>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

UFC 179: Aldo vs. Mendes 2

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Zawiodłem się nieco na Ferreirze, chociaż potencjał w nim ogromny i dzisiejsza porażka tego nie zmienia. Nie wiem dlaczego przespał pierwsze dwie rundy. Darek trochę pokopał, trochę obalił i wystarczyło żeby wygrać dwie rundy. Trzecią przeleżał i tyle.
Sam sobie winny Ferreira, zabrakło aktywności w pierwszej rundzie. Lowkicków zero, same próby kopnięć na głowę, rzadko szły kombinacje które ładnie siadły jedynie na początku trzeciej rundy.
Oby Aldo nie dał dupy.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

145 lbs: Jose Aldo pok. Chada Mendesa przez jednogłośną decyzję (3 x 49-46).
205 lbs: Phil Davis pok. Glovera Teixeirę przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27).
205 lbs: Fabio Maldonado pok. Hansa Stringera przez TKO (Uderzenia w parterze), 4:06 , runda 2.
145 lbs: Darren Elkins pok. Lucasa Martinsa przez niejednogłośną decyzję (2 x 30-27, 27-30).
155 lbs: Beneil Dariush pok. Carlosa Ferreirę przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27).
170 lbs: Neil Magny pok. Williama Macario przez TKO (Uderzenia z dosiadu), 2:40, runda 3.
155 lbs: Yan Cabral pok. Naoyukiego Kotaniego przez poddanie (Duszenie zza pleców), 3:06, runda 2.
128 lbs: Wilson Reis pok. Scotta Jorgensena przez poddanie (Trójkąt rękoma), 3:28 , runda 1.
145 lbs: Andre Fili pok. Felipe Arantesa przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
155 lbs: Gilbert Burns pok. Christosa Giagosa przez poddanie (Balacha), 4:57, runda 1.
155 lbs: Tony Martin pok. Fabricia Camoesa przez poddanie (Kimura), 4:16, runda 1.

Bukmachersko świetna gala, 10 na 11 walk na tapology trafione, pięknie ???? Sportowo bardzo słaby poziom aż do kapitalnego main eventu, dwóch znakomitych zawodników, takie walki można oglądać w nieskończoność, wynik nie odzwierciedla zaciętości pojedynku. Dzięki dla wszystkich za udział w temacie i powodzenia na przyszłość ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Powiem tak - nie wiem jakie będą kursy, ale na chwilę obecną w pojedynku Aldo vs McGregor grałbym bez wahania Aldo, przy mojej ogromnej sympatii do Irlandczyka.
W końcu udało mi się przełamać tragiczną passę i trafiłem singla Aldo. Oby tak dalej, za 2 tygodnie podwójne UFC więc bawimy się dalej ????
 
bobeczko 12

bobeczko

Użytkownik
A ja pochwalę się, to moja druga obstawiana gala i weszło 7 typów ???? . W tym 2 uderdogi.
Davis Dariush Burns Aldo Cabral Magny Martin
Pzdr.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
A ja pochwalę się, to moja druga obstawiana gala i weszło 7 typów ???? . W tym 2 uderdogi.
Davis Dariush Burns Aldo Cabral Magny Martin
Pzdr.
Gratulacje, ja nieśmiało polecam tapology.com, zarobić tam nie zarobisz, ale bardzo fajna strona gdzie można pisać typy i porównywać z innymi użytkownikami. Osobiście 100% na UFC trafiłem tylko raz, ale powodzenia na przyszłość, pozdrowienia ;)
 
Do góry Bottom