>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

UFC on ESPN+ 24: Blaydes vs. Dos Santos

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Data: 25 stycznia 2020 (sobota)
Lokalizacja: Raleigh, Stany Zjednoczone
Hala: PNC Arena (poj. 19,7 tys.)


Curtis BLAYDES vs. Junior dos SANTOS
Rafael dos ANJOS vs. Michael CHIESA
Jordan ESPINOSA vs. Alex PEREZ
Hannah CIFERS vs. Angela HILL
Jamahal HILL vs. Darko STOSIC
Bevon LEWIS - Dequan TOWNSED
Arnold ALLEN - Nik LENTZ
Justine KISH vs. Lucie PUDILOVA
Montel JACKSON vs. Felipe COLARES
Sara MCMANN vs. Lina LANSBERG
Brett JOHNS vs. Tony GRAVLEY
Herbert BURNS vs. Nate LANDWEHR

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ :)



 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA


Pierwszym starciem, które wziąłem pod lupę będzie pojedynek Pań w kategorii słomkowej – będąca na fali dwóch kolejnych wygranych Hannah Cifers podejmie byłą mistrzynię Invicty Angelę Hill. Bez zbędnego rozpisywania – moją dość zdecydowaną faworytką jest bardziej doświadczona Hill. Nie ukrywajmy, że kaliber rywalek obu zawodniczek nie jest choć trochę zbliżony – Cifers zaledwie trzy walki w UFC, Hill z kolei pas TUF, pas mistrzowski Invicty i walki z byłymi mistrzyniami. Pojedynek najprawdopodobniej rozegra się w płaszczyźnie stójkowej i trudno nie faworyzować w tym pojedynku „Overkill”

Hannah Cifers – Angela Hill 1.57   

W walce wieczoru gali trudno nie faworyzować Curtisa Blaydesa. Jestem ogromnym fanem Juniora dos Santosa, jednak obiektywnie patrząc nie ma na ten moment wiele do zaoferowania w starciu z czarnoskórym Amerykaninem. „Razor” ma twardy łeb, a nie ma co ukrywać, że jedynym sposobem na zwycięstwo Brazylijczyka jest nokaut. Amerykanin z walki na walkę robi postęp, świetne zapasy, duży progres w płaszczyźnie stójkowej co pokazał choćby w starciu z Alistairem Overeemem. Reasumując – trudno nie być pewnym wygranej Blaydesa w tym starciu.

Curtis Blaydes – Junior dos Santos 1.39   
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom