>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy z toto27

frans 0

frans

Użytkownik
Witam zdecydowałem się skorzystać z typowów z serwisu toto27. Dziś dokonałem przelewu i czekam na udostępnienie typów i mam proźbe do tych co biorą lub brali typy z tego serwisu o wyniki! Wpłaciłem 200zł na moneybookers ale zastanawiam się teraz za ile gra każdy ich typ? Myślę o 40 lub 50zł na typ, co myślicie o tym nie za bardzo ryzykownie jak na mój stan konta? Do jakiego bukmachera wpłacić kasę abym mógł w pełni kożystac z typów? Wydaje mi się, że expekt, co wy na to?
Proszę o pomoc ????
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
O rany czlowieku.
Naprawde nie miales cos z kasa robic czy tylko jestes jednym z kont Gienia?
Toto27 to nikt inny jak znany z innych for, wielkokrotnie banowany Eugeniusz pseudonim Ustawka.
Pogratulowac naprawde.
I temat chyba. do zamkniecia
 
frans 0

frans

Użytkownik
O rany czlowieku.
Naprawde nie miales cos z kasa robic czy tylko jestes jednym z kont Gienia?

Toto27 to nikt inny jak znany z innych for, wielkokrotnie banowany Eugeniusz pseudonim Ustawka.

Pogratulowac naprawde.
I temat chyba. do zamkniecia

o rany człowieku prosiłem o porade a ten mi tu wyskakuje... od tego jest ten temat na forum, że możemy się tu pytac o sprawy, na które nie znamy odpowiedzi!
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
No to masz odp.
Lepiej kup sobie cos za te 200zl, niz wplacaj temu cwokowi, naprawde chlopie to nie moja kasa, wiec teoretycznie mi zwisa co z nia robisz, ale popytaj ludzi o gienka, to za kazdym razem jedyna reakcja bedzie usmieszek na twarzy. I to nie zadowolenia.
 
frans 0

frans

Użytkownik
No to masz odp.
Lepiej kup sobie cos za te 200zl, niz wplacaj temu cwokowi, naprawde chlopie to nie moja kasa, wiec teoretycznie mi zwisa co z nia robisz, ale popytaj ludzi o gienka, to za kazdym razem jedyna reakcja bedzie usmieszek na twarzy. I to nie zadowolenia.


hehe 200zł to ja nie wpłaciłem tam, aż tak tępy nie jestem...:-D
30zł wpłaciłem a patrząc na to co piszecie to był błąd ale spoko już go nie popełnie na przyszłośc:spokodfhgfh:
 
S 0

spike90

Użytkownik
Heh...
widziałem jakiś serwis gdzie sie chwalili że mają info od Mafi piłkarskiej....1 typ 1000 euro
:jezora::jezora::jezora:
 
Do góry Bottom