>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy tormama

tormam 0

tormam

Użytkownik
Witam zakładam dzisiaj nowy temat ze swoimi typami. Preferuję granie systemami ale czasem gram też czyste kupony. Wszystkich chętnych zapraszam do komentowania i dyskusji ????
 
tormam 0

tormam

Użytkownik
Pierwszy kupon na dzisiaj puszczam systemem 2 z 3. Dzisiaj będzie on wyłącznie tenisowy, gdyż zauważyłem tam kilka ciekawych kursów:
1. Li N.-Wickmayer Y. kurs 2,2 ✅
2. Pennetta F.-Zvonareva V. kurs 1,6 ✅
3. Nalbandian D.-Soderling R.kurs 1,7 ✅
stawka 15zł
EW:49.90 ✅
A teraz krótki komentarz:
Co do nalbandiana to jest obecnie na fali i myślę, że soderling będzie jego kolejnym łatwym łupem. Wickmayer jest stworzona do gry na tej nawierzchni co pokazuje chociażby półfinał ubiegłorocznego US Open i przy tym kursie nie mogłem na nią nie postawić zwłaszcza, że Na Li jest wg mnie typowym kobiecym rzemieślnikiem. I na koniec moja ulubiona tenisistka. Co prawda nie udało jej się wygrać z Kuzniecową w ubiegłym tygodniu i awansować do finału, ale oglądając ostatnie mecze i widząc grę zwonariewej nie mam wątpliwości kto wygra ten mecz.
 
tormam 0

tormam

Użytkownik
Witam, mam nadzieję, że wczorajszy kupon to nie był miły początek złej serii ????
na dzisiaj proponuje:
1. Cracovia - Śląsk under 2,5 kurs 1,55
2. Nalbandian - Murray kurs 1,65
3. Wickmayer - Pavlyuchenkova kurs 1,8
stawka: 10zł
Ew:46,04zł
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
Szwedowi wczoraj nie wchodził serwis, był za bardzo sfrustrowany własną grą i poległ, po bardzo dobrym pierwszym secie. Murray jest przede wszystkim lepszy w defensywie i Nalbandian może mieć problemy ze skończeniem Szkota. We wczorajszym spotkaniu z Monfilsem Andy zagrał średnio, ale sugerowanie się formą z poprzedniego meczu w jego przypadku to głupota. Jeśli idzie mu zbyt łatwo, to potrafi stracić koncentrację i łatwo oddać kilka gemów, czy nawet... seta do zera, jak wczoraj. Serwis Murraya jest o wiele bardziej urozmaicony niż Szweda, a to może zgubić świetnie returnującego Davida. Soda po prostu nie był wczoraj w dobrej dyspozycji i Nalbandian począwszy od 2. seta skrzętnie to wykorzystał przyspieszając tempo gry, rozrzucając Szweda po korcie i zmuszając go do biegania i defensywy, a to wszystko jest piętą achillesową Robina. Na Murraya to nie zadziała. Przewaga fizyczna również po stronie Andy`ego.

Pozdro ;o
 
tormam 0

tormam

Użytkownik
Szwedowi wczoraj nie wchodził serwis, był za bardzo sfrustrowany własną grą i poległ, po bardzo dobrym pierwszym secie. Murray jest przede wszystkim lepszy w defensywie i Nalbandian może mieć problemy ze skończeniem Szkota. We wczorajszym spotkaniu z Monfilsem Andy zagrał średnio, ale sugerowanie się formą z poprzedniego meczu w jego przypadku to głupota. Jeśli idzie mu zbyt łatwo, to potrafi stracić koncentrację i łatwo oddać kilka gemów, czy nawet... seta do zera, jak wczoraj. Serwis Murraya jest o wiele bardziej urozmaicony niż Szweda, a to może zgubić świetnie returnującego Davida. Soda po prostu nie był wczoraj w dobrej dyspozycji i Nalbandian począwszy od 2. seta skrzętnie to wykorzystał przyspieszając tempo gry, rozrzucając Szweda po korcie i zmuszając go do biegania i defensywy, a to wszystko jest piętą achillesową Robina. Na Murraya to nie zadziała. Przewaga fizyczna również po stronie Andy`ego.
Pozdro ;o
Nie widziałem wczorajszego meczu, ale decydując się na ten mecz patrzyłem przede wszystkim na ostatnie mecze na &quot;hardach&quot; obu zawodników. Patrząc na nie widać (moim zdaniem) lekkie zmęczenie wracającego po przerwie davida, ale i tak powinno to wystarczyć na murraya, który męczył się nie tylko z francuzem, ale równieź gorszymi zawodnikami (patrz ostatni turniej). W tym czasie David pokonał kilku dobrych tenisistów lubiących tą nawierzchnię. Na koniec tylko wspomnę o tym, że szkot nie gra na tyle taktycznie dobrze jak jego rywal i jest słabszy psychicznie co stanowi dla mnie potwierdzenie, że mój typ jest prawidłowy.
 
Do góry Bottom