>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy Scotta

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 5
Brest - Angers ZWROT
Typ: Angers DNB
Kurs: 2.10
Stawka: 5j
Ew: 10.5j
Gospodarze po 3 zwycięstwach z rzędu, co jak na drużynę z dolnej części tabeli to aż za dużo. Zresztą w tej lidze nawet faworyci nie miewają często serii po 4-5 zwycięstw lub więcej, dlatego myślę że w dzisiejszym spotkaniu ekipa gości wywalczy przynajmniej remis, który jest bardzo prawdopodobny.
Opcja X2 też źle nie wygląda, jednakże wolę dzisiaj zaryzykować po większym kursie, ewentualnie będzie zwrot.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 6
Polska - Szkocja✅
Typ: X2
Kurs: 1.95
Stawka: 10j
Ew: 19.5j
Zysk: 9.5j✅
No bez jaj 1.85 na Polskę? Od dłuższego czasu gram przeciwko Polsce i jest to opłacalne, tym razem również postanowiłem postawić swoją kasę na naszych przeciwników i myślę że typ ten ma bardzo duże szanse.
Jak zawsze u kibiców przed meczem jest wiara w zwycięstwo, też tak kiedyś miałem ale szczerze mówiąc od dłuższego czasu to mam to gdzieś czy wygrają czy nie. Tym razem zagramy bez Lewego i Kuby zmiennicy bez szału, kilku graczy wraca po dłuższej przerwie, do tego Szkocja w solidnym zestawieniu, wypadł skrzydłowy Snodgrass, dość dobry grajek.
Szkocja potrafiła 2x w ostatnim czasie pokonać Chorwację w meczach o pkt. a to ogórki raczej nie są. Mecze towarzyskie tez w ostatnim czasie im wychodzą. Lepiej pobierać dzisiaj bo na 100% będą spadki.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 7
Włochy U20 - Polska U20⛔ 0:1
Typ: 1
Kurs: 1.50
Polska U21 - Litwa U21✅
Typ: 1
Kurs: 1.36
Czarnogóra - Ghana⛔ 1:0
Typ: 2DNB
Kurs: 1.50
Ako: 3.06
Stawka: 4j
Odnośnie przegranych spotkań przy stanie 0:0 w pierwszych 10min. były 2 karne dla Włochów i obydwa obronione przez naszego bramkarza a potem 12min.0:1 i już tak zostało.
Czarnogóra - Ghana chyba najszybszy rzut karny w historii coś koło 10s tuż po rozpoczęciu spotkania. Generalnie poziom sportowy spotkania beznadziejny Ghana totalna olewka, tuz przed spotkaniem były dość spore wahania kursów.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 8
Hamburger SV
- Eintracht Frankfurt
Typ: 2DNB ZWROT
Kurs: 2.20
Stawka: 10j​
Jak gra drużyna z Hamburga każdy widzi 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 19pkt. Dodatkowo Hamburg to najgorsza drużyna w Bundeslidze pod względem gry obronnej, stracili już w tym sezonie 52goli. Przed tą kolejką ze składu wypadło 2 podstawowych obrońców Rajković(stoper) i lewy obrońca Jansen. Także mimo, iż jest to najgorsza obrona sądzę, że zmiennicy będą jeszcze gorsi. Dodatkowo z gry jest wykluczony najlepszy strzelec HSV, czyli Lasogga. Niepewni występu są także: Sobiech, Calhanoglu, Badelj i R.van der Vaart. HSV w bardzo trudnej sytuacji.
Drużyna z Frankfurtu bez istotnych osłabień, w ostatniej kolejce dość szczęśliwie pokonali Vfb 2:1 po za tym zajmują 12 lokatę w tabeli z dorobkiem 25pkt. przez co nie mogą jeszcze czuć się pewni utrzymania gdyż mają tylko 6pkt. przewagi nad strefą spadkową, a w dolnej części tabeli jest dość duży ścisk, a więc pojawia się przed nimi duża szansa na 3pkt w najbliższej kolejce. W zeszłym sezonie Eintracht wygrał 2:0 i nie miał bym nic przeciwko temu aby teraz to powtórzył.
Radzę grać to szybko bo kursy będą lecieć raczej jeszcze, ja osobiście złapałem po 2.20.
Info odnośnie osłabień i przewidywanych składów:
http://www.kicker.de/news/fussball/b...nkfurt-32.html
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 9
Hyde - Halifax✅
Typ: 2
Kurs: 1.61
Viborg - Esbjerg✅
Typ: Esbjerg czyste konto? NIE
Kurs: 1.40
Ako: 2.26
Stawka: 4j
Ew: 9.04j
Zysk: 5.04j✅
Kupon 10
Valladolid - Barcelona⛔
Typ: Barcelona -1 AH
Kurs: 1.27
Wolfsburg - Bayern✅
Typ: Bayern -1 AH
Kurs: 1.40
Bastia - PSG ✅
Typ: PSG -1
Kurs: 1.47
Ako: 2.63
Stawka: 4j
Ew: 10.52j​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 11
Ried - Salzburg✅
Typ: Salzburg -1.5
Kurs: 1.95
Stawka: 10j
Ew: 19.5j
Zysk: 9.5j✅
Kupon 12
Guabira - The Strongest✅
Typ: 1
Kurs: 1.80
Ried - Salzburg✅
Typ: over 3.5
kurs: 2.00
Ako: 3.60
Stawka: 5j
Ew: 18j
Zysk: 13j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 13
Borussia II - Rostock✅
Typ: X2
Kurs: 1.55
Sheffield Utd - Charlton✅
Typ: 1X
Kurs: 1.30
Ako: 2.01
Stawka: 5j
Ew: 10j
Zysk: 5j✅
Kupon 14
Pogoń - Cracovia⛔
Typ: 1
Kurs: 1.8
Stawka: 10j
Ew: 18j
Składy: Pogoń: 84. Radosław Janukiewicz - 9. Adam Frączczak, 14. Wojciech Golla, 44. Hernâni José da Rosa , 28. Mateusz Lewandowski - 19. Patryk Małecki, 20. Bartosz Ława, 23. Pavle Popara, 27. Takafumi Akahoshi, 13. Takuya Murayama - 11. Marcin Robak.
Cracovia: 80. Krzysztof Pilarz - 8. Krzysztof Nykiel, 5. Mateusz Żytko, 14. Damian Dąbrowski, 44. Paweł Jarosiński - 17. Sebastian Steblecki, 21. Sławomir Szeliga, 4. Vladimir Boljević, 40. Rok Straus, 92. Deniss Rakels - 23. Łukasz Zejdler.
Nieskuteczność Pogoni porażająca, ale trudno to jest futbol. Na jutro mam fajne typy także zapraszam do śledzenia tematu.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 15
Freiburg - Borussia Dortmund ZWROT
Typ: Freiburg +1 AH
Kurs: 2.20
Stawka: 5j
Ew: 11j
Borussia bez Lewandowskiego i Reusa, ławka w dodatku też bez wartościowa w dzisiejszym meczu.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 16
Santander - Ferrol⛔
Typ: 2 +0.5 AH
Kurs: 1.80
Benifica - Estoril⛔
Typ: Benifica czyste konto? NIE
Kurs: 1.83
Ako: 3.30
Stawka: 3j
Ew: 9.90j​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 17
Real - Levante✅
Typ: Real wygra do 0
Kurs: 1.72
Stawka: 5j
Ew: 8.6j
Zysk: 3.6j✅
Kupon 18
Śląsk - Legia✅
Typ: 1X
Kurs: 1.90
Stawka: 5j
Ew:9.5j
Zysk: 4.5j✅
Dodaję dopiero teraz ponieważ, przez pewien czas nie działało mi forum, ale w związku z tym, że tutaj zamieszczam wszystko to co gram to dodaję, bo chcę mieć wszystko w jednym miejscu. Oczywiście, jeżeli ktoś mi nie wierzy i ma ból d...y, to jego problem. Jeżeli będzie ktoś chciał screena to zrobię i wyślę na maila, od razu mówię byle hejter nie dostanie.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 19
Midtjylland - Sonderjyske✅
Typ: 1
Kurs: 1.57
Juve Stabia - Palermo✅
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.44
Ako: 2.26
Stawka: 10j
Ew: 22.6j
Zysk: 12.6j✅
Kilka słów co do powyższych typów, a więc tak Midtjylland lider duńskiej ligi gra z ostatnią ekipą czyli Sonderjyske. Po słabym starcie z Odense, przypomnę porażka 2:1, przyszło niezwykle okazałe zwycięstwo nad jednym z głównych rywali w walce o mistrzowską koronę, chodzi tu o mecz z Kopenhagą wygrany na jej terenie aż 1:5, morale po takim zwycięstwie zapewne są wysokie u gospodarzy, natomiast wiedzą, że trzeba zbierać kolejne pkt, gdyż tuż za ich plecami świetnie radzi sobie Aalborg. Jedyne osłabienie gospodarzy to stoper Sviatchenko, który zdobył ostatnio gola.
Sonderjyske na wyjazdach tylko 8pkt. i to zrobione z dołem tabeli.
Drugie spotkanie to pojedynek najgorszej ekipy Serie B z najlepszą, najbardziej oczywiste wydaję się być zwycięstwo gości, jednak po sprawdzeniu kadr zespołów zobaczyłem, że nie zagra 2 podstawowych napastników, zresztą obaj to najlepsi strzelcy Palermo, to mi dało trochę do myślenia i wybrałem opcję DNB.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 20
The Strongest - Velez Sarsfield✅
Typ: The Strongest -1 AH
Kurs: 1.75
Stawka: 10j
Ew: 17.5j
Zysk: 7.5j✅
Kupon 21
Bayern - Arsenal⛔
Typ: 1
Kurs: 1.30
Alfreton - Hyde✅
Typ: 1
Kurs: 1.33
Ako: 1.73
Stawka: 10j
Ew: 17.3j
The Strongest - Velez, mecz rozgrywany w La Paz na dużej wysokości, trener gości zdecydował się na pozostawić najlepszych graczy w Argentynie. Szansę dostaną młodzi zawodnicy. O ile jeszcze w 1 połowie pewnie będą się trzymać to z biegiem czasu, czyli w drugiej połowie zmęczenie spowodowane różnicą wysokości da o sobie znać. Pamiętacie mecz Boliwia - Argentyna 6-1?:grin:, tutaj raczej nie będzie takiego pogromu ale przynajmniej różnicą 2 goli powinni wygrać gospodarze. Przy zwycięstwie 1 bramką zwrot.
I jeszcze jeden typ na dziś:
Kupon 22
Pfullendorf - Freiburg II ZWROT
Typ: Freiburg II -1 AH
Kurs: 1.87
Stawka: 5j
Ew: 9.35j​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 23
Inverness - Hibernian✅
Typ: X2
Kurs: 1.66
Stawka: 10j
Ew: 16.6j
Zysk: 6.6j✅

Kilka słów co do powyższego typu, a więc tak gospodarze ostatnio w nie zbyt dobrej formie 2 poprzednie spotkania przegrane po 5-0, z Celtic na wyjeździe co zrozumiałe i u siebie z Dundee Utd. Dodatkowo w lidze na swoim boisku nie wygrali od 5 spotkań. Kolejnym powodem dla którego jestem skłony zagrać na gości jest fakt, iż w najbliższą niedzielę Inverness będzie grało w finale pucharu ligi, z tego też względu trener da odpocząć kluczowym zawodnikom po tych ostatnich nie udanych spotkaniach.
W lidze nic im nie grozi zajmują bezpieczną 5 lokatę z dorobkiem 44 pkt i z przewaga aż 9 oczek nad 6 pozycją. Także otwiera się szansa na przynajmniej 1 pkt dla gości. Powodzenia.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 24
Rangers - Airdrie✅
Typ: No BTS
Kurs: 1.53
Birmingham - Burnley ZWROT 94&#39; i Birmingham na 3-3
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.57
Ako: 2.40
Stawka: 3j
Ew: 7.2j
Zysk: 1.59j✅
W pierwszym spotkaniu gram na przełamanie serii BTS-ów na stadionie Rangers ostatnie 3 spotkania ligowe u siebie z BTS, natomiast dzisiaj przyjeżdza 8 zespół tabeli, który ma tylko punkt przewagi nad ostatnim 10, tylko że ma 1 mecz rozegrany mniej do tej pory, myślę że taktyka przyjezdnych to będzie słynny &quot;autobus&quot; i może uda się dowieźć 0-0, historia spotkań między tymi zespołami również przemawia za tym typem. Tym razem zaufam statystyce.
Drugie spotkanie to mecz pomiędzy broniącym się przed spadkiem Birmingham z jednym pretendentów do awansu, czyli Burnley.
Drużyna Birmingham to najsłabsza ekipa w lidze pod względem punktowania u siebie, bilans wygląda następująco 17spotkań 2-7-8.
Z kolei Burnley bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach i pod tym względem jest 3. Warto też zauważyć, że Burnley w 34 spotkaniach przegrał zaledwie 3 spotkania.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 25
PFC Ludogorets - Valencia✅
Typ: Valencia -1 AH
Kurs: 3.00
Stawka: 5j
Ew: 15j
Zysk: 10j✅

Myślę że limit szczęści Ludogorets już wykorzystał w rewanżowym spotkaniu z Lazio, gdzie tak na prawdę do awansu przyczynił się bramkarz Lazio, który nie był w zbyt dobrej formie w tamtym spotkaniu i zawinił przy 2 bramkach.
Wiadomo w tamtych rejonach jest zawsze gorąca atmosfera podczas spotkania, jednakże jeżeli Ludogorets się za bardzo napali na zwycięstwo i zbyt optymistycznie zaatakuję Valencię to po prostu zostaną wypunktowani. Przy takim rozwoju sytuacji mogą być zabójcze kontry, co może zaowocować jakimś karnym bądź niebezpiecznym rzutem wolnym, do tego może pojawić się czerwona kartka. Ludogorets zagra bez podstawowego stopera - Moti, którego ma zastąpić jakiś niezbyt pewny i przy tym dość wolny obrońca. W zeszłej rundzie na pożarcie był skazywany Betis, a jednak sobie poradził i to na wyjeździe ograł Rubin 2-0.
Zarówno trener jak i zawodnicy &quot;Nietoperzy&quot; nie lekceważą rywala jednak jak są zmobilizowani aby wygrać dzisiejsze spotkanie i powalczyć o coś więcej niż tylko wyeliminowanie Bułgarów.
Trener Valencii. Juan Antonio Pizzi, opublikował listę 21 zawodników, którzy pojadą do Bułgarii w twarz PFC Ludogorets w ten czwartek, 13 marca. Składa się ono z:
  • Bramkarze: Guaita, Alves, Jaume.
  • Obrońcy: Joao, Barragan, V. Ruiz, Mathieu, piesze wycieczki, Bernat, Gaya.
  • Pomocnicy: Portu, Oriol, J. Fuego, Keita, Michel, Fede, Piatti, Feghouli.
  • Napastnicy: Jonas, Vargas, Alcácer

Kupon 26
Basel - Salzburg ZWROT
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.45
Stortford - Hayes &amp; Yeading ZWROT
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.33
Ako: 1.92
Stawka: 5j
Ew: 9.64j​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 27
ROW Rybnik - GKS Tychy ZWROT
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.92
Stawka: 5j
Ew: 9.6j
Kupon 28
Horn - A. Lustenau⛔
Typ: A. Lustenau -1 AH
Kurs: 2.37
Stawka: 5j
Ew: 11.85j
Dzisiaj nie dodaję analiz z powodu braku czasu.
No cóż trudno cały czas się nie da wygrywać ważne, żeby był✅ na koniec miesiąca.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 29
Palermo - Brescia✅
Typ: 1
Kurs: 1.60
BVB - Gladbach✅
Typ: over 2.5 RR Gladbach
Kurs: 1.66
Ako: 2.66
Stawka: 10j
Ew: 26.6j
Zysk: 16.6j✅
Tak wiem Palermo ma już 7 pkt. przewagi nad 2 drużyną w tabeli a 8 nad 3, pewnie zmierzają po awans, jednak zarówno trener jak i zawodnicy zapowiadają kontynuację dobrej gry, aby w przekonujący sposób wywalczyć awans. Sądzę, że jeżeli gdzieś będą gubić pkt. to będzie miało to miejsce w meczach wyjazdowych z trudniejszymi rywalami. Dodatkowo Brescia od 4 spotkań bez zwycięstwa, 3 porażki z rzędu i co raz większe problemy kadrowe.
Braki kadrowe:
Palermo bez Hernandez(att 23/13 top scorer),Di Genarro(att 12/2),Morganella(df 15/1) i Andelkovic(df 23/1).
Brescia bez Di Cesare(df 18/2),Paci(df 19/0),Oliveira(mf 6/0),Diouf(mf 0/0),Mitrovic(att 7/1),Mori(df 1/0), Sodinha(mf 17/2) i Caracciolo(att 24/15 top scorer). Dwóch ostatnich to największe osłabienia.
Co do drugiego typu, to powiem tak raczej unikam grania rzutów rożnych, kartek itp. ponieważ tego aż tak bardzo nie da się przewidzieć, gdyż zależy od tego w jaki sposób ułoży się mecz.
Jednak tutaj moim zdaniem linia rzutów rożnych na Gladbach jest jak najbardziej do pokrycia.
A jak was to nie przekonuję to zagrajcie sobie na odwrót. :grin:​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 30
Amkar - Lok. Moskwa✅
Typ: 1X
Kurs: 1.83
Stawka: 6j
Ew: 10.98j
Zysk: 4.98j✅
W 5 spotkaniu 21 kolejki rosyjskiej Premier Ligi walkę o ligowe punkty stoczą między sobą drużyny: Amkar Perm i Lokomotiw Moskwa.
Amkar zajmuję 7 lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 33 pkt. z bilansem 9z - 6r - 5p i następującym stosunkiem bramek: 27:21. Wygląda to nie najgorzej, lecz jeśli spojrzymy jak wiedzie się Amkarowi na własnym boisku, no to aż grzech nie spróbować zagrać tego typu, ponieważ ekipa gospodarzy jest drużyną, która na własnych śmieciach nie zwykła przegrywać w obecnym sezonie, a co za tym idzie, uczyniła ze swojego stadionu prawdziwą twierdzę, gdzie poległy takie marki jak Dynamo Moskwa(2-1) czy Spartak Moskwa(2-1). Moje słowa potwierdzają statystyki a wyglądają one następująco: 7z - 2r - 0p, bilans bramkowy 16-4. Amkar rundę wiosenę rozpoczął bardzo efektownie bo od zwycięstwa aż 5-1 nad V. Novgorod. Trenerem gospodarzy jest
S. Cherchesov ten który wcześniej pracował w Tereku, jego drużyny zawsze charakteryzuję pełne zaangażowanie zawodników, którzy tworzą zgrany kolektyw.
Lokomotiw Moskwa to obecny lider tabeli z przewagą 2 pkt. nad Zenitem, który dzisiaj zgubił punkty w meczu z CSKA, i do tego ma jeden mecz więcej od Lokomotiwu. Nawet jeśli jutro Lokomotiw straci pkt. to i tak pozostanie na czele tabeli. W takiej sytuacji są dwie możliwości albo wprowadzi to trochę rozluźnienia w szeregach drużyny albo zmotywuję jeszcze bardziej aby odskoczyć od pozostałych drużyn, bardziej jednak skłaniałbym się w stronę tej pierwszej możliwości.
Drużyna z Moskwy w dotychczasowych meczach zdobyła 43 punkty, bilans bramkowy 39-17, co ciekawe jest to najlepsza drużyna ligi jeżeli chodzi o spotkania wyjazdowe o czym informują nas statystyki: 23 punkty, bilans bramek 22-13, a więc mimo iż robią sporo pkt. na wyjazdach to jednak bramek trochę tracą.
Po sprawdzeniu oficjalnych stron klubowych nic mi nie wiadomo na temat jakiś poważnych brakach kadrowych w obydwu drużynach.
Jako, że za sobą mamy już połowę marca, jutro pojawią się statystyki.
Prawdopodobnie pojawią się też kolejne typy na niedzielę także zapraszam do systematycznego odwiedzania tematu.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Podsumowanie 1-16 marca
Typy zagrane: 46
Typy wygrane: 35
Typy przegrane: 11
Skuteczność: 76%✅✅✅
Wydane: 179j
Wróciło: 246.85j
Zysk: 67,85j✅✅✅
Yield: 38%✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 31
Garcilaso - Leon De Huanuco✅
Typ: Leon 0 AH
Kurs: 2.00
Stawka: 5j
Ew: 10j
Zysk: 5j✅

Witam na dzisiejszy typ wpadłem zupełnie przypadkowo, tzn. jak co poniedziałek przeglądałem livesports na cały tydzień i nagle patrzę, że we wtorek gra tam sama drużyna co w poniedziałek z tą różnicą, że dzisiaj jest to mecz na na własnym peruwiańskim podwórku a jutro w Copa Libertadores. Wydało mi się to więc nie możliwe i zacząłem szukać info na ten temat. I co się okazało, tamtejsza federacja nie przyjęła prośby o przełożenie tego spotkania i nakazała go rozegrać w terminie. W związku z tym sztab trenerski drużyny Garcilaso podjął decyzję o wystawieniu drużyny rezerw, gdyż jutrzejszy mecz jest ważniejszy. Szkoda, że dopiero dzisiaj o tym się dowiedziałem, bo wcześniej kurs na gości wynosił 5.50 teraz 2.70, jednak ja i tak wybieram bezpieczniejszy typ po dobrym kursie. Myślę że warto spróbować!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom