>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

UFC on FOX 11: Werdum vs Browne - 19 kwietnia

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik


Data: 19 kwietnia 2014
Miejsce: Amway Center, Orlando, Floryda, USA
Transmisja: FOX

Walka wieczoru:
265 lbs: Fabricio Werdum (17-5-1) vs. Travis Browne (16-1-1)


Główna karta:
135 lbs: Miesha Tate (13-4) vs. Liz Carmouche (9-4)
155 lbs: Donald Cerrone (22-6) vs. Edson Barboza (13-1)
185 lbs: Yoel Romero (7-1) vs. Brad Tavares (12-1)

Walki w FOX Sports 1:
155 lbs: Rafael dos Anjos (20-6) vs. Khabib Nurmagomedov (21-0)
170 lbs: Thiago Alves (19-9) vs. Seth Baczynski (19-10)
155 lbs: Pat Healy (29-18) vs. Jorge Masvidal (25-8)
145 lbs: Estevan Payan (14-5) vs. Alex White (8-0)
185 lbs: Caio Magalhaes (7-2) vs. Luck Zachrich (13-2)
170 lbs: Jordan Mein (27-9) vs. Hernani Perpetuo (17-3)
265 lbs: Jack May (7-0) vs. Derrick Lewis (9-2)
145 lbs: Mirsad Bektic (7-0) vs. Chas Skelly (11-0)​




Ledwo co minęła gala TUF Finale a już mamy kolejną. Dla mnie skandalem jest że walka Khabiba nie jest w karcie głównej. Zapraszam do dyskusji.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Khabib Nurmagomedov - 1.45✅✅✅ - unibet
Easy win , kolejna walka i kolejna nie przegrana runda
Główny bet . Khabib idzie po title shota bez dwóch zdań .
Zapaśnik , grapplingowy mistrz świata z 2012 , mistrz świata w Sambo , czarny pas judo oraz rekord w UFC z ilością obaleń podczas jednej walki (w ciągu piętnastu minut starcia z Abelem Trujillo zaliczył dokładnie 21 sprowadzeń) , ponadto nie przegrał jeszcze żadnej rundy .
Sposób w jaki narzuca swoim przeciwnikom walkę i jak agresywny jest w klatce sprawia że oglądanie walk z jego udziałem to czysta przyjemność .
Rafael to dobry i twardy zawodnik lecz teraz trafia na tamę nie do sforsowania . Nie powinien mieć on odpowiedzi na rzuty , obalenia kontrole na ziemi czy slamy Khabiba i polegnąć przez decyzje✅ .


Ponadto Jordan Mein✅ ( chyba pewniak gali ) i Thiago Alves✅ bez większych problemów powinni poskładać rywali . Przewaga spora obydwu w stójce .
Ponadto w głównej walce że nie dojdzie do decyzji też dobry bet - 1.40⛔ - unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Khabib NURMAGOMEDOV 1.35 ✅✅✅

http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-165-jones-vs-gustafsson-21-09-a-96447.html#post3875184
Pisałem już o nim kilka razy, fenomen, mój ulubiony zawodnik w obecnym UFC.
Travis BROWNE 1.45
Bardzo dużo postępy w ostatnim czasie, Werdum typowy parterowiec, w tej płaszczyźnie powinien dominować, ale Hapa na przestrzeni 5 rund znajdzie drogę do szczęki Werduma i jest w stanie go znokautować przed czasem. Greg Jackson zadba o dobry taktycznie gameplan.


Dodatkowo

Donald CERRONE 1.80 ✅✅✅
Mam to szczęście że na najbliższym UFC on Fox zawalczy również drugi z moich ulubionych zawodników, Edson Barboza. Może właśnie dlatego że znam go od dłuższego czasu, znam jego słabości. Siłą Barbozy są znakomite kopnięcia. Nikt w UFC nie kopie tak jak Edson, co kończy się przepięknymi nokautami. Jego pech, że rywal to również specjalista od Muay-Thai. Może nie tak efektowny, ale ogórkiem nie jest. Poprzednia walka Barbozy pokazała jego słabości, głównie zapaśniczo parterowe. Jeśli Cerrone nie popełni głupiego błędu w stójce, długie nogi Barbozy nie będą miały znaczenia i w parterze Kowboj powyciera nim matę. Pewniak to oczywiście nie jest, ale w tej walce skłaniam się w stronę Kowboja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
155 lbs: Donald Cerrone (22-6) vs. Edson Barboza (13-1)
Jak dla mnie Barboza jest najlepszym kick bokserem w tej kategorii wagowej.
Cerrone to gosc też z backgroundem stojkowym + umiejetnosci zapaśnicze ale stawiam na wygrane co najmniej 2 rundy przez Brazola, ktory troche przesypia, troche sie czai ale potencjał i umiejetności ma wybitne.

Barboza (by unanimous decision 29-28) ⛔
1.96 Pinnacle
185 lbs: Yoel Romero (7-1) vs. Brad Tavares (12-1)
Brad Tavares to dla mnie inteligentny przecietniak.
Z Larkinem, bardzo dobrym stojkowiczem wygrał, bo Larkin lubi walczyć z kontry, walczy nie równo, troche przesypia.
Romero to gorszy technicznie stójkowicz od Larkina ale bardziej eksplozywny + posiada mistrzowskie zapasy.
Dla mnie umiejętności + atletyzm czynią faworytem tego starcia. Doświadczenie po stronie Tavaresa

Romero 2.25 Pinnacle
✅
155 lbs: Rafael dos Anjos (20-6) vs. Khabib Nurmagomedov (21-0)
Jak ktos ma konto na Unibecie to do taśmy polecam &quot; Ruska&quot;
Facet walczy jak na skrzydłasz, Anjos jest też na fali ale raczej to dla niego za wysokie progi.
Nurmagomedov ✅
1.45 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
185 lbs: Yoel Romero (7-1) vs. Brad Tavares (12-1)

Brad Tavares to dla mnie inteligentny przecietniak.
Z Larkinem, bardzo dobrym stojkowiczem wygrał, bo Larkin lubi walczyć z kontry, walczy nie równo, troche przesypia.
Romero to gorszy technicznie stójkowicz od Larkina ale bardziej eksplozywny + posiada mistrzowskie zapasy.
Dla mnie umiejętności + atletyzm czynią faworytem tego starcia. Doświadczenie po stronie Tavaresa

Romero 2.25 Pinnacle
Czytając fight card od razu pomyślałem o Kubańczyku, ale potem przypomniałem sobie ostatnią walkę i zrezygnowałem. Czasu nikt nie oszuka, 36 lat na karku i coraz słabsza kondycja. Muszę obejrzeć sobie walki z Fight Night: Rockhold Philipou ale pamiętam że Romero dyszał i szczęście jego że rywal też oddychał nogawkami. Co uważasz na ten temat?
 
R 7,4K

rua

Użytkownik
Ostatnio 2x w 3 rundzie skończył rywali i na ich tle wyglądał na prawdę dobrze kondycyjnie. Wydaje mi się że bez problemu zatankuje paliwa na 3 rundy. U Romero kuleją jednak trochę te zapasy (jeśli chodzi o mma) co widać było w ostatnich walkach i Tavares może go załatwić w ten sposób i wywalczyć decyzję. W stójce też nie jest jakimś plackiem. Romero jest jednak na tyle niebezpiecznym zawodnikiem że w każdej minucie walki może zakończyć walkę nokautem. Mimo że np Markes i Brunson go kilka razy skutecznie obalali to nie dowieźli wyniku walki do decyzji sędziowskiej. Nie zdążyli ???? . Mimo że olimpijczyk i srebro w Sydney to coś mu te zapasy w mma nie wychodzą. I byłem tym faktem mocno zaskoczony. Z Markesem raczej i tak wygrywał walkę ale była ona całkiem wyrównana z tego co pamiętam. No i że taki zapasior dał się obalić i to nie raz.
Co do Barbozy to kopie jak KOŃ, bałbym się postawić na Cerrone albo na Barbozę dlatego nie zagram tej walki w ogóle ale z przyjemnością obejrzę.(zresztą i tak wszytko obejrzę) Cerrone to kompletny zawodnik i w stójce i w parterze czy to z dołu czy z góry ale ma lepsze i gorsze momenty. Walczy nierówno. Zależy czy będzie ta iskra w oku. Jak tak to myślę że Cerrone wykorzysta słabość Barbozy w postaci nieco dziurawej gardy oraz braki parterowe o których wspominał Napoleoni i wygra walkę czy to przed czasem czy decyzją. Po ostatniej walce Cerrone można przewidywać że znalazł się na fali wznoszącej i ma motywację dlatego też skłaniałbym się na chwilę obecną w kierunku kowboja ale nie stawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 285

embotron

Użytkownik
Jezeli mialbym grac kogos z pary Cerrone i Barboza to zdecydowanie Cerrone, chlop ma niezle umiejetnosci w parterze, nie mowie nawet o stojce, nawet gdy nie do konca idzie to potrafi zmienic losy walki jakims 1 highkickiem jak np z Mellvinem, z dziurawa garda Barbozy przewiduje tu jakies spektakularne KO, moze highkick jak w ostatniej walce? Jezeli nie bedzie szlo w stojce to walke przeniesie do parteru i tam powinien juz latwo dac sobie rade. Kowboj teraz w bardzo dobrej formie, pewny siebie, widac, ze chce jeszcze cos namieszac w tej dywizji, a zeby to osiagnac musi radzic sobie z zawodnikami pokroju Barbozy, bo mimo wszystko nie jest to najwyzsza polka tej dywizji.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Wynik walki zależy od Cerrone. Jeśli wystąpi na swoim poziomie, to będzie jednostronna walka. Gdy zgłupieje chcąc walczyć w stójce, może przegrać, ale jeśli logicznie sprowadzi rywala do parteru, będzie 30-27. Tak jak uwielbiam Barbozę, tak to co pokazał z Castillo uwydatniło jego wszelkie słabości, a co gorsza widząc nagrania z jego treningów zamiast skupiać się na słabościach, dalej myśli tylko o kopnięciach. Mocny, ale bardzo jedno płaszczyznowy. Nie do gry za większe stawki, ale jeśli miałbym obstawiać, to na Cerrone.

Barboza w czerwonych spodenkach podczas ostatniej walki.


No i ostatnie walki Cerrone



 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bene 240

bene

Użytkownik
Krótko jeśli interesują kogoś moje typy to gorąco polecam trójkę
Brown + Tate + Romero
Nie widzę jak te walki mogły by pójść w inną stronę
A z Cerrone - Barboza należy odpuścić walka 50:50, tak jak podali bukmacherzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hayto 631

hayto

Użytkownik
WOW! Widzę, że to co piękne zostało już napisane ???? Piekielnie mocny fightcard Miesha, Khabib, Palacio, Healy - mocno, im kibicuje + kocur Barboza.

Rusza ktoś w kierunku Bam Bama ? Kurs bardzo dobry, pokonał Millera (pomijam NC), przegrał z Khabibem i Greenem przez decyzje, ale to raczej żaden wstyd. Masvidal od czasów walki z Melendezem nie walczył z nikim mocnym, ostatnio porażka z Khabilovem. Hm.. zapowiada się bardzo ciekawie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
E 0

erivan

Użytkownik
Masvidaldał z Khabilovem bardzo wyrównaną walkę i pokazał się z bardzo dobrej strony na tle faworyzowanego Rosjanina. Jak dla mnie powinien pokonać Bam Bama, który od czasu oblanego testu po walce z Millerem jest na równi pochyłej.
Stawiacie coś na Alexa White&#39;a? Gośc młody, niepokonany, głodny sukcesu, a jego rywal, Payan nigdy nic wielkiego nie pokazywał. Po kursie 2,30 wygląda mi na niezłego singla.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Masvidaldał z Khabilovem bardzo wyrównaną walkę i pokazał się z bardzo dobrej strony na tle faworyzowanego Rosjanina. Jak dla mnie powinien pokonać Bam Bama, który od czasu oblanego testu po walce z Millerem jest na równi pochyłej.
Stawiacie coś na Alexa White&#39;a? Gośc młody, niepokonany, głodny sukcesu, a jego rywal, Payan nigdy nic wielkiego nie pokazywał. Po kursie 2,30 wygląda mi na niezłego singla.
Bam Bama i Masvidala bym odpuścił. Obaj to solidni zawodnicy, może wygrać każdy
 
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Werdum 2.70 ✅

Na dzisiaj tego Ruska polecam! Z tego co wiem, w telewizji już gal nie ma, ale od czego są steamy! Pozdrawiam!

Ja od siebie dorzucam jednak pana Werduma, kursiwo spore, a ten Browne taki mocny nie jest. Brazol poddał już nawet samego Fedora, a przecież Browne ostatnio był przez dobrą minutę bity i poniewierany przez Alistaira. Czuje veleu! Polecam i pozdrawiam


/edit, Ruski na plus, Werdum 2.70 złapane, kolejny wieczór na plus i kolejne trafione typki tego weekendu ???? Polecam się na przyszłość!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 285

embotron

Użytkownik
UFC nie ma w Orange Sport od lutego.
@kamilos96
Browne nie jest mocny? Jak dla mnie jest to aktualnie jedyny zawodnik, ktory ma jakies szanse z Velasquezem. Jedyna przegrana z Bigfootem, gosc nokautuje Gonzage, ktory jest slaby, potem Alistaira, ktory bil i poniewieral przez minute Browna tak jak mowisz oraz Barnetta, ktory jest twardym zapasnikiem, kazdego z nich bije w efektowny sposob. Co takiego zrobil Werdum, ze Travis &quot;nie jest taki mocny&quot;, a Werdum jest? Poddal Fedora (4 lata temu), ok, ale tylko dlatego, ze Fedor dal sie podpuscic i wszedl 2x w trojkat, do momentu glupoty Fedora Werdum byl miazdzony, potem przegrana z Overeemem, ktorego Travis znokautowal, potem wygrana z Nelsonem na punkty, co wielkim wyczynem nie jest, bo wiadomo, ze jak Nelson nie urwie glowy to nic wiecej nie zrobi, nastepnie wygrana z Russowem, ktorej komentowac chyba nie musze i na koniec wygrana z Nogueira. W zadnej z 3 ostatnich walk odkad wrocil do UFC nie pokazal nic szalowego, Travis to wyzsza polka niz ci 3 przeciwnicy razem wzieci ????
Werdum to juz weteran, ktory tak jak Barnett niby chce tego pasa, ale nic sie nie stanie jak go nie zdobedzie, Travis ewidentnie idzie po swoje i dla mnie napewno zobaczymy go w walce z Velasquezem juz niedlugo, a tam, mimo ze lubie obu zawodnikow, wcale nie faworyzowalbym mocno Caina ????
 
R 7,4K

rua

Użytkownik
Mnie jakoś nie przekonał w walce z kruchym Overeemem. Był w sporych opałach a kombinacja 20 frontkicków z rzędu raczej nie wystarczy na Caina tak jak na Overeema. Wygrał ale jakoś tak słabo wypadł mimo wszystko. Barnett niczego nie pokazał w sumie też więc zwycięstwo nad nim też jakoś nie gloryfikuje Browne&#39;a. Werdum ma mocną stójkę i mocny parter. Może skutecznie męczyć Browna który nie ma tlenu raczej na całe 5 rund w przeciwieństwie do Werduma i potem skończyć wymęczonego Hapę w parterze po skutecznym punktowaniu w stójce. Też stawiam dzisiaj na Werduma bo kurs jest tego warty. Ma dobrą stójkę, kondycję i parter oraz submission no i MYŚLI w przeciwieństwie do Reema. Brown stał się dużym faworytem dzięki ostatnim wygranym z szanowanymi nazwiskami (które swoją drogą tylko wyglądają a nic na razie nie prezentują) ale mnie one szczególnie nie zaimponowały. Werdum imo to zupełnie inna półka. A z Cainem Hapa na chwilę obecną nie ma żadnych szans. Cain ma szczenę, kondycję, nieziemskie zapasy i uderzenie oraz G&amp;P. Gdzie on może mu zagrozić? Cain długo jeszcze będzie królem wagi ciężkiej. Jest Cain-&gt;&gt;&gt;JDS-&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;Reszta
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
125lbs. Dustin Ortiz (12-3)✅✅✅ vs. Ray Bord (6-0)
1,63 UNIBET ✅✅✅
To dla mnie pewniak tej gali tak jak wcześniej wspomniany przez kolegów rosyjski orzeł.
Opisywałem Dustina w ostatniej walce z John Moraga,
http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-fight-night-35-rockhold-vs-philippou-15-01-2014-a-101826.html#post4165360,
gdzie przegrał ten pojedynek po kontrowersyjnej decyzji, a na tle doświadczonego J. Moragi wypadł naprawdę bardzo dobrze.
Jego rywal to debiutant, drugi z najmłodszych obecnie walczących fighterów w UFC, pojedynek ten wziął zaledwie tydzień temu.
Dustin zaś to bardzo dobry zapaśnik, bardzo nie wygodny dla swoich rywali, jest twardy, nieustępliwy, zdeterminowany, wciąż idzie do przodu jak czołg, jego stójka stoi na dobrym poziomie, w końcu na codzień trenuję z braćmi Pettis.
Liczę że debiutancik zostanie zdemolowany przez Ortiza, bo w zapasach nawet nie dorasta mu do pięt.
Panowie łapcie te dwa kursy,
KHABIB✅ 1,33 + ORTIZ 1,63✅ = AKO 2,16 ✅✅✅ UNIBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Macie panowie jakąś fajną transmisje hd ? Ostatnio super podał BKSPolonia na fightcreature.com, ale coś dziś strona szwankuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom