>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 180 - Werdum vs Hunt

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
No kolego, twoje Tapology, nie powiem, mocne ???? Werdum przez KO, będzie ciężko, na Hunta trzeba kogoś mocniejszego. Może CRO COP? A nie, on już próbował Super Samoana zakopać, nie udało się ???? . Pozdrawiam.
Skoro ponoć kiepsko się czuje w Meksyku to może Werdum jakieś ground n pound, może sędzia przerwie. Na to liczę ustawiając TKO/KO ???? To nie tylko nokautujący cios.

jakbym był Kliczką to bym chciał przejebać.
dowaliłeś ????
 
aborys 52

aborys

Użytkownik
Alejandro Perez &quot;El Diablito&quot; 2,8 Unibet
Mój główny typ na tą gale. El Diablito mimo, że niczym specjalnym się nie wyróżnia jest bardziej kompletnym zawodnikiem oraz bardziej doświadczonym niż jego przeciwnik. Walka dwóch przyjaciół z TUFa, w 2013 mieli okazję się zmierzyć, jednak po bardzo wyrównanej walce wygrał wówczas przez decyzje El Teco. Tym razem liczę, że będzie odwrotnie. El Diablito do tego starcia przygotowywał się w AKA, co z pewnością też zaprocentuje.
Poza tym polecam Marlon Vera, Gabriel Benitez, Yair Rodriguez ... oraz The Juggernaut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Dla tych którzy zapomnieli jak wygląda nokautowany Hunt...

Szanse ma jak każdy facet z mocnym ciosem i zawsze bukmachersko opłaca się szukać niespodzianki, ale bez przesady z zachwytami nad nim, poza spasionym Nelsonem nikogo konkretnego w karierze MMA nie pokonał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 1

wolverw

Użytkownik
Szanse ma jak każdy facet z mocnym ciosem i zawsze bukmachersko opłaca się szukać niespodzianki, ale bez przesady z zachwytami nad nim, poza spasionym Nelsonem nikogo konkretnego w karierze MMA nie pokonał.
kolego chyba malo Hunta w akcji widziales koles przezywa renesans a poza tym jak Dana White po przejeciu Pride powiedzial Huntowi ze dostanie kase za 3 walki i nie musi ich walczyc on wlasnie udowadnia jemu ze dalej moze walczyc na wyzszym poziomie a czy z nikim konretnym nie wygral?? spojrz sobie z kim walczyl i nie wieszaj na &quot;Super Samoanczyku&quot; psow bo sie zdziwisz poza tym Werduum pewnie mysli jak Ty i tak samo moze sie sparzyc jak na walce z JDS powodzenia :]:]:]:]
ja postawilem na Hunta:razz:
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Szanse ma jak każdy facet z mocnym ciosem i zawsze bukmachersko opłaca się szukać niespodzianki, ale bez przesady z zachwytami nad nim, poza spasionym Nelsonem nikogo konkretnego w karierze MMA nie pokonał.

kolego chyba malo Hunta w akcji widziales koles przezywa renesans a poza tym jak Dana White po przejeciu Pride powiedzial Huntowi ze dostanie kase za 3 walki i nie musi ich walczyc on wlasnie udowadnia jemu ze dalej moze walczyc na wyzszym poziomie a czy z nikim konretnym nie wygral?? spojrz sobie z kim walczyl i nie wieszaj na &quot;Super Samoanczyku&quot; psow bo sie zdziwisz poza tym Werduum pewnie mysli jak Ty i tak samo moze sie sparzyc jak na walce z JDS powodzenia :]:]:]:]
ja postawilem na Hunta:razz:
No patrzę z kim walczył i co widzę?
Wygrane z Nelsonem, Struve, Kongo, Rothwellem, Tuchschrererem. Rzeczywiście, same gwiazdy ???? Renesans to mało powiedziane, ja bym powiedział że to rokoko w najczystszej postaci ???? Przewiń stronę do tyłu i zobacz co napisał Karciarz.


Ta gala uświadamia że następnym razem trzeba stawiać na gospodarzy.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Piękny wieczór, Eye wygrała, Ortiz wygrał, Urbina po kursie 2.60 wygrał, Brooks po 2.95 w Bellatorze wygrał, tylko jeden typ nieudany, ale takie ryzyko szukania niespodzianek w walkach, szkoda Jake&#39;a, trzeba oddać Gastelumowi że świetnie wykorzystał błąd Ellenbergera i ładnie go poddał. Pozostaje mieć nadzieje że Kelvin będzie już tylko z walki na walkę lepszy, bo potencjał z pewnością ma.

Dzisiaj na tapology 4 miejsce, całkiem pozytywnie ;)

@marqs3lby, pomyśl sobie ile ludzie na &quot;pewniaku&quot; Manhoefie wtopili, albo na pewniaku Chandlerze tej nocy, albo ile cm zabrakło Huntowi żeby mimo wszystko zrobić sensacje. Ale fakt jest taki jak zazwyczaj powtarzam, Manhoef, Chandler, Werdum, Gastelum, Vera, Okami, Ortiz, każda z tych walk mogła spokojnie iść w drugą stronę, taka prawda, głowa do góry, kolejne UFC już za tydzień ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
No kolego, twoje Tapology, nie powiem, mocne ???? Werdum przez KO, będzie ciężko, na Hunta trzeba kogoś mocniejszego. Może CRO COP? A nie, on już próbował Super Samoana zakopać, nie udało się ???? . Pozdrawiam.
Coś kolego mówiłeś czy mi się zdawało? ;)

Niestety finansowo gala okazała się dla mnie katastrofą. Najpierw wtopa na Verze, potem over rund w walce Gasteluma, dodatkowo Okami..
Następnym razem będzie lepiej.
 
anzelmo 199,2K

anzelmo

Użytkownik
ja pogralem over 1,5 imo chyba najlepszy bet + - o której maja walczyć... Hunt-Werdum
bet 365 mi rozliczył zakład jako przegrany na chacie twierdzi ze walka zakończyła sie 2 rundzie jaki oni maja regulamin...
 
bobeczko 12

bobeczko

Użytkownik
Haha no tak, tego się całkowicie nie spodziewałem, zwracam honor ???? . 5 walk, żadna nie weszła. 180 poszło i nie wróciło.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Od dzisiaj Gastelum ma u mnie nową ksywkę - Boa Dusiciel :grin:
W sobotę kolejna gala UFC i pewniak &gt; Magomedov
- ciekawe ile dadzą

 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Myślę że najwyższa pora by Gastelum udowodnił swoje umiejętności z kimś z top5. Chciałbym go zobaczyć w starciu z Woodleyem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom