>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy wielkiego_gracza

W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
CSMS Iasi zawalili więc próbujemy pozostałem mecze jeszcze zagrać. Na wirtualnym i kasynie ugrane jeszcze aż 3,60 zł więc pozostały tripel za tyle

⚽ RB Leipzig - FC Augsburg Typ: 1 , Kurs: 1,69
⚽ FC Chamois Niort - US Orleans 45 Typ: 1 , Kurs: 2,21
⚽ IF Silkeborg - FC Nordsjalland Typ: 1 , Kurs: 2,26

KURS: 8,44
STAWKA: 3,60 zł
DO WYGRANIA: 30,39 zł

STAN KONTA: 80 zł
 
baba 134

baba

Użytkownik
@wielki gracz - DAJ SOBIE SPOKÓJ Z BUKMACHERKĄ.
Zadałem sobie trud i od pierwszego Twojego wpisu wyliczyłem Twoje zyski ???? i straty z zakładów wzajemnych :-(. Jesteś ok 330 zł w plecy w dwa miesiące. Średnio to jakieś 2000 zł przez rok. Lepiej już nie będzie, a za 2000 możesz mieć fajne wakacje. Grając takimi małymi stawkami z takim wynikiem to tragedia. Czy Ty tego nie widzisz?
Zarabiasz/ściemniasz w kasynie i na wirtualu :grin: ?
No ale jeżeli tak jest, to po &quot;ch&quot; przegrywasz to w zakładach wzajemnych? Nie masz o tym pojęcia. Pokazują to Twoje typy, więc daj sobie spokój. Zarabiaj na kasynie i wirtualnych grach :grin:.
Będziesz miał chociaż trochę kasy ;). Kieszonkowe na wakacje z tego co zarobisz w kasynie i grach wirtualnych + 2000 na wakacje, których nie przegrasz w zakładach wzajemnych.
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
@wielki gracz - DAJ SOBIE SPOKÓJ Z BUKMACHERKĄ.
Zadałem sobie trud i od pierwszego Twojego wpisu wyliczyłem Twoje zyski ???? i straty z zakładów wzajemnych :-(. Jesteś ok 330 zł w plecy w dwa miesiące. Średnio to jakieś 2000 zł przez rok. Lepiej już nie będzie, a za 2000 możesz mieć fajne wakacje. Grając takimi małymi stawkami z takim wynikiem to tragedia. Czy Ty tego nie widzisz?
Zarabiasz/ściemniasz w kasynie i na wirtualu :grin: ?
No ale jeżeli tak jest, to po &quot;ch&quot; przegrywasz to w zakładach wzajemnych? Nie masz o tym pojęcia. Pokazują to Twoje typy, więc daj sobie spokój. Zarabiaj na kasynie i wirtualnych grach :grin:.
Będziesz miał chociaż trochę kasy ;). Kieszonkowe na wakacje z tego co zarobisz w kasynie i grach wirtualnych + 2000 na wakacje, których nie przegrasz w zakładach wzajemnych.
Okej dzięki za radę ale zrobię po swojemu ???? Ja nikomu nie mówię jak ma robić, żyć, grać więc mi tez niech nikt nie mówi bo i tak nie posłucham ale dzięki za fatygę i komentarz. Fajnie, że są ludzie, którzy w pierwszej kolejności próbują pomóc drugiemu a dopiero potem sobie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
⚽ RB Leipzig - FC Augsburg Typ: 1 , Kurs: 1,67 ✅ 2-1
⚽ FC Chamois Niort - US Orleans 45 Typ: 1 , Kurs: 2,21 ✅ 1-0
⚽ IF Silkeborg - FC Nordsjalland Typ: 1 , Kurs: 2,33 ⛔ 2-2
⚽ CS Municipal Studentesc Iasi - ACS Poli Timisoara Typ: 1 , Kurs: 1,46 ⛔ 0-1

KURS: 12,56
STAWKA: 2,45 zł
DO WYGRANIA: 30,76 zł ⛔

⚽ RB Leipzig - FC Augsburg Typ: 1 , Kurs: 1,69 ✅ 2-1
⚽ FC Chamois Niort - US Orleans 45 Typ: 1 , Kurs: 2,21 ✅ 1-0
⚽ IF Silkeborg - FC Nordsjalland Typ: 1 , Kurs: 2,26 ⛔ 2-2

KURS: 8,44
STAWKA: 3,60 zł
DO WYGRANIA: 30,39 zł ⛔
Koniec września nowy miesiąc, może będzie lepiej ;)
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
W pierwszym dniu nowego miesiąca ugrywamy na wirtualnym sporcie 2,35 zł i za to 5 meczy na dzisiaj

⚽ FC Bazylea - FC Thun Typ: 1 , Kurs: 1,30
⚽ FC Lokomotiw Moskwa - Arsienał Tuła Typ: 1 , Kurs: 1,42
⚽ AC Horsens - FB Esbjerg Typ: 1 , Kurs: 2,07
⚽ RNK Split - NK Lokomotiva Zagrzeb Typ: 2 , Kurs: 1,95
⚽ FC Galway United - FC Finn Harps Typ: 1 , Kurs: 1,93

KURS: 14,38
STAWKA: 2,35 zł
DO WYGRANIA: 33,80 zł

STAN KONTA: 80 zł
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
W pierwszym dniu nowego miesiąca ugrywamy na wirtualnym sporcie 2,35 zł i za to 5 meczy na dzisiaj

⚽ FC Bazylea - FC Thun Typ: 1 , Kurs: 1,30 ⛔ 1-1
⚽ FC Lokomotiw Moskwa - Arsienał Tuła Typ: 1 , Kurs: 1,42 ⛔ 1-1
⚽ AC Horsens - FB Esbjerg Typ: 1 , Kurs: 2,07 ✅ 1-0
⚽ RNK Split - NK Lokomotiva Zagrzeb Typ: 2 , Kurs: 1,95 0-2
⚽ FC Galway United - FC Finn Harps Typ: 1 , Kurs: 1,93 ✅ 3-2

KURS: 14,38
STAWKA: 2,35 zł
DO WYGRANIA: 33,80 zł ⛔
Zawaliły teoretycznie najpewniejsze ;)
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
Na wirtualnym ugrane 2,40 i dziś skromniejszy kupon ????

⚽ AC Milan - US Sassuolo Calcio Typ: 1 , Kurs: 1,60
⚽ Sampdoria Genua - US Palermo Typ: 1 , Kurs: 1,69
⚽ AC Cesena - Latina Calcio Typ: 1 , Kurs: 1,64
⚽ FC Cartagena - La Hoya Lorca Typ: 1 , Kurs: 1,78

KURS: 7,89
STAWKA: 2,40 zł
DO WYGRANIA: 18,94 zł

STAN KONTA: 80 zł
 
baba 134

baba

Użytkownik
A możesz podać typy jakie grasz w &quot;wirtualu&quot; i bukmachera?, bo tymi z &quot;reala&quot; to się tylko wygłupiasz. Po co upubliczniasz własne porażki? To nie jest powód do dumy i chwalenia się.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Myślę, że to jego prywatna sprawa i każdy ma prawo do prowadzenia tematu na tym forum. Gdyby każdy zajął się sobą i nie wyznaczał innym co jest powodem do dumy, a co nie to świat były piękniejszy. Pozdro.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Masz sporo racji w tym co napisałeś, ale powinniśmy uczyć się na własnych błędach, a nie je powielać. Wtedy świat byłby jeszcze piękniejszy. Szkoda tylko, że wielu o tym nie wie. Często wybieramy złą drogę, gdzie wydaje nam się, że mamy absolutną rację i wtedy dobra rada kogoś, kto spojrzy na temat &quot;chłodnym okiem&quot; może pomóc. Absolutnie nie odbieram @wielki gracz prawa do prowadzenia własnego tematu, tylko wyraziłem własną opinię na temat tego, co wg. mnie prowadzi Go w złą stronę. Sam cenię sobie rady innych, ale jak uważasz, że to coś złego to sorry. Pozdro.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Wydaje mi się, że on traktuje to jako dobrą zabawę - chłopak ugrywa sobie parę groszy na wirtualnym sporcie i potem cuduje sobie z kuponami - każdy ma jakieś zainteresowania, czy coś co daje mu frajdę i dobrą zabawę.
A co do dobrych rad to już ci odpowiedział i ładnie podziękował, a ty nadal drążysz temat.
Okej dzięki za radę ale zrobię po swojemu Ja nikomu nie mówię jak ma robić, żyć, grać więc mi tez niech nikt nie mówi bo i tak nie posłucham ale dzięki za fatygę i komentarz. Fajnie, że są ludzie, którzy w pierwszej kolejności próbują pomóc drugiemu a dopiero potem sobie
Pozdrawiam i miłego, zaśmiecamy temat ???? A poza tym
Reputacja: 103
Wydawać by się mogło, że komuś jednak pomógł. ????
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
⚽ AC Milan - US Sassuolo Calcio Typ: 1 , Kurs: 1,60 ✅ 4-3
⚽ Sampdoria Genua - US Palermo Typ: 1 , Kurs: 1,69 ⛔ 1-1
⚽ AC Cesena - Latina Calcio Typ: 1 , Kurs: 1,64 ⛔ 2-2
⚽ FC Cartagena - La Hoya Lorca Typ: 1 , Kurs: 1,78 ⛔ 0-1

KURS: 7,89
STAWKA: 2,40 zł
DO WYGRANIA: 18,94 zł
Słaby kupon ;)
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
A możesz podać typy jakie grasz w &quot;wirtualu&quot; i bukmachera?, bo tymi z &quot;reala&quot; to się tylko wygłupiasz. Po co upubliczniasz własne porażki? To nie jest powód do dumy i chwalenia się.


Proszę bardzo masz dowód na ugrywanie na wirtualnym koszu, że faktycznie robię jak piszę ;) 1 strona ci wystarczy czy mam wkleić wszystkie 17 ? :cool: Straszny problem masz z tym moim tematem oj nie wiem chyba przez to nie śpisz. Wejdź sobie u mnie na pierwszego posta i zobacz co tam napisałem, bo jest tam wyjaśnienie do mojej strategi grania itd. Tak jak Lukbie napisał traktuję to przede wszystkim jako zabawę ???? a że sobie założyłem temat na kuponach o moich typach to nie zamieszczam tego czego gram na wirtualnym sporcie czy kasynie tylko kupony to chyba logiczne. Jak będę chciał podawać wirtualny sport czy gry na kasynie to założę temat w odpowiednim dziale bez obaw ???? Nie wiem wystarczająco wyjaśniłem ? Zaśniesz już teraz ? Pozdrawiam i mam nadzieję, że dyskusję na ten temat już zakończyliśmy, bo nie ma ona nic wspólnego z tym tematem tutaj ????
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
Dzisiaj 2,60 zł ugrane tam gdzie zawsze ;) i lecimy dziś z dublem

⚽ IFK Uddevalla - IF Grebbestads Typ: 1 , Kurs: 1,68
⚽ America De Cali - FC Valledupar Typ: 2 , Kurs: 5,72

KURS: 9,61
STAWKA: 2,60 zł
DO WYGRANIA: 24,98 zł

STAN KONTA: 80 zł
 
baba 134

baba

Użytkownik
Proszę bardzo masz dowód na ugrywanie na wirtualnym koszu, że faktycznie robię jak piszę 1 strona ci wystarczy czy mam wkleić wszystkie 17 ? Straszny problem masz z tym moim tematem oj nie wiem chyba przez to nie śpisz. Wejdź sobie u mnie na pierwszego posta i zobacz co tam napisałem, bo jest tam wyjaśnienie do mojej strategi grania itd. Tak jak Lukbie napisał traktuję to przede wszystkim jako zabawę a że sobie założyłem temat na kuponach o moich typach to nie zamieszczam tego czego gram na wirtualnym sporcie czy kasynie tylko kupony to chyba logiczne. Jak będę chciał podawać wirtualny sport czy gry na kasynie to założę temat w odpowiednim dziale bez obaw Nie wiem wystarczająco wyjaśniłem ? Zaśniesz już teraz ? Pozdrawiam i mam nadzieję, że dyskusję na ten temat już zakończyliśmy, bo nie ma ona nic wspólnego z tym tematem tutaj
No cóż, myślałem, że gra się po to, żeby coś osiągnąć, ale jak widać można inaczej. Tak że więcej nie przeszkadzam i miłej zabawy ;)
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
No cóż, myślałem, że gra się po to, żeby coś osiągnąć, ale jak widać można inaczej. Tak że więcej nie przeszkadzam i miłej zabawy ;)
No a ja gram odwrotnie, żeby przegrać wszystko, zostać bankrutem skończyć na ulicy jako bezdomny i bezrobotny ;) też pozdrawiam i życzę większego spojrzenia na samego siebie a nie osoby wokoło powodzenia ????
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
Dzisiaj tripel za 2,40 zł ugrane na wirtualnym sporcie ????

⚽ Vila Nova GO - Oeste SP Typ: 1 , Kurs: 1,68
???? Nevezis Kedainiai - BC Alytaus Dzukija Typ: 1 , Kurs: 1,40
Bregenz Handball - SG Westwien Typ: 2 , Kurs: 6,05

KURS: 14,23
STAWKA: 2,40 zł
DO WYGRANIA: 34,15 zł

STAN KONTA: 80 zł

Ten ostatni typ jest z piłki ręcznej, liga austriacka ;)
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
Z koszykówką lipa to gramy dubla pozostałe mecze za 3 zł (tym razem cąłkowicie ugrane na ruletce)

Vila Nova GO - Oeste SP Typ: 1 , Kurs: 1,69
Bregenz Handball - SG Westwien Typ: 2 , Kurs: 6,05

KURS: 10,22
STAWKA: 3 zł
DO WYGRANIA: 30,67 zł

STAN KONTA: 80 zł
 
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
Dzisiaj tripel za 2,40 zł ugrane na wirtualnym sporcie ????

⚽ Vila Nova GO - Oeste SP Typ: 1 , Kurs: 1,68 ✅ 1-0
???? Nevezis Kedainiai - BC Alytaus Dzukija Typ: 1 , Kurs: 1,40 ⛔ 82-85
Bregenz Handball - SG Westwien Typ: 2 , Kurs: 6,05 ⛔ 25-23

KURS: 14,23
STAWKA: 2,40 zł
DO WYGRANIA: 34,15 zł ⛔


Vila Nova GO - Oeste SP Typ: 1 , Kurs: 1,69 ✅ 1-0
Bregenz Handball - SG Westwien Typ: 2 , Kurs: 6,05 ⛔ 25-23

KURS: 10,22
STAWKA: 3 zł
DO WYGRANIA: 30,67 zł ⛔
Westwien zawalił na całego 1 połowę
 
Do góry Bottom