>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 207: Nunes vs. Rousey

Status
Zamknięty.
E 285

embotron

Użytkownik
Krotko i na temat Ronda wraca, nie ma juz na niej takiej presji, mam nadzieje ze sie odbudowala i wydaje mi sie ze skonczy to nokautem dobijajac Nunes na ziemi.
Ronda ma na sobie ogromna presje, ktorej nie udzwignie i po tej walce skonczy swoja przygode z mma ????

Wszystkie typy Unibet.
Alex Oliveira vs Tim Means @ 2,1
Jak dla mnie ten kurs to value. Tim Means doswiadczony, twardy zawodnik. Po wywiadach widac, ze jeszcze ma w sobie troche ognia i chce sie bic. Oliveira jak dla mnie nie jest jakis rewelacyjny, na rozpisce nie ma nikogo szczegolnego, ostatnio wygrana nad Brooksem, ktory prawdopodobnie mial polamane zebro i byl 2x mniejszy. Nie odbieram szans brazylijczykowi, mozliwe, ze bedzie to walka na miano bonusu, ale mysle, ze Tim wyjdzie z tego z wygrana.
Johny Hendricks vs Neil Magny @ 1,62 ✅
Nigdy nie moglem skojarzyc, skad bierze sie ta fascynacja Hendricksem. Teraz uwazam, ze to jest juz wypalony kompletnie zawodnik, dodatkowo nie zrobil wagi, co utwierdza mnie w tym przekonaniu, ze juz olewa ten sport. Magny ma solidne zapasy, olbrzymi zasieg, mysle, ze wypunktuje Hendricksa.
Dong Hyun Kim vs Tarec Saffiedine @ 1,67 ✅
Tarec rowniez jest dla mnie zawodnikiem znajdujacym sie juz na rowni pochylej swojej kariery, moze nie bedzie to jego ostatnia walka, ale wielkiego renesansu kariery mu nie wroze. Nie jest to zawodnik, ktory co walke nokautuje swoich rywali, ostatnia walke skonczyl przed czasem az 6 lat temu. Jezeli mialoby tu dojsc do decyzji, to sadze, ze Kim bedzie zdecydowanym faworytem na kartach sedziowskich, a moze i skonczy belga przed czasem.
TJ Dillashaw vs John Lineker @ 2,8 ⛔
TJ swietne poruszanie na nogach, dobra praca prostymi, ale Lineker to potwor, ktory non stop wywiera presje, bije bardzo mocno i nadzwyczaj czesto i skutecznie atakuje korpus rywala. Mysle, ze nieustanna presja i ciosy na korpus zrobia swoje i TJ nie bedzie w tej walce tak swietnie pracowal na nogach. Osobiscie uwazam, ze bedzie to duzo ciezszy sprawdzian dla amerykanina niz Barao, Lineker nie bedzie stal na srodku oktagonu i czekal na to co zrobi Dillashaw ????
Cruz Dominick vs Cody Garbrandt @ 2,88 ✅
Podobna walka do Dillashawa z Linekerem. Garbrandt zmienia dzis warte pasa tej kategori. Cruz swietnie porusza sie na nogach, ale jest juz starszym zawodnikiem, po wielu kontuzjach, zobaczymy jak bedzie sobie radzil z presja i gdy przyjmie jakies mocniejsze ciosy. Wedlug mnie w obu tych walkach sila i presja wygra z doswiadczeniem i swietna praca na nogach.

Amanda Nunes vs Ronda Rousey @ 2,4
✅
To co pisalem na poczatku tego posta, presja na Rondzie jest ogromna, dochodzi do tego rozbrat z oktagonem na dluzszy czas, zenujaca stojka i (w mojej opini) problemy z psychika podchodzac do tej walki. Amanda bije prawdopodobnie mocniej niz Holly, posiada jakies umiejetnosci klinczerskie i parterowe, a patrzac na to jak latwo poradzila sobie z Ronda Holly, to tutaj mysle, ze Amanda skonczy kariere Rondy w 1-2 rundzie przez TKO.
Pozdrawiam ????
@edit
za latwo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
yellowblue 66

yellowblue

Użytkownik
Borg @ 1.8✅ - Betsson
+ mniejszą stawką próbuję Borg przez poddanie @ 4.0⛔ - Unibet
Walka dwóch zawodników czujących się dobrze w parterze. Smolka powinien mieć przewagę w stójce gdzie dysponować będzie także sporo lepszym zasięgiem, niemniej jednak jego obrona przed obaleniami (36%) nie jest zbyt dobra co powinno stanowić wodę na młyn dla dobrego zapaśnika jakim jest trenujący w Jackson-Winklejohn MMA Ray Borg.
Myślę, że skoro Smolkę był w stanie obalać (i wpiąć się za plecy) Paddy Holohan to tym bardziej jest w stanie zrobić to Borg.W parterze Ray powinien posiadać przewagę i być w stanie kontrolować Smolkę, być może wpinając się finalnie za plecy i kończąc walkę poprzez poddanie, gdyż Smolce zdarza się popełniać w tej płaszczyźnie błędy co wykorzystał choćby skazywany ostatnio na porażkę Moreno. Smolka tłumaczył się, że zlekceważył parter Moreno sądząc, iż jest to głównie bokser co jest dziwnym założeniem w przypadku zawodnika który niemal wszystkie walki kończył przez poddanie...
Warto też podkreślić, że Smolka wyglądał na wadze nieciekawie i ponoć był dość mocno osłabiony cięciem. Borg z kolei przekroczył limit wagi aż o 3.5 funta - nie pierwszy raz także wydaje mi się, że nie powinno się to odbić na jego dyspozycji.
Z innych walk wg mnie nieźle wygląda under w Nunes-Rousey✅, over TJ-Lineker✅ i Cruz win⛔.
Edit: Poddanie było bardzo blisko ale niestety trochę przeszkodziła siatka i jest decyzja po kompletnej dominacji ze strony Borga. Szkoda mi Cruza bo to jeden z moich ulubionych zawodników, no ale pyza dostała bęcki więc koniec końców gala na plus ????
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
AMANDA NUNES 2.30 bet365 ✅ ✅ Ubita w mniej niż minute !! WAR NUNES!!!
UFC przed tym pojedynkiem bardzo mocno promuje Ronde. Nunes w jednym z wywiadów wspomniała, że jest zła na taki stan rzeczy ponieważ to Rousey jest pretendentką.
Wychodzą jakieś filmiki jak Ronda trenuje, jakieś zajawki że ona wróciła. Guzik prawda. Na ważeniu znowu wyszła jakaś nadąsana baba, która ma focha że ostatnio obili jej bułe. Nunes wygląda na taką silną kobite, że tak powiem. Sprawnie się porusza, nie boi sie iść w wymiane, dużo trafia. Stójkowo według mnie ciśnie Ronde a co do zejścia w parter to wydaje mi się, że tak super prosto gwiazdeczka UFC mieć nie będzie.
Ronda jest słabaaaa psychicznie. Na niej ciąży ogromna presja i oczekiwania, ta walka to dla niej wszystko albo nic. Jeśli ktoś ma tyle do stracenia to nie wierze żeby na chłodno do tego podszedł a zwłaszcza ktoś kto przeżył taką depresje po porażce.
Reasumując, jeśli Holm ją ubiła bo tak było. Ubiła ją w bardzo brutalny sposób, to dlaczego nie zrobi tego solidna i mocna mistrzyni? Myśle, że to nie dotrwa do decyzji ale cóż czas pokaże. WAR NUNES!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Reasumując, jeśli Holm ją ubiła bo tak było. Ubiła ją w bardzo brutalny sposób, to dlaczego nie zrobi tego solidna i mocna mistrzyni? Myśle, że to nie dotrwa do decyzji ale cóż czas pokaże. WAR NUNES!
Niedługo wyjdzie że Ronda już z nikim nie wygra ;)

Ludzie, jak kursy na Ronde były po 1.05 to każdy pisał że Ronda wygra w X sekund. Porażka była nieunikniona, bo każdy w końcu przegra, nic nie trwa wiecznie tym bardziej w takim sporcie jak MMA. Przegrała z Holm, która przecież leszczem nie była.

Piszecie też, że na Rondzie będzie spoczywała presja. A kiedy walczyła bez presji? Każdy tylko czekał kiedy się skończy i ten moment nastąpił. Zrobiła sobie przerwę ponad rok, myślę że gdyby nie była jeszcze psychicznie gotowa to by po prostu czekała dłużej.

Gdyby nie było tej porażki z Holm to kurs na Rondę nie byłby wyższy niż 1.1.
Wierzę w Rondę. Powodzenia wszystkim!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 54

szymi16

Użytkownik
Ronda weszla do tej klatki i chciala zeby to sie jak najszybciej skonczylo zeby w koncu wszyscy dali jej spokoj. Jednak mieliscie racje nie poradzila sobie z presja i raczej jest juz skonczona.Ten rok przerwy nic jej nie dal i nie wyciagnela zadnych wnisokow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom