>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

UFC 162: Silva vs Weidman

Status
Zamknięty.
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik


Data: 6 lipca 2013
Miejsce: Las Vegas, Nevada, USA
Transmisja: PPV

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze średniej
185 lbs.: Anderson Silva (33-4) vs. Chris Weidman (9-0)

Główna karta:

145 lbs.: Frankie Edgar (15–4–1) vs. Charles Oliveira (16–3)
185 lbs.: Roger Gracie (6-1) vs. Tim Kennedy (15-4)
145 lbs.: Dennis Siver (21-8) vs. Cub Swanson (19-5)
185 lbs.: Tim Boetsch (15-6) vs. Mark Munoz (12-3)

Walki w FX:

185 lbs.: Chris Leben (22-9) vs. Andrew Craig (8-1)
155 lbs.: Norman Parke (17-2) vs. Kazuki Tokudome (12-3-1)
155 lbs.: Edson Barboza (MMA 11-1) vs. Rafaello Oliveira (15-5)
265 lbs.: Gabriel Gonzaga (14-7) vs. Dave Herman (21-5)

Walki na facebooku:

170 lbs.: Seth Baczynski (18-9) vs. Brian Melancon (6-2)
170 lbs.: Mike Pierce (16-5) vs. David Mitchell (12-2)

Ta gala zapowiada się smakowicie.
Pod względem typerskim jak i sportowym.

W main evencie zobaczymu najlepszego zawodnika mma bez podziału na kategorie : Andersona Silve.
Spider zawalczy z niepokonaną gwiazdką Chrisem Weidmanem.
Silva jest dużym faworytem , jakieś 1.36, ale i Weidman ma swoich fanów.

Pod względem typerskim ciekawie wyglądają walki na main cardzie:
Gracie - Kennedy ( 2 - 1.7) i Boetsch - Munoz ( 2.2 - `1.6) .
Czyli parterowiec kontra parterowiec, zapaśnik kontra zapaśnik.

Frankie Edgar kontynuuje kariere w wadze niższej niż dotychczas. Jest wielkim faworytem przeciwko Oliveirze ( jakieś 1.18) ale ja bym się wstrzymał ze stawianiem t.z.w. pefki na Edgara. walka na dystansie 3 rund. Czyli Frankie nie będzie miał czasu na rozwinięcie skrzydeł, czyli pokazu marsjańskiego cardio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Moje Typy, ktore pozniej jeszcze postaram sie omowic:
Silva, Egdar, Gracie, Swanson, Boetsch
Bardzo bym chciał żeby Chris zabrał pas Spiderowi, mam odrobine nadzieji ze tak sie stanie.
Pozdrowienia dla Salonowca, ciekaw jestem twoich i innych uzytkownikow typow co do wszystkich walk
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
185 lbs.: Roger Gracie (6-1) vs. Tim Kennedy (15-4)
Gracie ma ma świetne warunki fizyczne.
Kennedy jest bardziej doświadczony.
Stylistycznie podobni zawodnicy.
Czyli grapplerzy.
Skłaniam się ku Gracie.
Wydaje mi się , że będzie sobie lepiej radził w stójce i tutaj wypunktuje Kennedy swoim zasięgiem.

Gracie
2.2 5dimes
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
a co sadzisz ze ALL-AMERICAN ma szanse pokonac Spidera??

Weidman świetny frappler, świetny zapaśnik.
Spider juz 38 lat na karku ale nie widze spadku formy.
W stojce powinien Silva miec przewage ale już w pozostałych sferach walki Weidman będzie bardzo grozny.
Nie obstawiam tego pojedynku.
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
I tu właśnie myślę, że rozegra się walka. Spider ma tak niesamowity balans ciałem przy boksowaniu, że tym powinien rozgrywać ten pojedynek.
 
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
Weidman to zawodnik z najwiekszymi szansami na pokonanie Silvy od dluzszego czasu. Ma do tego umiejetnosci, jedynie boje sie o jego psychike i to ze nie walczyl dosyc dlugo. Jesli spali sie jak Okami to walka zakonczy sie nokautem w 1 rundzie na korzysc mistrza, jesli jednak wjedzie w Silve jak zrobil to Sonnen, to mysle ze Weidman moze pokonac Silve i to przed czasem.

Te trzy walki obstawie na pewno, bo widze tu sporo do ugrania:
185 lbs.: Roger Gracie (6-1) vs. Tim Kennedy (15-4)
145 lbs.: Dennis Siver (21-8) vs. Cub Swanson (19-5)
185 lbs.: Tim Boetsch (15-6) vs. Mark Munoz (12-3)

Opisze je dokladniej blizej gali. Do tego na prawde zastanawiam sie nad Weidmanem. Musze to jeszcze przemyslec.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
@Mary dobrze powiada, te 3 walki również uważam za instabety, nie muszę pisać właściwie dlaczego.
Na Andersona kurs wynosi około 1.35, ja pół roku temu posłałem na bahu taki kupon z main eventami kolejnych UFC, praktycznie wszystko na plus (poza jedną odwołaną walką), wtedy kurs na Silve wynosił 1.20. Większa analiza będzie zapewne przed samą galą, ale odradzam grania tego za większą kasę, co najwyżej za grosze dla zabawy, w takim wypadku zaryzykowałbym na Weidmana, ktoś w końcu Silve ubije, Chris ma już rozpisaną tą walkę od dawna, nie sądzę żeby się podjarał i szedł na wymiany, punktując może wygrać na pełnym dystansie. Cytując jego słowa do Dany: ‘I’m telling you, I apologize, but I’m going to fuck up all your superfights, but I’m going to win this fight. I’m going to fuck up all your superfights and be your next champion.’”
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Dobra to może ja zacznę ????

Pojedynek Weidman vs Silva, a więc do rzeczy
W mojej ocenie Weidman ma bardzo małe szanse na rozstrzygnięcie tego pojedynku na swoją korzyść. Jego atutatami są bardzo dobre zapasy oraz parter, więc nie ma wątpliwości że będzie starał się jak najszybciej przenieść walkę do parteru. W poddanie Spidera nie wierze, jak dla mnie za duże ryzyko utraty pozycji przez co Spider będzie z góry, lub podniesie walkę do stójki. Wygrana przez TKO też nie wchodzi w grę, jedyną szansą moim zdaniem jest głębokie rozcięcie i przerwanie walki. Wiele osób twierdzi że All-American ma szanse &quot;przeleżeć&quot; Silve i wygrać na punkty... Kontrolować walkę w parterze przez pięć rund? NO WAY???? Walka na moje oko skończy się w 2-3 rundzie przez TKO Silvy. Myślę że profilu obrońcy pasa nikomu nie trzeba przybliżać, nie pokonany od 2006 roku. Niesamowity zawodnik, wiele osób twierdzi że zaraz za Fedorem, najlepszy zawodnik bez podziału na kategorie wagowe. Każdy kto choć trochę interesuje się MMA, wie jaką stójkę ma Silva. Ważnym aspektem który przemawia na korzyść Silvy jest to ze Weidman wraca po kontuzji, a swoja ostatnią walkę stoczył rok temu. Reasumując Chris rzucony na zbyt głęboką wodę, zostanie szybko sprowadzony na ziemie. IMO już zdecydowanie większe szanse by miał Vitor Belfort.
Kurs w Pinnacle 1,44 i z mojej strony na pewno poleci na grubo
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
145 lbs.: Frankie Edgar (15–4–1) vs. Charles Oliveira (16–3)
Frankie Edgar to solidna firma. Były mistrz wagi lekkiej, ktory ostatnio, nonstop prowadził epickie 5 rundowe batalie. Ogolny wzorzec tych pojedynkow był taki: Edgar przez dwie pierwsze rundy był poniewierany przez przeciwnika ale potem,dzieki swojemu cardio nadrabiał.
Z Oliveirą będą toczyć pojedynek na dystansie 3 rund. Uważam to za kluczowy faktor w ocenie tego pojedynku pod względem bukmacherskim.
Charles Oliveira to nie jest (jeszcze ) tak klasowy zawodnik jak ostatni rywale Edgara, czyli Jose Aldo, Benson Henderson, ktorzy wygrywali z nim w pierwszych rundach.
Ale facet ma dopiero 22 lata , juz pokazuje geniusz w klatce.
Jest zwinny jak małpa i mistrzowskie bjj.
Stylistycznie Edgar nie powinien mu pasować. Amerykanin to zapaśnik z dobrym boksem.
U Brazylijczyka są braki w stójce, ktore boleśnie wykorzystali Cerrone i Swanson.
Z kolei Edgar nie jest aż takim mocno bijącym puncherem jak ci dwaj powyżsi.
Edgar jest faworytem tego pojedynku. Ale ja bym ustawił linie na jakies 1.4- 1.6 a nie 1.17

&quot;do Bronx&quot;
5.5 Pinnacle
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Pająk - 1.45 - 9/10⛔ - Pinnacle .
hahahah Pająk pajac zapłacił ogromną cenę , warto to obejrzeć ????
Pająk czyli uważany za najlepszego obecnie fightera na świecie bez podziału na wagi jest aktualnym rekordzistą jeśli chodzi o ilość wygranych w UFC z rzędu i ilość udanych obron pasa mistrzowskiego (10) .
Niepokonany od 7 lat , pokonał zawodników z topu trzech kategorii wagowych , nieraz czyścił swoją dywizję że nie było dla niego rywali . Prawdopodobnie najefektowniej nokautujący zawodnik na tym poziomie .
Lubie Weidmana nie raz już go grałem ale obawiam się że przeskok z zawodników typu Maia , Munoz czy Lawlor na geniusza Spidera to będzie jak zderzenie czołowe z ciężarówką dla tego zawodnika .
Jest bardzo dobry pokonał Munoza ale nie widziałem go na tle Bispinga , Belforta , Sonnena , Okamiego .
Weidman morze i jest wyzwaniem dla Mistrza ale nie takich Weidmanów Pająk już ośmieszał . Walka ze Spiderem trochę za wcześnie jak na dotychczasowe dokonania Chrisa i zapewne na nic tutaj będą jego zapasy .
Dla mnie Chris to po prostu kolejny pretendent którego Spider odprawi i podzieli los całej reszty pretendentów do pasa wagi średniej .
Przewiduję coś w rodzaju walki z Okamim albo drugiej z Sonnenem .
Weidman może coś powalczy , może to potrwa 2-3 rundy ale w końcu Spider wyjebie mu czymś zaskakującym , nietuzinkowym i oszałamiającym .
Geniusz i król p4p jest tylko jeden .
Plus
Z pozostałych walk widzę wygraną Setha Baszczynskiego
Z boksu gram dubel
Price⛔ &amp; Sturm✅ - około 1.40 w bwin . Obydwu traktuje jako formalności .
PS . Ostatnia przegrane Price , delikatny wypadek przy pracy .
Price ale ciota , zakończyła się jego kariera , drugi raz wpierdol a miał rywala 2 razy na deskach hee
. Przerwa od boksu na długi czas .

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Sensowniejszą analizę zrobię i wrzucę w nocy, po obejrzeniu ważenie, w ciemno bez analizowania, Baczyński, Barboza, Edgar i Silva, resztę wypada przeanalizować poważniej. AKO z tego w granicy 2 złotych.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Anderson Silva (33-4) vs. Chris Weidman (9-0)
Po obejrzeniu wszelkich materiałów na temat tej walki, jak każdy poczułem że szansa na koniec pewnej epoki w MMA, czyli porażka Silvy jest całkiem możliwa. Prawda jest jednak taka, że ogromna w tym zasługa speców od marketingu w UFC. Sakara nic wielkiego w UFC nie pokazał, tak samo Lawlor, okej, pokonał Demiana Maie, oraz Munoza, który był wtedy w słabej dyspozycji, plus gdyby nie rozcięcie, kto wie jakby się tamta walka skończyła. Od roku nie miał walki, jeszcze pół roku temu słyszałem głosy że Weidman musi pokazać się na tle mocniejszych zawodników, że to za wcześnie na Silve, że ma ledwie kilka walk z mocniejszymi zawodnikami, a teraz już Dana i reszta twierdzą że to idealny kandydat na pokonanie Silvy? Mimo iż lubię Weidmana i wydaje mi się przesympatyczny, to będzie kolejna ofiara do kolekcji Spidera.

Frankie Edgar (15–4–1) vs. Charles Oliveira (16–3)
Edgar ma 3 porażki z rzędu, 4ta oznaczałaby pewnie pożegnanie się z walkami o pas na dłuższy czas, motywacje więc ma, a i umiejętności są zdecydowanie po jego stronie.

Roger Gracie (6-1) vs. Tim Kennedy (15-4)
Wszystko w tej walce może się zdarzyć, stawiam na Rogera, który sprawia wrażenie pewniejszego, lepsze warunki fizyczne, o przewadze w parterze nie ma sensu się rozpisywać bo jest oczywista

Dennis Siver (21-8) vs. Cub Swanson (19-5)
Totalny no bet, obaj mogą odnieść zwycięstwo, teoretycznie faworytem Swanson. Ale tylko teoretycznie.

Tim Boetsch (15-6) vs. Mark Munoz (12-3)
Podobnie jak Siver-Swanson, no bet.

Chris Leben (22-9) vs. Andrew Craig (8-1)
Leben, coś mi się wydaje że tą walką przypomni o sobie światu, i niespodziewanie pokona Craiga.

Norman Parke (17-2) vs. Kazuki Tokudome (12-3-1)
Kolejny no bet, mam zasadę że Azjatów nie obstawiam bo nigdy nie wiadomo co im odwali ????

Edson Barboza (MMA 11-1) vs. Rafaello Oliveira (15-5)
Oczywista oczywistość, Barboza zapoluje na kolejne przepiękne KO.

Gabriel Gonzaga (14-7) vs. Dave Herman (21-5)
No bet, w walce dwóch średniaków z ciężkiej, nigdy nie wiadomo kto pierwszy trafi, a to zazwyczaj kończy walke

Seth Baczynski (18-9) vs. Brian Melancon (6-2)
Seth, podoba mi się jego styl w oktagonie, &quot;Polish Pistola&quot; to waleczy facet, nie powinien mieć większych problemów

Mike Pierce (16-5) vs. David Mitchell (12-2)
Pierce wydaje się mieć olbrzymią przewagę w każdym aspekcie walki, zdecydowany faworyt.

Ja na dzisiaj posyłam jak wspominałem wcześniej Silva+Barboza+Baczynski+Edgar, plus 2 kupon ze wszystkimi walkami, ze zwyciężcami których pogrubiłem w tekście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Anderson Silva- Chris Weidman
Pod kątem bukmacherskim nie widzę sensu w typie na Silve. Za duże ryzyko, za wiele niewiadomych. Sposób na Andersona wydaje się prosty, niemniej jeszcze nikomu w UFC nie udało się go pokonać. Najbliżej był Sonnen, który ma podobne skilsy jak Weidman, jednak wydaje mi się, że jednak Chris jest jego lepszą wersją. Może nie będzie tak często kładł Pająka na plecach, jednak jak już go obali to wydaje mi się, że ma zdecydowanie lepsze narzędzia, by skończyć Silve bądź przynajmniej mocno uszkodzić. Wydaje mi się, że Weidman powinien dążyć do poddania lub skończenia przez TKO, gdyż na przestrzeni 5 rund Silva może wyczarować coś w każdej chwili i zakończyć przygodę z tittle shotem dla Weidmana. W duzym skrócie, ja wierzę jednak, że to ten zawodnik, który może i pokona w końcu Silve.
Bukmachersko fajnie wygląda typ na Gracie. Nie widzę za bardzo sposobu, jakim Kennedy miałby pokonać Rogera. Warunki fizyczne, parter zdecydowanie dla Gracie. Te warunki pozwolą mu też raczej nie dać zrobić sobie krzywdy w stójce. Zapaśniczo też nie jest gorszy. Kurs powyżej 2 wydaje się bardzo atrakcyjny.
Do tego widzę też wygraną Swansona, który jest w mega formie, jest szybszy, lepszy kickboksersko od niemca, który po swojej stronie będzie miał zapewne przewage sił, bedzie starał sie przenieść walkę na ziemię, ale prędzej czy później nadzieje się na jakąś technikę bokserską i skończy, jak większośc ostatnich przeciwników Cuba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
185 lbs.: Tim Boetsch (15-6) vs. Mark Munoz (12-3)

Dwoch stylistycznie podobnych zawodników.
Munoz wraca po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją i to jest chyba jedyny minus przemawiający przeciwko niemu.
Jak dotąd prezentował wysoki, solidny poziom.
Obecny rekord Boetscha to jest jakis żart, to znaczy jego ostatnie wyniki sportowe. Z ostatnich 3 walki wygrał dwie ale moim zdaniem najlepiej zaprezentowal się w tej przegranej z Constantinos Philippou.
Najpierw wygrał po kontrowersyjnym UD z Hektorem Lombardem. Obaj przestali ten pojedynek i nic nie pokazali. W nastepnym pojedynku Okami zafundował mu ciężkie lanie ale nastał cud w 3 rundzie i Barbarzynca wykonał lucky punch.
Natomiast z bokserem Philippou dobrze przezentowął się przez 1 i część 2 rundy, zanim nie doznał kontuzji.
Barbarzyńca to twardy, duzy chłop ale Munoz powinien go łyknąc przez decyzje, bo jest ciut lepszy i prezentuje stabilniejszą formę.

Wrecking Machine
1.95
Pinnacle
 
R 8

ropniak77

Użytkownik
Anderson Silva- Chris Weidman
Dobry kurs warty ryzyka. Według mnie szanse są 50/50. Weidman to dużo lepsza wersja Sonnena, który sprawił sporo problemów Silvie. Sporo zawodników twierdzi, że Weidman to gość który jest w stanie pokonać Silve, nawet i przed czasem. Słyszałem też różne doniesienia i nie, że z trailerów czy oficjalanych wypowiedzi, że Chris na sparingach z GSP wypadał dużo lepiej, szczególnie na zmiemii gdzie jest mega kotem, a to napewno sporo znaczy. Jego styl walki jest najbardziej niewygodny dla Silvy. Szanse mistrza upatruje w stójce, jeśli to trafi na ziemie to może nastąpić zmiana na tronie. I jeszcze takie moje osobiste odczucie to, że Chris nie czuje większego respektu przed Silvą tylko serio chce go rozjechać w klatce, a nie tak jak poprzednicy.
Warto jeszcze postawić na Swansona i jak ktoś lubi ryzyko to można postawić na Hermana, który jest w stanie to wygrać według mnie chodź nie jest faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
145 lbs.: Frankie Edgar (15–4–1) vs. Charles Oliveira (16–3)
Edgar win TKO/KO kurs: 2.2
unibet

Frankie Edgar wraca do oktagonu po 3 przegranych z rzędu. Były to walki o pasy UFC, 2x z bensonem i raz z Aldo. Wszystkie zakończyły sie decyzją. Frankie z bardzo dobrymi zapasami + bardzo dobrą stójką. Edgar ma lepsze zapasy i zdecydowanie lepszą stójke, jedynie bjj jest po stronie fightera z brazylii.
Dla Frankiego będzie to pierwsza walka 3rundowa od 4lat.

23 letni Olivieira został rzucony na głeboką wodę, bez przesady ale jedyna opcja by wygrać ten pojedynek dla Olivieiry to łamanie. Stylem walki Olivieira przypomina Damiana Maie. Na UFC on FOX 2 z Ericiem Wiselym, jeśli sie nie mylę jako pierwszy skończył rywala przez technikę zwaną &quot;Calf slicer&quot;. Stoczył juz 7 pojedynków w UFC z czego wygrał 4 wszystkie przez poddanie, 2x przegral przez KO/TKO i raz przez poddanie. Zarówno Donald Cerrone i Cub Swanson, którzy moim zdaniem przegrali by z Edgarem, potrzebowali 3minut by zakończyc z nim pojedynek przez KO/TKO.

Mimo, że warunki fizyczne są po stronie brazylijczyka, (13cm róznicy wzrostu) według mnie walka zakończy sie przez decyzje lub KO/TKO dla Edgara.
Stawiam na KO/TKO liczę na to, że Edgar ukąsi brazylijczyka i dokończy sprawę przez ground and pound.

Jedyna opcja wygrania tego pojedynku dla młodego brazylijczyka to własnie parter, Edgar dla którego przyjmowanie ciosów nie robi dużego znaczenia, z doskonałym cardio, z bardzo dobrymi zapasami i ze zdecydowanie lepszą stójką, będzie chciał udowodnić, że jest znów gotów walczyć z najlepszymi i zakończy ten pojedynek przed czasem.
 
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
185 lbs.: Anderson Silva (33-4) vs. Chris Weidman (9-0) 1 1.43 (Betsafe)
Dlugo sie zastanawialem nad ta walka i z poczatku bylem wrecz pewny, ze Weidman sprawi niespodzianke i pokona mistrza, jednak z biegiem czasu i obejrzeniu walk Weidmana, stwierdzam, ze dalem poniesc sie hype&#39;owi i nie sadze zeby amerykanin dal rade. Wedlug mnie dostal ta walke o 2-3 walki za wczesnie, bo jest to kompletnie nie przetestowany zawodnik. W ostatniej walce zdominowal Munoza, ktory patrzac na forme fizyczna z wczorajszego wazenia, wygladal w tamtej walce jakby byl bez formy. Punktowa wygrana z Maia gdy walka toczyla sie 15 minut w stojce nie robi na mnie wrazenia, bo kazdy wie, ze Maia ze stojka ma malo wspolnego. Do tego Weidman ma rowno roczna przerwe w startach i to na pewno odbije sie na jego formie. Kolejnym minusem jest presja, z ktora musi sobie poradzic. Srodowisko wierzy, ze Chris moze sprawic niespodzianke, walka z numerem 1 P4P, to jest stres i nie wiadomo jak zachowa sie Weidman pod taka presja. Przypomne tylko sytuacje chociazby Okamiego, ktory rowniez mial narzedzia do tego by pokonac Silve, a paraliz sprawil ze Spider po nim przejechal jak po amatorze. Na papierze Weidman ma wszystko do tego, by pokonac Silve, ale wiadomo ze brazylijczyk to Messi MMA i w kazdej sekundzie mozna sie spodziewac ze wyczaruje cos niekonwencjonalnego. Jestem bardzo ciekawy tej walki, ale jej nie obstawie. Jesli juz bym mial stawiac to na Silve, ale po kursie min. 1.8, a nie 1.4. Za duze ryzyko przy takim kursie, wiec odpuszczam.

185 lbs.: Roger Gracie (6-1) vs. Tim Kennedy (15-4) 1 2.23 (Betsafe)
Walka dwoch parterowcow. To moze oznaczac swietna walke w parterze, albo 15 minut w stojce. Gracie, ktory zaczynal kariere w wadze polciezkiej, bedzie mial spora przewage zasiegu i sila raczej tez nie powinien odstawac. Mysle ze Roger nie da zrobic sobie krzywdy w stojce, wlasnie dzieko zasiegowi. Kennedy nie ma stojki i sily ciosu jak King Mo, ktory zadal jedyna porazke Rogerowi w karierze i bylo to przez KO. Jesli walka trafi do parteru, Gracie jest o klase wyzej od amerykanina i moze sie pokusic nawet o poddanie. Mysle ze Gracie wygra ta walke albo przez decyzje po nudnej walce w stojce i punktowaniu z dystansu, albo jakies poddanie, ktore na powno ulatwiaja mu dlugie rece.

145 lbs.: Dennis Siver (21-8) vs. Cub Swanson (19-5) 1 2.80 (Betsafe)

Siver po zejsciu wage nizej jest bestia. Juz w wadze lekkiej wygladal na wielkiego i gorowal silowo nad rywalami, wiec w piorkowej bedzie to robil tym bardziej. Swanson za to bedzie szybszy od Niemca i tym moze troche napsuc krwi Siverowi. Pewne jest to ze jest to kandydat na Fight of the night i spodziewam sie tu fajerwerek w stojce. Jesli walka trafi do parteru to mysle ze Siver znajdzie sie z gory, ale Swanson jest niebezpiecznym grapplerem, ktory na pewno bedzie straszyl poddaniami. Siver walczyl juz z szybkim stojkowiczem, jakim jest Diego Nunes i byla to dosyc wyrownana walka, ktora poszla na korzysc niemca. Oczekuje podobnego scenariusza, czyli 15 minut wyrownanej stojki i 2 rundy wygrane przez Sivera, ktory poradzi sobie z szybkoscia Swansona.

185 lbs.: Tim Boetsch (15-6) vs. Mark Munoz (12-3) 2 1.91 (Betsafe)


Boetsch to strasznie dziwny zawodnik. Nie byl on nawet sredniakiem w wadze polciezkiej, a w sredniej stal sie czolowka swiatowa. Mnie on nadal nie przekonuje i wedlug mnie jest przeceniany. Walka z Okamim, w ktorej byl masakrowany do momentu lucky puncha w 3 rundzie pokazala braki ktore Munoz wykorzysta w tej walce. Mark uwielbia brawl i nie boi sie wymian, wiec moze byc to ciekawe starcie w stojce, gdzie Boetsch bedzie rzucal ciaglymi cepami, ale mysle ze zapasnicze umiejetnosci Munoza sa wystarczajace na Tima i dzieki temu wygra ta walke. Trzeba jeszcze dodac, ze wracajacy po kontuzji Munoz jest w niesamowitej formie fizycznej i chyba nigdy nie wygladal lepiej na wazeniu.

Do tego zagram tasme: Baczynski, Barbosa, Pierce, Edgar po kursie 2.30 (Betsafe)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom