>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy z pierwszej ręki

Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Cześć wszystkim,
wolę podzielić się dzisiejszym typem niż pisać coś o sobie i wedle zasady rozpoczynać temat słowami o sobie. teraz nie ma na to czasu, ponieważ typ za kilka minut, a pewnie i tak większość będzie musiała go zagrać na live.
stawki od 1-5,
1j = 500zł

SIATKÓWKA (17:00)
Arcada Galati (RUM) - VaLePa (FIN)
POWYŻEJ 178.5 PUNKTÓW (1.85)
Stawka: 2/5

Po kursach każdy zagrałby gospodarzy, ale Ci dzisiaj bez publiczności. Jak sobie śledzę internet to duża rzesza gra w stronę rumuńskiego klubu, choćby dlatego, że jest to drużyna jak najbardziej swojego parkietu, ale nie grali oni za często z tytanami europejskiej siatkówki, tylko bardziej z lokalnymi drużynkami, które w swoich szeregach nie mają czasami nawet solidnego obcokrajowca, bo po prostu ich na to nie stać. VaLePa ma w swojej drużynie kilku solidnych i doświadczonych graczy jak Esko. Mecz o wszystko.

Arcada Galati (RUM) - VaLePa (FIN) 3:2, punktów ponad 179 ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Poprzedni typ z ogromnym zapasem. Tie-break i ostatecznie to gospodarze wychodzą obronną ręką i wygrywają spotkanie 3-2.
Kto zaufał od pierwszego typu, ten już jest zarobiony!
Kolejny typ podaje z większym buforem czasowym i można śmiało w niego wchodzić.
Rijeka była faworytem tego spotkania tydzień temu, wczoraj i będzie kilka minut przed spotkaniem. Kursy co prawda rosną z podstawowych 1.6 do 2-2.20, ale to nie ma najmniejszego znaczenia. Te drużyny dzieli dosłownie wszystko: budżet, poziom gry, jakość, preferowany styl. OIbrzymie value na gospodarzy, ale bez chłodnej głowy nie ma co wchodzić. Stawka 3, z bezpiecznym typem bez remisu!

PIŁKA NOŻNA (20:45)
Rijeka (CHO) - Kolos Kovalivka (UKR)
Rijeka DNB - zakład bez remisu (1.65)
Stawka: 3/5

Rijeka (CHO) - Kolos Kovalivka (UKR) 0:0 , po dogrywce 2:0. Generalnie zwrot, natomiast jeśli ktoś dał łącznie z dogrywką to może cieszyć się z wygranej. Osobiście również dołożyłem Rijeke w OT, natomiast z tego co wiem, tutaj jest zakaz typów live, tak więc nie miałem możliwości wstawienia go tutaj.
 
Ostatnia edycja:
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
SIATKÓWKA (20:30)
Trefl Gdańsk (POL) - Cuprum Lubin (POL)
Trefl Gdańsk (1.60)
Stawka: 4/5
Trefl Gdańsk -1 seta (1.80), w przypadku wygranej 3-2 zwrot.
Stawka: 2/5
1XBET

Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:2
Czy jestem zaskoczony? W ogóle. Cieszy mnie fakt, że Trefl przegrał 1. seta, a tym samym dał możliwość zagrania na ich zwycięstwo po olbrzymich kursach ponad 2!!! Typowa podbitka.
 
Ostatnia edycja:
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
SIATKÓWKA (12:00)
Krasnoyarsk (ROS) - Novosibirsk (ROS)
Novosibirsk -1.5 seta (1.80)
Stawka: 3/5
UNIBET

1. kolejka rosyjskiej ligi siatkarskiej i żarty jakie miały miejsce w rundzie przygotowaczej się skończyły. Puchar Rosji jak jest inaczej nazywana runda przygotowawcza ma za zadanie przetestować zgranie drużyny, sprawdzić nowe opcjonalności dla zawodników, jest to szansa dla trenera, który może porotować składem i dać szansę młodym zawodnikom, którzy mogą doświadczyć gry przeciwko największym drużynom rosyjskiego mocarstwa, ale grając przeciwko nimi bez większej presji. Krasnoyarsk w większości spotkań grał najsilniejszym składem, a i tak się nie popisał wygrywając 3 mecze z 8. Przeciwko (!!!) drużynom, które mało znaczą, a wymianie ich nie ma większego sensu. Jest to pierwsza kolejka, a więc kursy są delikatnie zawyżone. Jak dla mnie na zwycięstwo Novosibirsku powinien być kurs w granicach 1.15-1.20. Z Ivovicem na skrzydle i Luburićem pod siatką, dodając do tego Sawina to drużyna lokomotywy wygląda bardzo dobrze. Też nie wiadomo czy Krasnoyarsk wyjdzie jeszcze dzisiaj w najsilniejszym jak na swoje realia składem, natomiast Novo wychodzi w swoim najmocniejszym składzie i liczę na mecz bez większej historii!

Krasnoyarsk - Novosibirsk 0:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Novosibirsk 3:0. Ponownie bez większej sensacji i szczypty emocji. ;)

SIATKÓWKA (14:00)
Galatasaray (TUR) - IIbank (TUR)
Galatasaray -1.5 seta (1.50)
Stawka: 3/5
Galatasaray -2 seta (1.65)
Stawka: 2/5
1XBET

Galatasaray - IIbank 3:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
SIATKÓWKA (18:00)
Olsztyn (POL) - Aluron (POL)
POWYŻEJ 178.5 PUNKTÓW (1.80)
Stawka: 2/5
POWYŻEJ 3.5 SETA (1.55)
Stawka: 4/5
UNIBET

Olsztyn - Aluron 0:3 Pierwszy set zaważył o losach kolejnych.
 
Ostatnia edycja:
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
SIATKÓWKA (20:30)
MKS Kalisz (POL) - Bielsko Biała (POL)
MKS Kalisz (1.90)
Stawka: 4/5

Mecz za parenaście minut! Nie wklejam swojej analizy, natomiast mogę powiedzieć, że za typem stoi bardzo solidna informacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
SIATKÓWKA (19:00)
Lyngby (DEN) - KSV (DEN)
KSV -1.5 HANDICAP (2.20) MARATHON ORAZ 1XBET
Stawka: 4/5

Dziewczyny zagrają z trzema juniorkami, stąd wzrosty z 1.05 do 1.40, a i nawet 1.50.
To nie zmienia faktu, że KSV to drużyna o dwie klasy lepsza, z tymi juniorkami o klasę.
Jest to potwierdzona informacja, a kurs 1.50 na zwycięstwo KSV to promocja!
 
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
PRZED CHWILĄ OTRZYMAŁEM INFORMACJE O TYM MECZU!!!

ROSJA (16:00)
ZACZNIE SIĘ CHWILĄ PO 16.
KRASNODAR - KAUSTIK
KRASNODAR WYGRA @1.60 ( I CAŁY CZAS ROŚNIE)
KRASNODAR -1.5 BRAMEK @1.90
 
Do góry Bottom