>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night 33 - Hunt vs. Bigfoot 07.12.2013

Status
Zamknięty.
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik

Data: 6 grudnia 2013
Miejsce: Brisbane Entertainment Centre, Brisbane, Australia
Transmisja: FOX Sports 1

Walka wieczoru:

265 lbs: Mark Hunt (9-8) vs. Antonio Silva (18-5)

Główna karta:
205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
205 lbs: Ryan Bader (15-4) vs. Anthony Perosh (14-7)
265 lbs: Pat Barry (8-6) vs. Soa Palelei (19-3)
185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
135 lbs: Mitch Gagnon (10-2) vs. Alex Caceres (9-5)

Walki na FOX Sports 2:
135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
135 lbs: Takeya Mizugaki (18-7-2) vs. Nam Phan (18-11)
185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)
125 lbs: Richie Vaculik (9-1) vs. Justin Scoggins (7-0)

Walki na facebooku:
185 lbs: Krzysztof Jotko (13-0) vs. Bruno Santos (13-0)
170 lbs: Ben Wall (7-0-1) vs. Alex Garcia (10-1)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Soa Palelei - 2.32✅✅✅ - Pinnacle .
Łał pojechał jak z gównem ground and pound , Easy win 1 runda , ponad minuta i po zawodach
Dla mnie to ogromne value gali . Po takim kursie warto się przybić . Kursy na otwarciu około 2.60 teraz gdzie nie gdzie już 2.15 .

Ogromna spora forum zapewne doskonale go pamięta ???? . W linku poniżej jak walczył 31 sierpnia . Opisywać ponownie go nie będę .
http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-164-henderson-vs-pettis-2-31-08-a-95966.html#post3840686
Wygrał ale zaprezentował się słabo a wszystko dlatego że walczył ze złamanym żebrem którego to złamał dwa dni przed walką .
Rywal Barry . Striker wywodzący się z kickboxingu . O zapasach , BJJ czy walce na ziemi z zerowym pojęciem , strasznie tam cienki i surowy .
Pojedynek zapaśnika z strikerem . Walka potoczy się w stójce wygra Barry jak na ziemi zdecydowanie Soa . Ponadto Barry zostawia bardzo dużo luk w obronie . Ustrzelił go ostatnio ktoś taki jak Jordan tym bardziej może i teraz zrobić Soa .
Dodatkowo po stronie Soa przewaga wzrostu 13 cm i zasięgu aż 17 cm .
Przewiduje że Soa będzie robił to co potrafi najlepiej , czyli obalać . Skróci dystans , zaprzęże do pracy swoje zapasy i po obaleniu Barry’ego przypomni wszystkim jak dużym dewastatorem potrafi być z górnej pozycji jeśli przeciwnik tam niewiele potrafi .
Innym słowem poprzestawia mu twarz✅✅✅ pięściami i łokciami z gardy .
^^^^^^^^^^^^^^^
Dość mocnym faworytem gali dla mnie Bruno Santos z naszym Jotko . Ale to później jak będą kursy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
265 lbs: Mark Hunt (9-8) vs. Antonio Silva (18-5)
Jak Pezao usiądzie na Huncie to ten juz go nie zrzuci
Big Foot by ground and pound
Pezao 1.67 ZWROT
Pinnacle

205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
Shogun to juz nie ten znany zawodnik. Zuzycie materiału dało znać.
Te Huna ⛔
1.88 Pinnacle

265 lbs: Pat Barry (8-6) vs. Soa Palelei (19-3)
Oddy bym odwrocił.
To Soa jest faworytem.
Soa ✅
2.33 Pinnacle


Oraz wyjatkowo tasiemka:
Silva+ Te Huna + Bader + Palelei ⛔
kurs 7,64 Ekspekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Bruno Santos - 1.58⛔ - Pinnacle . wyrównana walka , brawo Jotko , Santos niezła lamia , przerwa zrobiła swoje
Update : Bruno na dzisiejszej wadze


Tak jak wspomniałem wyżej dla mnie to faworyt gali .
Dla mnie to nieporozumienie że ktoś taki jak Jotko trafił do UFC . Nie ma on potencjału , dla mnie jest słabym zawodnikiem . Dwie walki i zapewne aut . Nie ukrywam to nie jest ktoś komu kibicuje .
Z dyspozycją z walk z Zawadą czy ostatnią z Velickovicem nie ma on czego tam szukać . Jego stójka słaba i zbyt chaotyczna bez siły czy nokautującego ciosu , słabe zapasy czy BJJ . Początki jego walk zawsze słabe , finiszuje na koniec .
Takiemu np. Halmmanowi nie dorównuje jeszcze i to sporo .
Santos nie walczył od maja 2012 . Ok dla mnie to jeszcze lepiej , ostatnio zawodnicy wracający po dłuższych przerwach prezentują się jeszcze lepiej niż wcześniej . Nie przypominam sobie aby ostatnio ktoś kto nie walczył 1,5 roku znalazł by się w UFC , coś to znaczy .
W wywiadzie dla tatame.com w formie był już we wrześniu ale wolał poczekać aby wszystko było w 100 % .
Santos to taki tur , siła fizyczna to jego atut o której kilkakrotnie wspominał . Ma zapasy ma BJJ czy kondycje i dobrze kopie . Stójka na dobrym poziomie bez szału ale jest ok .
Jeszcze dwa lata temu na 5 miejscu wśród najlepszych prospektów wagi średniej . Brązowy pas BJJ . Były mistrz Pan American ( Mistrzostwa BJJ Ameryki Północnej )
Oczywiście na czołówkę będzie za słaby ale na Jotko wystarczy . Jest lepszy , będzie silniejszy i zapewne będzie obalał . Jestem spokojny .
W głosowaniu np. na Tapology 79% - 21% dla niego .
Warto samemu zobaczyć jak ostatnio się obaj prezentowali . Ostatnie walki Jotko w necie znajdziemy bez problemu np. Jotko vs Zawada . Poniżej ostatnia na Bellatorze z innym dobrym grapplerem Santosa .
http://videos.sapo.pt/EGLo7H8z52YrzU6LWP3a
Jeszcze jedna beczka z której miałem niezły polew .
W niedawanym zwiastunie na orange w materiale trener Okninski stwierdził że rywal został tak dobrany aby wygrali a reporterka komentująca stwierdziła że 00.30 to będzie dobra pora aby zobaczyć jak z Santosem poradzi sobie Jotko . ???? ???? ???? no coment .
http://www.orange.pl/kid,4003283315,id,4003598668,title,Krzysztof-Jotko-gotowy-do-debiutu-w-UFC-,video.html
Walka około 1 z piątku na sobotę na Orange Sport .
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Oraz wyjatkowo tasiemka:
Silva+ Te Huna + Bader + Palelei
kurs 7,64 Ekspekt
Zgadzam się w stuprocentach z typami Salonowca, poczekam tylko do ważenia i pewnie zagram to na grubo.
PS. Szkoda że nie zobaczymy pojedynku Alexa Ceceresa z Mitchem Gangnonem który nie dostał wizy oraz Briana Melancona który zapowiedział zakończenie kariery z Robertem Whittakerem.
Ja do typów Salonowca dorzucę jeszcze Alexa Garcia.
##############################################################
170 lbs: Ben Wall (7-0-1) vs. Alex Garcia (10-1) ✅✅✅
1,27 PINNACLE ✅✅✅
Alex Garcia aka Koszmar z Dominikany zobaczymy go w walce z Ben Wallem, którego już mieliśmy okazję zobaczyć na TUF Smashes gdzie odpadł już w ćwiećfinale w walce z C. Fletcherem. Alex to lepiej poukładany fighter, silniejszy fizycznie, ekspolzywny, doskonały grappling, szczególnie z góry, poprostu lepszy w każdej płaszczyżnie od rywala, jedyną walkę przegrał w karierze z S. Baczynskim o tytuł tymczasowego mistrza wagi półśredniej Ringside MMA. Obaj zawodnicy to graplerzy, wiec podejrzewam że zobaczymy pojedynek na ziemi. Ben Wall który wcześniej walczył w wadze lekkiej, teraz wchodzi do półśredniej- chyba chłopaczyna pomylił kierunki. Oglądałem Highlighty tego zawodnika i nic nie widziałem w nim oprócz tego że potrafi zrobić Show, wychodząc przebrany za M&amp;M albo Goryla albo poprostu w kolorowych włoasach. Zaś Alex to zawodnik Tristaru (GSP, MacDonald, F. Carmont), przyszłość zawodników tego teamu stoi pod znakiem zapytania po ostatniej gali UFC 167, więc wypychają nowe talenty do UFC i właśnie jednym z nich jest Alex.
Mimo że będzie to pojedynek grapplerów, ja obstawiam wygraną walkę Koszmaru z Dominikany przez KO.✅✅✅

http://www.youtube.com/watch?v=dul5ELFFvZU
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bene 240

bene

Użytkownik
Krótko:
Stawiam
Barry + Szogun + Bader + Big Foot + Bruno Santos
Barry - doświadczony Amerykanin, dobra stójka, wyspotrowany należy do UFC. Soa - patrząc na pryzmat ostatniego pojedynku nie wróżę żeby coś wiele zawojował. Złamane żebro? - znajdzcie mi brazylijczyka który nie szuka wymówek po przgragranej/ słabej walce.

Szogun - ta walka dużo dla niego znaczy. Będzie stójka. Szogun trenował z Fredie Rochem, myślę że dużo poprawił w boksie a nie miał tego okazji pokazać z Sonnenem.
Bader - walka na odbudowanie - tyle w temacie
Big Foot - chciałbym żeby Hunt wygrał, ale Silva ma więcej możliwości żeby wygrać tę walkę, obalenie parter i poddanie
Santosa biorę z względu na typ Pundzianxx, mam nadzieje że nie pożałuję.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Stawianie na Shoguna to strata kasy, to nie ten sam Rua co kiedyś.W 75% Te Huna zwycięży w tej walce, jak dla mnie.
Wiele osób twierdzi że Szogun jest skończony, że wygląda staro, ale przecież on ma dopiero 32 lata, co w LHW jest poniżej średniej. Jeśli bardzo przyłożył się do treningów to kto wie czy nie odrodzi się dawny Rua. Z kim przegrał w UFC:
Jon Jones - nie powód do wstydu
Dan Henderson - niestety stylowo najtrudniejszy przeciwnik dla Szoguna, wystarczyłby lepszy game plan i tę walkę spokojnie mógłby wygrać.
Aleksander Gustafsson - po ostatniej walce szweda można przyjąć że szogun wypadł całkiem dobrze w tej walce.
Chael Sonnen - może i tu była wpadka, ale te Huna co stylowo całkiem inny zawodnik.
Nie stawiałbym gdyby buki widziały Szoguna w roli faworyta, ale kurs ponad 2.00 jest dla mnie zbyt dużą pokusą
Z drugiej strony Te-Huna, bardzo mocny ale nadal jest to zawodnik który spokojnie może wygrywać walki w top 20 do top 10. 10 jest dla niego jeszcze za mocna IMO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 285

embotron

Użytkownik
Stawianie na Shoguna to strata kasy, to nie ten sam Rua co kiedyś.W 75% Te Huna zwycięży w tej walce, jak dla mnie.
Chyba sobie zartujecie z tym Te Huna. Kim on jest, zeby stawiac go w roli faworyta w walce z Shogunem? Shogun mimo slabszej formy to jednak Shogun, Sonnen go zlapal w gilotyne, Te Huna tego nie zrobi. Walki toczace sie w stojce to niesamowite boje, widac, ze chlop ma twarda glowe i jeszcze potrafi uderzyc. Kogo znaczacego pokonal Te Huna? Shogun bez formy &gt; Te Huna w formie. Bez przesady.
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Odnośnie Pata Barrego to chciałbym tylko przypomnieć o jego pięcie achillesowej. Podczas gdy testował on gre UFC razem z JDS wspomniał on, że ktoś mu powiedział że jak tylko jego postać upada na ziemię to już po niej. Fakt że dawno to już dość było ale Pat nic nie robił od dawien dawna żeby ten element u siebie poprawić i nie sądzę aby jego podejście się zmieniło diametralnie.
Chodzi mi oczywiście o parter Pata Barrego z którego on sam się śmieje i wie jak ten element u niego kuleje. Jak wiadomo Soa Palalei to dobry zapaśnik który był przymierzany do drużyny olimpijskiej. Ma też czarny pas bjj więc może z niego skorzystać(jakaś balacha albo skrętówka) ale wydaje mi się że woli kończyć swoich rywali ciosami. Pat nie wstanie po obaleniu spod Soa, chyba że sędzia zainterweniuje. Lubie Pata, mega sympatyczny gość ale raczej tutaj będzie wynik dla Nowozelandczyka. Pat musiałby trafić Soa jak najszybciej i utrzymać walkę w stójce najdłużej jak się tylko da ale sądzę że prędzej czy później obalenie ze strony Palaleiego nastąpi. Atutem Pata jest to, że walka zaczyna się w stójce.
Szkoda że Pat przegrał ostatnio z Jordanem i to w niecałą minutę. Dla mnie to była sensacyjna porażka bo byłem pewien że Pat go znokautuje. Teraz Barry stoi nad przepaścią. Przegra to chyba Dana mu podziękuje za współpracę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
astorre 64

astorre

Użytkownik
Z tego co widze w necie, bedzie przekaz tylko z walki Polaka. Mylę sie ? mam taka nadzieje, gdyż cała gala wygląda ciekawie.
1 Soa Paleli over Barry ✅
2 Rua over Te Huna ✅
3 Hunt over Silva win by knockout ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 5,1K

rua

Użytkownik
Nie no Orange transmituje wszystko. Chyba tylko Tufy odpuszcza. Zaskoczony będę jak tylko Jotko pokażą a potem tylko MC. Tak czy siak studio Orange Sport o godz. 00:00 a walka Jotki o 01:00.
 
aborys 52

aborys

Użytkownik
Shogun + The Dominican Nightmare &gt; 2,20

Te Huna nie jest ani fenomenalnym zapaśnikiem, ani znakomitym graplerem ani też zawodnikiem, z którego wzrostem czy zasięgiem Shogun mógłby mieć problem. W większości będzie mógł się skupić na kombinacjach i kontrach w stójce, gdzie liczę, że będzie dominował. Shogun ciągle ma bardzo duży potencjał, ma dwie porażki z rzędu, nawet jak nie jest w 100% formie to z takimi fighterami pokroju Te Huna nie przegrywał.
Alexa value adekwatne do ryzyka. Mocny młody prospekt z mocnej stajni. W przybliżeniu to taki Hector Lombard ale 9 lat młodszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bene 240

bene

Użytkownik
Panowie, typ na Palelei odradzam. Pat Barry to kilku sezonowy weteran UFC, walczący zawsze z zawodnikami ponad top 20. Soa Palelei? Nie wygrał z nikim znaczącym się. Ostatnią wygraną z Nikitą Krylow można traktować jako przegraną, gdyż w beznadziejnym stylu. Pat Barry asekuracyjnie przewalczy pierwszą rundę aby nie zostać obalonym po czym zmasakruje low kickami Soe i być może zakończy przed czasem
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Postawiłem ostatecznie Soa Palalei + Pezao. Jeśli chodzi o Silve to w stójce raczej będzie się bał wejść w wymiany z Huntem. Silva dobrze trzyma się gameplanów i myślę że będzie dążył do sprowadzenia i skończenia tam walki przed czasem. Nie koniecznie znokautuje Hunta ale może wymusić interwencję sędziego podczas gdy Hunt będzie okładany gradem ciosów bez odpowiedzi. Lubie Hunta i Pata ale bukmachersko patrzę na te walki. Jak wygrają to też się będę cieszył bo dużej kwoty wcale na ich przeciwników nie postawiłem.
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Takeya Mizugaki @ 1.36 - Betsson/Betsafe ✅ dobra walka​
Wydaję się ,że Mizugaki (18-7-2 , 5-2 UFC) to peffa gali w walce przeciw słabemu Nam Phanowi (18-12 , 2-4 UFC),
Phan ratuje się przed zwolnieniem z UFC zejściem do niższej wagi ,ale to i tak mu nie pomoże bo w swoich walkach dla UFC pokazał jedynie swój zachowawczy styl (wszystkie walki UFC -decyzje) , Mizugaki w ostatniej walce w UFC pokonał przez decyzje szykowanego do głównej karty przyszłorocznej gali w Meksyku - Erika Pereza (14-5,4-1 UFC). Weteran Shooto jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem z minimalnie lepszymi warunkami fizycznym (170cm-167m wzrost / 177cm-175cm zasięg)
Mizugaki bilans w UFC mialby lepszy gdyby nie kontrowersyjna decyzja sędziów podjęta na UFC144 ,gdzie wg sędziów &#39;przegrał&#39; z Chrisem Cariaso.Szef UFC wypłacił wtedy Mizugakiemu bonus za zwycięstwo.
Nie widzę innej możliwości jak pewne zwycięstwo Takeyi.
Mizugaki przez decyzję .


--
Mizugaki✅&amp;Bader✅ @1,63
--
Mizugaki✅&amp;Santos⛔ @ 1,99
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 85

dominiknd

Użytkownik
Zgadzam się z typami na bruno santosa, tylko dlatego ze jotko to chyba najslabszy zawodnik ktory pojawil sie ostatnio w octagonie, cos pokroju nikity krylova, czyli ogor, natomiast nie popieram typow przeciwko barremu, palelei mimo zlamanego zebra dal chyba najgorsza walke jaka widzialem w ufc, wlasnie z krylovem ktory po tej walce polecial.
Barry + Santos 2.50
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Mark Hunt vs. Antonio Silva obaj panowie po walkach z najlepszymi zawodnikami tejże wagi na świecie, różnica jest taka że Hunt mający bilans 9-8 obijał takie osoby jak Tuscherer, Kohsaka, Nishijma oraz będących w katastrofalnej dyspozycji Kongo czy Struve. Pezao przegrywał z zawodnikami AKA, Cainem i DC. Pokonywał jednak takie postacie jak Travis Browne, Overeem, Fedor czy też Arlovski. W skrócie, Hunt jest przeciętniakiem na skalę UFC, Silva jest z czołówki ale pewnego poziomu nie przeskoczy.

Maurício Rua vs. James Te Huna Shogun w takiej dyspozycji jak w ostatnich walkach nie ma prawa wygrać żadnej sensownej walki.

Ryan Bader
vs. Anthony Perosh Bader powinien pewnie pokonywać rywali takich jak Perosh. Podobnie jak Silva, do pewnego poziomu już się nie zbliży, ale resztę dyzwizji powinien spokojnie ogrywać.

Pat Barry vs. Soa Palelei Totalny no bet. Oboje są tak pewni jak słabi. Soa zaserwował jedną z najgorszych walk w dziejach UFC, Barry to również typowe albo, albo upoluje rywala, albo rywal upoluje jego. Perspektywa tego że Palelei może sprowadzić walkę do parteru daje mu jakiś handicap, ale wszystko tu możliwe.

Dylan Andrews vs. Clint Hester Jak widze idzie masówka na Hestera ???? Niestety, tamten sezon pamiętam doskonale. Dylan uchodził za ciekawego zawodnika, który z walki na walkę rozwijał się, natomiast Hester totalnie zawiódł. W swojej pierwszej walce w UFC walczył słabo, ale efektownie upolował rywala łokciem. Jak dla mnie nie ma jednak w żadnym wypadku serca do walki, wystarczy że pojawiają się jakieś problemy w walce i odpuszcza, głównie dlatego nie dostał kolejnej szansy w TUFie, gdzie poddał się zanim rywal mocniej zapiął duszenie

Julie Kedzie vs. Bethe Correia Mam takie przeczucie że czasy Kedzie przemijają i już nigdy nie powrócą

Takeya Mizugaki vs. Nam Phan Mizugaki ostatnio w dobrej formie, Phan wręcz przeciwnie. Faworyt wydaje się być pewny

Nick Ring vs. Caio Magalhaes Tak, już wielu znakomitych specjalistów od parteru widzieliśmy ostatnio w UFC. Niewiele potrzeba żeby taki został pozbawiony atutów, a wtedy walka zmienia się w jednostronną zabawę.

Richie Vaculik vs. Justin Scoggins Niespodzianka. Oboje są w sumie podobnego potencjału, dziwi mnie to że Vaculik wskazywany jest na zdecydowanego faworyta, więc zaryzykuje na jego rywala.

Bruno Santos vs. Krzysztof Jotko A dlaczego niby nie? Jotko ma po prostu złą prasę, przecież nikt nie mówi że będzie walczył z czołówką UFC, na ten moment jest w gronie najsłabszych zawodników w wadze średniej w UFC, co nie zmienia faktu że tą walkę wygrać może. Bardziej cenie &quot;słabego&quot; i niepokonanego Polaka w UFC, niż &quot;mocnego&quot; który boi się zaryzykować i wyzywa na pojedynek 40 letnich dziadków.

Ben Wall vs. Alex Garcia Garcia przez cokolwiek, różnica między nimi jest znacząca


Bader+Pezao+Włodarczyk z boksu- AKO 2.0 na dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom