>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy

A 960

adam44

Użytkownik
20:00 Tenerife kosz hiszpania kurs 2.00 prawilnie przypominam.
No co za... dobra zrobimy tak.. nigdy tak nie robilem bo nie jestem świetym mikolajem.. ale podaje typ ktory gracie i Ja gram sam oczywiscie to takze

Detroit Pistons 3.1
za stawke x2 razem z ostatnimi dwoma typami.


Kto mi wysle skan ale na cala strone to daje zwrot stawki w przypadku przegranej, jestem typu na Pistons dosc przekonany, Tylko skany maja byc na cala strone , jak cos wysylac na pw
 
A 960

adam44

Użytkownik
No co za... dobra zrobimy tak.. nigdy tak nie robilem bo nie jestem świetym mikolajem.. ale podaje typ ktory gracie i Ja gram sam oczywiscie to takze
Detroit Pistons 3.1
za stawke x2 razem z ostatnimi dwoma typami.

Kto mi wysle skan ale na cala strone to daje zwrot stawki w przypadku przegranej, jestem typu na Pistons dosc przekonany, Tylko skany maja byc na cala strone , jak cos wysylac na pw
:jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora::jezora:
WESOLYCH SWIAT!! ???? ????
 
A 960

adam44

Użytkownik
Nie no zartuje bez trolingu. jedna osoba 100 zl bede w niedziele i wysylam , potwierdzi tutaj. pozdrawiam.. do nowego roku nic nie gram. Wesolych Swiat wszystkim.
 
Do góry Bottom