>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

UFC 162: Silva vs Weidman

Status
Zamknięty.
bene 240

bene

Użytkownik
Dużo zostało powiedziane, a że ostatnio mało czasu mam podam poprostu typy jakie obstawiałem:

Anderson Silva win via TKO Round 1/2
- nic innego tutaj nie widzę i nie będzie to nawet wyrównana walka. Tutaj nie ma co polemizować.Osobiście nie wierzę w wygraną Weidemana. Wiele aspektów pomimo wszystko działa na jego niekorzyść. Weideman nie walczył od ponad roku, leczył kontuzje i dla średnio doświadczonego zawodnika może być to problem. Ostatnia imponująca wygrana to jednostronna walka przeciwko Munozowi, który wrócił również po ciężkiej kontuzji łokcia i tak naprawdę nie doszedł do odpowiedniej formy. Pojedynku z Maią nie wliczałbym do analizy, bo obaj zawodnicy nie przygotowani, Weideman dowiedział się o walce na tydzień przed. Weideman walczy tylko dla tego że ostanio przegrał Bisping, Rockhold, Rashad.
Frankie Edgar win via Decision - być może być wcześniejsze TKO, również spokojnie pociśnie
Dodatkowo stawiam na Baczyńskiego, Hermana
Barboza oraz Pierce pocisną ale ze względu na bardzo mały kurs nie polecam.

Munoz vs Boetsch lepiej nie ruszać tej walki jak i zarówno Swanson vs Siver, bardzo wyrównane pojedynki mogą iść w każdą stronę
Generalnie polecam tripelek:
Silva (5dimes) 1,53 + Edgar (5dimes) 1,16 + Baczyński (5dimes) 1,36 = 2,41
Ryzykowniejszy wariant to postawienie na z Hermanem, gdzie jego kurs to dla mnie niespodzianka
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
ITS ALL OVER !!!! tak na szybko Spider przesadził z pajacowaniem i przegrał tylko i wyłącznie przez swoją głupotę, ocenie gale poźniej
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze średniej
185 lbs: Chris Weidman pok. Andersona Silvę przez KO (lewy sierpowy i uderzenia), 2. runda, 1:18.

Główna karta:

145 lbs: Frankie Edgar pok. Charlesa Oliveirę przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28.
185 lbs: Tim Kennedy pok. Rogera Gracie przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28.
185 lbs: Mark Munoz pok. Tima Boetscha przez jednogłośną decyzję, 30-26; 30-27; 29-28.
145 lbs: Cub Swanson pok. Dennisa Sivera przez KO (uderzenia w parterze), 3. runda, 2:24.

Walki w FX:

185 lbs: Andrew Craig pok. Chrisa Lebena przez niejednogłośną decyzję, 30-27; 28-29; 29-28.
155 lbs: Norman Parke pok. Kazukiego Tokudome przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28.
265 lbs: Gabriel Gonzaga pok. Dave’a Hermaa przez TKO (uderzenia w parterze), 1. runda, 0:17.
155 lbs: Edson Barboza pok. Rafaello Oliveirę przez TKO (kopnięcia), 2. runda, 1:44.

Walki na facebooku:

170 lbs: Brian Melancon pok. Setha Baczynskiego przez KO (uderzenia, 1. runda, 4:59
170 lbs: Mike Pierce pok. Davida Mitchella przez TKO (uderzenia w parterze), 2. runda, 2:50.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Roy Jones też nie szanował przeciwników i sportu?
Gdyby mu się udały te sztuczki i znokautowalby Weidmana to by było, że go ośmieszył i mistrzowsko pokonał. Nie udało się to jest, że pajacuje i nie szanuje przeciwnika.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Walczy tak, podejmuje ryzyko. Przez 5 lat miał szczescie, teraz sie skonczylo. Chyba Silva był juz zmeczony tym ciaglym bronieniem pasa. Sonen to była motywacja bo bylo duzo gadania, tutaj koles ktory nie pokonal nikogo znaczacego i go po prostu zlekzeważył. W wywiadach mówił, ze to żadna przeszkoda, ze extra walki z St.Pierrem i Jonesem i tak się odbeda a Weidman odgrazajac sie jest smieszny. Dobrze, ze przegrał to dobrze dla UFC, zmiany są konieczne a ciagle wygrywanie jednych jest nudne jak kiedys Barca? ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
tylko dziś to naprawdę przepajacował, 0 gardy a stawiąjacy na niego hajsik nie są zadowoleni..
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
nie ma co się oszukiwać, przegrał przez pajacowanie, każdy kto się interesuje wie jaki silva ma styl, i balans, ale dzisiejszej nocy przegrał przez swoje pajacowanie przyjął dwa czyste ciosy na szczękę i zamiast chociaż odskoczyć/zejść z linii dalej pajacował, dostał po raz trzeci i zgasło światło. Nie ma co robić z Weidmana bohatera, fakt wygrał, ale to było pieskie szczęści bo nawet jeżeli ktoś stawiał na wygraną Chrisa to chyba nikt nawet przez chwilę nie pomyślał że wygra w stójce. Silva dalej w świetnej formie, i przypuszczam że dojdzie do rewanżu, Jego słów po walce że koniec z obroną pasa nie brałbym do siebie zwyczajnie był w szoku, a poza tym każdy wie jaki jest Silva w wywiadach.

Dla mnie największe rozczarowanie przegrana &quot;The Polish Pistola&quot;
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Silva przyzwyczaił nas do puszczania gardy, zapraszania przeciwnikow do siatki, różnego rodzaju prowokowania. Moim zdaniem najbardziej przegiął z Maia, była to inna walka, bo spider przez pół walki uciekał, gdyż Damian mógł mu tylko zagrozić w parterze.
Weidman jest wszechstroniejszym zawodnikiem, bardzo dobry matieriałem na mistrza.
Co do walki Weidman vs Silva wszystko szło dobrze, aż do akcij gdy Anderson postanowił udawać, że ciosy Chrisa robią mu krzywdę.
Spider kolejny raz dał niezłe show, było co oglądać, walka mogła sie podobać zresztą sam Dana White był zachwycony, nie tylko dlatego że Weidman wygrał ale po prostu samą walką.

Po walce Anderson dziwnie się wypowiedział, że jeszcze powalczy ale nie o pas. Rogan przytoczył podobną sytuację przed kilkunastu lat gdy Matt Hughes przegrał oddając pas mistrza po walce powiedział że to wielka ulga, że bycie mistrzem przez długi okres to wielka presja.
Oglądałem konferencje po walce, sam Anderson chcę odpocząć i pewnie przemyśleć swoją przyszłość ( w kontrakcie ma jeszcze 9 walk ).
Prezydent UFC nie chcę słyszeć o innej walce niż rewanż, sam przyznał, że po zakończeniu pojedynku Belfort dobijał sie do Dany zostaiwając mu kilkadziesiąt wiadomości z prośbą o walkę o tytuł.



Co do innych walk:
Olivieria - Edgar: bardzo dobra walka brazylijczyk pokazał sie naprawdę z bardzo dobrej strony, mimo że przegrał D. White chwalił młodziutkiego fightera z brazylij. Kto wie jak by się zakończył pojedynek gdyby Olivieira pod koniec 2 rundy miał 15-20sec więcej na duszenie Frankiego.

Munoz po głebokiej depresij spowodowanej kontuzją, dał walkę najlepszą w swojej karierze, pełna dominacja nad przeciwnikiem.

Roger Gracie troszke zawiódł, zaskoczył mnie słabą kondycją, już w 2 rundzie ledwo co sie utrzymywał na nogach. Umiejetności Kennediego w parterze wystarczyły by uciec przed łamaniem Graciego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik


Historia pisała się tej nocy na naszych oczach! Poza Spiderem, wielki minus Roger Gracie, zaledwie 16 wyprowadzonych ciosów, w parterze o dziwo też wiele nie pokazał... No i Seth Baczyński, totalna wtopa tego pana
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
Jak ja lubię czytać takie komentarze...
To jest jego styl, namotać w głowie przeciwnikowi, podpuścić go, sprowokować. Chyba tylko Silva wie co teraz nie zagrało, dlaczego kiedy Weidman poszedł na niego nie uruchomił swojego &quot;boksu na wstecznym&quot;, co robi jak nikt inny w MMA.
Być może rzeczywiście chciał czekać o jeden moment za długo...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom