>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night: Hall vs. Silva

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP



Data: 31 października 2020 (sobota)
Lokalizacja: UFC APEX, Las Vegas, Stany Zjednoczone

Transmisja:

21:00
– karta wstępna (FightPass)
00:00 – karta główna (Polsat Sport / PPV)

Liczba walk: 12

ROZPISKA

Walka wieczoru

185 Ibs: Anderson Silva (34-10) vs. Uriah Hall (15-9)

Co-main event

145 Ibs: Bryce Mitchell (13-0) vs. Andre Fili (21-7)

Karta główna

185 lbs: Makhmud Muradov (24-6) vs. Kevin Holland (19-5)
265 lbs: Greg Hardy (6-2) vs. Maurice Greene (9-4)
155 lbs: Bobby Green (27-10-1) vs. Thiago Moises (13-4)

Karta wstępna

155 lbs: Alexander Hernandez (11-3) vs. Chris Gruetzemacher (14-3)
135 lbs: Adrian Yanez (11-3) vs. Victor Rodriguez (7-2)
185 lbs: Sean Strickland (20-3) vs. Jack Marshman (23-9)
170 lbs: Jason Witt (17-6) vs. Cole Williams (11-2)
205 lbs: Dustin Jacoby (12-5) vs. Justin Ledet (9-3)
125 lbs: Cortney Casey (9-8) vs. Priscila Cachoeira (9-3)
135 lbs: Miles Johns (10-1) vs. Kevin Natividad (9-1)


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ




 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Po bardzo udanej w typowaniu i bukmacherski gali UFC 254 czas na typy z najbliższej Halloweenowej gali UFC, która powraca do APEX Center w Las Vegas :)
Kursy oczywiście z Fortuny.

Pierwszy typ: Greg Hardy (1.25)
Greg Hardy po porażce z Volkovem wyciągnął bardzo ważne dla swojej kariery wnioski, które było widać w walce z Da Castro, którego na spokojnie bez podpalania się i próby zabicia wypunktował.
W tej walce zawalczy z Mauricem Greenem, który niby ostatnią walkę z grubym Gianem Villantem wygrał ale zrobił to w bardzo fuksiarski sposób dop w 3rd poddając rywala do tego momentu Gian go punktował i wygrywał.
Green pokazał się bardzo słabo i wątpię żeby dał radę z Hardym, który w stocje jest dużo lepszy, a właśnie w stojce ta walka będzie się toczyć.
Przewiduję że Hardy znowu wypunktuje rywala, może ubije. Zobaczymy.

Drugi typ: Alexnader Hernandez(1.27).
Alex podpisywany jako nowa obiecująca gwiazda i w dwóch pierwszych walkach tj z Dariushem i Mercierem wyszedł super wygrywając obie te walki we wspaniałym stylu.
Potem został rzucony na głęboką wodę w starciu z Cowboyem który go ubił, potem wałkiem wygrał z Trinaldo, by w maju przegrać z Drew Doberem.
Widać że UFC chce go odbudować dając mu starego,obitego i po ciężkich kontynuzjach Chrisem Gruetzmacherem, który ostatni raz w klatce był 2.5 roku temu pokonując Joe Lauzona.
Alex to czarny pas bjj, to bardzo dobry kickbokser,bardzo agresywny zawodnik, sądzę że Alex poradzi sobie odbuduje się tak jak chce UFC i wygra z Chrisem.

Trzeci typ: Bryce Mitchell(1.50)
Ten chłopak to fenomen, istna bestia, z walki na walke widać progres a ostatnia walka z Charlesem Rosą to była totalna dominacja zapasnicza.
Mitchell to uczestnik TUFa gdzie przegrał z późniejszym zwycięzcą Bradem Katoną, w ufc wygrał 4 walki i to w pewny sposób.
Jego rywal Andre Fili to bokser, który mimo trenując w Team Alpha Male nie posiada zapasów na tak wysokim poziomie by dac sobie rade z Brycem i jego zapasami i bjj.
Tutaj spodziewam się bardziej wyrównanej walki niz to miało miejsce ostatnio z Rosa,ale Mitchell to wygra na punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
C 152

Chiron155

Użytkownik
trochę się zagapiłem z kursem bo był 1,65, złapałem dopiero @1,44 Uriah Hall,
Walka typowych strikerów, powinna się rozegrać w stójce. Będę zaskoczony jak Anderson dociągnie do decyzji. Hall jest młodszy, musi mieć lepszą kondycję, jeszcze ma coś do pokazania.

@2,26, Andre Fili, opis wrzucę wieczorem.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Silva vs. Hall
walka zakończy się przez TKO/KO @1.85
efortuna


Anderson Silva weteran sportów walki. Żywa legenda UFC. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Niestety, ale Silva to wrak fightera. Najlepsze lata ma już dawno za sobą. Dana White stwierdził, że dla "Pająka" będzie to najprawdopodobniej ostatnia walka.
The Spider w tym roku skończył 45 lat, a jego ostatnie walki nie można zaliczyć do udanych. Od dwóch porażek z Weidmanem, które miały miejsce w 2013 roku, Silva zawalczył 5 razy i tylko raz odniósł zwycięstwo. Niestety, ale wieku nie oszukamy.
Silva pod banderą UFC 14 walk kończył przed czasem.
Jeśli Hall się nie spali w tej walce, to jest spora szansa, że wygra to przed czasem. Po swojej stronie będzie szybkość, a jego ciężki ręce mogą posłać Silvę na deski.
Nie skreślam Silvy, cień szansy zawsze jest. Silva ma lepszy procent znaczących uderzeń - 62 do 50. Obrona u Silvy również wygląda lepiej - 61% do 53%.
Jak wspomniałem na samym początku, Silva zaliczył olbrzymi regres i tak naprawdę nie ma co przywiązywać zbytnio uwago do tych procentów, bardziej jako ciekawostka.

PS.
Jeśli ktoś stawia, że walka zakończy się inaczej - decyzja lub poddanie, to chętnie założę się z taką osobą o 15 zł, które zostanie przelane na siepomaga na wskazaną fundację/osobę/schornisko. Jeśli ja wygram, to podaję link dla mego oponenta, jeśli przegram, to osoba zakładająca się ze mną podaje link w temacie. Dodatkowo należy umieścić "skrin" zrobionego przelewu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +169
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Możesz wytłumaczyć jak można coś wyrzucić z kuponów jak się to już zagrało ? Pisać do buków o anulowanie bo ktoś wagi nie zrobił ? Jak myślisz zgodzą się ?
Skądże, mówię do tych którzy jeszcze nie zagrali kuponów albo sie wahają.
Teraz szansę się wyrównały.
Niby Hardy wygląda okej ale skoro do końca te wage robił to może mu zabraknąć tlenu, kto wie.
Może też być tak ze wejdzie i wygra.
Ogólnie kursy tak spadły na te gale od poniedziałku że gala się średnio grywalna zrobiła...
 
C 152

Chiron155

Użytkownik
Skądże, mówię do tych którzy jeszcze nie zagrali kuponów albo sie wahają.
Teraz szansę się wyrównały.
Niby Hardy wygląda okej ale skoro do końca te wage robił to może mu zabraknąć tlenu, kto wie.
Może też być tak ze wejdzie i wygra.
Ogólnie kursy tak spadły na te gale od poniedziałku że gala się średnio grywalna zrobiła...
Ogólnie to zrobiłeś zamieszanie dla tych co się nie znają i szukają wsparcia w temacie. Moim zdaniem to żadna informacja.
Kursy zawsze spadają tuż przed zdarzeniem żadna nowość. Najlepiej grać jak tylko się pojawią, często można trafić na błąd bukmachera.
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Ogólnie to zrobiłeś zamieszanie dla tych co się nie znają i szukają wsparcia w temacie. Moim zdaniem to żadna informacja.
Kursy zawsze spadają tuż przed zdarzeniem żadna nowość. Najlepiej grać jak tylko się pojawią, często można trafić na błąd bukmachera.
Owszem kursy spadają i warto grać zaraz po wystawieniu kursów pełna zgoda.
Ale nie zgodzę się że zrobiłem zamieszanie bo wyraziłem tylko opinie że teraz przy tak zbitych nisko kursach gala malo grywalna i uważam że jak ktos sie waha albo dopiero teraz wejdzie i poczyta to żeby wiedział co i jak :)
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
jakie macie opinie o walce Mitchella z Filim. Fili przegrywał tylko z kozakami w ufc i w stojce będzie groźny. Pytanie czy Mitchell sprowadzi walke do parteru. Pytam bo mam opcje casha i walcze od rana z sobą ;d
Post automatycznie złączony:

m
jakie macie opinie o walce Mitchella z Filim. Fili przegrywał tylko z kozakami w ufc i w stojce będzie groźny. Pytanie czy Mitchell sprowadzi walke do parteru. Pytam bo mam opcje casha i walcze od rana z sobą ;d
moze troche przesadzilem ze przegrywał tylko z kozakami ale napewno walczył z lepszymi rywalami niz jego młodszy oponent
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Hall vs Silva

Walka nie potrwa do końca [1,68] netbet

Pożegnalna walka "spidera" w UFC zakontraktowana na 5 rund.
Nie wydaje mi się aby Silva dotrzymał to do decyzji . On sam może to skończyć przed czasem jak i Hall ma czym przypier..... :)
Nie wiem co musiało by się tutaj stać żebyśmy zobaczyli 25 minut walki.
Myślę że jest to bardzo mocny typ z całej dzisiejszej rozpiski a kurs nie jest zły.
Nie będę się rozpisywał o obu zawodnikach . Każdy ich powinien znać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +139
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Po dwuletniej absencji do startów w UFC wraca świetny Amerykanin Sean Strickland, który w nowej dla siebie kategorii średniej zmierzy się z Walijczykiem Jackiem Marshmanem. Dla 29-letniego Stricklanda będzie to już jedenasty pojedynek w organizacji, jednak wcześniej wojował w dywizji półśredniej. Pierwotnym rywalem „Tarzana” na tej gali był Brazylijczyk Wellington Turman, który wypadł z pojedynku z powodu zakażenia koronawirusem. Przechodząc do meritum tego starcia, to sportowo o klasę lepszym zawodnikiem wydaje się być Strickland, jednak jak napisałem powyżej wraca do klatki po dwuletniej przerwie spowodowanej wypadkiem motocyklowym, więc mimo wszystko mamy tutaj pewną niewiadomą. Patrząc jednak na przygotowania Amerykanina do tego pojedynku, to nie sposób nie być spokojnym o jego formę. Marshman to nie jest zawodnik na poziomie UFC – według mnie tylko lucky punch może dać Walijczykowi tutaj wygraną. „Laurką” dla niego powinno być wymęczone zwycięstwo z Johnem Phillipsem na pełnym dystansie – kto ogląda na bieżąco ostatnie gale zapewne kojarzy go z jednego z najgorszych występów chyba nawet w całej historii UFC. Nie wydaje mi się, by ta walka przetrwała do werdyktu sędziowskiego, Marshman trzy z czterech porażek ponosił przed czasem, faworytem tak jak mówię nie jest – obie linie najprawdopodobniej wejdą z dość dużą łatwością, czego wam wszystkim, jak i sobie życzę.

Strickland – Marshman przetrwa do końca walki – NIE 1.86

Sean Strickland wygra w dystansie – TAK 2.60

betsson
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Po absolutnie najmniejszej linii oporu.

Dubel @1,77 - STS
Kevin Holland vs Charlie Ontiveros, typ: Holland wygra przed czasem
Bobby Green vs Thiago Moises, typ: 1

Pierwszy pojedynek to kompletny mismatch. Ontiveros wziął pojedynek kilka dni temu, w zastępstwie. Po całym obozie byłby uważany za zawodnika gorszego, a co dopiero bez przygotowania, w debiucie w UFC i nie walcząc od prawie roku. Niższy z Amerykanów bardzo często korzysta z nóg. Lubi kopać, ale wtedy bardzo często opuszcza obie ręce. Holland będzie miał przewagę w każdej płaszczyźnie. Doświadczenie zrobi swoje, a szlify techniczne w stójce rozłożą bezradnego debiutanta. Jeżeli Holland będzie się męczyć w stójce (mało prawdopodobne), to pójdzie w zapasy. Jest silniejszy i może wymęczyć słabszego przeciwnika. Jednak uważam, że od początku do końca będzie dominował na nogach i najdalej w drugiej rundzie odprawi z kwitkiem mniej doświadczonego Ontiverosa.

W drugiej walce wystąpi przeżywający drugą młodość Bobby Green oraz parterowiec z Brazylii - Thiago Moises. Amerykanin z wiekiem walczy coraz lepiej, a przede wszystkim mądrzej. Jest dużo lepszym bokserem, nie walczy już tak wybuchowo jak wcześniej. Posiada bardzo dobry timing przy kontrach, a przy słabym uderzaczu (jak Moises) może to być tylko jedno uderzenie. Plan Brazylijczyka na walkę będzie prosty. Sprowadzić do parteru i tam poddać. Jednak nie jestem w stanie w to uwierzyć. Green ma naprawdę solidne defensywne zapasy, a i w parterze nie powinna mu się stać krzywda - jest silniejszy i powinien bez problemu wstawać. W skrócie uważam, że Green będzie zdecydowanie przeważać w stójce. Moises bez żadnych argumentów będzie regularnie rozbijany, a w drugiej/trzeciej rundzie ubity.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom