>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night 34: Saffiedine vs. Lim 04.01.2014

Status
Zamknięty.
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik

UFC Fight Night 34: Saffiedine vs Lim

Data: 4 stycznia, 2014
Miejsce: Marina Bay Sands, Marina Bay – Singapur
Karta walk
Hyun Gyu Lim (12-3-1) vs. Tarec Saffiedine (14-3)
Tatsuya Kawajiri (32-7-2) vs. Sean Soriano (8-0)
Luiz Dutra (11-2-1) vs. Kiichi Kunimoto (15-5-2)
Kyung Ho Kang (11-7) vs. Shunichi Shimizu (28-8-10)
Will Chope (19-5) vs. Max Holloway (7-3)
Katsunori Kikuno (21-5-2) vs. Quinn Mulhern (18-3)
Dave Galera (5-0) vs. Royston Wee (2-0)
Tae Hyun Bang (16-7) vs. Mairbek Taisumov (19-4)
Jon Delos Reyes (7-2) vs. Dustin Kimura (10-1)
Russell Doane (12-3) vs. Leandro Issa (11-3)
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
ktoś podzieli się opiniami ? ;)

1.34 Unibet - MAIRBEK TAISUMOV dla mnie peffka gali ✅
- vs. TAE HYUN BANG
http://www.youtube.com/watch?v=9Nib63vEb2M
liczyłem na kurs ok.1,6-1,7 ,ale cóż buki nie dały się nabrać bo nie ma na

co.
Taisumov Czeczen reprezentujący Austrię rekord (20-4,0-0)

,ostatnie 3 walki na M-1 wygrane ,lecz jego seria powinna być

dłuższa ,gdyż w opiniach wielu w walce z Gafurovem

(kontrowersyjny split) to jego ręka powinna zostać uniesiona w

górę , kontrowersyjne przerwanie walki przez doktora w 1szej

potyczce z Damkovskym też nie powinno mieć miejsca (w rewanżu

zdeklasował A.D.)
,bardzo dobrze dla niego ,że wyrwał się wreszcie z M-1 (tu

pozdrowienia dla D.Grabowskiego który &quot;wkopał się&quot; w tę

organizację )
Rewanż z Damkovskym:

http://www.youtube.com/watch?v=e6z8sc71jbk

Mairbek jak widać wyżej siłą , szybkością i potężnymi ciosami

rozbija rywali w stójce i jeśli ci nie dają się powalić ciosami ,

poddaje ich np. przez RNC (5x z 9 poddań ,10KO)

TAE HYUN BANG (16-7 , 0-0) - w ostatnich 3 latach tylko 3 walki

(na upartego można powiedzieć 1 walka w 3 lata) ,weteran Deep

(4-1) i Sengoku (0-2) ,zapewne tylko dla tego dostaje walkę w

UFC na pewno nie z powodu ostatnich osiągnięć , 1szy raz

zapewne się zdarza ,że ktoś dostaje angaż w UFC po wygraniu

jednej walki ze słabeuszem ,ale to oczywiście na potrzeby tej

słabej jakby nie patrzeć rozpiski w której roi się od debiutantów.
Na ważeniu Taisumov wyglądał zdecydowanie lepiej jak Bang.


1.38 Unibet - DUSTIN KIMURA ✅
vs. JON DELOS REYES
Dustin takich przeciwników musi MUSI pokonać i nie powinno to

być dla niego zbyt duże wyzwanie . Reyes solidny rekord 7-2 lecz

raczej nic poza tym . Przegrał m.in. z innym jutrzejszym debiutantem

w UFC Russell&#39;em Doane , nie walczył od 16 miesięcy , prochu w oktagonie nie wymyśli.

Max Holloway-Will Chope
w sumie tak jak kursy spodziewam się wygranej Maxa ,lecz

niepokojąca dla niego może być statystyka poddań ze strony Kill

Will&#39;a . Dwanaście poddań z czego 8 przez &#39;Mata Leão&#39; , lecz

patrząc na suche nazwiska przeciwników to jedyne ta ostatnia

wygrana z 40letnim Nakayamą (18-14),robi jakiekolwiek

wrażenie, większość jego przeciwników z mocno ujemnymi

bilansami lub debiutanci.
Holloway UFC nie zawojuje ,lecz swoje miejsce powinien mieć

,przegrywał jedynie z mocnymi (McGregorem 2-0 UFC ,

Bermudezem 5-1 UFC , Poirierem 7-2UFC).

Kawajiri - Soriano
dla mnie osobiście walka wieczoru , Kawajiri w swiatowych

rankingach 6 miejsce , a Soriano wydaje się byc groźnym

przeciwnikiem , pierwotnie rywalem Tatsuyi miał być

Hacran Dias.
Kawajiri ,obok Okamiego jedna z głównych twarzy pogrążonego w

kryzysie japońskiego MMA, bardzo doświadczony i w sumie jak

na standardy UFC zaawansowany wiekowo ,po zejściu kategorię

niżej niepokonany (4-0) , weteran PRIDE.
Soriano solidny ,w walce z Leonem Brito pokazał ogromną siłę ciosów i kopnięć. Kursy z 1,38-2,8 wyrównały się na 1,65-2,45 i są bardziej adekwatne niż początkowe

Ostatni przeciwnik Soriano :




Ho Kang - Shimizu -jeśli patrzeć tylko na ważenie to Shimizu nie ma szans , rozbiegany wzrok ,nie wiedział czy się rozbierać czy podawać ręce ;) wyglądał jak gimnazjalista przed klasówką , zdecydowanie oszołomiony

w opiniach wielu osób najgorsza rozpiska pod szyldem UFC

kiedykolwiek ,ale nie ma się czemu dziwić jeżeli jest 14stu

debiutantów ,
w sumie podobnie może być na innych galach w Azji (zapowiedziane łącznie 7w2013)


TAISUMOV &amp; KIMURA @1,85 Stawka średnia petarda ;)✅


Kimura :


Mairbek zdecydowanie na pkt , Bang pojac połazić przyszedł ,a Mairbek go punktował ;)


Tarec :spokodfhgfh: poza pierwszą rundą rządził w oktagonie
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Tarec Saffiedine - 1.49✅✅✅ - Pinnacle .
Skopał mu nogę i cud malina . Noga do amputacji . ???? . Rok zaczęty z grubej rury
Krótko bo rozpisywanie się nie ma sensu . Dla mnie tutaj wygrana Tareca .
Tarec to były mistrz organizacji Strikeforce . Podopieczny Hendo z team Quest .
Kickboxer , bardzo dobry w tym fachu . Stójka o co najmniej klasę lepsza od rywala ( rzuca się w oczy przewaga techniczna ) , tutaj przewaga konkret . Jak by było mało posiada zapasy ale kto trenując z Hendersonem ich nie ma .
Rywal Lim . Pokonał ostatnio Krausa czy Guimaresa ale nie oszukujmy się oni nawet w połowie nie dorównują potencjałem do Tareca .
Lim jak by jeszcze posiadał zapasy i dobry parter to może miałbym obawy .
Jestem niemal pewny że walka będzie się toczyła w stójce a tam Belg rozegra całą walkę taktycznie – będzie przemyślnie i spokojnie punktował uderzeniami i kopnięciami✅ i zapewne wygrać w pełnym wymiarze czasu✅ . Tarec to mega chłodna głowa .
Link do ostatniej walki Tareca http://mmaversus.com/2013/01/13/nate-marquardt-vs-tarec-saffiedine-fight-video-strikeforce/
Gala jutro na orange sport od godz. 15.45 . Wcześniej od około 12 undercard na stremach .

Mairbek Taisumov - 1.33✅✅✅ - Pinnacle .
Taktyczny zimny zabójca , easy win . Pierwsza decyzja w karierze ????
Oj tutaj powinna być demolka , stawiam że przejedzie się po rywala niczym czołg i tyle na temat tej walki . Przewaga jest wszędzie . Siła , dynamika , zapasy . To dzik on go zniszczy .
Huerta - to nowy GSP . Proponuje zapamiętać te nazwisko .
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
bene 240

bene

Użytkownik
@Pudzianxx nie boisz się trochę przewagi procentu wygranych przed czasem Lima? Możliwe że Lim zrobi rush w pierwszej rundzie i skończy przed czasem ?
 
sandacz121 1

sandacz121

Użytkownik
&quot;Niestety, z powodu kłopotów z prawami autorskimi na transmisję jutrzejszej gali UFC z Sungapuru stacja Orange Sport nie pokaże na żywo gali UFC Fight Night 34: Saffiedine vs. Lim. Szkoda, bo wyjątkowo zaczynała się już o 15:45.&quot;
a szkoda.
 
bene 240

bene

Użytkownik
&quot;Niestety, z powodu kłopotów z prawami autorskimi na transmisję jutrzejszej gali UFC z Sungapuru stacja Orange Sport nie pokaże na żywo gali UFC Fight Night 34: Saffiedine vs. Lim. Szkoda, bo wyjątkowo zaczynała się już o 15:45.&quot;
a szkoda.
Na UFC.tvjest darmowy trial do marca (fight pass), nie wiem jak to działa dokładnie, czy obejmuje to tę galę ale możesz spróbować. Poza tym w internecie znajdziesz stream bez problemu
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Ja osobiście gram tripla: Kawajiri ✅ + Kimura ✅ + Taisumov ✅ .
Taisumov został już opisany dwukrotnie, więc nie będę powielać. Jego rywal jest w UFC tylko i wyłącznie przez to że gala jest w Azji. Gość który dwie walki temu przegrał z jakimś typkiem z rekordem 19-15 z pewnością nie jest wybitnym zawodnikiem, natomiast Taisumov to bardzo konkretny zawodnik.
Kimura według mnie wciąż ma papiery na bycie dobrym zawodnikiem, pomimo tego że ma już 25 lat. Kiedyś 25 lat to był wiek bardzo młody jak na fightera, ale wszystko idzie szybko do przodu i zawodnicy w wieku 25 lat często zaczynają już swój &quot;prime time&quot;. Jego rywal to dla mnie anonim, ale wydaje się być solidny. Kimura w poprzedniej walce którą przegrał, mógł wykończyć ciosami rywala, ale wpadł w duszenie. Teraz takiego błędu nie popełni i wygra przed czasem.
Kawajiri to bardzo solidny zawodnik. W ostatnich latach przegrał trzy walki z samą czołówką wagi (Alvarez, Aoki, Melendez), więc nie ma czego się wstydzić. UFC będzie budowało wizerunek Kawajiriego jako azjatyckiego zabijaki, bo w tej chwili nie mają wypromowanych zawodników na rynek azjatycki z tamtych rejonów. Akiyama chyba już odpuścił karierę, więc na to miejsce wpadnie ktoś z dwójki Kawajiri - Lim. Kawajiri jest o wiele bardziej sprawdzony, ponieważ toczył boje z najlepszymi i myślę że to na nim będą budowane rozpiski azjatyckie. Jego rywal Soriano, solidny zawodnik. Przekrojowy - 3 wygrane po ciosach, 3 poddania i 2 decyzje. Jednak tutaj doświadczenie odegra kluczową rolę i to Kawajiri wygra walkę.
Live: Ostatnio bardzo polubiłem granie na live gal ufc, bo można połapać bardzo fajne kursy. Planuję skupić się na walce Saffiedina z Limem. Wydaje mi się że Lim powinien ogarnąć pierwszą rundę póki ma paliwo, a w dalszych rundach będzie słabnąć i przewaga Saffiedina będzie rosnąć. Więc ja poczekam do przerwy pomiędzy pierwszą i drugą rundą, a wtedy wejdę po kursie ~2.30 w Saffiedina. Jeżeli mój scenariusz na walkę się nie sprawdzi, odpuszczam granie.
Pozdro !
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

dokładnego opisu walk z powodu braku czasu wam nie podam, ale licze na pare niespodzianek. Generalnie gala zarazem ciekawa i trudna do typowaniu, spora część zawodników zamyka się w pięknym słowie &quot;kelner&quot; i jest wzięta tylko ze względu na kraj z jakie pochodzą a nie na umiejętności. Pożyjemy, zobaczymy co z tych Japońskich postaci które jeszcze nie zadebiutowały w UFC a już myślą o pasach mistrzowskich wyjdzie w praniu.
PS. Never trust in Asians
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aborys 52

aborys

Użytkownik
Max Holloway + Mairbek Taisumov + Dustin Kimura &gt; 2.4
Krótko bo rozpisywanie się nie ma sensu;)..... pomiędzy nimi a ich przeciwnikami widzę sporą przepaść. To wszystko na temat!
 
E 0

erivan

Użytkownik
Dave Galera (5-0) vs. Royston Wee (2-0)
Jak dla mnie bet gali. Wee nie walczył ponad dwa lata. Startował w eliminacjach do TUF China, ale nie dostał się do programu. W rozpisce znalazł się prawdopodobnie tylko dlatego, że pochodzi z Singapuru, a głupio wyglądałoby jeśli gala w Singapurze odbyłaby się bez udziału chociaż jednego miejscowego zawodnika. Stoczył tylko dwie walki, a łączny rekord jego oponentów to 0-3. Z drugiej strony całkiem solidny zawodnik z Filipin. Przeciwników tez nie miał specjalnie wymagających, ale wszystkich pewnie odprawił przed czasem.
Kurs na Galerę można złapać w okolicach 1,50-1,58 i ja będę to grał grubo. Do tripla można dołożyć jeszcze opisywanych wcześniej w tym wątku Taisumovi i Kimurę. Wszystko wygląda bardzo pewnie.
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
A w bet365 zaliczyli mi kupon jako przegrany... Stawiałem na Mairbek Taisumov + Dustin Kimura. Walka Dustina rozliczona nieprawidłowo. Zobaczymy co z tym zrobią
// Już rozliczone na ++
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Walka wieczoru:

170 lbs: Tarec Saffiedine pok. Hyun Gyu Lima przez jednogłośną decyzję (2x 49-46 , 48-47)

Główna karta:

145 lbs: Tatsuya Kawajiri pok. Seana Soriana przez techniczne poddanie (duszenie zza pleców), 2. runda, 0:50.
170 lbs: Kiichi Kunimoto pok. Luiza Dutrę przez dyskwalifikację (ciosy w tył głowy), 1. runda, 2:57.
135 lbs: Kyung Ho Kang pok. Shunichiego Shimizu przez poddanie (trójkąt rekoma), 3. runda, 3:53.
Pozostałe:
145 lbs: Max Holloway pok. Willa Chope’a przez TKO (uderzenia), 2. runda, 2:27.
155 lbs: Katsunori Kikuno pok. Quinna Mulherna przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27)
135 lbs: Royston Wee pok. Davida Galerę przez jednogłośną decyzję (3 x 30-26)
155 lbs: Mairbek Taisumov pok. Tae Hyun Banga przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27)
135 lbs: Dustin Kimura pok. Jona Delos Reyesa przez poddanie (balacha), 1. runda, 2:13.
135 lbs: Russell Doane pok. Leandra Issę przez techniczne poddanie (trójkąt nogami), 2. runda, 4:59.


Kawajiri:



Ho Kang:


Holloway:


Kimura:


Doane:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

piękne! ???? Głupota Dutry dzisiaj, a szkoda, gdyby nie on, pokaźna kasa z zagranego za grosze kuponu by była, tak tylko drobne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom