>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 105: Lewis vs. Browne

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC Fight Night 105: Lewis vs. Browne

Rozpiska gali
Walka wieczoru
265 lbs.: Travis Browne (MMA 18-5-1) vs. Derrick Lewis (MMA 17-4-0)
Karta główna
185 lbs.: Hector Lombard (MMA 34-6-1) vs. Johny Hendricks (MMA 17-6-0)
185 lbs.: Elias Theodorou (MMA 12-1-0) vs. Cezar Ferreira (MMA 11-5-0)
185 lbs.: Jack Marshman (MMA 21-5-0) vs. Thiago Santos (MMA 13-5-0)
170 lbs.: Nordine Taleb (MMA 12-3-0) vs. Santiago Ponzinibbio (MMA 23-3-0)
135 lbs.: Sara McMann (MMA 10-3-0) vs. Gina Mazany (MMA 4-0-0)
Karta wstępna
135 lbs.: Aiemann Zahabi (MMA 6-0-0) vs. Reginaldo Vieira (MMA 13-4-0)
115 lbs.: Carla Esparza (MMA 11-3-0) vs. Randa Markos (MMA 6-4-0)
185 lbs.: Ryan Janes (MMA 9-1-0) vs. Gerald Meerschaert (MMA 25-8-0)
145 lbs.: Sam Sicilia (MMA 14-7-0) vs. Gavin Tucker (MMA 9-0-0)
155 lbs.: Paul Felder (MMA 12-3-0) vs. Alex Ricci (MMA 10-4-0)
źródło:mmarocks
 
E 285

embotron

Użytkownik
Ja dzis gram taki systemik z 5 zdarzen, wszystko Unibet.
Jack Marshman vs. Thiago Santos @ 2,5 ⛔
Marshman pokazal sie bardzo fajnie w debiucie, ciekawy boks, dosyc ofensywnie nastawiony zawodnik z umiarkowana agresja, spore serce do walki i nawet po 1 rundzie przelezanej na plecach w 2 wychodzi pewny siebie i wie co chce osiagnac. Nie bylo widac zadnego cienia zwatpienia. Dodatkowo potrafi mocno i celnie uderzyc, a Santos ma szklana szczeke. Walka moze pojsc w 2 strony, dla mnie 50/50 w stojce. Podsumowujac: patrząc na ostatnie walki Santosa, jego szklana szczeke oraz kursy, ide w strone Walijczyka.
Nordine Taleb vs. Santiago Ponzinibbio - Santiago Ponzinibbio przed czasem @ 2 ⛔
Patrzac na kursy to argentynczyk jest tu sporym faworytem i wedlug mnie slusznie. Taleb zaczyna powoli, nie ma jakiegos mocnego ciosu. Mimo, ze jest bardziej technicznym uderzaczem to kombinacje, sila ciosu i presja Ponzinibbio zlamie z czasem Taleba. Mysle, ze zakonczy to przed czasem, moze nawet w 1 rundzie.
Elias Theodorou vs. Cezar Ferreira @ 1,81 ⛔
Kompletnie nieznosze stylu walki Theodorou, w ogole wyglada to jak jakies posmiewisko, a nie walka. Ferreira ma slaba szczeke, dlatego walczy ostatnio bardziej asekuracyjnie. Na jego nieszczescie ta zenada Eliasa jest praktycznie nieustanna, coraz wyprowadza ciosy, glownie w ogole nie przygotowane kopniecia, przez co jezeli ta walka bedzie odbywala sie caly czas w stojce to prawdopodobnie bedzie prowadzil na kartach sedziowskich. Mimo wszystko, uwazam, ze brazylijczyk bedzie w stanie z latwoscia przenosic walke do parteru podczas tych nieprzygotowanych kopniec kanadyjczyka, a w parterze powinien te walke spokojnie kontrolowac. Jak dla mnie decyzja dla Ferreiry, ale gala w kanadzie, wiec licze na to, ze brazylijczyk bedzie chcial i wkoncu skonczy te walke przed czasem.
Hector Lombard vs. Johny Hendricks @1,9 ✅
Na jakim etapie kariery sa obaj zawodnicy to wie kazdy, kto costam sie orientuje w MMA, wiec opisze krotko. Jak dla mnie bedzie to zryw jednorundowy Lombarda, jezeli uda mu sie ubic Hendricksa to prawdopodobnie tylko w 1 rundzie. Mimo wszystko, mysle, ze Hendricks znowu bedzie zaprzegal do boju swoje zapasy i im dalej w walke tym jego szanse rosna. Prawdopodobnie 2 i 3 runde mozna zapisac mu juz przed rozpoczeciem walki. Mysle, ze decyzja dla Hendricksa, a moze i jakies pozne skonczenie, gdy Lombard juz przestanie oddychac ????
Travis Browne vs. Derrick Lewis @ 1,95 ⛔
Slaba walka jak na main event. To co robi Lewis swiadczy o slabiutkim poziomie wagi ciezkiej w UFC. Doszly mnie sluchy, ze Travis zmienil klub i mimo, ze prawdopodobnie nie poprawil wszystkich bledow to licze, ze zobaczymy Travisa chociaz troche przypominajacego te wersje siebie, w ktorej ludzie widzieli jakis wiekszy potencjal na zawojowanie kategori.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Johny Hendricks vs Hector Lombard
over 1.5 kurs 1.53 bet365✅✅

Dojdzie do decyzji kurs 2 bet365✅✅
✅✅✅
2 mocnych i silnych zawodników, obaj swoje potrafią przyjąć co nie raz pokazywali w swoich walkach. Rumcajs ostatnimi czasy słabo wygląda w stójce, ostatnie co dobrze potrafi to kleić się do przeciwnika lub sprowadzić do parteru i leżeć na przeciwniku, pomimo słabej kondycji Lombarda jakoś ciężko mi sobie wyobrazić by Hendricks wygrał przed czasem. Z 2 strony Lombard z mocnym uderzeniem, jednak Rumcajs ma na tyle dobrą szczenę że myślę że powinien spokojnie przetrwać gdy zostanie trafiony, jakby nie patrzeć przegrał tylko raz przed czasem po mocarnym kopnięciu od Thompsona. Do tego dodać słabo kondycję Lombarda uważam że będzie się pilnować by nie rzucać wszystko na 1 kartę by w 2 rundzie nie szukać butli z tlenem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Travis Browne 2,00 bet365 ⛔
Niby waga ciężka, a ta tzw. zwierzęca siła Czarne Bestii powinna powstrzymać od stawiania Na Travis&#39;a, ale różnica umiejętności na jego korzyść jest zbyt duża by przejść obok takiego kursu obojętnie.
Browne średniak, ale z niezłym cardio, całkiem przekrojowy zawodnik z dobrą szczęką. Za duży plus na pewno trzeba też uznać to, że porzucił pracę z Tarverdyanem, więc jest szansa, że odnajdzie formę z początkowych występów w UFC. Lewis nie ma obrony przed sprowadzeniami, a jego parter nie jest na poziomie UFC i to daje podstawy do stwierdzenia, że jeżeli walka trafi w tą płaszczyznę to Browne powinien solidnie naruszyć rywala. Do tego dochodzi fakt, że Lewis idealnie wpasowuje się pod Browne, który lubi kontrować rywali, co na szarżującego często bez pamięci o defensywie Lewisa powinno idealnie się sprawdzić.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Mozna gdzies sprawdzic statystyki ciosow itp z walki? Chce zobaczyc statystyki walki zahabiego, bo wydaje mi sie, ze vieira 1 i 3 runde wygral ????
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Mozna gdzies sprawdzic statystyki ciosow itp z walki? Chce zobaczyc statystyki walki zahabiego, bo wydaje mi sie, ze vieira 1 i 3 runde wygral ????
http://www.fightmetric.com/
tutaj po gali chyba będa staty
ja miałem 2 i 3 dla Zahabiego, w 2 knock down, w 3 brazol dużo szumu robił jednak Zahabi wywierał presję, uderzał celniej, w wielu momentach brazol wyglądał jakby był w tarapatach + desperackie próby obaleń zrobiły swoje ????
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Wyniki UFC Fight Night 105
Walka wieczoru
265 lbs: Derrick Lewis (18-4) pok. Travisa Browne (18-6-1) przez KO (sierpowy, uderzenia), R2, 3:12
Karta główna
185 lbs: Johny Hendricks (18-6) pok. Hectora Lombarda (34-7-1) jednogłośną decyzją (2 x 30-27, 29-28)
145 lbs: Gavin Tucker (10-0) pok. Sama Sicilię (14-8) jednogłośną decyzją (3 x 30-27)
185 lbs: Elias Theodorou (13-1) pok. Cezara Ferreirę (11-6) jednogłośną decyzją (2 x 29-28, 30-27)
135 lbs: Sara McMann (11-3) pok. Ginę Mazany (4-1) przez poddanie (trójkąt rękami), R1, 1:14
155 lbs: Paul Felder (13-3) pok. Alexa Ricciego (10-5) przez TKO (łokieć, ciosy), R1, 4:44
Karta wstępna
170 lbs: Santiago Ponzinibbio (24-3) pok. Nordine’a Taleba (12-4) jednogłośną decyzją (3 x 29-28)
115 lbs: Randa Markos (7-4) pok. Carlę Esparzę (11-4) niejednogłośną decyzją (2 x 29-28, 28-29)
135 lbs: Aiemann Zahabi (7-0) pok. Reginaldo Vieira (13-5) jednogłośną decyzją (30-27, 2 x 29-28)
185 lbs: Thiago Santos (14-5) pok. Jacka Marshmana (21-6) przez TKO (kopnięcie, ciosy), R2, 2:21
Karta UFC Fight Pass
185 lbs: Gerald Meerschaert (26-8) pok. Ryana Janesa (9-2) przez poddanie (balacha), R1, 1:34
źródło:lowking.pl
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Czy ktoś oprócz mnie ma zastrzeżenia co do werdyktu Lombard- Hendricks? Moim zdaniem walka dla Lombarda. Nie wiem za co oni rozdają te zwycięstwa. Po zmianie właściciela UFC schodzi na psy z gali na galę, a chodzi mi przede wszystkim o oszustwa na werdyktach i co raz więcej młodych arabów w rozpiskach.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Czy ktoś oprócz mnie ma zastrzeżenia co do werdyktu Lombard- Hendricks? Moim zdaniem walka dla Lombarda. Nie wiem za co oni rozdają te zwycięstwa. Po zmianie właściciela UFC schodzi na psy z gali na galę, a chodzi mi przede wszystkim o oszustwa na werdyktach i co raz więcej młodych arabów w rozpiskach.
http://mmadecisions.com/decision/7802/Johny-Hendricks-vs-Hector-Lombard
Ja miałem 1 dla Lombarda 3 dla Hendricks a 2 ciężka do oceny ale minimalnie dla Hendricksa
 
anzelmo 138,3K

anzelmo

Użytkownik
w 1 rundzie to sie nic nie działo po za tym ze Hector szedł do przodu... mozna powiedzieć ze wywierał presje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom