>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 262: Oliveira vs. Chandler

psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 262: Oliveira vs. Chandler



Data: 15 maja 2021 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: Toyota Center (17 tys.) - Houston, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport / eFortuna.pl / PPV (karta główna), UFC Fight Pass / eFortuna.pl (karta wstępna)


Walka Wieczoru
155 lbs: Charles Oliveira (30-8) vs. Michael Chandler (22-5)

o pas mistrzowski | 5 rund

Co-main event
155 lbs: Tony Ferguson (25-5) vs. Beneil Dariush (20-4-1)


Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
125 lbs: Katlyn Chookagian (15-4) vs. Viviane Araujo (10-2)
145 lbs: Shane Burgos (13-2) vs. Edson Barboza (21-9)
125 lbs: Matt Schnell (15-5) vs. Rogerio Bontorin (16-3)

Karta wstępna (od 02:00 polskiego czasu)
185 lbs: Ronaldo Souza (26-9) vs. Andre Muniz (20-4)
145 lbs: Lando Vannata (11-5-2) vs. Mike Grundy (12-2)
125 lbs: Andrea Lee (11-5) vs. Antonina Shevchenko (9-2)
185 lbs: Jamie Pickett (11-5) vs. Jordan Wright (11-1)

Karta przedwstępna (od 00:15 polskiego czasu)
125 lbs: Gina Mazany (7-4) vs. Priscila Cachoeira (9-3)
155 lbs: Kevin Aguilar (17-4) vs. Tucker Lutz (11-1)
155 lbs: Christos Giagos (18-8) vs. Sean Soriano (14-6)

źródło: ufc.com, lowking.pl
 
GROMALL 342

GROMALL

Użytkownik
UFC 262: Oliveira vs. Chandler

Trochę underdogowo,życzeniowo,itp,ale patrząc na kursy w stosunku do dużej szansy wejścia typów to widzę spore prawdopodobieństwo na powodzenie.

Ronaldo Souza (26-9) vs. Andre Muniz (20-4)

Ronaldo Souza to stary zawodnik,ponieważ liczy on już 41 lat.Andre to dość młody,głodny zwycięstw zawodnik.Tutaj przede wszystkim kieruje się ostatnimi zmaganiami Souzy,a w szczególności walce z Kevinem Hollandem.Pokazał on tam wielką słabość.Kevin,który ma dramatyczną obronę przed obaleniami,sprawiał wrażenie bardziej energicznego u dołu i bez problemu wstawał z parteru.Widzę tutaj okazję na poddanie przez Muniza.Kolejną rzeczą jest stójka,w której gabarytowo przeważa Andre i w tej płaszczyźnie również może przeważyć wynik na swoją stronę.

TYP: Andre Muniz @2.19


Gina Mazany (7-4) vs. Priscila Cachoeira (9-3)

Po pierwsze różnica klas przeciwniczek Giny i Priscili jest dość duża.Cachoeira walczyła z dużo bardziej kompletnymi zawodniczkami,takimi jak Luana Carolina,Molly McCann czy sama Valentina Shevchenko i pokazywała się tam naprawde z dobrej strony mimo porażek.Myślę,że doświadczenie wyniesione z tych walk zaprocentuje i to bardzo.Już w jej ostatniej walce widać było głód wygrywania i bezlitośnie znokautowała w 1 rundzie Shane Dobson.Priscila jest trochę nieobliczalna,jednak myślę,że się bardziej okrzesała i w walce z Mazany pokaże pazur.Dodatkowo uważam,że walka skończy się przed czasem.
Nie będę skupiał się na charakterystyce bardziej dokładnej Priscili czy Giny,bo można dużo o nich powiedzieć.
Jednak po przeanalizowaniu,myślę,że Cachoeira ma bardzo dużą szansę odnieść drugie zwycięstwo w klatkach UFC.

TYP: Priscila Cachoeira @2.76
 
Otrzymane punkty reputacji: +342
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Kevin Aguilar (17-4) vs. Tucker Lutz (11-1)

32-letni Aguilar, który uważany był jeszcze kilka lat temu za zawodnika mogącego namieszać w dywizji piórkowej dziś w nocy zawalczy o swój kontrakt w organizacji. Teksańczyk przegrał bowiem trzy ostatnie walki, a dziś w nocy jego rywalem będzie debiutujący w UFC Tucker Lutz. Jestem piekielnie ciekawy tego pojedynku – Lutz dostał angaż w organizacji dzięki dwóm wygranym na Dana White’s Contender Series, jednak powiem szczerze, że nie przekonuje mnie ten chłopak. Według mnie Aguilar to będzie trochę za dużo dla niego – „The Angel of Death” jest zdecydowanie bardziej doświadczony na wysokim poziomie, był promowany przez LFA gdzie był mistrzem, do tego ma dwa naprawdę dobre zwycięstwa w UFC (Barzola, Glenn). W stójce powinien być minimalnie lepszy, Lutz najprawdopodobniej będzie szukał obaleń, jednak będę piekielnie zdziwiony, jeśli raz po raz będzie mu się to udawać – Aguilar ma 87% obron przed obaleniami. Stawiam w tej walce na bardziej doświadczonego Kevina, który uratuje swoją posadę w organizacji.

Kevin Aguilar @2.08


Ronaldo Souza (26-9) vs. Andre Muniz (20-4)


Podobna sytuacja co w walce wyżej – Jacare po trzech porażkach, ale dostaje rywala ewidentnie pod siebie. Ja tylko przypomnę, że Muniz był dość dużym underdogiem w starciu z naszym Bartkiem Fabińskim. Młodszy z Brazylijczyków nie ma zbytnio stójki, a czy uda mu się coś zdziałać w parterze? Przypomnę tylko, że Souza nigdy nie przegrał przez poddanie. Mocno wierzę, że Jacare, który miał potencjał nawet na zostanie mistrzem UFC nie odejdzie w taki sposób i ogra swojego rywala w płaszczyźnie, w której tak naprawdę będzie tylko chciał.

Ronaldo Souza 1.85


Shane Burgos (13-2) vs. Edson Barboza (21-9)


Szykuje nam się starcie stricte kickbokserskie, obaj zawodnicy na nogach będą mieć swoje argumenty. Zapowiada nam się bardzo dobry pojedynek, który jest zdecydowanym kandydatem do walki wieczoru UFC 262. Nie widzę tutaj szybkiego skończenia, o ile w ogóle zakończy się to przed upływem regulaminowych piętnastu minut. Jeśli miałbym typować faworyta, to byłby nim minimalnie Burgos, jednak nie mrugnie mi kompletnie powieka, jeśli Barboza zaskoczy swoją fantastyczną postawą.

Powyżej 1.5 rundy @1.30


Tony Ferguson (25-5) vs. Beneil Dariush (20-4-1)


Wierzę w Tony’ego. Ferguson w ostatnich dwóch walkach nie wyglądał najlepiej, jednak walczył z absolutną czołówką tej kategorii wagowej. W moim odczuciu Beneil Dariush nie jest takim zawodnikiem. Pochodzący z Iranu zawodnik nie zachwycił mnie kompletnie w ostatniej walce z Brazylijczykiem Diego Ferreirą, fakt był zawodnikiem lepszym, jednak według mnie nadal to nie ten poziom co Tony. El Cucuy” to absolutny rzeźnik i mocno wierzę, że wróci w formie sprzed całkiem niedawna tak naprawdę, bo jeszcze dwa lata temu wyglądał kapitalnie w walkach z Pettisem i Cerrone. Jest to jednak typ mocno życzeniowy i polecam brać go z lekką dozą niepewności.

Tony Ferguson @2.30


Charles Oliveira (30-8) vs. Michael Chandler (22-5)

Chandler
to mimo wszystko nadal duża niewiadoma, szybko przejechał się po Danie Hookerze, jednak nie wydaje mi się, by wyglądało to choćby w ułamku podobnie dzisiaj. Oliveira w ostatnich latach zrobił olbrzymi progres, udowadniając podczas ostatniej walce ze wspomnianym wyżej Fergusonem, że zasłużył zdecydowanie na tę walkę o pas. Brazylijczykowi zdarzało się już przegrywać szybko, jednak jakby nie patrzeć ostatni raz miało to miejsce blisko sześć lat temu w starciu z Maxem Hollowayem, i było to z racji kontuzji. Druga runda to dla mnie absolutny pewniak.

W walce rozpocznie się druga runda – TAK @1.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
GROMALL 342

GROMALL

Użytkownik
UFC 262: Oliveira vs. Chandler

Trochę underdogowo,życzeniowo,itp,ale patrząc na kursy w stosunku do dużej szansy wejścia typów to widzę spore prawdopodobieństwo na powodzenie.

Ronaldo Souza (26-9) vs. Andre Muniz (20-4)

Ronaldo Souza to stary zawodnik,ponieważ liczy on już 41 lat.Andre to dość młody,głodny zwycięstw zawodnik.Tutaj przede wszystkim kieruje się ostatnimi zmaganiami Souzy,a w szczególności walce z Kevinem Hollandem.Pokazał on tam wielką słabość.Kevin,który ma dramatyczną obronę przed obaleniami,sprawiał wrażenie bardziej energicznego u dołu i bez problemu wstawał z parteru.Widzę tutaj okazję na poddanie przez Muniza.Kolejną rzeczą jest stójka,w której gabarytowo przeważa Andre i w tej płaszczyźnie również może przeważyć wynik na swoją stronę.

TYP: Andre Muniz @2.19


Gina Mazany (7-4) vs. Priscila Cachoeira (9-3)

Po pierwsze różnica klas przeciwniczek Giny i Priscili jest dość duża.Cachoeira walczyła z dużo bardziej kompletnymi zawodniczkami,takimi jak Luana Carolina,Molly McCann czy sama Valentina Shevchenko i pokazywała się tam naprawde z dobrej strony mimo porażek.Myślę,że doświadczenie wyniesione z tych walk zaprocentuje i to bardzo.Już w jej ostatniej walce widać było głód wygrywania i bezlitośnie znokautowała w 1 rundzie Shane Dobson.Priscila jest trochę nieobliczalna,jednak myślę,że się bardziej okrzesała i w walce z Mazany pokaże pazur.Dodatkowo uważam,że walka skończy się przed czasem.
Nie będę skupiał się na charakterystyce bardziej dokładnej Priscili czy Giny,bo można dużo o nich powiedzieć.
Jednak po przeanalizowaniu,myślę,że Cachoeira ma bardzo dużą szansę odnieść drugie zwycięstwo w klatkach UFC.

TYP: Priscila Cachoeira @2.76

No i tak jak mówiłem, wszystko w bazie,kto pograł to dobrze zarobił😉.Pozdro i do następnych!
 
Do góry Bottom