>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

UFC 305: Du Plessis vs. Adesanya

psotnick 929,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 305: Du Plessis vs. Adesanya



Data: 17 sierpnia 2024 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: RAC Arena - Perth, Australia
Transmisja: Polsat Sport / Betclic.pl / eFortuna.pl (karta główna); Betclic.pl / eFortuna.pl / UFC FightPass (karta wstępna)


Walka wieczoru
185 lb: Dricus Du Plessis (21-2) vs. Israel Adesanya (24-3)

o pas mistrzowski | 5 rund

Co-main event
125 lb: Kai Kara-France (24-11) vs. Steve Erceg (12-2)


Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
155 lb: 🇵🇱 Mateusz Gamrot (24-2) vs. Dan Hooker (23-11) – ok. 5:00
265 lb: Tai Tuivasa (14-7) vs. Jairzinho Rozenstruik (14-5)
170 lb: Jingliang Li (19-8) vs. Carlos Prates (19-6)

Karta wstępna (od 02:00 polskiego czasu)
265 lb: Junior Tafa (5-2) vs. Valter Walker (11-1)
145 lb: Josh Culibao (11-3-1) vs. Ricardo Ramos (16-6)
125 lb: Casey O’Neil (9-2) vs. Luana Santos (8-1)
145 lb: Jack Jenkins (12-3) vs. Herbert Burns (11-5)

Karta przedwstępna (od 00:30 polskiego czasu)
155 lb: Tom Nolan (7-1) vs. Alex Reyes (13-4)
155 lb: Kenan Song (21-8) vs. Ricky Glenn (22-8-2)
125 lb: Stewart Nicoll (8-0) vs. Jesus Aguilar (10-2)

źródło: ufc.com, lowking.pl

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je z kodem FORUMBUK
wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus 200% do 400 PLN 1000x200.png
 
M 1,3K

mattybarca91

Użytkownik
M.Gamrot wygra przez KO/TKO/DSQ lub poddanie @3.75 sts
M.Gamrot wygra przez poddanie @6 sts


Jak dla mnie sprawa dziś prosta, wygrana Gamera przed czasem = walka o tymczasowy pas. Hooker na ostatnie 5 walk, dwie przegrane, jedna TKO, jedna poddanie (kimura). Dobrze wiemy jak dobrym grapplerem jest Gamer, więc liczę dziś na jakieś poddanie.
Obecny mistrz, Makhachev po walce z Poirierem prawdopodobnie nabawił się kontuzji i może być wyłączony na ponad pół roku z walk. W sieci krążą spekulacje, że przy ewentualnej wygranej Gamera może być rewanż z Armanem Tsarukyanem. Ja to kupuje :)
Good luck


E: niestety Gamer przegrywa decyzją sędziów... szkoda bo w 1 rundzie miał podłączonego Hookera i można było to skończyć...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +879
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
M.Gamrot wygra przez KO/TKO/DSQ lub poddanie @3.75 sts
M.Gamrot wygra przez poddanie @6 sts


Jak dla mnie sprawa dziś prosta, wygrana Gamera przed czasem = walka o tymczasowy pas. Hooker na ostatnie 5 walk, dwie przegrane, jedna TKO, jedna poddanie (kimura). Dobrze wiemy jak dobrym grapplerem jest Gamer, więc liczę dziś na jakieś poddanie.
Obecny mistrz, Makhachev po walce z Poirierem prawdopodobnie nabawił się kontuzji i może być wyłączony na ponad pół roku z walk. W sieci krążą spekulacje, że przy ewentualnej wygranej Gamera może być rewanż z Armanem Tsarukyanem. Ja to kupuje :)
Good luck
sorry za pytanie amatora ale czemu Gamer walczy z takim cieniasem? Miał atakować top 3 a walczy z jakimś ogórkiem?
 
M 1,3K

mattybarca91

Użytkownik
Hooker jakieś 2 lata temu też był top10 rankingu, w podobnym czasie jak Gamer, walczył między innymi z Makhachevem, Poirierem czy Chandlerem, czyli topka wagi lekkiej, także ma mocne miejsce u Dany White'a
Poza tym Gamer nie jest zawodnikiem który dobrze sprzedaje się w USA, jego styl walki nie porywa widzów, gdyby dymił jak McGregor to może jego pozycja byłaby mocniejsza (jakkolwiek to nie zabrzmi:))
Ale dzisiaj jest idealny moment żeby skończyć walkę przed czasem
 
Otrzymane punkty reputacji: +467
anzelmo 244,1K

anzelmo

Użytkownik
Sam gram Gamera ale "The Hangman" to żaden ogórek daje dobre walki ma pozycje w UFC walczy na własnym terenie- no oby było przełamanie białoczerwonych w oktagonie bo jak na razie to nasi zawodnicy prezentują sie jak....te cieniasy Chyba 8 zero mamy w UFC . Gamer potrzebuje widowiskowego skończenia więcej walk przed czasem wtedy ....

ode mnie betbulider na walkę wieczoru to może być trudna specyficzna gala patrząc gdzie sie odbywa

Du Plessis D. - Adesanya I. Więcej sprowadzenia - Remis (Runda 1) Więcej znaczące ciosy - D. Du Plessis (Mecz) 4,75

Dobry kurs sporo zlej krwi miedzy zawodnikami tutaj może być ciekawie ja to widzę ze byly zawodnik KSW będzie narzucał tempo w tej walce pójdzie agresywnie na Izziego jeśli ktoś ma szukać parteru to raczej Drickrus ale to raczej nie na początku walki zresztą afrykaner w UFC chyba jeszcze rywali nie sprowadzał jeśli sie nie mylę .... ma twardy lep potrafi sporo przyjąć ta stójka jest mocno chaotyczna ale skuteczna i myślę im dłużej ta walka potrwa tym jego szanse rosną .Izzi mentalnie ciężki do rozgryzienia na pewno dawno nie walczył krążą teorie ze Brazylijczyk skradł mu ta mistrzowska dusze- jest juz raczej wypalony. Adesanya ma swoje atuty groźny technicznie potrafi skontrować tak choćby z rewanżu z Patanem ale...zajechał go Striklend to myślę ze może to samo zrobić mistrz z RPA .
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom