>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC Fight Night 134: Shogun vs. Smith

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Data: 22 lipca 2018 (niedziela)
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Transmisja:
16:30 – karta UFC Fight Pass (FightPass)
17:00 – studio przed galą (Polsat Sport)
18:00 – karta wstępna (Polsat Sport / FightPass)
20:00 – karta główna (Polsat Sport / FightPass)

źródło: lowking.pl, ufc.com
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Stasiak + Tybura vs. Struve poad 1.5 rundy @2.79⛔
lv
Damian powraca do octagonu po dwóch porażkach i może być to walka o być albo nie być dla naszego rodaka. Damian to doświadczony fighter, bardzo dobry karateka. Jednak Chińczyk może mieć przewagę w stójce, jest bardzo szybki, ma czym uderzyć, odnosi się do różnych kombinacji. Damian musi szukać okazji do sprowadzenia walki do parteru i tam nawet poszukać jakiegoś poddania. Stasiak poddać potrafi, co już udowadniał. Dla Liu jest to debiut w największej organizacji MMA, walczy bardzo daleko od domu, więc te aspekty również mogą mieć wpływ na przebieg pojedynku.
Wystarczy, że Tybura nie da się trafić na korpus a będzie dobrze ???? Stefan to powolny wieżowiec, tylko jak trafi to będzie po walce.
Marcin pokonał Arlovskiego, Stefan przegrał z Arlovskim, czyli będzie dobrze:punch:
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
TYPY GŁÓWNE(AKO):
135 lbs: Damian Stasiak (10-5, 1 KO, 7 SUB) vs Liu Pingyuan (11-5, 4 KO, 4 SUB) [email protected] STS
Ten kurs to hit miesiąca. Damian Stasiak zdobył wszystko co możliwe w karate skąd trafił w 2011 roku do mma szkoląc się po drodze w bjj, w którym również zajmował wysokie miejsce na mistrzostwach świata. Z Polskiego podwórka przez BAMMA i ACB trafił do UFC gdzie w rywalizacji z najlepszymi zdobył rekord 2-3 wygrywając przez poddania. Naprzeciw staje 20letni chińczyk, który podbił chińską scenę mma i był uwaga sparringpartnerem Damiana Stasiaka przed ostatnimi pojedynkami. Uważam, że chińczyk nie ma szans w żadnej z płaszczyzn i zostanie zweryfikowany przez Polaka maks w drugiej rundzie. Chińczyk ma solidną stójkę testowaną tylko na słabych zawodnikach, a miejsce w ufc dostaje po prostu po to żeby przyciągnąć azję do produktu jakim jest ufc.
205 lbs: Glover Teixeira (27-6, 17 KO, 6 SUB) vs Corey Anderson (10-4, 4 KO) [email protected] STS
Tutaj pojedynek dwóch solidnych zawodników zbliżonych do siebie warunkami fizycznymi i jeden z nich dysponuje moim zdaniem po prostu lepszymi umiejętnościami w obu płaszczyznach i jest nim Brazylijczyk. Walka jest eliminatorem do walki o pas, a Glover pokazuje nam od długiego czasu, że na nią zasługuje i jak nie teraz to nigdy. Anderson z lepszymi zawodnikami, których Glover nokautował, przegrywał i mimo ostatniej wygranej na punkty po dobrej walce z Cumminsem stawiam zdecydowanie na doświadczonego, ale w formie Teixeire, który jest przed tym pojedynkiem spokojny jakby Anderson był po prostu przeszkodą, na którą Teixeira ma patent i go wykorzysta max w 2 rundach.
TYP DODATKOWY GRAM SOLO:
265 lbs: Marcin Tybura (16-4, 7 KO, 6 SUB) vs Stefan Struve (28-10, 8 KO, 17 SUB) [email protected] STS
Jest to typ bardziej przeciwko Tyburze niż za Struve. Po pierwsze dlatego, że Tybura nie jest dla mnie solidnym zawodnikiem. Możecie mnie linczować, ale moim zdaniem on nie ma w sobie żadnych argumentów żeby wygrywać z najlepszymi. No bo kogo poważniejszego on znokautował? Nikogo. Kogo poważniejszego poza Grabowskim poddał? Nikogo. Nie dał się skończyć Verdumowi i chwała mu za to, ale dostał nokaut od Lewisa, który widzieliśmy jak walczył ostatnio. Te dwie walki ze znanymi zawodnikami z czołowej top10 były moim zdaniem wyznacznikiem umiejętności i psychiki Polaka, który kończy po tej lub następnej walce przygodę w UFC. A Struve? On zrobi swoje prowadzony przez Henrego Hoofta i niesiony dopingiem przyjezdnych Holendrów. Tak wiem, Polacy też będą. P.S. Tybura przygotowywał się ze swoim sztabem wyłącznie w Polsce, nie pojechali do Stanów nawet na sparringi.
Btw WAR DAWID!!!!!!!!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Shogun 2.6 na Unibet ⛔
Shogun przez TKO/KO/ DQ - 5.0 na Unibet ⛔

Brazylijczyka raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Gość za czasów Pride i dawnych UFC urywał głowy. Teraz walczy oszczędniej, bardziej wyrachowanie ale moc w łapie dalej ma.
Dziwi mnie kurs na Smitha. Chłopakowi nie można odmówić serca do walki i bardzo mocnej szczęki ale jego defensywa w stójce woła o pomstę do nieba. Polecam zobaczyć jego walkę z Lombardem (wiem, że to niższa kategoria wagowa ale Lombard go lał przez 2 rundy). Mauricio to nie Evans, wyjdzie z konkretnym planem na walkę i będzie się go trzymał i jeśli nie nadzieje się na jakiegoś konkretnego łokcia czy też kolano to spokojnie poradzi się z Amerykaninem na przestrzeni 5 rund.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Ja mam troszkę inne zdanie niz koledzy wyżej odnośnie Tybura ale ile ludzi tyle opinii ;)
Po słowie do typów gale rozpocznie nasz Stasiak

Stasiak, Damian - Pingyuan Liu Przetrwa do końca walki Tak 2,15 ✅Unibet over 1,5 rundy ✅1,45 Unibet

Chińczyk debiutuje w UFC taki prospekt na rynku azjatyckim ale ciężko go zweryfikować co potrafi bo walczył w chińskich organizacjach jest troszkę filmów w necie z jego udziałem...Na pewno nasz zawodnik jest bardziej ograny doświadczony po za tym razem sparowali do jednej walki Damiana w ufc wiec napewno dobrze sie znają.Stasiak daje ciekawe walki ma dobra stójkę bazowe kartę- fajny parter duzo poddań w cv i jest na czerwonym 2 porażki z rzędu ale z klasowymi zawodnikami ...trzecia moze a raczej napewno będzie skutkowała wylotem. Gatunkowo trudny pojedynek i Stasiak ma duzo do stracenia ...co mozna na filmikach zaobserwować to Liu ma dobra stójkę niezle sie porusza na nogach walczy dość uważnie...w cv to ciekawie wygląda sa poddania szybkie ko tylko poziom rywali duza niewiadoma myślę ze ta walka troszkę potrwa.

Haqparast, Nasrat - Diakiese M. Diakiese 1,55 Unibet⛔

Zapowiada sie dobra bitka....Angol o ciekawym przydomku łamacz kości ma dobra stójkę fajnie kopie dobrze sie porusza jest lepszym zawodnikiem.Dla obu ważne starcie po sa po porażkach.Anglik ma 2 z rzędu ale z lepszymi zawodnikami ogólnie walczył z kolesiami co najmniej o level wyżej, w lepszych organizacjach co do Agańczyka napewno będzie miał wsparcie z trybun dobra mocna stójka wszystko co wygrywa kończy przed czasem -debiut w ufc to porażka z naszym Heldzikiem po dość równej walce...ale Marcin niestety zawiódł w najlepszej organizacji.Obaj jeszcze młodzi rozwojowi Marc musi uważać w stójce bo Nasrat ruszy mocno do przodu... Angol powinien spokojnie go kontrować ustawiać kopnięciami i spokojnie wygrać ta walkę moze zaliczyć jakieś sprowadzenie bo Nasrat to stójka w parterze dość słabo sie odnajduje.

Rua, Mauricio &#39;Shogun&#39; - Smith, Anthony Rounds 1- 2 Zwycięzca 1,72 Unibet✅

No to powinien być hit gali w portowym mieście wisienka na torciku.Obaj dają bardzo fajne emocjonujące walki i to nie powinno długo potrwać kto kogo 1 trawi to...wygra. Brazylijczyka nie trzeba przedstawić wszystkim fanom sportow walki popularny Shogun ma twardy łeb mocne kowadła w łapach i walczy rzadko mozna powiedzieć raz na rok wiec wydaje mi sie ze jest bardziej wypalony- naruszony juz przez te oktagon owe wojny plus kontuzje inne sprawy swoje zrobiły......&quot;LIONHEART&quot; pod tym względem wypada lepiej walczy częściej jest stabilniejszy cały czas w grze.... ma lepsze warunki zasięg jest duzo młodszy .Ostatnie 5 walk to wszystko ko tko bilans 4-1 porażka z innym Brazolem Thiago Santosem.Obaj nie kalkulują walczą z rywalami groźnymi nie typuje zwycięscy bo obaj maja na to papiery zeby to skończyć przed czasem. Raczej decyzji tutaj nie zobaczymy choć Shogun ma ich sporo na 3 ostatnie walki 2 ...obaj popełniają blendy w obronie duzo przyjmują mocnych ciosów i... czasem za to płaca najwyższa cenę.

Tybura, Marcin - Struve, Stefan over 1,5 rundy 1,6✅ Unibet Tubura po 1,4✅ forBET i lekko Tybura decyzja 3,65 Unibet✅

Bardzo ważna walka dla Marcina... chyba dla obu bo maja 2 porażki z rzędu.Dla polaka szczególnie ta ostatnia trudna bolesna bo...była szansa na win Lewisem ale czarna bestia w końcowe trawiła i wymęczyła fizycznie naszego fajtera konsekwencja KO.Tutaj liczę na to ze Marcin przeczeka troszkę 1 rundę... bo holenderski wieżowiec to zawodnik mega ale...przez serducho problemy z nim- co wpływa na cardio nie wiele z niego zostało...Plus moim zdanie słabsza szczeka i to duzo ale trzeba sie do niej jakoś dostać......oprócz warunków fizycznych świetnych kopnięć SKYSCRAPER ma bardzo dobry parter ostatnio walczy bardzo słabo mocno zaczyna i puchnie...Na trybunach będzie fajne wsparcie dla obu Tubur musi dobrze rozłożyć siły bo dostać sie do szczeki holendra będzie bardzo ciężko na początku walki ale poprzez dociskanie do klatki sprowadzenia Marcin ma dobry parter kontrole w nim powinien to ugrać na swoja korzyść, bo jest obecnie lepszym zawodnikiem jeśli chodzi o całokształt- moze więcej dać ufc napewno nie ma takich warunków parametru, potencjału jak Struve bo to byl talent czystej wody ale czas holendra w UFC minął moim zdaniem- bez cardio zdrowia nie ma walki nie ma prawa na zwycięstwo co pokazali Volkov Orlowski (Tybur go spokojnie ogarnął wiadomo nie te warunki fizyczne choć moc w łapach pitbuul ma...) a nawet nasz Omielanczuk na UFC 204 miał dobry początek...do momentu parteru :p reasumując kto lepiej rozłoży siły ten wygra cardio to będzie klucz.

i tak bez analizy powinny bc dobre walki i spokojne wygrane DANNY ROBERTS✅ 1,27 Unibet &quot;HOT CHOCOLATE&quot; fajnie wyglądał na ważeniu- wygląda dobrze przygotowany ma lepsze warunki moc w łapach...Sagat wsparcie trybun bedzie groźny na początku ale w cv rywale troszkę słabsi od angola...

DARKO STOSIC po 1,38✅ forBET Serb powinien ubić w stójce pulchnego słabego Amerykanina

i cos z dogów to Damir &#39;The Bosnian Bomber&#39; Hadzovic ✅2,4 forBET Miejscowy pupil pan policjant jest tylko solidnym strajkowiczem same decyzje .... a Bośniaka mam w pamieć ze nie źle rusza sie w parterze i te latające kolano co zabiło karierę w ufc Helda....taki bałkański wariacik...

i nasz BARTOSZ FABINSKI 2,4 ✅Unibet który jest taki cichy spokojny na razie 2-0 w organizacji robi robotę trafia na największe nazwisko swoim cv ale chyba troszkę przereklamowane duzo skrzeczy VALHALLA troszkę tak kozaczy jeździe na fejmie ubiciu tła jakim juz jest Palhares a tutaj raczej 50/50 jest.

kto korzysta gra swoje bety to powo:plmoc:dzonka
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
V.Miranda vs A.Azaitar
Fight Result: Miranda, Vitor To Win @ 2.71 ⛔
Miranda, Vitor To Win. Decision or Technical Decision: Yes @ 6.00 ⛔
Marathon
Mam wrażenie że tu powinny być bardziej wyrównane kursy. Przede wszystkim chyba nieco przeceniany jest Azaitar. Gość ma serię 9 wygranych z rzędu, ale ostatnio walczył prawie 2 lata temu, pod koniec ubiegłego roku kontuzja, wcześniej obieżyświat zaliczający KSW, ACB i Cage Warriors, gdzie o dobry rekord dużo łatwiej niż w UFC. Teraz w końcu debiutuje w UFC i dostaje weterana, który lubi się bić, sporo przyjmuje, ale tyle samo oddaje, co już samo w sobie może uczynić z tej walki ekscytujące widowisko. Miranda po 2 przegranych decyzjach, ale nie z ogórkami (Camozzi, Vettori), motywacji mu nie braknie bacząc że to może decydować o jego bycie w UFC. Na karku 39 lat, ale na dobrą sprawę poważne mma zaczął koło 30tki, więc przebieg niewiele większy od dużo młodszego (32) rywala. Moim zdaniem obaj nie będą szaleć na początku, jeden bo debiut, drugi bo po 2 porażkach, co może się przerodzić w małe szachy w stójce czy w klinczu i o wygranej może decydować jedna runda. Brazylijczyk powinien być szybszy, co powinno pozwolić mu punktować. Ja tu nie widzę powodu żeby aż tak faworyzować Azaitara, ok., będzie walczył u siebie, ale co to za przewaga?
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Rakič super walczył. Rozniósł Ledeta 30:25 30:24 i 30:24. W nastepnych galach można zwrócić uwagę na Austriaka dziś był niesamowity. Każdy przykład kuleje ale to może być jak z Soldicem z Mańkowskim że ktoś się zachwyci a potem zejście na ziemię. Ale za dziś szacun Aleksandar Rakic dał dobrą walkę. Komentarzy mówili że to największa przewaga w punktach na UFC. Wcześniej należała do Rosjanina w walce Nurmagomedov - Barboza.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Niestety zhańbiłem się i pora opuścić forum. Pozdrawiam i jeśli ktoś pograł moje typy to przepraszam.
ps. gala super tylko ten Struve... no takiego zera się nie spodziewałem. Zero, absolutne zero. Lewy prosty i prawy low- zajebista strategiao_O Koleś stracił ostatnie resztki motoryki plus zero motywacji=Stefan Struve. Tybura porzucał, ale jak zwykle nic nie pokazał. Nie potrafi gościu kończyć walk i to jest jego największy mankament. Na prawdę spodziewałem się więcej po Holendrze, bo Polak zawalczył swoje to co zawsze.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tybura niby 9. miejsce w rankingu UFC, ale każdy kto jest przed nim, to go robi jak chce.
Stefan jak to Stefan, nic nie pokazał, kawał kloca, który nie potrafi wykorzystać swoich zalet, ale Tybure to powinien porobić.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Przecież jeszcze jeden-dwa mocne ciosy bodajże wbdrugiej rundzie i Tybura poszedłby spać. Jest bardo cienki, każdy, powtarzam każdy przed nim &quot;zrobi mu dziecko&quot;. Będę grać przeciwko niemu. Czekam tylko ma kolejna walkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom