Fight doesn&#39;t go to decision @1.59 SportBet ✅

Dla mnie ta gala to totalna posucha ciężko coś wybrać, niby Tarec Saffiedine wydaje się być pewniaczkiem, a jednak coś mnie od niego odciąga. Ja wybrałem tylko dwa typy które jako tako mi pasują.
Sage wiadomo wielki talent pompowany niesamowicie, walki szybko skończone. Czarny pas Taekwondo, purpura BJJ. Rywal bierze walkę na zastępstwo więc limit wagowy zwiększony, co jak dla mnie działa na plus Northcutt&#39;a.
Jego rywal na 13 walk 10 skończonych przed czasem. Debiut w UFC super, druga walka to lipa. Jak dla mnie to będzie taki średniak i nic więcej. Sage Northcutt większy, bardziej pompowany, ale niech rywal wystrzeli lepa i po zabawie.
Obaj współczynnik skończeń mają dobry więc typ na to że nie dotrwa do decyzji wydaje się być bardzo pewny tak 8/10, a underek zachowawczo 2/10 bo też jest realny, aczkolwiek nie zdziwił bym się jak by poleciało jakieś Ko w 3 rundzie.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Widzę, że koledzy czuwają i &quot;perełki&quot; zostały opisane. Ja na tą galę spokojnie. Z ostatniej gali 100%, więc i teraz postaram się aby wszystko weszło. Poniższymi typami Ameryki nie odkryję, nic nowego raczej się nie dowiecie, ale zbytnio nie mam pomysłu na inne typy. Nie wiem, może wychodzi zmęczenie organizmu po ciężkich dniach.
Na pierwszy ogień idzie dubel zabójca - stawiać domy na niego, hehe.
Johnson ✅ +Northcutt ⛔
@1.52
Unibet

Niespodzianki być nie powinno, ale wiadomo, że MMA lubi płatać figle, ale w tych pojedynkach? Bader, to nie Cormier, nie ma tak dobrych zapasów, jak Daniel, nie ma takiej szczęki, a tutaj może wystarczyć jeden dobrze wyprowadzony cios i będzie po Baderze.
Chyba, że Bader obierze jakąś taktykę, a AJ wystrzela się w pierwszych rundach, spuchnie i czas będzie działać na jego niekorzyść, ale wątpię aby Johnson popełnił ten błąd co w walce z Cormierem. Nawet jeśli Bader sprowadzi walkę do parteru, to nie sądzę aby na długo przytrzymał na glebie rywala. Już w walce z Manuwą, AJ wyglądał dobrze, więc tutaj obaj wyjdą zmotywowani i jestem pewien, że AJ ze swoją petardą w łapie prędzej czy później trafi Badera.
Drugi pojedynek, który wziąłem do dubla to Northcutt - dziecko, które robi i pewnie jeszcze przez jakiś czas będzie robić dobre pieniądze dla Dany.
Jakoś złego słowa nie można o nim powiedzieć, ale faktem niezaprzeczalnym jest to że jest prowadzony bezpiecznie.
Forma kozak co obrazuje poniższe zdjęcie:
Wiadomo, ojciec były kulturysta, bawił się w aptekarza, to synek może jedzie na jakiś silniejszych &quot;odżywkach&quot;.
Barberna to nie jest jakiś no name. Przyzwoita obrona przed sprowadzeniami, i przyzwoita stójka. Boks, łokcie, kopnięcia. Nie wiadomo, z okresem przygotowawczym. Ledwo tydzień na przygotowania, więc może nie mieć formy z ostatnich walk, więc kolejny plus dla dziecka Danki.
Brown ✅
@1.44
Unibet

Analiza na dniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
daniel091092 8

daniel091092

Użytkownik
Northcutt ⛔ + Rivera ✅ = 1,98
Tak jak poprzednicy zgodze się co do Rivera, na 80% bedzie to decyzja. 12 walk wygrał decyzją, gdzie większość z jego wszystkich walk trwała do 3 rundy. Co do Northcutta to pewniak, UFC nie da mu przegrać i liczy na to że będzie walczył z Dos Anjosem (o pas), ale przepraszam w marcu McGregor odbiera mu pas ????
Można zaryzykować i obstawić 19-latka, że wygra poniżej 1.5 rundy a w połączeniu z Riverem kurs bedzie 3,45
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 0

trener-szpilki

Użytkownik
Witam jako że to mój pierwszy post.
Johnson 1 vs Bader 2
Bader 2 @ 3,75 Betsafe ⛔
Myślę że pokona Johnsona w 3/4 rundzie.Jako silny fizycznie zawodnik wytrzyma do 3 rundy gdzie nastąpi zmęczenie rywala.Wyprowadzanie wielu mocnych i obszernych ciosów wyczerpuje a Johnson moim zdaniem kondycyjnie jest słabszy.Bez względu na szanse u buka stawiam na Badera.
Over 1,5 rundy @1,85 betsafe
Bardzo wysoceprawdopodobne roztrzygnięcie dla bardziej ostrożnej gry.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Witam jako że to mój pierwszy post.

Johnson 1 vs Bader 2

Bader 2 @ 3,75 Betsafe

Myślę że pokona Johnsona w 3/4 rundzie.Jako silny fizycznie zawodnik wytrzyma do 3 rundy gdzie nastąpi zmęczenie rywala.Wyprowadzanie wielu mocnych i obszernych ciosów wyczerpuje a Johnson moim zdaniem kondycyjnie jest słabszy.Bez względu na szanse u buka stawiam na Badera.
Over 1,5 rundy @1,85 betsafe
Bardzo wysoceprawdopodobne roztrzygnięcie dla bardziej ostrożnej gry.
Patrzac na to co robil Bader jak Rashad sie zrywal i zamykal go pod siatka to nie przewiduje tu walki dluzszej niz 1 minuta, Bader ma szczeke z papieru i gubi sie pod siatka, tu nie ma szans na 3-4 rundy ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Słaba gala do typowania, jest niby 3 faworytów (Saffiedine, Northcutt, Rumble) ale kursy typu 1.20-1.30 nie zachęcają do gry, tym bardziej że to nie są tak oczywiste typy jak mogłoby się wydawać. Najpewniej wygląda TEREC SAFFIEDINE, w ostatnich walkach wyglądał dobrze, miał rok przerwy ale zmienił team i podobno jest w jeszcze lepszej dyspozycji niż wcześniej. Ellenberger się kończy, ale jako fan Jake&#39;a śmiem twierdzić że w każdej chwili może wystrzelić, a może nawet wybić się w okolice walki o pas. Przegrywał ostatnio, ale tylko z topowymi rywalami, Lawler, MacDonald, Thompson. Ciekawe starcie bo Jake to typ zawodnika który szybko kończy walki, a Terec zazwyczaj zamula do decyzji.
Sage Northcutt na treningach zachwyca techniką, ale szczerze mówiąc nadal nie jestem przekonany do jego umiejętności. Ci którzy porównują go do PVZ czy Conora, zobaczcie z kim oni walczyli w 2-3 walce w UFC, a z kim Sage. To jest zwyczajnie dmuchanie balonika, który może pęknąć z jakimkolwiek rywalem.
Rumble to Rumble, piekielna cios w łapach, ale jak walka zejdzie do parteru to może być po zabawie. Takie starcie typu wirtuoz nokautów v s solidny rzemieślnik. Mam podobne obawy jak kilku z was, jeśli Antek nie znokautuje szybko rywala, może puchnąć w kolejnych rundach.
Co do underdogów, ciekawią mnie 2 typy, Ben Rothwell i Kevin Casey. Casey to bohater najlepszego TUFa w ciągu ostatnich 5 lat, gdzie oczekiwano po nim wiele ale sobie nie poradził, potem 3 wygrane poza UFC, powrót do organizacji w 2014 roku, znakomita walka z Bushem, po której Casey został zawieszony za koksy, po powrocie wygrane nad Alcantarą i NC z Antonio Carlosem Jr. Rywal czyli Rafael Natal wraca po wygranej z Uriah Hallem. Na papierze faworyt może być tylko jeden, ale Casey to nieprzewidywalny zawodnik, może zamulić i nic nie pokazać przez całą walkę, a może zdemolować rywala i zachwycić wszystkich. Wysoki kurs, za drobne można pograć. Barnett wydaje się faworytem z Rothwellem, ale mimo olbrzymiej sympatii do Warmastera, nie zdziwi mnie jego wtopa. Przez ostatnie lata rozwijał parter, ale co z tego skoro nie potrafi z tego skorzystać w MMA? Ostatni raz poddał rywala 3 lata temu, szału nie ma. Rothwell wydaje się dynamiczniejszy na nogach i jeśli nie da się sprowadzić, może wypunktować albo nawet znokautować Josha. Jeśli jednak zejdą do parteru, Barnettowi może się przypomnieć dlaczego jest jednym z najlepszych zawodników na Metamoris.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
@Unibet

Brown ✅ + Northcutt ⛔ grr = 2.22 ⛔ 8/10

Dwóch mega utalentowanych gości. W pojedynku Dwyer - Brown początkowo myślałem o grze na tego pierwszego, ale po nadrobieniu zaległości jestem zdecydowanie za Brownem. Na sherdogu niby Jamajczyk nizszy o 5 cm, ale na wadze wyszło że wzrostowo porównywalni, nawet powiedziałbym że Brown był wyższy. Co do umiejętności to technicznie Brown jest duuuużo lepszym zawodnikiem niż Dwyer, bardzo szybki, świetna praca nóg, nie wiem jak parter ale Dwyer też nie jest tam jakimś rewelacyjnym zawodnikiem. Kanadyjczyk ma serducho do walki, na pewno będzie ciężki do skończenia. W drugim starciu Northcutt ma rywala wziętego typowo pod siebie, Sage widać złapał parę kilo, na pewno niezły cykl zaliczony, Barberena wyglądał bardziej jak koleś siedzący w McDonaldsie niż jak zawodnik MMA. Wg mnie w tym starciu będzie przewaga Sage&#39;a we wszystkich aspektach.

Aubin-Mercier ⛔ + Rivera ✅ = 2.15 ⛔ 7/10

Początkowo miałem nie ruszać Aubina, ale po tym co zaprezentował na wadze jego przeciwnik jestem raczej spokojny o jego zwycięstwo. Widać że u Ferreiry coś nie zagrało w przygotowaniach, bo zarówno Danka jak i Joe Silva gratulowali Brazylijczykowi zrobienia limitu. Wg mnie Kanadyjczyk będzie miał dużo przewagę siłową, Olivier to świetny atleta, bardzo dobre zapasy, twardy łeb, potrafi dużo w stójce, trenuje w dobrym klubie jakim bez wątpienia jest Tristar Gym, myślę że jest w stanie skończyć to przed czasem jakimś poddaniem. Drugi pojedynek to troche dla mnie niewiadoma. Jestem ogromnie ciekaw jak Rivera poradzi sobie z tak solidnym przeciwnikiem jakim bez wątpienia jest Marajo. Spora przewaga warunków fizycznych na korzyść Brazola, ale od razu przypomina mi się jego pojedynek z Saenzem, gdzie został praktycznie przeleżany przez całą walkę. Rivera to niezwykle dynamiczny fighter, dobra stójka, twarda szczęka co pokazał w ostatniej walce z Munhozem, jak dla mnie już na tę chwilę szeroka czołówka tej kategorii w UFC.

Makashvili remis = zwrot + Martin ✅ + Caceres ✅ = 2.72 (2.20 ✅✅✅) 5/10

Levan to niezwykle utalentowany zawodnik, jego przeciwnik to kompletnie nie ten kaliber umiejętności, Jackson to przede wszystkim chaotyczna stójka i agresja, Levan dał ostatnio bardzo dobry pojedynek z mocnym Hacranem Diasem, o ten bet się raczej nie obawiam. Martin i Caceres walczą jutro o utrzymanie w UFC. Tony dostaje przeciętnego Oliveiriego, który brał udział w jednej z edycji brazylijskiego TUF-a odpadając w eliminacjach. Martin dysponuje świetnym boksem, wg mnie jednym z lepszych w tej dywizji, poza tym w parterze jest kotem. Do tej pory mierzył się z lepszymi i bardziej doświadczonymi od siebie fighterami jak Magomedov czy Dariush. Po prostu musi to wygrać. Caceres w sumie to spora niewiadoma, ale jednak w niego wierzę patrząc na to jakimi umiejętnościami dysponuje jego rywal. Alex przegrał 3 ostatnie starcia, ale wg mnie ma spory potencjał, idzie wyżej do piórkowej, Masio to rzadiak, niby zmienił obóz ale pewnego poziomu nie przeskoczy, myślę że to skończy się podobnie jak ostatnia walka Fullena, czyli porażka przez szybkie poddanie z Amirkhanim.

Rothwell przed czasem ✅ / Rothwell win 1-2 runda ✅ = 2.88 ✅ / 3.25 ✅ szkoda że tak miękko pograne po 0.5/10

Typy 4fun ale jednak jak najbardziej możliwe do wejścia. No Ben chyba wszedł w swój prime, czekał na taką szansę, bardzo dobre ostatnie pojedynki z Overeemem i Mitrione, duszenie na Mitrione to majstersztyk, ten koleś jest straszny ???? ma młotki w rękach, niby Barnett sporo przyjął w walce z Nelsonem, ale Roy już wypalony, po kilku porażkach, poza tym Rothwell dużo większy i silniejszy niż Big Country, który z większość walki spędził w klinczu. Dla Rothwella jest to ogromna szansa aby zagościć w ścisłej czołówce ciężkich i myślę że ma na to dużą szansę, trzymam za niego kciuki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
NorthCutt vs Barberena
over 1.5 kurs 1.85 betsafe ✅
Northcutt not inside distance kurs 2.05
betsafe ✅
Tak jak wyżej panowie piszą nie ma za bardzo co dziś grać za mocniej więc gram tylko to za mniejsza stawkę.
Generalnie przejrzałem 2 ostatnie walki Barbereny, gościu wydaje się twardy z bardzo dobra kondycją. Z Ellenbergerem brał walkę na zastępstwo i załatwił gościa ciosami w 3 rundzie. Też tam pokazał w walce że szybko wstaje gdy przeciwnik przewróci na plecy. Z solidnym laprisem przegrał decyzją, sporo tam w walce przyjął mocnych ciosów które na nim za bardzo nie robiły wrażenia, 3 rundę wygrał dzięki kondycji.
Ze wszystkich dotychczasowych rywali to będzie najtrudniejszy test dla northcutta.
Dostaje twardego stójkowicza i wyczuwam że to nie będzie dla niego tak łatwa przeprawa jak w poprzednich walkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom