>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 164: Henderson vs Pettis 2 : 31.08

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

ja bym się panowie pasami zupełnie nie sugerował, znam kilku zawodników doskonałych w parterze którzy nie mają czarnego pasa. A Bendo parteru mocnego nie ma, na tyle rund które przewalczył niewiele w nim pokazał. Prędzej od suba widziałbym już nawet brutalną pacyfikacje Pettisa. Swoje typy wcześniej opisałem, jak będzie czas wrzucę najwyżej w trakcie gali screeny tego co dokładnie zagrałem
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Akurat interesuję się dość mocno BJJ i stwierdzenie że Benson nie ma dobrego parteru jest poniekąd bzdurą. Jeżeli ktoś dostaje zaproszenie na ADCC, dochodzi do ćwierćfinału tzw. Pan Amsów (druga/trzecia co do ważności imprez IBJJF) w kategorii brązowych pasów oraz w debiucie jako czarny pas na lokalnych zawodach w Arizonie zdobywa podwójne złoto, NIE MOŻE być słaby w parterze. Poza tym wiadomo że walka w GI różni sie zdecydowanie od walki NO-GI, co jeszcze ważniejsze, sama walka NO-GI różni się od walki parterowej w mma. Benson w walkach bjj prezentuje bardzo ofensywny styl i zawsze dąży do zmian pozycji i szukania poddań, natomiast w mma o wiele większy nacisk kładzie na kontrole pozycji niż szukanie poddań. Bendo z pewnością będzie w stanie obalić Pettisa, ale żeby poddać - nie sądzę.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Żebyśmy się lepiej zrozumieli, uważam że nie ma NA TYLE dobrego parteru żeby poddawać Pettisa. Mimo to, dzisiejsze walki są bardzo nieprzewidywalne, i czas pokaże czy sprawdzą się nasze przypuszczenia, ja zwyczajnie uważam że jeśli ktoś z dwójki Benson/Pettis jest overhype&#39;owany, to Bendo którego sędziowie ciągną wręcz za uszy. co do streamów, wystarczy zwykłe pl-sport żeby oglądać po Polsku, lub firstrow kto woli oryginalny komentarz (tak jak ja)
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Żebyśmy się lepiej zrozumieli, uważam że nie ma NA TYLE dobrego parteru żeby poddawać Pettisa. Mimo to, dzisiejsze walki są bardzo nieprzewidywalne, i czas pokaże czy sprawdzą się nasze przypuszczenia, ja zwyczajnie uważam że jeśli ktoś z dwójki Benson/Pettis jest overhype&#39;owany, to Bendo którego sędziowie ciągną wręcz za uszy. co do streamów, wystarczy zwykłe pl-sport żeby oglądać po Polsku, lub firstrow kto woli oryginalny komentarz (tak jak ja)
Z tym akurat się w 100% zgadzam. Pettis nie jest łatwy do poddania, w pierwszej ich walce Bendo miał zapięte bardzo ładne duszenie zza pleców, a mimo wszystko Showtime bardzo ładnie uwolnił się.
Bendo imo powinien mieć jedną porażkę więcej w swoim rekordzie. Rewanż z Edgarem był według mnie na korzyść Edgara, a walka z Melendezem conajmniej remisowa... Ale jak wiadomo mistrza trzeba zdeklasować.
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Nigdy więcej nie postawię złamanego grosza na Paleleia ani Krylova. Obaj są żenujący i według mnie po tej walce oboje powinni wylecieć ????. Fart że typek na Paleleia ✅
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
kto stawiał Paleleia i nie oglądał walki, bet wszedł, z tego co pisałem póki co 3 walki na plus, zobaczymy co będzie dalej. A co do Bendo, masz rację Kopakos, zresztą Pettis mówił w jakimś wywiadzie że podstawą dla niego jest zakończenie walki przed czasem, bo zostawiając ją w rękach sędziów, może dostać wałek. Wrzucę wam później gify z walk, good luck all

Cedeblad ^
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Jak Palelei wygrał? Bo mi transmisję wywaliło... :/
zapodajcie proszę jakiegoś dobrego linka do gali jak wyłączą free na fb
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Dzięki. Powiem szczerze, że walka dramat. Inna sprawa, że nie wiele brakło i ukrainiec by go chwycił w 1 rundzie. No ale ważne, że in plus... za co dzięki. Jeszcze raz będę wdzięczny za jakąś transmisję ;)
 
B 146

bart1110

Użytkownik
chyba wiadomo czemu takie kursy na soe był, buki pewnie wiedziały, że złamane żebra ma. W wywiadzie mówił że w tygodniu złamał jakoś, bodaj w czwartek
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Z tych ważniejszych walk

Josh Barnett

Chad Mendes

Ben Rothwell


a przede wszystkim....

PETTIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tak, tak, tak!!!!!!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej
155 lbs: Anthony Pettis pok. Benson Henderson przez submission,runda 1

Główna karta:

265 lbs: Josh Barnett pok. Franka Mira przez TKO (kolano), runda 1, 1:59
145 lbs: Chad Mendes pok. Claya Guidę przez TKO (uderzenia), runda 3, 0:30
265 lbs: Ben Rothwell pok. Brandona Verę przez TKO (uderzenia), runda 3, 1:54
145 lbs: Dustin Poirier pok. Erika Kocha przez jednogłośną decyzję (29-28, 2x 29-27)

Walki w FOX Sports 1:

155 lbs: Gleison Tibau pok. Jamie’ego Varnera przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 27-29)
125 lbs: Tim Elliott pok. Louisa Gaudinota przez jednogłośną decyzję (30-27,2x 30-26)
170 lbs: Hyun Gyu Lim pok. Pascala Kraussa przez TKO (kolano + uderzenia w parterze), runda 1, 3:58
135 lbs: Chico Camus pok. Kyunga Ho Kanga przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 30-27)

Walki na facebooku:

265 lbs: Soa Palelei pok. Nikitę Krylova przez TKO (uderzenia w parterze), runda 3, 1:34
155 lbs: Al Iaquinta pok. Ryana Couture przez jednogłośną decyzję (3x 30-27)
185 lbs: Magnus Cedenblad pok. Jareda Hammana przez poddanie (duszenie gilotynowe), runda 1, 0:57
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Z typów na dzisiaj posłałem tasiemca z tymi wszystkimi typami za grosze (stawka 2, do wygrania 973,95), pewniejsze bez Azjatów, ale z X2 na Legię i Wisłę (za 2 do wygrania 198,73), plus kilka kombinacyjnych, ale za najciekawsze uważam

Elliot 2 1.55 ✅
Mendes 1 1.20 ✅
Palelei 2 1.95 ✅
RAZEM 3.62 ✅

No i mój bet na tą galę na plus ???? właściwie niewiele zabrakło żeby tasiemce ze wszystkimi walkami weszły, ale nie ma co narzekać.
Gratulację, wcześniej czytając ten post przed galą, czułem że Ci to wejdzie.pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom