>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy z niskim kursem

emson88 38

emson88

Użytkownik
Szczerze nie pisałem stawki bo chciałem żeby każdy mógł skorzytsac, ewentualnie dodać do AKO. Robię co mogę, żeby z podsumowania wyszedł zawsze plus, chociaz wczorajsze dwie porażki mnie zaskoczyły a sam gram również inne zdarzenia, których tu nie dodaje bo są zazwyczaj z live&#39;a i nie mam czasu pisać na forum o tym. Z tenisa udało mi się robić dłuższe serię wygranych, dlatego chciałem się podzielić właśnie tym. Nie polecam grać za więcej niż 5% swojego depozytu bo sam się przyjechałem na tym kiedyś. Jak kiedyś przeczytalem u jednego z forumowiczów - bukmacherka to nie sprint, ale maraton i dziękuje mu za te pouczające słowa :)
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Rosol - Istomin 1 +1,5 seta @1.27 ✅✅

Istomin irytuje mnie swoją grą i dałbym na jego czystą przegrana, lecz Rosol również nie jest w imponującej formie i różnie może się zdarzyć. Dla wierzących @1.65 na wygraną Rosola
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Halys - Fratangelo 2 @1.43 ⛔

Begu - Hogenkamp 1 @1.24 ⛔
kiedyś widziałem wpis, że na kobiecy tenis się nie stawia. Wiedziałem również niedawno jak Lisicki w decydującym secie prowadziła 5:0 żeby przegrać mecz i myślałem że takie rzeczy zdarzają się raz na tysiąc lat. Dziś Begu prowadziła w drugim secie 4:1 i miała swoje podanie...i przegrała. Grała z dużo słabsza od siebie rywalka i nie wiem czy to uraz, lekceważenie przeciwnika czy brak sportowej ambicji, ale takie sytuacje z pewnością nie motywują
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Liverpool strzeli bramke - tak @1.50 ⛔⛔

był ssłupek, było sam na sam z bramkarzem, ale najwidoczniej to za mało dla piłkarzy, dla których ten puchar to przepustka do LM. Glory ManUtd! ????

Mimo całej niechęci do tej angielskiej drużyny,nie mogę ukryć że są na gazie. Klopp wszczepil w zawodników nowe życie, dał nadzieję. Na krajowym podwórku wciąż walczą o jak najwyższą lokatę, gdyz różnica punktów jest niewielka, ale przypuszczam że bardziej zależy im na zdobyciu trofeum a to może zapewnić puchar europy. Grają na wyjeździe z Villarealem który już nie goni w lidze nikogo, ale ucieka aby nie stracić wygodnego 4 miejsca. W moim przypuszczeniu angielski zespół jest w lepszej formie i będzie im zależało na zdobyciu gola na wyjeździe dlatego będą napierac na &quot;żółtą łódź podwodna&quot; co oczywiście zakończy się sukcesem. Warto spróbować opcje z golem Liverpoolu w pierwszej połowie ale podany wyżej typ jest dużo bezpieczniejszy.
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Dziś ruszają kwalifikacje do ambitniejsze turnieju więc spróbuję taka mała taśmę:

Giraldo✅, Hasse✅, Lajovic✅ @1.50 bet365 ✅✅

Mam nadzieję, że na Madryt 1000 pośladki zwarte i nie będzie głupich wpadek
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Miało nie być kobiet, ale wrzucam do taśmy :)

Pouille @1.16 ✅
Kerber @1.22 ⛔
Keys @1.28 ✅

AKO 1.83 ⛔⛔

Edit: tym razem też Bet365
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Atletico powyżej 3.5 rożnego @2.25
Mam nadzieję, że Bayern szybko strzeli bramkę i wtedy Atletico będzie zmuszone ruszyć trochę do ataku. Nauer nie musi kapitulować, byle wybijał na rożne ;)
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Po dłuższej przerwie od kuponów, próbujemy dalej.
ako w bet365
Arsenal - Tottenham over 1,5 / 1.22
Real - Leganes over 2,5 / 1.18
Isner - Murray 2 / 1.12

1.62
100 zł ✅
Minimalizm wszystkich trzech typów przeraził mnie.
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Almeria - Elche under 4.5 gola✅
Leverkusen - Leipzig under 5.5 gola✅
Kilmarnock - Celtic over 1,5 gola⛔
Lille - Lyon under 4,5 gola✅

ako. 1.39⛔⛔⛔

100 zł
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Dwie taśmy. Najpierw overowa plus zwycięstwo

Crystal Palace - Man City over 1,5✅
PSG - Nantes over 1,5✅
Juventus - Pescara 1✅

ako. 1.56✅✅✅
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
i teraz underowa

Everton - Swansea under 5.5✅
Sunderland - Hull under 4,5✅
Augsburg - Hertha under 4,5✅
Darmstadt - Ingolstadt under 4,5✅

ako. 1.28✅✅✅
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Alaves - Espanyol under 4.5
Hoffenheim - Hamburg 1x
Sampdoria - Sassuolo under 4.5
Bologna - Palermo under 4.5
Milan - Inter under 4.5

ako. 1.60
 
Do góry Bottom