>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy - Stanley 63

stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Maj 2014 Szwecja
AIK : Helsingborg
uffffffffff było ciężko ale w końcu 2:1
powyżej 2,5 gola i obie strzelą ✅
2.10 / Bet365
.. co do tego pojedynku to liczę na parę goli bo patrząc na zdobycz bramkową to obie po 6 kolejkach po 9 bramek zdobytych a mecze pomiędzy imi pokazują że jest dosyć ciekawie a średnia bramek zwłaszcza tu na boisku AIK to 3.21 i wyniki 2:1 czy nawet 2:3 tak więc liczę na to że obie strzelą i powyżej 2,5 gola po fajnym kursie ✅
.......................................................................................
✅ 1 ⛔ 0
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Mecz na jutro !
Japonia J-League
Gamba Osaka : Tokushima no i ryzyko się nie opłaciło bo tylko 3:0
Gamba powyżej 3.5 gola ⛔
5.00 / Bet365
.. mecz dopiero jutro ale piszę o nim dziś ! jak już pisałem nie raz na temat Gamby to w/g mnie w tym meczu liczę na ich większą skuteczność niż dotychczas bo uważam że stać ich na to , na ich stadion przyjeżdza ostatni zespół ligi który do tej pory po rozegraniu 11 meczy ma straconych aż 29 goli , obie drużyny to beniaminki w tym sezonie w J-League no ale Gamba prezentuje się trochę lepiej no a gdy zajrzymy do H2H to w poprzednim sezonie kiedy obie były w J2-League to w dwumeczu pomiędzy nimi Gamba była zdecydowanie lepsza bo dwa zwycięstwa i popatrzmy na gole 7:1 dla Gamby dlatego piszę że to taki mecz na przełamanie dla nich i liczę na przynajmniej 4 bramki z ich strony ....... a over 2.5 też niczego sobie bo 2.50 ..... ale ja zaryzykuję ! ⛔
....................................................................................
✅ 1 ⛔ 1
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Japonia J-League Kashima : Nagoya jestem trochę zaskoczony ale wynik 1:2
Kashima i powyżej 2.5 gola w meczu ⛔
2.25 / Bet365
... najskuteczniejszy zespół jak do tej pory w J-League Kashima 22 gole i punkt straty do lidera podejmuje dziś Nagoyę która ma straconych 20 bramek i zajmuje 14 miejsce i jak dla mnie to 3 pkt powinni sobie do swojego konta dopisać gospodarze tym bardzie że z Nagoyą gra im się wyjątkowo dobrze 17-1-3 i gole 44:25 na ich korzyść tak więc po fajnym kursie biorę ! ⛔
......................................................................................
✅ 1 ⛔ 2
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Liga Mistrzów AFC
Kawasaki : Seoul 2:3
obie strzela i powyżej 2,5 gola w meczu ! ✅
2.25 / Bet365
.. faza grupowa zakończona a teraz czas na walkę o trofeum i liczę że doczekamy się w tym meczu paru goli z obu stron a kurs na takie wydarzenie uważam za całkiem dobry i spróbuję skorzystać może tym razem się uda . OBY !
......................................................................................
✅ 2 ⛔ 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Dania 2 liga
Hvidovre : Bronshoj 1:3
powyżej 2.5 gola i obie strzelą ✅
2.05 / Bet365
.. za chwilę zaczynają tak więc tylko powiem że goście ostatnio w super formie a goście muszą walczyć o byś albo nie być tak więc chyba goli nie zabraknie ✅
.......................................................................................
✅ 3 ⛔ 2
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Austria 2 liga
Pandorf : Horn 0:1
Horn ✅
2.70 / Bet365
.. uważam że niezwykle ważne spotkanie , gospodarze na 4 kolejki przed zakończeniem sezonu są na miejscu przed ostatnim czyli gry w barażach o pozostanie ale jeszcze ze szansami na wyjście z tej strefy pod warunkiem że będą gromadzić pkt jednak z tym ostatnio problem bo na 5 ostatnich swoich spotkań zaledwie 1 zwycięstwo i aż 4 porażki , co do gości to mają nad swoim rywalem 6 pkt przewagi jednak wiadomo gdyby dziś przegrali ta przewaga maleje do zaledwie 3 ale goście ostatnio w formie 3-1-1 a tu na boisku PAndorf jescze nie przegrali tak więc liczę że dziś skasują komplet pkt i definitywnie przypieczętują swój udział w nastepnym sezonie w gronie 2 ligowców ! ✅✅
.......................................................................................
✅ 4 ⛔ 2
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Polska T-Mobile Ekstraklasa
Cracovia : Piast 1:5
over 2,5 gola i obie strzelą ✅
2.60 / Bet365
.. tu powinna być walka a zarazem i gole , patrząc na dotychczasowe ich spotkania pomiędzy sobą tu w Krakowie to ostatnio taki typ jak mój dziś wchodził bo 2:3 , 2:1 , 3:2 , a to przecież końcówka sezonu i trzeba jeszcze z siebie wykrzesać ostatnie siły bo obu drużynom pkt potrzebne jak rybie woda dlatego liczę na przynajmniej 3 gole no i bramki z obu stron a kurs jak dla mnie super i za drobne można zaryzykować ✅✅
..........................................................................................
✅ 5 ⛔ 2
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Dania 2 liga
AB Kopenhaga : Vejle co za spotkanie i powiem że na takie liczyłem a wynik 3:4
powyżej 2.5 gola i obie strzelą ✅
2.40 / Bet365
.. tu może być ciekawie bo gospodarze walczą zaciekle o to by pozostać na zapleczu Superligi a goście patrząc na ich ostatnie wyniki to widać że najlepiej by już zakończyli rozgrywki bo są na miejscu 7 z 8 pkt przewagą nad dzisiejszym rywalem , do zakończenia sezonu co prawda jeszcze pozostało im do rozegrania 7 meczy jednak myślę że ta przewaga jest dosyć spora , z drugiej jednak strony to w razie porażki przewaga maleje do 5 pkt dlatego liczę na otwarty pojedynek co podpowiada nam także H2H gdzie średnia goli tu to 3,14 i przeważnie obie strzelali po golu a kurs w/g mnie warty zainwestowania może nie grubej gotówki ale za jakieś drobniejsze ! ✅✅✅
..................................................................................
✅ 6 ⛔ 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Szwecja 1 liga
AIK : Elfsborg 2:1
obie strzelą ✅/ 1.66 / Bet365
.. zapewne najciekawszy pojedynek z 3 meczy które dziś zostaną rozegrane , gospodarze miejsce 6 i fajny stosunek bramek 15:14 co pokazuje że ze strzelaniem nie ma za wielkiego problemu no a obrona do najmocniejszych formacji nie należy , goście w tym sezonie grają dobrze i zajmują 2 miejsce a ich stosunek bramkowy to 16:7 pokazuje że i tu ze zdobywaniem nie ma problemu a obrona niczego sobie jednak dziś myślę że bramkę mogą stracić a kurs 1.66 uważam za dobry ! ✅✅
..........................................................................................
✅ 7 ⛔ 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Niemcy Bundesliga
Hamburger : Gr. Furth 0:0 ( tylko 2 :zoltakartka: )
ilość kartek / powyżej 4.5 ⛔
2.20 / Bet365
.. w/g mnie bardzo ostry pojedynek pomiędzy Hamburgiem a Gr. Furth a na dodatek sędzią jest pan Felix Zwayer który w tym sezonie sypał kartkami dosyć obficie , w Bundeslidze pokazał 65 żółtych i 4 czerwone a ogólnie w 37 meczach 155 żółtych i 10 czerwieni no dodając do tego stawkę tego spotkania to typ może być realny !
...........................................................................................
✅ 7 ⛔ 3
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Niemcy / Puchar FINAŁ
Dortmund : Bayern Monachium 0:2 bez czerwieni
czerwona kartka / tak ⛔
4.40 / Unibet
.. miałem taki typ dać w TD ale ostatecznie skończyło się na meczu Gamby , tu podaję typ na który zagram , wiadomo że obie ekipy spragnione są tego trofeum no bo Dortmundowi w lidze nie wyszło zdobycie tytułu mistrza natomiast Bayern wiadomo tytuł wywalczył ale jest mocno podrażniony odpadnięciem z Ligi Mistrzów tak więc potrójna korona już nie jest potrójną i nie wiadomo czy będzie podwójna bo patrząc na ich bezpośrednie pojedynki a szczególnie biorąc pod uwagę Puchar Niemiec to tu dominują piłkarze Borussii tak więc nerwowo dziś będzie i to w/g mnie na 100 % no i sędzia pan Florian Meyer który zaglądając na mecze które sędziował z udziałem tych drużyn to czerwieni było mnóstwo dlatego liczę na taki kartonik dziś ! ⛔
...................................................................................
✅ 7 ⛔ 4
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Szwecja 1 liga
Orebro : Gefle 2:2
obie strzelą / 1.83 / Bet365 ✅
.. walka zespołów które walczą o bezpieczne miejsce i liczę na otwarty pojedynek a zarazem gole i to z obu stron bo gdy zajrzymy do ich spotkań to przeważnie tak jest ! ✅✅
..........................................................................................
✅ 8 ⛔ 4
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Jagiellonia : Śląsk 0:3 ( pierwszy gol Śląska już 14 min )
Śląsk zdobędzie gola przed 61 min gry ✅
1.83 / Bet365
,, mecz drużyn które już są spokojne o swój byt czyli mecz na luzie dla obu drużyn , mój typ to gol dla Śląska przed upływem 61 min gry i zaglądając jak Śląsk zdobywa gole w meczach wyjazdowych to wygląda to tak :
- 0-15 / 2 gole
- 15-30 / 5
- 30-45 / 5
- 45-60 / 3
wychodzi mi że 15 goli chłopaki zdobyli w meczach wyjazdowych do 61 min gry i uważam to jest sporo , w spotkaniu w tym sezonie na Jadze wynik 3:1 dla Jagi a gol dla Śląska to 26 min dlatego uważam że ta granica jaką buk wystawił czyli 61 min gry to warto chyba zagrać na bramkę tak też czynię !
.......................................................................................
✅ 9 ⛔ 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Cracovia : Korona 1:1 gol dla Korony 66 min UFFFFFFFFFF
czas pierwszego gola drużyny / Korona gol przed 69 min gry ✅
1.83 / Bet365
.. pójdę w ślad za wczorajszym typem i tu ta granica trochę większa bo aż 69 min gry , co prawda Korona w meczach wyjazdowych nie jest jakoś szczególnie bramkostrzelna bo chłopaki w meczach wyjazdowych strzelili zaledwie 11 gola ale z drugiej strony Cracovia ma bilans bramkowy u siebie 20:28 a zaglądając do H2H to raczej Koronie udaje sie tutaj zdobywać gole bo pierwszy ich mecz tutaj w tym sezonie to ich zwycięstwo 2:1 a gole zdobyte w 40 i 58 min tak więc w tym meczu także liczę że im się uda a kurs 1.83 wydaje mi się do wzięcia i tak też czynię ! ✅✅
....................................................................................
✅ 10 ⛔ 4
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Wisła : Górnik 10 minuta gry i 1:1 Koniec 2:3
czas pierwszego gola drużyny / Wisłą przed 51 min gry ✅
1.83 / Bet365
.. no to trzeba iść tym tropem co poprzednie typy , tym razem padło na naszą Ekstraklasę i spotkanie pomiędzy Wisłą i Górnikiem , Wisłą co prawda ostatnio nie jest w super formie bo wyniki są niezbyt zadowalające ale u siebie grają dobrze w tym sezonie i bilans to 11-2-3 no i gole 28:6 tak więc na gola z ich strony chyba możemy liczyć a jak to się ma do czasu strzelania goli :
- 0:15 / 3
- 15:30 / 4
- 30:45 / 6
co daje nam 13 goli w pierwszej połowie dlatego liczę że i dziś ustrzelą coś przed 51 min gry ! ✅✅
....................................................................................
✅ 11 ⛔ 4
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Szwecja
... nawiażę do mojego typu w TD i tu też jak w typach wyżej liczę na gola w wykonaniu gości a przedział do 48 min uważam za dobry ...
Falkenbergs : Hacken 3 minuta gry i 0:1 KONIEC 1:1
czas pierwszego gola drużyny / Hacken gol przed 48 min gry ✅
1.83 / Bet 365 ✅✅
.......................................................................................
✅ 12 ⛔ 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Liga Mistrzów FINAŁ
Real M : Atl. Madryt 1:1 dogrywka 4:1 / karny był ale w dogrywce trudno !
rzut karny / Tak ⛔
3,60 / Unibet
.. coś mnie tu kusi na rzut karny , sędzia jest B. Kuipers ( Holender ) a sytuacji podbramkowych wydaje mi sie będzie sporo w tym spotkaniu no i zobaczymy ! ⛔
........................................................................................
✅ 12 ⛔ 5
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
FINLANDIA
Mariehamn : Lahti 0:0
czas pierwszego gola drużyny / Mariehamn gol przed 53 min gry ⛔
1,83 / Bet365
.. no to znowu czas pierwszego gola , tym razem uważam że gospodarze zdążą strzelić przed 53 min biorę to z statystyki która podpowiada że na 3 ostatnie mecze z Lahti u siebie tak było a w tym sezonie dopiero po 9 kolejkach bilans bramkowy gospodarzy to 10:15 a większość bo 7 z tych goli strzelili w domu , bilans z Lahti u siebie to 4-6-2 ale gole 21:16 tak więc liczę na ich gola może juz w pierwszej połowie ! ⛔
.......................................................................................
✅ 12 ⛔ 6
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Polska T-Mobile Ekstraklasa
Zawisza : Górnik 0:1
obie strzelą / Bet365 / kurs 1.66 ⛔
.. Górnik ostatnio prezentuje się całkiem całkiem a zdobywanie goli u niego stało się normalnością bo ostatnie 5 kolejek to 10 goli zdobytych tak więc dziś liczę że coś trafią , Zawisza przed własną publiką w 17 meczach 28 goli a z Górnikiem w tym sezonie idzie im super tak więc możemy się spodziewać goli z obu stron a kurs całkiem dobry !
........................................................................................
✅ 12 ⛔ 7
 
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Dania 3 liga
Avarta : Helsingor 3:3
Avarta powyżej 1.5 gola ✅
2.20 / Bet365
.. gospodarze muszą ciągle walczyć o byt a dziś podejmują zespół z bezpiecznego 4 miejsca i praktycznie dla nich sezon się już zakończył co pokazują ich wyniki , w pierwszym ich spotkaniu Avarta wygrywa na Helsingor 3:2 a ogólnie to z Helsingor gra im się nie żle dlatego te dwa gole z ich strony powinny paść i tak też typuję ✅✅✅
..........................................................................................
✅ 13 ⛔ 7
 
Do góry Bottom