>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night: Lemos vs. Andrade

Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Jessica Andrade @1.48
Jessica Andrade by finish @2.40
Andrade + Pawlak i Przybysz z KSW @2.62


Andrade jeśli przegrywała walki w ostatnich latach to z samą topką obu dywizji (słomkowej i muszej), typowa zawodniczka do oddzielenia realnych contenderek od reszty stawki. Tutaj ciężko sobie wyobrazić w jaki sposób Lemos miałaby wygrać walkę, Andrade jest silniejsza, ma piekielnie mocny cios, świetnie pracuje w klinczu, o czym przekonała się choćby Chookagian, która dostała potwornie mocnego sierpa na żebra przy rozrywaniu klinczu i było po walce, ostatnio Calvillo też została zdemolowana i zasypana ciosami, oprócz tego, że Lemos jest trochę wyższa i ma te 7 cm przewagi zasięgu to nie ma raczej większy argumentów po jej stronie, a i ta przewaga zasięgu nie wiele da, spodziewam się, że to Andrade będzie tutaj narzucać presję i sypać bombami, a Amanda walczyć ze wstecznego.

Gdyby to był 3 rundowy pojedynek to można by jeszcze pomyśleć o decyzji, ale 25 minut w oktagonie to Amandinha tutaj nie wytrzyma, praca w parterze i lepsze zapasy też są po stronie Jessici, do tego cardio i rundy mistrzowskie przemawiają znów za JA, Lemos nie wygląda najlepiej w 3 rundach, jest też 4 lata starsza, a Andrade ma już na swoim koncie dłuższe starcia, nawet 5 rundowe z Różą i JJ. Prędzej czy później Lemos padnie pod ciosami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2726
mmatips 2,6K

mmatips

Użytkownik
Też zagrałem Jessice przed czasem ale z tym Pawlakiem to może byc wtopa. Kesika zagrałem . Wiele osób typuje Pawlaka przez decyzje . Ja ma własnie odmienne przeczucia - Kesik prrzed czasem.

Warto z UFC zagrać brak decyzji w walce Prachnio . Zastanawiam sie nad Guidą i Vannatą .

Tyson Pedro przed czasem to chyba pewniak gali

Kazieczko przed czasem również. Maciej oczywiście bo brata to szkoda ruszać , jedna wielka niewaidoma
 
Do góry Bottom