>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 191: Johnson vs Dodson II

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik


Data: 5. września, 2015
Miejsce: Las Vegas, Nevada, USA

125 lbs: Demetrious Johnson (21-2-1) vs John Dodson (18-6)
240 lbs: Andrei Arlovski (24-10-1 NC) vs Frank Mir (18-9)
205 lbs: Anthony Johnson (19-4) vs Jimi Manuwa (15-1)
205 lbs: Jan Błachowicz (18-4) vs Corey Anderson (6-1)
115 lbs: Paige VanZant (5-1) vs Alex Chambers (4-2)
155 lbs: Ross Pearson (19-9-1 NC) vs Paul Felder (10-1)
135 lbs: Francisco Rivera (11-4-1 NC) vs John Lineker (25-7)
135 lbs: Jessica Andrade (13-4) vs Raquel Pennington (5-6)
145 lbs: Clay Collard (14-6-1 NC) vs Tiago Trator (19-5-2-1 NC)
Walki wstępne
170 lbs: Joe Riggs (40-15-1 NC) vs Ron Stallings (13-7-1 NC)
? lbs: Joaquim Silva (7-0) vs Nazareno Malegarie (27-3)​
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
115 lbs: Paige VanZant (5-1) vs Alex Chambers (4-2)
kursy 1.050 vanzant, 11 na chambers @b365
te kursy to chyba jakis żart, vanzant z nikim powaznym nie wygrala, jej hype jak widac osiagnal juz jakis niebotyczny poziom, gdzie na rywalki jedrzejczyk sa nizsze kursy, chyba nawet kurs na ta szpetna brazylijke co walczyla z ronda byly nizsze, to w takim razie jakby z chambers walczyla joanna to ile by kurs wynosil? 30? to tez jest zawodniczka a nie dziewczyna z ulicy co sprzedawala pomidory.
czekam jeszce na kursy na over rundowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alves94 560

alves94

Użytkownik
^typowa walka 50/50? ????

Gala powinna byc nie dość, ze bardzo ciekawa to latwa w obstawianiu.

Trebel @1.64 - marathonbet

Paige VanZant vs Alex Chambers, typ: 1
Demetrious Johnson vs John Dodson, typ: 1
Anthony Johnson vs Jimi Manuwa, typ: 1
Paige to mloda i utalentowana fighterka wbrew temu co pisze kolega powyzej. Kurs moze i nie zachwyca, ale nie po to walczy i trenuje, zeby zdobyc pas (na razie nie ma na to szans, bo Asia jest w szczycie formy, ale predzej czy pozniej dojdzie do walki Paige z Aska), zeby przegrac z duzo slabsza Chambers. Jednak po tym co widzialem w walce z Herrig jestem spokojny. Pelna dominacja (2x 30-26, 1x 29-27) , swietnie rozpracowana Felice w parterze, dobre g&amp;p. Urodziwa amerykanka lubuje slynie z dobrego boksu i wlasnie swietnego g&amp;p, gdzie nie daje rywalkom nawet odetchnac. Chambers ze swoimi &quot;papierkowymi&quot; osiagami moze sprawiac (zludne) wrazenie dobrej zawodniczki. Australijka ma jakies paski (czarny karate, purpurowy bjj? Nie skupiam sie zbytnio na szukaniu tego, korzystam z 1 znalezionego w google linku), ale nie potrafi ich wykorzystac. W tufie dawala sie obalac, obijac i poddawac jak dziecko, jakby byla swiezakiem na 1 treningu. Starcie swiezosci z &quot;doswiadczeniem&quot;, w ktorym stawiac na to pierwsze. Paige wygra tutaj przede wszystkim kondycja. Jesli nie da sie frajersko obalic to bede spokojny, bo blondyna nie jest osoba, ktora bez problemow wychodzi z plecow. Kondycja, octagon iq, lepsze zachowanie w parterze, brutalne g&amp;p.
Tutaj bardzo krotko. Dodson w mojej opinii bez szans! W ostatniej walce z Makosiem wyszla jego kontuzja, a raczej rekonstrukcja wiezadla w kolanie. Odbilo sie to na jego ruchliwosci, a jedyne co cisnie sie na usta to &quot;poor performance&quot;. Naprawde slabo wygladal, ciosy Zacha dochodzily, jedyny dobry element to bodajze wszystkie wybronione obalenia. Od maja nie minelo duzo czasu, wiem ze gdyby bylo marnie to by nie bral walki, ale duzo lepiej na pewno nie bedzie. Mistrz mial przetarcie przed walka z Dodsonem II w postaci Horiguchi&#39;ego. Bardzo szybki, bardzo ruchliwy skosnooki fajter zostal poddany w ostatniej sekundzie walki. Pierwszego starcia Dodsona z Demetriousem nie ma co wywlekac, to bylo 2,5 roku temu - kawal czasu! Uwazam, ze Dodson po kontuzji nadal nie bedzie tak ruchliwy. Szybszy, ale nie na tyle zeby sprawic duze klopoty mistrzowi. Jesli tylko Mighty Mouse obali Dodsona, to bedzie nieciekawie dla tego drugiego, bo w parterze Dem jest niesamowicie grozny. Powiem to jeszcze raz. 3 miesiace temu pretendent pokazal w jak slabej dyspozycji jest po rekonstrukcji wiezadla.
Do pojedynku Poster Boya z Rumblem jestem nastawiony dosyc sceptycznie, ale wyzej cenie umiejetnosci tego drugiego. Walka bedzie polegac na tym kto szybciej padnie nie mogac juz oddychac. Rumble wklada w swoje ciosy cala moc i potem ma problemy z kondycja. Manuwa nie spieszy sie z oddawaniem ciosow, podchodzi dosyc taktycznie. Dobrze bedzie czuc sie w klinczu, gdzie zagrazaja jego kolana oraz oczywiscie w stojce. Wyzej w stojce cenie umiejetnosci Rumbla, problem w tym, ze on nie mysli. Chce zabic, ale jak mu sie nie uda, to po 1 rundzie nie ma tlenu. Jednak ta walka nie bedzie wygladac jak poprzednia Johnsona. Tutaj nie straci w ogole sil na turlanie sie, tym bardziej nie z tak silnym zawodnikiem jak Cormier. Tutaj sil powinno mu starczyc na duzo wiecej czasu niz w ostatniej walce o pas.

Singiel @1.54 - marathonbet

Andrei Arlovski vs Frank Mir, typ: 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Demetrious Johnson &amp; Paul Felder - 1.59 -

Dubel zabójca , więcej przed galą .
Felder zapewne nieźle obije Pearsona w stójce ( powinna tu być przepaść ) a mistrz Demetr wygra jeszcze pewniej niż w ich pierwszej walce w w 2013 .
Felder obecnie dysponuje jedną z najlepszych stójek w dywizji ( piekielnie mocna ) . Doskonała kopnięcia , ciosy czy łokcie plus bardzo dobre TDD . Obijanie nóg czy tułowia i z Pearsona może być i tak że po walce nie pozostanie nic .
Dodson rywal Demetria to ktoś taki który jest za słaby na mistrza a za dobry na pozostałą resztę . W tym czym jest dobry Dodson o krok lepszy jest mistrz i to potwierdza jego kompletna dominacja w dywizji od długiego już czasu . Zapasy i parter Myszki odegrają tutaj kluczową rolę .

 
Otrzymane punkty reputacji: +33
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Ode mnie 3 typy na galę, w najbliższym czasie analizy:

Jan Błachowicz (POL) - Corey Anderson (USA)⛔Corey Anderson pok. Jana Błachowicza jednogłośna decyzją sędziów (2 x 30-25, 29-26)
Typ: 1 @ 1.67 Pinnacle

Janek ostatnio zaprezentował się źle i większość to widziała, ale mało kto powie o tym że Błachowicz to jedyny zawodnik, którego Manuwa nie skończył przed czasem. To tyle gwoli wstępu, Janek w parterze daje radę było to widać w walkach z Reljic&#39;em czy Alexandrem. Do tego od tego czasu na bank go nauczyli sporo w Ankosie. Tym w czym rywal będzie groźny to na pewno stójka, ale ostatnio tam poległ z rywalem średniej klasy:



Sporo osób też mówi, że Anderson ma dobre warunki fizyczne, no a Janek to ma złe?(Wzrost 188 cm-191 cm, zasięg 201 cm-201 cm) Wielka mi różnica 3 cm wzrostu. Ilir Latifi też miał zjeść Janka, i być silnym turem, a co z nim Polak zrobił to każdy wie. Nie zapominajcie że Janek to były mistrz Europy i Polski w muay thai. Też rywale jakich pokonywał Corey Anderson, najwyższych lotów nie byli. Na moje sprawa jest prosta. Janek po porażce dostaje gościa, aby się odbudować. Janek uderzyć czy kopnąć potrafi, a jak już obali to Amerykanin będzie tam bezradny.


Andrei Arlovski (BLR) - Frank Mir (USA)✅ Andrei Arlovski pok. Franka Mira jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 30-27)
Typ: 1 @1.60 SportBet

Andrei wrócił do UFC w dobrym stylu, nikt na niego nie stawiał a on już 3 wygrane. Białorusin ma dobry boks i cios w łapie. Do tego Andrei od 4 lat wygrywa, przegrał tylko z Anthonym Johnsonem, decyzją. Mir ma niby 2 wygrane przez KO, ale z kim? Z Silvą, po ciosie, po którym by 75% ludzi nie padło? Czy może z Duffeem, który nie ma techniki, a i w ostatniej walce to gardę też trzymał słabo. Tak czy siak Mir nie uwali Białorusina, bo ten mimo że wykazuje oznaki szklanej szczęki, to Mir najzwyczajniej nie ma siły w łapie. Szczerze też wątpię, aby Mir był gotowy na 3 rundy.

Andrei Arlovski (BLR) - Frank Mir (USA)
Typ: Under 1½ rounds @1.65 ⛔ Andrei Arlovski pok. Franka Mira jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 30-27)5Dimes

Jak dla mnie sprawa podobna co tutaj. Krótka piłka jak wejdą w wymianę to któryś padnie, na moje Padnie Mir, bo Adnrei ostatnio w dobrej formie, jednak ostatnio też miał paść Mir a było odwrotnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 85

dominiknd

Użytkownik
^typowa walka 50/50? ????

Gala powinna byc nie dość, ze bardzo ciekawa to latwa w obstawianiu.

Trebel

Paige VanZant vs Alex Chambers, typ: 1
Demetrious Johnson vs John Dodson, typ: 1
Anthony Johnson vs Jimi Manuwa, typ: 1

Singiel

Andrei Arlovski vs Frank Mir, typ: 1

Kursy, analizy i liczenie $$$$$ dzis wieczorem ????

/marqs3lby do trebla nie dołożysz Feldera? Wydaje się niemniej pewny niż pozostała trójka

E: zależy od kursu, jeśli będzie powyżej 1.6 to zostawię. Na razie nie wchodzilem na buka, bo jestem w trasie, tylko podalem suche typy ;)
to w takim razie gratuluje profitu grajac kursy 1.05, tymbardziej przy mma gdzie element losowy gra duzo wieksza role, niz chociazby w pilce noznej, a vanzant zdechnie dzien przed walka pies/kot/rybka, zostawi ja chlopak i wejdzie do octagonu smutna, jak calderwood w walce z moroz (kurs 9 na moroz) zreszta ona ma 21 lat a jest na nia taki hype, moze tego nie ogarnac, no ale wazne ze bedzie plusik przy typie, bo profitu nie odnotujesz.
no i nawet niech dostanie bęcki w 10 sekundzie, wchodzi jeden typ na 200 i notujesz wiekszy zarobek niz 200 singli z takim kursem, daje do myslenia? a skubanie buka polega na graniu tam, gdzie kurs jest przeszacowany, nawet jezeli szanse sa male, no ale co kto lubi, pozdro
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Piekny wywód! I naprawdę sie z nim zgadzam, nie ma sensu grac kursów 1.05! I ja ich nie gram. Strzelam, ze mój kurs wyniesie 1.5. Widzisz różnicę? Nie 1.05, a 1.50. Na singlu w życiu bym nie zagral, bo nie ma z tego profitu (o tym byla polowa Twojego wywodu). Ale w polaczeniu z innymi typami daje mi to profit. Na Ronde po 1.07 tez zagralem, faktycznie... mma jest bardzo losowe, myslalem, ze wygra do 15 sekundy, a wygrala w 34 :///

W mma nie gram kursów 1.05 tylko w hw. W wagach lekkich nie ma 1 hit, 1 kill. To co w ostatnie walce pokazala Paige napawa dużym optymizmem i wtedy ja gralem po bodajze 1.67. #fanzants ;)
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Gala dopiero w przyszłym tygodniu także pare propozycji ode mnie, co pogram napisze przed galą. Na pewno dobry kurs na Johna Linekera, Brazylijczyk jest mega utalentowanym i do tego już dość doświadczonym zawodnikiem, nie będzie już ścinał do muszej także na pewno będzie w bardzo dobrej formie, Rivera to solidny wyrobnik ale moim zdaniem tutaj Lineker powinien sobie z nim spokojnie poradzić, będzie przewaga szybkości. Walka Riggs - Stallings: Riggs to wrak w pełnym tego słowa znaczeniu i nie rozumiem czemu dostał kolejną walke po dwóch porażkach. Stallings bardzo solidny zawodnik i myślę że zwolni Riggsa z UFC. Na pewno będę grał Janka, jeśli się nie spali psychicznie jak w Krakowie to zgarnie zwycięstwo. No i kurs najbardziej kuszący to Dodson - zdecydowany numer 2 tej kategorii, w pierwszym starciu 47-48 u dwóch sędziów, widać że jest w bardzo dobrej formie co pokazał we wszystkich trzech wygranych po tej walce, kurs jak dla mnie baaaaaaardzo zawyżony i na pewno bd próbował za nie wielką kasę.
John Lineker - 1.83
Ron Stallings - 1.62
Jan Błachowicz - 1.64
John Dodson - 5.00 (!)
Wszystkie kursy z @5Dimes
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Arlovski vs Mir 1 1.57
Ostatnio Duffe nie dał rady Frankowi ale myślę, że rosyjski pitbull pozamiata Mira. Ostatnio forma Arlovskiego jest wyraznie zwyzkowa. Gram drugi raz przeciwko Mirowi. ????
Rumble 1.22
Prawdziwy egzamin dla naruszonej już szczęki Poster Boya. Jak dla mnie Johnson powinien tutaj bez mrugnięcia okiem ogarnąc swojego przeciwnika zważając na jego ambicje. Moim zdaniem odpali swoje rakiety i urwie głowę Manuwy. Grałbym win by ko ale za 1.44 wole nie ryzykować i pograć zwykłego tripla
Rumble &amp; Johnson &amp; Felder
1.92
4/10
oraz dorzucam
Pitbulla za 1.57 bet 365
2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Błachowicz przez decyzję
@3.40
Unibet


Zakończenie kariery przez Janka można przełożyć na inny termin:grin:
Janek po słabym występie w Krakowie, MUSI WYGRAĆ! Mannuwa to był dla niego za duży przeskok, teraz się odbudować tylko.
Anderson wygrał TUFa. Przeciwnik posiada dobre warunki fizyczne, dobry boks, szybkie ręce i to będzie na tyle.Brakuje mu doświadczenia, nieopierzony jeszcze chłopak, defensywa w stójce też średnia.
Zapasów nie ma co porównywać, jak i parteru, bo tutaj Janek jest o dużo lepszy i mam nadzieję, że jak coś nie będzie szło w stójce, to zacznie używać zapasów.
Na fajerwerki nie liczę, dlatego typuję dość ryzykownie, że Janek wygra przez decyzję.


Johnson przez KO,TKO,DQ
@1.44
Unibet


Jakoś nie uśmiecha mi się granie po 1.18, dlatego gram zwycięstwo Johnsona przez KO, TKO lub DQ i uważam, że powyższy typ ma spore szanse na powodzenie.
Rumble już zdążył pokazać, że ma w łapie kowadło i potrafi mocno kopać. W każdy wyprowadzany cios wkłada mnóstwo siły, o czym przekonało się kilku zawodników, jak np. Antonio Rogerio Nogueira czy Gus, któremu prawie urwał głowę.
W ostatnie walce był bliski posadzenia Cormiera, który po ciosie usiadł sobie na dupę, ale zdążył szybko wstać.
Dla Johnsona Jimi, jest idealnym zawodnikiem, ponieważ pasuje mu stylistycznie.
Aby wygrać z Rumblem Manuwa musiałby zajechać go kondycyjnie, co jest niemożliwe.
Jeden i drugi ma bardzo dobrą stójkę, ale Johnson wystarczy, że trafi raz i jego przeciwnik może &quot;szukać&quot; głowy w trybunach.
Co do zapasów, to będą one po stronie faworyta...



 
Otrzymane punkty reputacji: +9
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Johnson+Felder+Rumble 1.90
Od początku miałem ochotę grać kurs overowy w main evencie, ale 1.44 na over 4.5 rundy nie wygląda zachęcająco. Mysza jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem, ale jeśli ktoś może mu się postawić, to właśnie Dodson. Felder jest bardzo dobrym zawodnikiem, podzielam tutaj zdanie Pudziana co do tych dwóch zawodników, więc nie będę się rozpisywać. Rumble jest lepszą wersją Manuwy, więc powinien wygrać w tym starciu. Jestem fanem Poster Boya i uważam że może zaskoczyć parterem, w którym Johnson radzi sobie bardzo słabo, ale to raczej mało prawdopodobny scenariusz, biorąc pod uwagę siłę w klinczu po stronie Rumble&#39;a.
Corey Anderson 2.30

Janek uderzyć czy kopnąć potrafi, a jak już obali to Amerykanin będzie tam bezradny.
Zapasów nie ma co porównywać, jak i parteru, bo tutaj Janek jest o dużo lepszy i mam nadzieję, że jak coś nie będzie szło w stójce, to zacznie używać zapasów.
Oj panowie, panowie... Sprawdzilibyście chociaż kim jest rywal Janka, obejrzeli jego kilka walk, popatrzyli na TUFa z jego udziałem... Corey Anderson jest ZAPAŚNIKIEM, którego trenował niejaki Ben Askren i bardzo dobrze ogarnia zapasy. W TUFie totalnie zdeklasował zapaśniczo Clarka, w UFC wystarczy obejrzeć starcie z Justinem Jonesem, żeby zobaczyć jak dobry jest w te klocki. Zapaśniczy gwałt, 7 sprowadzeń, cała walka pod dyktando Andersona, 30-26 u sędziów.
Można pisać o niezłym muay-thai Janka, o jego zapasach, świetnym parterze, Janek może mieć nawet megazorda, smoczą kulę i pikachu złapanego w pokeballa, co z tego skoro w oktagonie nic z tego nie pokazuje? Znokautował Latifiego i to z pewnością jest znaczący wyczyn. Niestety nie wierzę w siłę Polskiego MMA. UFC zweryfikowało Bandla, Pawlaka, czy Sajewskiego, którzy w kraju jechali rywali jak chcieli, a w UFC przegrywali z cieniasami. Dlatego na przekór stawiam na Andersona. Corey jest słabym zawodnikiem, ale ma bardzo dobre zapasy, plus jest bardzo aktywny w stójce. 5.94 celnych ciosów na minutę to najlepszy wynik kategorii półciężkiej w UFC!!! Nie zdziwi mnie scenariusz z walki z Manuwą, Janek nie ma prawa sprowadzać takiego zapaśnika jak Anderson, a w stójce to Corey powinien być zdecydowanie aktywniejszy. Dziwi mnie więc ten hura optymizm wobec Błachowicza, ale zawsze dziwiło mnie pompowanie balonika wobec jego osoby.

Za karę macie do obejrzenia kilka filmików ;)
https://www.youtube.com/watch?v=U9AvFkm42pI
https://www.youtube.com/watch?v=8lchbrb1nOk
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 18

mmagirl

Użytkownik
Chłopcy! Do gali ponad tydzień a wy sie ścigacie kto poda pierwszy typy. Bezsensu. Większość takich typów to gra w ciemno. Efektu i liczby minusów widać w poprzednich tematach. Wcześniej to wysoki kurs złe wystawiony warto sobie zagrać. a nie Johnsona po zabawnym kursie. Dodson przewracał go kilka razy w poprzedniej walce.
/marq Im bliżej walki tym często kursy spadają więc nie widzę związku między czasem podawania typów a skutecznością.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
No to jedziemy z jeszcze jednym dublem:

Demetrious - Dodson
Metoda zwycięstwa: Decyzja

Arlovski - Mir
Metoda zwycięstwa: T(KO), dys.

2.08
Unibet


Ich pierwsza walka zakończyła się decyzją dla Demetrious&#39;a, choć nie było to bardzo przekonujące zwycięstwo, teraz pewnie będzie inaczej. Dodson, to jedyna osoba, która może odebrać pas mistrzowi, ale czy się tak stanie, wątpię, na decyzję w stronę Dodsona nie liczę, jedynie jakieś T(KO), ale na co szanse są małe.
Walka zakończy się decyzją dla mistrza, ale będzie widać przewagę bardziej niż w pierwszym pojedynku.
Mistrz jest bardzo dokładnym zawodnikiem czy to stójka czy parter, nie ma wad, w każdej płaszczyźnie jest lepszy od swoich przeciwników, zawsze jest krok przed nimi, tak samo w tym pojedynku, ale tutaj Dodson, to jedyna osoba, która może napsuć mu krwi.

Arlovski - Mir, waga ciężka, w której może wydarzyć się wszystko. Prawidłowo, że Arlovski jest uznawany za faworyta, ale nie zdziwię się jak Mir posadzi go jakimś sierpowym, tym bardziej, że ma dobrą siłę ciosu. Dlatego idę w kierunku, że walka zakończy się poprzez T(KO).
Obaj Panowie swoje dwie ostatnie walki zakończyli przed czasem i najprawdopodobniej ich starcie nie wytrwa do decyzji sędziów.
 
B 1

bobek0880

Użytkownik
Witam wszystkich grających.Zaznaczam gram tylko walki i jestem w plecy ok.5000 pln.Ale trzeba się odegrać....
Jan Błachowicz 1,70 betsafe
Janek wygra bo ma wygrać.Taka karuzela w ufc.Teoretycznie jest lepszy od Coreya i w praktyce nie może przegrać przez ko.A zwycięstwo dowiezie do końca.Doświadczenie uczy że granie dubli źle się kończy a Janek to taki pewny gość.
/marq Nie skasuję tego, dla przykładu jak NIE powinna wyglądać analiza. &quot;Wygra bo ma wygrać&quot;, w sumie lepsze to niż &quot;głosy o ustawce z Bułgarii&quot; ale na forum to niedopuszczalne. Każdy kto ma mózg nie zaufa takim śmiesznym argumentom. I czy Błachowicz wygra czy przegra to nie ma znaczenia, kolejne takie analizy będą usuwane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 18

mmagirl

Użytkownik
Andrej Arłouski 1.61 bet365

Andrej wspaniały kickbokser. Trenował u Stiepanowa. Szybszy niż dziadek Mir. Lepszy technicznie. Styl bazowy to sambo. Krzywdy w parterze Mir nie zrobi. Walka do parteru trafi jednak gdy Mir będzie znokautowany. Problemy z szczeka Andreja to mit. Absolutnie bet gali.

Za kilk monet jeszcze Dodson. Kurs 5.00. Dodson jest w stanie pokonać Johnsona. Pierwsza walka kilka razy leżał. Lepszy w wymianach. Ponoć poprawił kondycje której zabrakło w pierwszej walce. Z Makovskym prezentował sie złe bo to koledzy. W sobotę będzie moc!!!
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Arlovski - Mir, waga ciężka, w której może wydarzyć się wszystko. Prawidłowo, że Arlovski jest uznawany za faworyta, ale nie zdziwię się jak Mir posadzi go jakimś sierpowym, tym bardziej, że ma dobrą siłę ciosu.
+1 Karciarz. Bądźmy obiektywni, Arlovski nie ma jakiejś fantastycznej stójki, z Travisem oboje robili wiatraki. Skoro pół przytomny Browne był bliski usadzenia Andrzeja, to Mira nie wypada skreślać. Tym bardziej że Franek to stary chytry lis, co walkę zarzuca mu się badziewną stójkę, a ten dalej robi swoje.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
vide post nr.1 vanzant vs chambers over 2.5 rundy @ 2 b365 ✅

mocno przeszacowany kurs na zakonczenie tej walki przed czasem, sila ciosu paige nie powalilaby nawet 15 letniej uczennicy polskiego gimnazjum, raczej widze tu decyzje po nawalnicy slabych ciosow, ktore nie powala chambers a pozwola jej przetrwac 3 rundy i prawdopodobnie przegrac przez decyzje, ogolnie tak jak pisalem odradzam dodawanie po tak mizernym kursie granie pvz, bo chyba nawet weidman w pierwszym starciu z andersonem silva nie byl takim underdogiem jak chambers
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Garść typów ode mnie na dzisiejszą galę, bez głębszej analizy:
Joe Riggs - Ron Stallings 2 1.57 po minucie od wystawienia typów kurs spadł na 1.44 ⛔ DQ
Dla mnie wystarczającym argumentem jest to że Riggs nie zrobił wagi (a wcześniej walczył kategorię niżej), na ważeniu wyglądał jak zombie, Stallings większy zasięg, po jego poprzednich walkach dla UFC jestem pewny że wyśle Riggsa na zasłużoną emeryturkę.
Francisco Rivera - John Lineker Przetrwa do końca walki? - NIE 1.75 ✅
Dla Linekera to debiut w koguciej dla UFC, ogólnie to starcie to pojedynek dwóch ciężkorękich zawodników i jestem raczej pewny że któryś padnie przed czasem.
Ross Pearson - Paul Felder 2 1.20 ⛔ ????
Obaj panowie w tym samym wieku, ale Pearson dużo bardziej wyeksploatowany, Felder w ostatnim pojedynku wypadł świetnie w starciu z Barbozą i niewątpliwie jest tutaj dużym faworytem. Myślę że to nie będzie klasyczna bitka, a z pojedynku zwycięsko wyjdzie &quot;Irish Dragon&quot;.
Jan Błachowicz - Corey Anderson - Błachowicz przed czasem TAK 2.80 ????
Tutaj raczej patriotycznie zagram na Janka, stawka tego pojedynku jest duża, niewątpliwie dla Polaka większa i jeśli się nie spali jak w Krakowie to wyjdzie z tego zwycięsko. Miejmy nadzieję że przede wszystkim popracował nad zapasami które będą główną bronią Amerykanina.
Andrei Arlovski - Frank Mir Przetrwa do końca walki? - NIE 1.18 ⛔
Chyba nikt sobie nie wyobraża po ostatnich pojedynkach tych Panów że może być inaczej.
Za drobne dorzucam również Dodsona, gdyż myślę że będzie jeszcze bardziej zmotywowany niż w ostatnim starciu i może sprawić w nocy zdecydowanie największą niespodziankę. Powodzenia!
Wszystkie typy - @unibet
MEGA PORAŻKA
 
bielnikk 0

bielnikk

Użytkownik
Ross Pearson - Paul Felder 2 @ 1,2 bet365

Uważam, że Felder ma o wiele więcej do zaoferowania jeśli chodzi o swój wachlarz umiejętności, oraz jego ostatnia walka bardziej mnie przekonuje by mu zaufać.

Paige VanZat - KO, TKO, dyskwalifikacja lub poddanie @ 1,53 bet365

Paige może nie ma mocnych uderzeń ale uważam, że o wiele lepiej jest przygotowana pod względem umiejętności i kondycji (było to widać na wadze), Paige może ją trafić jak i w parterze również ma wiele możliwości.

Jan Błachowicz - Corey Anderson 1 @ 1.72 bet365 ????

Typ nie tyle, że patriotyczny ale wierzę w umiejętności Janka, że potrafi. W ostatniej walce za bardzo dawał wsteczny, jak chce przegrać to chociaż niech idzie do przodu a nie cofa się. Ale ja wiem, że Janek dzisiaj wygra. WAR JANEK!

Anthony &quot;Rumble&quot; Johnson - KO, TKO, dyskwalifikacja lub poddanie @ 1.36 bet365

Rumble będzie chciał pokazać, że ostatnia porażka to był błąd przy pracy, na wadze wyglądał fenomenalnie i widać, że chce. Kusi mnie nawet postawić, że zakończy to w 1 rundzie.

Frank Mir - Andrei Arlovski 2 @ 1.61 bet365
[edit o 5:35]
Dorzucam jeszcze Pitbulla, wierzę w jego szybkość i cardio w przeciwieństwie do Mira.

Demetrious Johnson - John Dodson 2 @ 5.5 bet365

Typ za frytki mimo to wierzę w Dodsona, że przełamie hegemonię Mighty Mouse. W ostatniej walce niewiele zabrakło, wierzę, że w tej walce pokaże na co go stać a urodzenie się jego potomka tylko go zmotywuje.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Ross Pearson - Paul Felder 2 @ 1,2 bet365
Uważam, że Felder ma o wiele więcej do zaoferowania jeśli chodzi o swój wachlarz umiejętności, oraz jego ostatnia walka bardziej mnie przekonuje by mu zaufać.
Paige VanZat - KO, TKO, dyskwalifikacja lub poddanie @ 1,53 bet365
Paige może nie ma mocnych uderzeń ale uważam, że o wiele lepiej jest przygotowana pod względem umiejętności i kondycji (było to widać na wadze), Paige może ją trafić jak i w parterze również ma wiele możliwości.
Jan Błachowicz - Corey Anderson 1 @ 1.72 bet365
Typ nie tyle, że patriotyczny ale wierzę w umiejętności Janka, że potrafi. W ostatniej walce za bardzo dawał wsteczny, jak chce przegrać to chociaż niech idzie do przodu a nie cofa się. Ale ja wiem, że Janek dzisiaj wygra. WAR JANEK!
Anthony &quot;Rumble&quot; Johnson - KO, TKO, dyskwalifikacja lub poddanie @ 1.36 bet365
Rumble będzie chciał pokazać, że ostatnia porażka to był błąd przy pracy, na wadze wyglądał fenomenalnie i widać, że chce. Kusi mnie nawet postawić, że zakończy to w 1 rundzie.
Demetrious Johnson - John Dodson 2 @ 5.5 bet365
Typ za frytki mimo to wierzę w Dodsona, że przełamie hegemonię Mighty Mouse. W ostatniej walce niewiele zabrakło, wierzę, że w tej walce pokaże na co go stać a urodzenie się jego potomka tylko go zmotywuje.
ten sam temat poruszyli, zaraz na początku filmu 0:10 :grin:
https://www.youtube.com/watch?v=wxJ0K2yXiKY
 
Do góry Bottom