>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC Fight Night 84: Silva vs. Bisping

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC Fight Night 84: Silva vs. Bisping
Walka wieczoru
185 lbs: Anderson Silva (33-6) vs. Michael Bisping (27-7)
Karta główna
185 lbs: Gegard Mousasi (37-6-2) vs. Thales Leites (25-5)
170 lbs: Tom Breese (9-0) vs. Keita Nakamura (31-6-2)
135 lbs: Brad Pickett (24-11) vs. Francisco Rivera (11-5, 1NC)
Karta wstępna
145 lbs: Makwan Amirkhani (12-2) vs. Mike Wilkinson (9-1)
135 lbs: Marlon Vera (7-2-1) vs. Dave Grant (9-2)
185 lbs: Scott Askham (13-2) vs. Chris Dempsey (11-3)
145 lbs: Arnold Allen (10-1) vs. Yaotzin Meza (21-10)
185 lbs: Krzysztof Jotko (16-1) vs. Bradley Scott (10-3)
155 lbs: Norman Parke (21-4-1) vs. Rustam Khabilov (17-3)
265 lbs: Daniel Omielańczuk (17-5-1) vs. Jarjis Danho (6-0)
155 lbs: Teemu Packalen (7-1) vs. Thibault Gouti (11-0)
155 lbs: Martin Svensson (14-5) vs. David Teymur (3-1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Mousasi vs Leites over 2.5
Kurs 1.55 betsafe✅✅✅
Krótko, na przeciw siebie stają dwaj twardziele których ciężko skończyć przed czasem. Mousasi dużym faworytem a Leites 1 przegrana przed czasem w karierze.
Mousasi w ufc jak już kogoś kończył to emeryta Munoza i dziadka Hendo. Zarówno jeden jak i drugi nie wchodzą w jakieś wojny tylko prowadzą wolno walkę i tak też tu widzę.
 
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
Daniela Omielanczuka przez TKO i nie ma gadki
moje bety na ta gale :
Omielanczuk 1,81
Omielanczuk TKO 4,25
Omielanczuk 2 runda win 7,5
Bisping + Omielanczuk + Jotko = 9,8 ako
@Unibet
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Jotko vs Scott
Jotko @1,62 Betsafe✅✅

Znowu będzie krótko. Podoba mi się Krzysiu, rozwija się z walki na walkę. Ostatnia walka (vs Scott Askham) wygrana po dobrej zaciętej walce, chociaż że zdecydowanym wskazaniem na Krisa. Walczył dobrze w stojce, bardzo ruchliwy, był bardzo trudny do uchwycenia, nie dawał się bardzo trafiać, podobał mi się w tej walce. Tym razem moim zdaniem dostaje słabszego rywala na tle ostatniego przeciwnika. Myślę że w stojce nie.bedzie miał zagrożenia, rywal prędzej będzie szukał jakiegoś poddania, ale.mam.nadzieje że Krzysiek zawalczy mądrze i uniknie obalen. Znowu przygotowania w Tajlandii, do tego ogromną pomoc chłopaków i Krzysiek wyjdzie w dobrej formie, na mega gazie. Widzę tutaj również duża szansę na Ko. WAR KRZYSIU! War Jotko!
 
macio106 141,6K

macio106

Znawca - MMA
Gala się zbliża więc parę słów ode mnie. Z całym szacunkiem, ale Daniel nie ma żadnego argumentu , aby pokonać tego uchodźce. Danho trenuje u Alistara, jest większy. Większe zasięg, bardziej wyrzeźbiony. Syryjczyk w dwóch ostatnich walkach uwalił wcale nie tak słabych zawodników. Nie dość że ma cios w łapie to jeszcze w parterze też nie jest ciapą. Jedynie nie wiadomo jak z kondycją. a to że daniel pokonał kelnera De La Rocha to nie ma się czym zachwycać jego każdy by pokonał. Ja rozumiem treningi w S4, ale bez jaj Syryjczyk to dziku z dobrym teamem. Daniel nie da rady.

Jarjis Danho @ 2.00 Betsafe⛔ Daniel Omielanczuk pokonał Jarjisa Danho przez większościową decyzję techniczną (29-29, 29-28, 29-28)

I absolutnie popieram typ na Krzysztof Jotko @ 1.62 Betsafe ✅ Krzysztof Jotko pokonał Brada Scotta przez jednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 29-28) Krzysiu znowu treningi w Tajlandii, potem trochę w Wawie. W ostatniej walce rozegrał to bardzo mądrze. I moim skromnym zdaniem, jak i Krzysia ob wspomniał o tym w wywiadzie. Brad Scott to słabszy zawodnik niż Scott Askham. ;) Jotko większy zasięg w stójce zrobi to różnice.


Nie bardzo tez kumam kursu na Martin Svensson @2.30 Betsfae.⛔ David Teymur pokonał Martina Svenssona przez TKO (lewy podbródkowy+ wysokie kopnięcie), runda 2, (1:26) Jego rywal ziomek z rekordem 3-1, niby groźny w stójce, ale go on pokonał?! Ziomeczki o rekordach: 1-0, 1-2, 1-0. Svensson obity na wielu galach, z paroma solidnymi nazwiskami, niekiedy dostał łomot, a niekiedy sam dominował. Do tego jest większy. No na moje tego młodzieńca zje trema i będzie po zabawie.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
A myślicie, że dlaczego Betsafe zrobiło promocje akurat tylko na walke Omielańczuka? Wystarczy logicznie pomyśleć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
morisone 793

morisone

Użytkownik
Macio, zrozum, że jeśli ktoś pokonał ogórków, to nie zawsze znaczy, że dysponuje niewiele większymi umiejętnościami od nich. Teymur nieźle przyswoił umiejętności stójkowe, w eliminacjach do TUFa rozprawił się z Thibaultem Goutim, który również zawita na londyńskiej karcie, potem po dobrej i wyrównanej walce pokonał Nuneza - jednego z lepszych zawodników teamu USA, a zastopował go dopiero nasz Marcin, dla którego była to najlepsza walka podczas przygody z UFC.
Svensson jest zdecydowanie bardziej doświadczony, ale nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu, Teymur natomiast dopiero zczyna karierę w MMA, rozwija się prawidłowo i jest na tyle niezweryfikowanym jeszcze zawodnikiem, że nie mam pewności, czy nie będzie w stanie uporać się ze swoim rodakiem.

A myślicie, że dlaczego Betsafe zrobiło promocje akurat tylko na walke Omielańczuka? Wystarczy logicznie pomyśleć...
No właśnie ???? Jednak kurs na Daniela w tej promocji jest na tyle atrakcyjny, że zagranie go będzie jak najbardziej uzasadnione, bo sumując za i przeciw wychodzi mi mniej-więcej 50-50. Jako ciekawostka dodam, że w wielu opiniach, głównie zagranicznych specjalistów, Danho opisywany jest jako &quot;Soa Palelei, tylko gorszy technicznie&quot; ????

Faworytem wydaje się być za to Jotko, jednak w ostatnim czasie mam uprzedzenie do stawiania na Polaków i nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś nasz rodak (nie licząc Ąśki) wygrał 3 razy z rzędu. Przy 2.80 było walju, teraz ciężko powiedzieć.
 
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
ciekawi mnie jaki jest limit na to wydarzenie z omielańczukiem , bo teoretycznie jeśli duży to można fajnie zarobić.
no więc tak , masz 2x złotych (jak ktoś nie myśli niech za x sobie 100zł postawi )
zagrać w Betsafe na omielańczuka za x po kursie 3 co w razie wygranej daje 3x
no i zagrać sobie na Danho po 1,91 gdzie wygrana daje 1.91x niewiele do stracenia a jeśli limit nie jest niski to łącząc danho w ako z jakimś śmieciowym kursem nawet z innej dziedziny po minimum 1.05 ( ciężko żeby taki nie wszedł choć się zdarza ) . podsumowując . gdy wygra omielańczuk , jestes 1x do przodu gdy wygra danho , jesteś na swoim . genious or shitty idea?
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
ciekawi mnie jaki jest limit na to wydarzenie z omielańczukiem , bo teoretycznie jeśli duży to można fajnie zarobić.
no więc tak , masz 2x złotych (jak ktoś nie myśli niech za x sobie 100zł postawi )
zagrać w Betsafe na omielańczuka za x po kursie 3 co w razie wygranej daje 3x
no i zagrać sobie na Danho po 1,91 gdzie wygrana daje 1.91x niewiele do stracenia a jeśli limit nie jest niski to łącząc danho w ako z jakimś śmieciowym kursem nawet z innej dziedziny po minimum 1.05 ( ciężko żeby taki nie wszedł choć się zdarza ) . podsumowując . gdy wygra omielańczuk , jestes 1x do przodu gdy wygra danho , jesteś na swoim . genious or shitty idea?
Zgada się, wychodzi fajny surebet 23.54%. Tylko limit na ten &quot;super kurs&quot; nie powala, ale zawsze coś. Już to wcześniej załadowałem. No i tego kursu promocyjnego nie możesz łączyć z innymi zdarzeniami więc nie ma tak łatwo ;)
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Siema, post później do skasowania:
Czy ktoś sprawdził limit na ten super kurs na betsafe na Omeliańczuka ? Bo w tym momencie na bet365 na Danho jest 2.1 czyli mamy świetny surbet grająć u tych dwóch buków.
Edit: postawiłem już pare stówek i nadal nie ma limitu...
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Anderson Silva 1,36 bet365 10/10
Silva jeżeli nawet jest na skraju emerytury i wróci jako cień swojej minionej wielkości pokona Bispinga. Bispinga i Silvę dzieli kilka klas, zupełnie inny kaliber talentu... Silva nawet jeżeli zarzuca mu się doping, który pomógł utrzymać formę fizyczną to pod względem umiejętności technicznych, wrodzonych atrybutów jak koordynacja, szybkość, refleks góruje nad rywalem i większością dywizji nawet w tym momencie swojej kariery. Silvę by pokonać należy znokautować, a Bisping to przeciętnie bijący zawodnik... który powiela od stu lat te same kombinacje, nie dysponuje zbyt dobrą szybkością by wyprzedzić Andersona gdzieś na kontrze jak Weideman, nie ma również zapasów by umęczyć Brazylijczyka. W sytuacji gdy walka będzie toczona stójkowo zawodnik z zdecydowanie lepszymi umiejętnościami, lepszymi warunkami fizycznymi, przewaga zasięgu, potrafiąc kapitalnie zmieniać pozycję, może przegrać tylko z kontuzją. Nie wiem też ile prawdy jest w tym, że Bisping ma poważne problemy ze wzrokiem w jednym oku, ale badania przed walkami zalicza więc tragedii pewnie nie ma, ale od pełnego komfortu na pewno jest daleko.
Silva to legenda, która nie odejdzie z porażką czy no contest na emeryturą, a rywal jest idealny by zaliczyć na nim KO.
Omielańczuk 1,81 unibet
(edit -
na betsafe jest super kurs na wygraną Daniela 3,00 więc dokładam [przyjęło 327 zł, reszta do ręcznego zaakceptowania...], dla mnie przy takim kursie jest spore value)
Myślę, że warto to zagrać za mniejszą stawkę. Danho może i lepiej wyrzeźbiony, ale to zawodnik klasy okręgowej... może na galach w salach gimnastycznych ubijał jakichś chłopców z łapanki, ale debiut w UFC to zupełnie inna bajka. Nie wiem ile i co trenował, ale jego stójka jest dramatyczna, wskazująca na duże braki w zakresie treningów. Jeżeli Daniel będzie się dawał trafić i nie będzie potrafił wykorzystać luk w defensywie rywala, który ma szczątkową gardę to znaczy, że powinien wrócić do Polski na walki w koloseum. Daniel jest labilny, ale dla mnie jest zdecydowanie większym faworytem niż u buków, więc 1,80 do spokojnego grania.
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Limit na super kurs na Omielańczuk na Betsafe zależy od konta (czy saldo jest ujemne czy dodatnie). Jak jest dodatnie, to przy ręcznym zatwierdzaniu przez buka, zbyt wysoka stawka będzie odrzucona.
Mój typ Thales Leites 4.0 Pinnacle ⛔5/10. Mocny gość dobrze zaprezentował się z Bispingiem, konkretnie zapunktował także Boetschem i Carmontem. Mousasi od walki z 2014 roku z Machidą walczy w kratkę. Skalpy w postaci Hendersona (sam pada na pysk, jak trochę pobiega po ringu) czy - co by nie powiedzieć - jednowymiarowego Philippou nie robią na mnie wrażenia. Umiejętności i gabaryty dość podobne. Wydaje mi się, że Leites trenuje z cięższymi sparing partnerami. Zupełnie nie rozumiem tej różnicy kursów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom