>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Willa!

will-hunting 0

will-hunting

Użytkownik
Witam!
Postanowiłem założyć nowy temat, tym razem w dziale Kupony. Postaram się grać wg ścisłych zasad, co jak wiemy daje ładne efekty ???? Gram piłkę nożną, tenis - w największym wymiarze; NBA za mniejsze stawki oraz sporty zimowe jak coś wpadnie w oko. Mimo, że dział nie wymaga statystyk postaram się je prowadzić mimo wszystko. Gram w William Hill, stan konta 136.25e, stawka podstawowa 5e, czasem 10. Zapraszam do odwiedzania i konstruktywnych komentarzy!
Dodam jeszcze, że staram się omijać szerokim łukiem live oraz cel to 200e do końca roku - potem sesja ????
W przypadku, gdy stan konta sięgnie 50e kończę i wypłacam bo tyle wpłaciłem początkowo i doszedłem do 130.
e: Jednak budżet troszkę większy - późniejsze rozliczenie jednego beta ????
 
will-hunting 0

will-hunting

Użytkownik
Kupon 1 ⛔

Lech Poznań - Juventus Turyn
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.05
Stawka: 5e
Dzisiaj ważne spotkanie dla polskiego futbolu. Czy mit Lecha grającego piach w lidze i świetnie w Europie zostanie podtrzymany? Czy Stara Dama, klasowy zespół nauczony doświadczeniem The Citizens zagra na 100% i wygra to spotkanie? Szczerze, to ciężko mi to stwierdzić. Przed meczem z City byłem pewien porażki i sporo na tym straciłem. Moim zdaniem najlepiej w tym meczu zagrać na sporą ilość bramek, po niezłym kursie. Gram tak na podstawie występów Lecha z mocnymi drużynami w Pucharze UEFA. Oba mecze z Anglikami i ten w Turynie skończyły się z wysokim obłożeniem bramkowym, determinuje to moim zdaniem głównie postawa Kolejorza, nie jego rywali. Nie dają się stłamsić, próbują (!) grać swoją ofensywną grę. Juve tu musi wygrać, Lechowi starczy remis. Czy będą grali na 0-0? Wątpię - z Juve to może się źle skończyć. Poznaniacy powinni postarać się przynajmniej trochę przycisnąć na początku, kibice zresztą tego wymagają. Juve z kolei od razu powinno robić wszystko żeby strzelić, jeśli oglądali taśmy z meczów z City. To powinno gwarantować otwarty mecz z kilkoma bramkami. :grin:
 
will-hunting 0

will-hunting

Użytkownik
Pogrywam też trochę w betclicku za PLN, w statach uwzględnię kursy walutowe z dnia właśnie robienia statystyk.

Kupon 6.⛔

Barcelona - Rubin over 2.5
Kurs: 1.8
Stawka: 17zł


Kupon 7.⛔

Werder - Inter remis
Kurs: 3.3
Stawka: 10zł
 
will-hunting 0

will-hunting

Użytkownik
Kupon 9. ⛔

Bobcats - Nuggets (-1.5)
Kurs: 1.80
Stawka: 50zł

Szykuję też typ na jutrzejszą LM w meczu Arsenal - Partizan, over 1.5 w pierwszej połowie. Na chwilę obecną kurs wynosi 2.0 w betclicu, stawka w zależności od wyniku NBA ;)
 
will-hunting 0

will-hunting

Użytkownik
Nie wszedł typ, mimo że rezultat był ciasny, to Nuggets zagrali tragicznie. Carmelo zdobył 22pkt, ale jego gra pozostawiała wiele do życzenia. Dlatego liczę na Kanonierów i ich skuteczność w dzisiejszym meczu, od pierwszej minuty.
Kupon 10.

Arsenal - Partizan over 1.5 1st half
Kurs: 2.0
Stawka: 138zł
 
Do góry Bottom