>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Śledzę Twój temat od dłuższego czasu i często zdarza mi się zagrać Twoje taśmy. Mimo kilku niepowodzeń jestem przekonany, że w najbliższym czasie rozbijesz bank. Moim skromnym zdaniem mógłbyś założyć trzeci temat, ale tego nie zamykaj ;) Jakoś nie widzę słów krytyki co do Twoich typów, wręcz przeciwnie, więc nie poddawaj się!
Dzięki, nie poddaję się ???? Otworzę trzeci, ale tych nie zaniedbam bo miło tu z Wami popróbować szczęścia wspólnie. Zapraszam w takim razie na czwartek. Może coś wymyślimy ????
Pozdrawiam
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś na przełamanie coś nietypowego.
Ligę Mistrzów chyba raczej odpuszczę, jeszcze się zobaczy.

Boluspor - Orduspor @ DNB 2 (1,68)✅ 1:2
Atletico - Covilha @ DNB 2 (1,85)✅ 0:1
EWK: 311zł✅✅✅

Beira-Mar - Academico Viseu @ 1 (1,65)✅ 1:0
Trofense - Tondela @ DNB 2 (2,00):-| 1:1
EWK: 330zł
EWK2: 165zł✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 8

radekslo

Użytkownik
Bravo
Dziś na przełamanie coś nietypowego.
Ligę Mistrzów chyba raczej odpuszczę, jeszcze się zobaczy.

Boluspor - Orduspor @ DNB 2 (1,68)✅ 1:2
Atletico - Covilha @ DNB 2 (1,85)✅ 0:1
EWK: 311zł✅✅✅

Beira-Mar - Academico Viseu @ 1 (1,65)✅ 1:0
Trofense - Tondela @ DNB 2 (2,00):-| 1:1
EWK: 330zł
EWK2: 165zł✅✅✅
Nie ma to jak udany powrót po krótkiej przerwie :)
Poprosimy jeszcze dwa zestawy na dzisiejszą LM :)
Pozodzenia
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie ma to jak udany powrót po krótkiej przerwie
Poprosimy jeszcze dwa zestawy na dzisiejszą LM
Pozodzenia
???? Dziś prochu nie wymyślę. Nawet niespecjalnie analizowałem wieczorne mecze.
Tak na szybko to taka taśma. Obym nie żałował ????

Chelsea - Schalke @ 1 (1,44)✅ 3:0
Napoli - OM @ 1 (1,40)✅ 3:2
Barcelona (-3) - Milan @ EH 2 (1,40)✅ 3:1
Ajax - Celtic @ DNB 1 (1,33)✅ 1:0

AKO: 3,75
stawka: 50zł
EWK: 188zł✅✅✅

edit: hehe, jak idzie to idzie ???? oczywiście tam było &quot;-3&quot; a nie &quot;-2&quot;, ale to było widać po kursie ????
 
R 8

radekslo

Użytkownik
Wielkie dzięki
???? Dziś prochu nie wymyślę. Nawet nie specjalnie analizowałem wieczorne mecze.
Tak na szybko to taka taśma. Obym nie żałował ????

Chelsea - Schalke @ 1 (1,44)
Napoli - OM @ 1 (1,40)
Barcelona (-2) - Milan @ EH 2 (1,40)
Ajax - Celtic @ DNB 1 (1,33)

AKO: 3,75
stawka: 50zł
EWK: 188zł
✅✅✅ ???? ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Hehe, dałem się namówić i jakoś wyszło ???? Analiza była oparta praktycznie wyłącznie na mojej pamięci ???? , ale tak transparentne rozgrywki niejeden z Was pewnie obstawi &quot;z głowy&quot; w środku nocy ????
Może to dziwne, ale za największy sukces poczytuję sobie nie to co obstawiłem, a to czego nie zagrałem, czyli BTS na 80-tysięczniku ????
ps. O tym, że szybko podejmowałem decyzje najlepiej świadczy mój błąd w pisowni:p
PARTYKUŁĘ &quot;NIE&quot; Z PRZYSŁÓWKAMI (ODPOWIADAJĄ NA PYTANIE &quot;JAK?&quot;) PISZEMY ŁĄCZNIE (np. niespecjalnie). OCZYWIŚCIE JEST KILKA WYJĄTKÓW.
ŻEBY NIE BYŁO ZA ŁATWO TO PRZYSŁÓWKI W STOPNIU WYŻSZYM I NAJWYŻSZYM PISZEMY OSOBNO ???? (np. nie ładniej, nie najładniej)
BILANS DNIA: +414zł
SALDO: +2356zł
BANK: +3356zł
 
R 8

radekslo

Użytkownik
nawiam
Hehe, dałem się namówić i jakoś wyszło ???? Analiza była oparta praktycznie wyłącznie na mojej pamięci ???? , ale tak transparentne rozgrywki niejeden z Was pewnie obstawi &quot;z głowy&quot; w środku nocy ????
Może to dziwne, ale za największy sukces poczytuję sobie nie to co obstawiłem, a to czego nie zagrałem, czyli BTS na 80-tysięczniku ????

ps. O tym, że szybko podejmowałem decyzje najlepiej świadczy mój błąd w pisowni:p
PARTYKUŁĘ &quot;NIE&quot; Z PRZYSŁÓWKAMI (ODPOWIADAJĄ NA PYTANIE &quot;JAK?&quot;) PISZEMY ŁĄCZNIE (np. niespecjalnie). OCZYWIŚCIE JEST KILKA WYJĄTKÓW.
ŻEBY NIE BYŁO ZA ŁATWO TO PRZYSŁÓWKI W STOPNIU WYŻSZYM I NAJWYŻSZYM PISZEMY OSOBNO ???? (np. nie ładniej, nie najładniej)

BILANS DNIA: +414zł
SALDO: +2356zł
BANK: +3356zł
W takim razie namawiam po raz kolejny o zestawik na le ;) może za namową lepiej będzie szło:grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Spoko, ale nic nie znalazłem. Poza tym nie wiem czy to zgodne z regulaminem tego forum. To już zależy od Moderatora. Ja się nie znam.
Pozdrawiam
NO WŁAŚNIE ???? TEN TEŻ PROSZĘ USUNĄĆ ???? DZIĘKUJĘ
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Pisałem na PW niektórym z Was, że typy na LE postaram się podać wcześnie.
Niestety nie wszystko przewidziałem i może się stać nawet tak, że nie będzie ich dziś wcale ????
Jeśli już to będą przed samymi meczami. Nie miałem na to wpływu. Sorka
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Jakimś cudem udało się zalogować, a już myślałem, że o tej godzinie się nie uda ????
Dzisiejsze analizy miały wyglądać w moim wykonaniu inaczej. Niestety nie dopracowałem ich w takim stopniu jak bym od siebie oczekiwał.
Mimo wszystko podam je, a Wy zróbcie z nimi co uważacie ????
Nie jest oczywiście tak, że siedziałem nad nimi 5 minut, ale doskwiera im spory deficyt INFO ????
Kolejność będzie przypadkowa.

Dnipro (-1) - Ferreira @ EH 1 (1,65)✅ 2:0
EWK: 165zł✅✅✅

APOEL - Bordeaux @ DNB 1 (2,00)✅ 2:1
EWK: 200zł✅✅✅

St.Gallen - Valencia @ 2 (1,91)✅ 2:3:grin::grin::grin:
EWK: 191zł✅✅✅

Maccabi T.A. - Eintracht @ DNB 2 (1,80)⛔ 4:2 szok!!!
EWK: 180zł

Tromso - Anży @ DNB 1 (2,63)⛔ 0:1 k... znów 94.min.????????????
EWK: 263zł

Legia - Trabzonspor @ DNB 2 (1,83)✅ 0:2
EWK: 183zł✅✅✅

Maccabi Haifa - PAOK @ DNB 2 (1,83):-| 0:0
EWK: 183zł

Rapid - Genk @ X2 (1,80)✅ 2:2
EWK: 180zł✅✅✅

Thun - Dynamo Kijów @ 2 (1,95)✅ 0:2
EWK: 195zł✅✅✅

BILANS DNIA: +311zł
SALDO: +2667zł
BANK: +3667zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
co myslisz o bielefield na jutro? 5 porazek z rzedu, mysle ze mozna zagrac na przelamanie ????
Witam, mam ziomka który wręcz uwielbia takie typy ???? Drużyna dostaje bęcki non-stop, ale ma potencjał to gramy na przełamanie. JA CZASEM TEŻ STOSUJĘ TĘ ZASADĘ ????
Niestety nie śledzę 2.Bundesligi ostatnio tak jak to robiłem jeszcze kilka lat temu. W tym sezonie widziałem Arminię z Koln i wyglądali na dobrze poukładaną drużynę. Może jutro uda mi się konkretniej wypowiedzieć.
Pozdrawiam
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
PO UPOJNYM PIĄTKU:p
Hehe, chcę być wobec Was uczciwy ???? Mój &quot;biometr&quot; w dniu dzisiejszym mocno &quot;zanurkował&quot; i nie chciałbym mieć kogoś na sumieniu podając dzisiejsze typy ????
Nie mam pojęcia jak to wyjdzie ???? Zobaczymy.

Guingamp - Lille @ 2 (2,30)⛔ 0:0
EWK: 230zł

Celta - Rayo @ 1 (1,95)⛔ 0:2 nie rozumiem tej ligi i nie wiem czy kiedyś się to zmieni:p
EWK: 195zł

Hoffenheim - Hertha @ OVER 2,5 (1,75)✅ 2:3
EWK: 175zł

Wolfsburg - BvB @ 2 (1,67)⛔ 2:1 Wilki bez Diego, Vieirinii, Koo, Trascha i Felipe. Brawo BvB
EWK: 167zł

Gladbach - Nurnberg @ 1 (1,60)✅ 3:1
EWK: 160zł

Piast - Cracovia @ 2 (2,75)⛔ 1:1
EWK: 275zł

Banska Bystrzyca (-1) - Dunajska Streda @ EH 1 (2,20)✅ 5:1
EWK: 220zł

Sivasspor - Bursaspor @ DNB 1 (1,73)✅ 2:1
EWK: 173zł

BILANS DNIA: -72zł
SALDO: +2595zł
BANK: +3595zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Fiorentina (-1) - Sampdoria @ EH 1 (2,10)⛔
EWK: 210zł
Sunderland - Manchester City (-1) @ EH 2 (2,05)⛔
EWK: 205zł
Widzew - Legia (-1) @ EH 2 (2,30)⛔
EWK: 230zł
CSKA - Ludogorec @ DNB 2 (2,20)✅
EWK: 220zł
Esbjerg - FC Kopenhaga @ 2 (1,95)⛔
EWK: 195zł
Covilha - Trofense @ 1 (1,85)⛔
EWK: 185zł
Oliveirense - Sporting B @ DNB 2 (2,00)✅
EWK: 200zł
Tuggen - Basel (-2) @ EH 2 (1,83)⛔
EWK: 183zł
BILANS DNIA: -380zł
SALDO: +2215zł
BANK: +3215zł
 
janosik1x2 29

janosik1x2

Użytkownik
Hehe, chcę być wobec Was uczciwy:smile: Mój &quot;biometr&quot; w dniu dzisiejszym mocno &quot;zanurkował&quot; i nie chciałbym mieć kogoś na sumieniu podając dzisiejsze typy:smile:
Nie mam pojęcia jak to wyjdzie:smile:

Dzięki za to info Stary opoju.. ???? ????
trochę zarobiłem wczoraj, tak w skrócie
wiesz jakieś 10 lat temu gdy byłem młody i piękny dużo grałem, dobrze mi szło więc cieszyłem się wygranymi po lokalach ( szczególnie weekendy) ...wszystko szło na przelew i jakoś wtedy nie umaiłem wygrywać a
w poniedziałek skacowany zaczynałem od zera ...
teraz zarabiam na takich grajkach jak Ty( jak ja sam byłem kiedyś) , zbieram typy z forum lub z barów gram odwrotnie, też lubię się napić ale po grze ... nie w trakcie i nie przed, tracimy wtedy dodatkowy instynkt czucie ... a przychodzi głupia pewność ,że to co gram musi wejść
informuj nas zawsze gdy &quot; nurkujesz&quot;
pzdr
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Dzięki za to info Stary opoju.. ???? ????
trochę zarobiłem wczoraj, tak w skrócie
wiesz jakieś 10 lat temu gdy byłem młody i piękny dużo grałem, dobrze mi szło więc cieszyłem się wygranymi po lokalach ( szczególnie weekendy) ...wszystko szło na przelew i jakoś wtedy nie umaiłem wygrywać a
w poniedziałek skacowany zaczynałem od zera ...
teraz zarabiam na takich grajkach jak Ty( jak ja sam byłem kiedyś) , zbieram typy z forum lub z barów gram odwrotnie, też lubię się napić ale po grze ... nie w trakcie i nie przed, tracimy wtedy dodatkowy instynkt czucie ... a przychodzi głupia pewność ,że to co gram musi wejść
informuj nas zawsze gdy &quot; nurkujesz&quot;
pzdr
Strasznie się wymądrzasz. Pokaż swoje typy choćby na tym forum.
Gadać też se mogę, że fortunę zgarnąłem na bukmacherce a prawda o tym mija się jak pachołki na treningu :grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Wooow, widzę, że ominęła mnie ożywiona dyskusja ????

To chyba dobrze, że uprzedziłem Wszystkich o wyjątkowych okolicznościach kolego Janosik? ???? Choćby po to żeby tacy wytrawni gracze mogli zagrać odwrotnie ????
W zasadzie nie wiem o czym jest Twój wpis ???? Znamy się w ogóle? Reklamujesz swoje usługi, dziękujesz, dajesz mi rady, czy się żalisz?

Za radę dziękuję chociaż logiczne, że gdybym nie uważał tej sytuacji za nieprofesjonalną to chyba bym o niej nie wspominał.
Postaram się odwdzięczyć sugestią z głębi serca.
Dobry analityczny umysł powinien rozgraniczać tendencję i epizody. Zapewne nie zawadzi cechować się wyczuciem, opanowaniem i samokrytycyzmem. Stąd moja korna i uczciwa postawa wobec Was.

Mnie Userzy zdążyli już trochę poznać. Ciebie nie chcę oceniać ad personam. Powiem tylko, że w Twoim poście sporo protekcjonalnego tonu, a to nie wróży zbyt dobrze ????

O nurkowaniu zawsze będę informował ????

PS.
Warto pamiętać łacińską sentencję: &quot;NEMO IUDEX IN CAUSA SUA&quot;. Nasz obiektywizm tylko wówczas zyska.

A tak by spuentował nasze erystyczne wywody niejaki Zygmunt Freud: ????

&quot;Jednej tylko rzeczy jestem pewien, tego że oceny wydawane przez ludzkość są wyznaczane przez jej pragnienie szczęścia; innymi słowy: są usiłowaniem dostarczania argumentów złudzeniom.&quot;

Pozdrawiam serdecznie
NUNC EST BIBENDUM:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Witam Wszystkich ????
Jak pewnie się domyślacie, nie będę do piątku nic podawał bo wybór niewielki.
Mam w planach chwilowo ograniczyć liczbę typów i skoncentrować się na wybranych, porobić szersze analizy w moim kolejnym wątku.
Oczywiście nieobce jest mi przysłowie: &quot;gdy ludzie planują, Pan Bóg się śmieje&quot; ???? , ale może nie skończy się na słomianym zapale. ????
Wszystko wyjdzie w praniu.
Piszę to żebyście nie pomyśleli, że zdruzgotany &quot;przenikliwą&quot; krytyką zamknąłem się w sobie:razz:
Może nie powinienem poświęcać tyle uwagi naszemu nowemu typerskiemu omnibusowi, ale nie ukrywam, że przeczytałem ten wpis chyba ze 20 razy i nie mogę wyjść z podziwu ???? Zabawa jest przednia ???? Swoją drogą przyjść w gości, nawrzucać gospodarzowi, potem go pouczać i potraktować jak uczniaka nie oferując w zamian nic prócz mitomanii... ???? Mistrzostwo, szacun ????
Mógłbym ZDISSOWAĆ ten post na 32 sposoby wzorem Schopenhauera.
Mógłbym obnażyć błędy logiczne znane światu od dwóch i pół tysiąca lat.
Mógłbym dokonać analizy przesłanek jakimi kierował się autor postu.
Mógłbym utyskiwać nad pogwałceniem zasad Artes Liberales.
Poczekam jednak na kolejne przykłady radosnej twórczości. Nie ukrywam, że z utęsknieniem wyczekuję premierowej odsłony autorskiego WĄTKU naszego nestora bukmacherki.
Z wyrazami nieskrywanej fascynacji
Juvepany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom