>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC Fight Night 173: Woodley vs. Burns

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 173: Woodley vs. Burns



Data: 30 maja 2020 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX (bez fanów) - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna)


Walka wieczoru
170 lbs: Tyron Woodley (19-4-1) vs. Gilbert Burns (18-3)


Co-main event
265 lbs: Blagoi Ivanov (18-3) vs. Augusto Sakai (14-1-1)


Karta główna (03:00 polskiego czasu)
170 lbs: Kevin Holland (17-5) vs. Daniel Rodriguez (11-1)
155 lbs: Roosevelt Roberts (9-4) vs. Brok Weaver (15-4)
115 lbs: Mackenzie Dern (7-1) vs. Hannah Cifers (10-4)

Karta wstępna (00:00 polskiego czasu)
125 lbs: Katlyn Chookagian (13-3) vs. Antonina Shevchenko (8-1)
145 lbs: Billy Quarantillo (13-2) vs. Spike Carlyle (9-1)
205 lbs: Jamahal Hill (7-0) vs. Klidson Abreu (15-4)
125 lbs: Tim Elliott (15-10-1) vs. Brandon Royval (10-4)
135 lbs: Casey Kenney (13-2-1) vs. Louis Smolka (16-6)
135 lbs: Chris Gutierrez (14-3-1) vs. Vince Morales (9-4)

źródło: ufc.com, lowking.pl
 
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
LVBet
Augusto Sakai - Blagoy Ivanov
Augusto Sakai wygra przed czasem
Kurs - 3,90



1. Waga ciężka - chłopaki mają z założenia z czego uderzyć. Jak wiadomo jest to kategoria, w której najłatwiej o skończenia pojedynczym ciosem. Ciosy ważą odpowiednio dużo, szczęki z tytanu nie są.
2. Patrząc czysto statystycznie - Sakai na 14 wygranych walk skończonych przez KO/TKO ma aż 11. Jedyna wygrana w UFC inna niż przez KO/TKO miała miejsce, co śmieszne, w starciu z posiadającym szklaną szczękę Arlovskim ;) W ostatnim starciu ofiarą okazał się być Marcin Tybura.
3. Ivanov w ostatniej walce z Lewisem pokazał, ze potrafi przyjmować ciosy. W karierze też nigdy do tej pory nie przegrał przez KO/TKO. Jednak jednocześnie jest zawodnikiem, który można powiedzieć, że daje rywalom czas na wystrzelenie ciosu. Wszystkie 4 walki w UFC to decyzje - 2 zwycięstwa i 2 porażki. Po przejściu do największej federacji na świecie ani razu nie potrafił wygrać (i przegrać) przed czasem. To pozwala zakładać, że Augusto będzie miał przed sobą nawet 15min na wyprowadzenie kończącej kombinacji. Jak na zawodnika, który 79% walk kończy przez KO/TKO jest to więc igranie z ogniem. Pytanie również jak spisywać się będzie szczęka Blagoya po wszystkich łokciach i kolanach, jakie zaserwował mu Lewis. W tamtej walce, mimo rozcięć, dotrwał do decyzji jednak mimo wciąż dość młodego wieku każdy taki cios odkłada się na szczęce i w pewnym momencie może się ona posypać.
4. Przewaga warunków fizycznych po stronie Brazyliczyka - zgodnie z sherdog - Sakai - 193 cm wzrostu, Ivanov - 180 cm.

Podsumowując, mamy tu do czynienia z bardzo atrakcyjnym kursem. Co prawda LVBet czasami nakłada limity (sam mam na tą walkę dość niski limit) jednak sam typ moim zdaniem jak najbardziej jest wart uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
170 lbs: Tyron Woodley (19-4-1) vs. Gilbert Burns (18-3), Woodley wygra, kurs 1.60 , fortuna

Standardowo wybór wygranego przy takiej wadze i stawce to absolutna loteria, ale mimo wszystko większe szanse dostrzegam u Woodleya, który ma bardzo duży atut w postaci potężnego prawego i oczywiście stójka powinna być po jego stronie. Burns najprawdopodobniej będzie próbował sprowadzać walkę do parteru i ewentualnej wygranej można się spodziewać na tej płaszczyźnie, gdyby mu się udała ta sztuka. Sama walka może mieć wiele scenariuszy, ale jestem sobie w stanie wyobrazić KO/TKO po silnym uderzeniu Tyrona Woodleya, który wg. mnie wygra te walkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Blagoy Ivanov - Augusto Sakai
Walka zakończy się decyzją - Nie @ 2.15
Blagoy Ivanov wygra przez KO/TKO/DQ @ 6.00
Unibet

Kolejna gala UFC, choć to ta z mniejszych gal, gdzie nie mamy takiej obsady, jak chociażby na ostatnich galach. Na tą galę wybrałem walkę w wadze ciężkiej, pomiędzy Ivanovem z Sakaiem, gdzie moim głównym typem jest zakończenie walki w regulaminowym czasie, ale dorzucam też wygraną Ivanova. Zaczynając od Blagoya, jest to już dość zaawansowany wiekowo zawodnik, w tym roku skończy 34 lata, w karierze ma bilans 18-3, choć w UFC zadebiutował nie tak dawno, bo 2 lata temu, od tamtej pory wygrał i przegrał po dwa pojedynki. Debiutował nie z byle kim, bo Juniorem dos Santosem, czyli aktualnie 4 zawodnikiem w rankingu wagi ciężkiej UFC, drugi przegrany pojedynek też z Derrickiem Lewisem, a więc kolejnym z aktualnej czołówki, wygrywał za to z Rothwellem i Tuivasem. Miał więc naprawdę dobrych przeciwników, a trzeba powiedzieć, że wszystkie te walki zakończyły się dopiero decyzjami sędziów. Sakai to 29 letni zawodnik, z bilansem 14-1, który wygląda imponująco, w tym ta jedna porażka po niejednogłośnej decyzji i aż jedenaście walk wygranych przez KO/TKO. Jednak on też w UFC walczy od 2018 roku, zdążył od tego czasu stoczyć 3 walki, które wszystkie wygrał, tylko w przeciwieństwie do Ivanova miał łatwiejszych przeciwników, bo Shermana, Arlovskiego i Tyburę. Jeśli chodzi o doświadczenie na pewno będzie po stronie Ivanova, jednak Blagoy jest i lżejszy i 13 cm niższy od swojego rywala, więc nawet jak mądrze poprowadzi walkę, może przegrać je na punkty. Myślę, że któryś z zawodników zaryzykuje, a będzie nim Sakai, którego walki rzadko kończą się decyzją, w przeciwieństwie do Ivanova, którego ostatnie 5 walk zakończyło się w ten sposób i myślę, że teraz nadejdzie przełamanie i dodatkowo wygra on tą walkę.
 
Ostatnia edycja:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sakai vs. Ivanov
Who Wins by Finish? Decision = Return
Blagoi Ivanov @1.95
lvbet


Starcie w wadze ciężkiej, więc można nastawić się na potężne grzmoty. Obajn panowie nie są w TOPie wagi ciężkiej.
Sakai pod bandera UFC ma trzy stoczone walki, w których wychodził zwycięsko. Pokonał decyzją wiekowego, ze szklaną szczęka i na sporym regresie Arlovskiego. W pierwszej rundzie pokonał przez KO Marcina Tyburę oraz Shermana. Można stwierdzić, że nie mierzył się z wymagającymi przeciwnikami.
Ivanov dla UFC stoczył do tej pory 4 walki. Dwa zwycięstwa i dwie porażki. Co do przegranych walk, to nie ma czego się wstydzić. Porażka z dos Santosem i Lewisem przez decyzję, to żaden wstyd, więc ciezko dla Augusto Saki będzie wygrać to przed czasem. Ivanov w swoim "CV" ma znacznie lepszych przeciwników. Sakai nie powinien być zagrożeniem. Należy jednak pamiętać, że świat MMA widział różne scenariusze.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tyron Woodley - Gilbert Burns
Typ: Gilbert Burns wygra walkę w pierwszej rundzie
Kurs: 10,00
Bukmacher: eTOTO

Bardzo ciekawie zapowiada się ten pojedynek. W UFC najbardziej pasjonuje mnie waga ciężka, ale jak jest jakaś ciekawa walka w niższych kategoriach, to też z chęcią popatrzę. Tyron Woodley to jest jeden z moich ulubionych zawodników, fajnie się ogląda jego walki. Mam jednak wrażenie, że tego zawodnika powoli zaczyna dopadać wiek i to już nie jest ten sam Woodley co kiedyś. Amerykanin ma już 38 lat. To jest sporo zwłaszcza biorąc pod uwagę jego styl walki, to na czym bazuje. Nie jest on już aż tak dynamiczny jak kiedyś.
Gilbert Burns wydaje się być w swoim prime, wygrał pięć ostatnich walk. W swoim ostatnim pojedynku mierzył się z Demianem Maią i wygrał w pierwszej rundzie. Dla porównania Woodley z tym samym rywalem wygrał dopiero przez decyzję.
Jeśli chodzi o motywację, to powinna być bardziej po stronie Burnsa. Woodley w swojej karierze już swoje osiągnął, a dla Burnsa jest to najważniejsza walka w jego karierze i bardzo możliwe, że przygotował życiową formę jak to często bywa w takich sytuacjach.
Istotną przewagą Gilberta Burnsa jest to, że walczył on niedawno, bo 14 marca tego roku. Wcześniejsze walki miał we wrześniu i sierpniu zeszłego roku. Zupełnie inaczej wygląda to jeśli chodzi o Tyrona Woodleya. On swój ostatni pojedynek toczył w marcu, ale 2019 roku. Od tego czasu minął już ponad rok.
Biorąc pod uwagę długą przerwę Woodleya i jego wiek obawiam się, że może do tej walki wyjść trochę "zardzewiały" i zanim się rozkręci, to może już być po wszystkim... Według mnie Gilbert Burns może chcieć zaskoczyć rywala już na samym początku walki i nie wykluczam opcji, że wygra ten pojedynek w pierwszej rundzie, a dwucyfrowy kurs na takie rozstrzygnięcie jest kuszący.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Katlyn Chookagian - Antonina Shevchenko
Typ: Wygra K. Chookagian przez decyzję Gładko na punkty :)
Kurs: 2.60
Bukmacher: forBET
Stawiam na młodszą od swojej rywalki, choć bardziej obytą w oktagonie UFC Chookagian.
Katlyn przegrała ostatnią walkę z młodszą z sióstr Shevchenko, a Antonina wygrała przez duszenie z Lucie Pudilova.
Valentyna to jednak o półkę lepsza zawodniczka od swojej starszej siostry. Amerykanka na 13 zwycięstw, 10 wygrała przez decyzję sędziów. Umie świetnie punktować w stójce i uważam, że w walce z Kirgizką to będzie czynnik decydujący o wygranej na punkty.
Świetnie trzyma dystans, potrafi uderzyć w kontrze i po uniku co pokazywała w walce z Maia czy Calderwood.
Katlyn będzie musiała unikać obaleń i unikać zwarcia, bo może się wtedy walka skończyć podobnie jak u Pudilovej.
Amerykanka jest bardzo doświadczona i sprawdzona z zawodniczkami występującymi w UFC, natomiast Antonina walczyła tylko trzykrotnie pod szyldem UFC z rekordem 2w-1l (Przegrana z Roxane Modafferi SD) To dopiero jej pierwszy poważny sprawdzian w UFC, dlatego uważam, że zderzy się tutaj mocno ze ścianą pod postacią Katlyn. Obie Panie rzadko kończą swoje walki przed czasem. W tej walce raczej Amerykanka ma większe szansę znokautować rywalkę, ale mimo wszystko nie za duże. Poza tym Antonina umie też dużo przyjąć i jeszcze nie przegrała przez nokaut.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Ivanov Blagoy - Augusto Sakai
TYP: Augusto Sakai 1.87
TYP: WALKA POTRWA PEŁEN DYSTANS? Tak 1.60
~ iFOrbet

Sakai powinien trzymać w dystanie Ivanova. Blagoy ma twardą szczękę co pokazywał już nie raz i przemawia również to, że nigdy nie przegrał przez KO/TKO. Jednak to jest walka dwóch ciężkich i ciosy ważą swoję i może w tej walce stać się wszystko. Myślę, że istotna może się tutaj okazać przewaga wzrostu Sakaia w punktowaniu swojego rywala. Przebieg tej walki widzę mocno bokserski z elementami klinczu tajskiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dubel na UFC

Roosevelt Roberts & Mackenzie Dern @ 1.61 Pinnacle ✅
Dwie szybkie Deklasacje

Praktycznie wszędzie taki kurs mamy. To na papierze ale i w umiejętnościach najłatwiejsze oraz najpewniejsze zestawienia. Rywale najsłabsi jacy są do zaoferowania. I tyle nic więcej, po najmniejszej linii oporu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Dubel na UFC

Roosevelt Roberts & Mackenzie Dern @ 1.61 Pinnacle


Praktycznie wszędzie taki kurs mamy. To na papierze ale i w umiejętnościach najłatwiejsze oraz najpewniejsze zestawienia. Rywale najsłabsi jacy są do zaoferowania. I tyle nic więcej, po najmniejszej linii oporu.
Weaver potrafi świetnie skracać dystans i może dzięki temu wyłączyć główne atuty Roberts'a. Po 1.30 to żadne value. Over 2.5 rundy po @1.50 jako alternatywa :)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Weaver potrafi świetnie skracać dystans i może dzięki temu wyłączyć główne atuty Roberts'a. Po 1.30 to żadne value. Over 2.5 rundy po @1.50 jako alternatywa :)
Widzisz Boże a nie grzmisz
O jakim świetnym skracaniu tu próbujesz wmówić w wykonaniu tak słabego zawodnika ? w jakiej walce to u niego widziałeś ? Może w jego ostatniej gdzie do czasu przerwania był pacyfikowany ? 1.30 niby gdzie ja tu widze kurs 1.61
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Widzisz Boże a nie grzmisz
O jakim świetnym skracaniu tu próbujesz wmówić w wykonaniu tak słabego zawodnika ? w jakiej walce to u niego widziałeś ? Może w jego ostatniej gdzie do czasu przerwania był pacyfikowany ? 1.30 niby gdzie ja tu widze kurs 1.61
1.30 na zwycięstwo Robertsa dokładnie o tym pisałem. @1.62 jest w dublu z Dern(1.25) , która wraca po przerwie spowodowanej porodem i macierzyństwem. Forma Mackenzie jest pod znakiem zapytania. Hannah nie jest mocnym rywalem, ale potrafiła wygrać na punkty z Viana czy Esquibel, dlatego uważam, że nie warto ryzykować tym bardziej w kobiecym mma po kursie 1.25.

Vargas w ostatniej walce z Brokiem kontrolował pojedynek w klinczu/parterze OK, ale Brok miał też dwie próby poddania z dołu, a sama walka nie trwała zbyt długo(Mało do wyrobienia sobie opinii). Podczas DWCS z Devonem Smithem, Brok wyglądał jak ty to nazwałeś na "spacyfikowanego" a walkę wygrał(3 rundy).

Uważam, że obie te walki mają dużą szansę potrwać cały dystans. Nie neguję twoich typów, ale wydaje mi się, że tak niski kurs nie odzwierciedla ryzyka, i może warto zagrać over rundowy w obu przypadkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
która wraca po przerwie spowodowanej porodem i macierzyństwem. Forma Mackenzie jest pod znakiem zapytania. Hannah nie jest mocnym rywalem, ale potrafiła wygrać na punkty z Viana czy Esquibel, dlatego uważam, że nie warto ryzykować tym bardziej w kobiecym mma po kursie 1.25.
Przestań jak wypisywać bzdury
Dern po porodzie wróciła w swojej ostatniej walce w październiku 2019 a nie teraz ddddd ;) To światowej klasy grapllerka, sam szczyt która zdobyła wszystkie najważniejsze tytuły.
A Viana czy Esquibel to ostatnie ogony ostatnie szroty UFC i nie są to żadne wyznaczniki.
Roberts bije o łeb warunkami rywala, o łeb bije go w parterze i stójce.
Post automatycznie złączony:

Uważam, że obie te walki mają dużą szansę potrwać cały dystans.
W typowaniu podajesz Dern przez poddanie to jak to się ma do tego ?
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Kurs około 7 na Dern przez k.o / tko nie jest czasami value? Widziałem ostatnio jak poddała rywalkę, ale równie dobrze mogła ja ubić w dosiadzie.tu może być podobnie
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Przestań jak wypisywać bzdury

W typowaniu podajesz Dern przez poddanie to jak to się ma do tego ?
Biorę udział w zabawie/konkursie tutaj oraz na typermma.pl. Nie typuje w każdej zabawie tak samo, nie ma to sensu.

Kurs około 7 na Dern przez k.o / tko nie jest czasami value? Widziałem ostatnio jak poddała rywalkę, ale równie dobrze mogła ja ubić w dosiadzie.tu może być podobnie
Jeszcze żadnego pojedynku nie wygrała przez KO/TKO
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Tyron Woodley vs. Gilbert Burns
Tyron Woodley (zwycięstwo)
@ 1.60 FORTUNA
W walce wieczoru na gali UFC Apex w Las Vegas dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku, gdzie w wadze półśredniej zmierzą się były mistrz Tyron Woodley i rewelacyjnie radzący sobie ostatnio Gilbert Burns. Durinho obecnie legitymuje się serią 5 wiktorii. Warto jednak tutaj zaznaczyć, że nie mierzył się jeszcze z żadnym z zawodników ze ścisłej czołówki światowej ów kategorii. Woodley jest na pewno groźniejszym bokserem. Jego ciosy mają ogromną wagę o czym przekonał się już nie jeden zawodnik. Na jego korzyść przemawia także spora przewaga zasięgu. Jeśli chodzi o stronę szybkościową to podejrzewam, że także będzie się lepiej prezentował niż Burns, bowiem stoczył on już kilka walk na dystansie 5 rund. Dla Brazylijczyka będzie to pierwsza walka na tak długim dystansie. Tyron też ma już swoje najlepsze lata za sobą, bowiem ma on już 38 lat. Jednak biorąc pod uwagę luki w defensywie Brazylijczyka oraz potężne ciosy i dynamikę Woodleya, dodając do tego fakt, że nie jest on już jednak najmłodszy to za najbardziej prawdopodobny scenariusz przewiduję zwycięstwo Tyrona Woodleya przez decyzję sędziów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Woodley T. - Burns G.
Wygra zawodnik? Woodley T 1.60 ~ eFortuna

Długo zastanawiałem się, czy wejść w tą walkę, czy nie, ale jednak zdecydowałem się to i napiszę parę słów od siebie. Tyron wchodzi do tej walki z rekordem 19-4-1. Woodley wygrał pięć z siedmiu ostatnich walk (ostatnia porażka z Usmanem w 3/2019). Woodley uderza celnie 2,5 razy na minutę z dokładnością 50%. Woodley po porażce zdecydowanej z Usmanem gdzie przez 5 rund były cały czas dominowany musi pokazać się z dobrej strony nawet nie musi, a pewnie sam będzie chciał to zrobić. Woodley jak dla mnie jest to jeden z bardziej myślących zawodników, który rzadko się podpala i jest bardzo mocny w defensywnie i bardzo szybki. Za Burnsem przemawia BJJ i boje się, że w tej płaszczyźnie może zdominować Woodleya, bo posiada czarny pas. Woodley powinien szukać walki w stójce i pokazać siłę w zapasach i nie dać się obalić, to powinno zakończyć się jego dłonią w górze.
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Woodley T. - Burns G.
Wygra zawodnik? Woodley T 1.60 ~ eFortuna

Długo zastanawiałem się, czy wejść w tą walkę, czy nie, ale jednak zdecydowałem się to i napiszę parę słów od siebie. Tyron wchodzi do tej walki z rekordem 19-4-1. Woodley wygrał pięć z siedmiu ostatnich walk (ostatnia porażka z Usmanem w 3/2019). Woodley uderza celnie 2,5 razy na minutę z dokładnością 50%. Woodley po porażce zdecydowanej z Usmanem gdzie przez 5 rund były cały czas dominowany musi pokazać się z dobrej strony nawet nie musi, a pewnie sam będzie chciał to zrobić. Woodley jak dla mnie jest to jeden z bardziej myślących zawodników, który rzadko się podpala i jest bardzo mocny w defensywnie i bardzo szybki. Za Burnsem przemawia BJJ i boje się, że w tej płaszczyźnie może zdominować Woodleya, bo posiada czarny pas. Woodley powinien szukać walki w stójce i pokazać siłę w zapasach i nie dać się obalić, to powinno zakończyć się jego dłonią w górze.
Woodley też ma czarny pas
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Shevchenko 1,72 @ Unibet (Beznadziejna i slaba Ahevchenko)
Fight to go the Distance - NO @ 4,50
Shevchenko, Antonina - Chookagian, Katlyn

Amerykanka Katyn Chookagian ktora jest roztawiona z numerem drugim szukajaca powrotu na zwyciezka droge po porazce z Valentina Shevchenko bedzie chciala sie prawdopodobnie zemscic na starszej siostrze Valentiny czyli Antoniny ktora nie jest na straconej pozycji, ta walka prawdopodobnie rozegra sie w stujce, poniewaz Katlyn preferuje styl "pitter-patter" czyli bedzie chciala wypunktowac przeciwniczke zachowujac przytym dystans, jej cisosy nie sa mocne jak i obrona rowniez, przy siedemnastu probach obalenich wynik katlyn wynosi zero. Shevchenko niema sporo walk pod organizacja UFC ale plusem jest to ze trenuje z siostra i napewno dostanie kilka wskazowek pozatym Antonina jest czysta kickboxerka i jej sila uderzen jest mocniejsza , rowniez wykazala lepsza celnsoc ciosow podczas ostatnich trzech walk niz Katlyn 57% do 32% w celnosci. - Dlatego niema watpliwosci ze to bedzie typowy "striking match up" walka dosc wyrownana i ja jednak pujde w strone Shevchenko. - Co jeszcze mi sie nasowa tutaj to to ze pojedynek wydaje sie bardzo nudny ale tak nie musi byc , fak ze obie zawodniczni szybko nie koncza walk a wogole Katlyn jest dosc wytrzymala sadze ze moze byc sprowokowana do jakiejs szybkiej akcji szukajac rewanzu na siostrze Valentiny , trzeba wziasc pod uwage ze UFC użyje mniejszej klatki, w przeciwieństwie do standardowej klatki jaka ma byc w ta sobotna noc, wiec bedzie mniejsza o poltora metra - co powinno zaowocowac wiecej kontaktu z obu stron - wiec mysle ze wart jest pokusa w kursie 4 ze walka nie przejdzie pelnego dystansu, moze byc to wart rozwazenia.

De Abreu 2.05 @ Unibet ( Abreu co on chcial zrobic heh za noge zlapac i z kolana dosta i tyle go widziano)
Hill, Jamahal - De Abreu, Klidson

Tutaj mamy inny pojedynek gdzie Amerykanin Hill z bilansem 7-0-0 jest ulubiencem obstawiajacych nie tylko ze wzgledu na bilans ale rowniez ma dobre warunki fizyczne ale niema duzego doswiadczenia,gdzie odbyl siedem walk, ciezko cos wnisokowac po jednej walce w najsilniejszej ogranizacji. Jego przeciwnikiem bedzie Brazylijczyk Abreu z przydomkiem "Russian Terror" i to przydomek nie z przypadku, poprostu Abreu jezeli wygrywal to demolowal Rosyjskich fajterow. Brazylijczyk jest wszestronnym fajterem, przegral ostatnio Gamzatov-em(13-0) po ciezkiej walce z spilt decyzja, rowniez porazka z Ankalaev-em w wstydu mu nie przynosi, Abreu znakomity Straiker z doswiadczeniem, walka powinna byc znakomita ,wyrownana ze wskazaniem na Abreu poniewaz Hill nie mial jeszcze tak solidnego fajtera na rozkladzie i jezeli go pokona to otworzy mu to droge do zrobienia kariery w UFC ale najpier trzeba cos pokazac aby dostac sie wyzej i to jest ta walka - wszystko zaklady za niskie stawki.

Slabiutko idzie dla mnie w tej gali
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Burns przed czasem @4.15 lvbet
Burns @2.35 lvbet
Wątpie zeby ta walka przetrwała do decyzji. Woodley ma cos do udowodnienia, ale nie wiem czy on rzeczywiscie wroci do swojej optymalnej dyspozycji po takim laniu od Usmana. Burns natomiast jest na fali i jedyna szansa Woodleya na wygrania to raczej nokaut, bo po pierwsze T-wood praktycznie w ogole nie uzywa ofensywnych zapasow i jest malo prawdopdobne zeby pchal sie w parter, przynajmniej na poczatku, z takim zawodnikiem jak Burns ktory ma wieloletnie doswiadczenie i wystepy na dobrych turniejach grapplingowych. Oczywiscie Burns nie ma az takiego doswiadczenia w walkch pieciorundowych, chyba nawet nie walczyl jeszcze w zadnej w UFC jednak widac ze ten chlopak potrafi walczyc i ma dobre wyczucie w stojce. Z Woodleyem walka w stojce moze byc jednak nieco ryzykowna, bo on nadal ma moc w lapie i dla mnie powinien go troche zmeczyc i pomeczyc w parterze. Woodley bedzie mial paliwo na pierwsze rundy, ale on potem slabnie i widac ze traci ochote na walke. Nie bez powodu Usman nie szedl z nim w wymiany w pierwszych fazach walki, bo wiedzial doskonale ze moze nadziac sie na kontre podobnie jak to zrobil Till. Burns musi wytrzymac kondycyjnie i jesli rozlozy odpowiednio sily na caly pojedynek, to wierze ze jest w stanie to wygrac. Fajny jest kurs na skonczenie przed czasem, kto wie moze uda mu sie poddac Woodleya w parterze. Z pewnoscia typ ryzykowny, jednak licze ze nie zawiode sie na Burnsie. Widze troche masowki na Woodleya, czasami nie koncza sie najlepiej a na ostatnich galach w ME wygrywaly praktycznie same dogi wiec kto wie moze tym razem bedzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom