>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy poprate analizą - AntyGol

A 96

AntyGol

Użytkownik
Cześć. Postanowiłem że otworzę swój temat na który postaram poświęcić bardzo dużo czasu żeby wykręcić dobre statystyki. Do każdego typu bedzie podana analiza. Mam nadzieje że ugramy fajny pieniądz.
Post automatycznie złączony:

Piłka nożna/Kostaryka
Spotkanie : Limon vs Sporting San Jose
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 1.72
Stawka : 3/10j (300zł)
Pot.wygrana : 4.54j (454zł)
Start : 23:00

Pierwszym spotkaniem na inaugurację tematu jest starcie w ramach Kostarykańskiej Primera Division. Na pierwszy rzut oka ciężko jest tu wskazać zdecydowanego faworytam. Na papierze ciut lepiej wyglądają goście jednak myślę, że przed nami otwarte spotkanie. Limon po porażce 0-4 w pierwszej kolejce ma coś do udowodnienia i na własnym obiekcie na pewno powalczą o rehabilitacje. W ostatnim czasie Limon u siebie nie zachwycał jednak bramki strzelać potrafią i z reguły zawsze coś tam zdobywają. Dużo gorzej wyglada defensywa która popełnia mnóstwo błędów. To też uświadczanie że na zero z tyłu nie zagrają tym bardziej że goście ofensywnie wyglądają mocno. Myślę że ten over po takim kursie jest bardzo atrakcyjny do gry i ja go atakuje.
 
Ostatnia edycja:
A 96

AntyGol

Użytkownik
Baseball/MLB
Spotkanie : Washington vs Miami
Typ : over 8.5runs
Kurs : 1.76
Stawka : 3/10j (300zł)
Pot.wygrana : 4.64j (464zł)
Start : 00:10
Buk : Fortuna

Drugim typem na jaki się zdecydowałem to MLB i nocne spotkanie Nationals z Marlins. Zdecydowanie przed pierwszym gwizdkiem dużo większe szanse na wygraną mają zawodnicy Nationals i szczerze jakoś nie widzę argumentów którymi Marlins mogliby się postawić na tyle żeby to wygrać. Co prawda jak na razie lepszy wynik wykręcili Marlins jednak z meczu na mecz u nich wygląda to coraz gorzej. Krótka kadra i przede wszystkim dużo osłabień na fieldzie przekłada się na wyniki. Nationals z meczu na mecz się rozpędzają i widać że ta gra ruszyła. Nie ma problemów z punktowaniem i nie inaczej będzie dziś. Mamy tutaj dwie drużyny które nieźle wyglądają na wybiciu i które nie mają strikeout pitcherów. Myślę że ta linia tu jest jak najbardziej do gry.
 
A 96

AntyGol

Użytkownik
Baseball/MLB
Spotkanie : Chicago Cubs vs Chicago White Sox
Typ ; wygrana Cubs
Kurs : 1.90
Buk : Fortuna
Stawka : 4/10j
Pot.wygrana : 6.68j

Nocka w MLB zapowiada się arcyciekawie bo przed nami pojedynek derbowy pomiędzy Cubs i White Sox. Wydaje mi się że tym razem większe szanse wygranej mają Cubs. Co prawda Sox są ostatnio w wyśmienitej formie co pokazali przeciwko Detroit jednak uważam że tutaj nie dadzą rady wygrać. Przede wszystkim duza przewaga na narzucie - u Cubs zaczyna Lester a u Sox Keuthel. Myślę że tutaj bedzie widoczna różnica na korzyść Cuba. Lester na lrawde jest w mega formie i wodać że mocno przepracował wydłużony okres przygotowawczy. Derby rzadza sie oczywiście swoimi prawami jednak myślę że dużym faworytem są Cubs i to ich typuje do wygrania.
 
Do góry Bottom