>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Przem_L POLECAM !!

P 29

przem_l

Użytkownik
KUPON #1
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ: wynik 0:0
Kurs: 7 ⛔
Bukmacher:
STS
W dzisiejszy dzień 11 listopada mój typ dość mało patriotyczny i pewnie dla większości nie zrozumiały.
Za takim typem przemawia fakt, że Rumuni stracili tylko 1 bramkę w tych eliminacjach. Daum na konferencji przed meczem powiedział, że nie wyobraża sobie przegrać z Polakami przez kontrataki. Odda nam piłkę, zacieśni obronne i pozwoli nam rozgrywać piłkę, czego kompletnie nie umiemy. Zakładam, że będziemy się męczyć, a mecz nie powali na kolana. Lewandowski jak zawsze odda serducho na boisku, będzie poobijany i wycieńczony, ale sam nic nie zrobi. Krycha nie ma rytmu meczowego, Zieliński zawodzi w kadrze, zobaczymy jak zagrają boczni pomocnicy. Grosicki zagrał rewelacyjnie z Danią, ale już z Armenią katastrofa. Błaszczykowski oprócz centry do Lewego dającej zwycięstwo z Armenią, jak dla mnie nie pokazał nic nadzwyczajnego. Od takiego zawodnika wymagam więcej. Co do obrony, to w końcu wraca Pazdan. Nareszcie zagramy ustawieniem sprawdzonym na Euro 2016 i uważam to za następny plus świadczący o słuszności mojego typu. Jędza - Pazdi - Glik - Piszczu, są to obrońcy już ze sobą zgrani, najlepsi jakich może wybrać Nawałka, sprawdzeni na dużym turnieju. Mam nadzieje że dadzą rade powstrzymać podopiecznych Dauma.
Podsumowując Rumunia tracąca dotychczas jedną bramkę odda nam pole gry, strzelając nam w kolano. Mecz będzie rozgrywał się w środku pola, a sytuacji podbramkowych będzie można zliczyć na palcach jednej ręki.
Przewidywane składy:
RUMUNIA(4-2-3-1) : Tatarusanu – Benzar, Chiriches, Grigore, Tosca, Hoban, Marin, Popa, Stanciu, Chipciu, Andone
POLSKA (4-5-1): Fabiański – Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk, Błaszczykowski, Krychowiak, Linetty, Zieliński, Grosicki, Lewandowski

Dla osób chcących bardziej bezpiecznie polecam:
Typ: under 1,5
Kurs: 2,7 ⛔
Bukmacher:
STS
Edit. No wynik nie odzwierciedla tego co napisałem. Trzeba uczciwie powiedzieć,że gdyby nie szybko strzelona bramka scenariusz był do zrealizowania, na pewno ten under 1,5. Mimo wszystko z wyniku jestem zadowolony - liderujemy z 10 pkt na koncie i do tego jeszcze Armenia zagrała na korzyść Polaków. ???? Rewelacyjnie kończymy ten rok w El. MŚ.
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Austria - Irlandia
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2
Bukmacher: STS

W meczu tym typuje Austrię. Jeżeli chcą pojechać na MŚ muszą zacząć wygrywać, a gdzie lepiej to zrobić niż u siebie przed własną publicznością. Austria ma bardzo dobre pokolenie. Mam nadzieje, że Alaba i Arnautovic, mój najlepszy austryjacki piłkarz zrobi robotę.
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Serbia
Typ: X ✅
Kurs: 3,25
Bukmacher: STS

W tym spotkaniu typuje remis. Oby dwa zespoły posiadają wyrównaną kadrę. Walia rewelacja Euro 2016 dość kiepsko zaczęła te eliminacje, na pewno oczekiwania kibiców są większe. Co do Serbów powiem szczerze że jestem zaskoczony ich dobrą grą. Wyrównany zespól, dobrze wymieszane doświadczenie z młodością sprawia że Serbowie mają wielkie szanse na awans. Uważam remis za duże prawdopodobieństwo.
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Islandia
Typ: Chorwacja -1 ✅
Kurs: 2,15
Bukmacher: STS

Co tu dużo pisać. Islandia osłabiona. Kilku kluczowych zawodników kontuzjowanych. Uważam, że w pełnym składzie Islandia miałaby wielkie problemy w tym meczu, osłabienia tylko utwierdziły mnie w przekonaniu na ten typ. Więcej tutaj http://icelandnews.is/wiadomosci/z-kraju/powolania-na-mecz-z-chorwacja-i-malta
 
Do góry Bottom